Autor Wątek: Dej Ji-Hip-hop  (Przeczytany 6666 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« dnia: 20 Lipiec 2007, 17:21:00 »
Zaczęłem pisać piosenki hip-hopowe.

To mój pierwszy kawałek:

I. Mam na imię daniel,całe życie se olałem.
Ciągle rapowałem i nic z tego nie miałem.
Tylko spałem,nie umiałem,narzekałem,chrapałem i po dupie się drapałem,
ale przynajmniej nie ćpałem.
Czasem popijałem,nigdy nie jarałem.
I w ten sposób przemijało moje życie,
dzień w dzień stałem jak pień,
taki był ze mnie leń.
Aż w końcu poczułem do życia wstręt.

Ref.
Zastanawiasz się jak żyć?
Weź to olej.
Po prostu idź drogą,która codzień stawiana jest przed toba.
Nie wież  kim zostaniesz zwróć uwagę na swe czyny.
Ale jeśli twe życie będzie gównem to nie miej do mnie winy.


II.
Idąc za tymi wskazówkami
moje życie gównem się stało,
coś tu kogoś p******o!
Czas na wielkie zmiany trzeba przejść przez nowe bramy.
Co mam teraz robić?
Czego z życia się pozbyć?
Powinieneś sam to wiedzieć.
Nie mogę  ci powiedzieć.
Kiedyś nadejdzie chwila ,
kiedy będzie już za późno!
Nie możesz tak po prostu siedzieć.
Lepiej zacząć się zmieniać.
Bo zrobi ci się durno gdy w śmietniku bęziesz grzebać.
Nie beziesz miał z kim się j***ć.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipiec 2007, 18:22:25 »
O żesz... zgon...

Cóż... bardziej nadajesz się do kabaretu... załóż może jakiś...

Jeżeli chcesz cokolwiek pisać... to najpierw musisz wiedzieć jak. Nasłuchałeś się hip-hopu, pomyślałem, zę polega on, na wstawianiu co któreś słowo "gówno, kuper itp" i zacząłeś pisać... echh. Cóż... nie obraź się, ale będę szczery do bólu... ta "piosenka..."  jest... hmm... do kitu. Wstawiłem 1/6 gwiazdek. Najlepiej naucz się wpierw na czym polega hip-hop a później zacznij pisać piosenki...


btw...

Cytuj

Nie wież kim

omg

Ortografia... i interpunkcja

Forum Tawerny Gothic

Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipiec 2007, 18:22:25 »

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipiec 2007, 19:24:40 »
Brałem nieco z Grupy Operacyjne(styl) przynajmniej się ztarałem i próbowałem.
Ale to w końcu mój pierwszy text.
Jeśli ty wiesz to mi powiedz na czym on polega.
Plees. Naprawdę bym chciał być dobry.
Zwykle to co lubię robić robię źle.
A tak samo jest z tym.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipiec 2007, 23:48:32 »
Dej Ji, popracuj nad tym, na razie tragedia.. Masz strasznie częstochowskie rymy, unikaj powtarzania czasowników np "spałem, rzygałem, w dupie to miałem, a jak wstałem, to się znowu nachlałem aż sie zsikałem" lub "do łózka poszła, ale nie doszła" czy innych badziewi. Może to dziwnie zabrzmi ale postaraj się pisać rymy "inteligentne" - posłuchaj Ostrego - on ma wyrobiony gładki styl z niego możesz brać przykład, bo GO wypuszcza tandetny, podwórkowy "rap" z tekstami "nie majdanam i nie dodą, bądź sobą" - inteligencją to to nie błyska. Wymyśl sobie jakiś dobry temat (coś co cię gryzie, trapi, śmieszy, jakieś zdarzenie z życia) i zacznij o tym pisać , bo ten obecny mnie przeraża. Sorry za może za ostrą krytykę, ale taka najbardziej motywuje do pracy nad sobą.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Lipiec 2007, 12:42:18 »
Dobrze wiem co masz na myśli ale mnie niekręci taki zwykły rap czy też hip-hop.
Mi chodzi o coś na stylu 50Cent tylko,że po polsku.
Mam po prostu taki styl. Nie  lubię takiej muzyki jak np. peja ,a jedyny polski zespół hip-hopowy jaki lubię to właśnie GO. Szczególnie podobają mi sie kawałki w stylu "kompleksy" a nie lubię takiego typowego rapu wolę bardziej śpiewany hip-hop chyba,że mogła by to być muzyka czarna.
50cent,eminem. Takie zespoły są w moim stylu.
Lubię w tle ostre brzmienia jakie ma eminem a także jego sposób rapowania.
Chciałbym zrobić taką mieszankę 50centa i eminema po polsku.

Ostr. peja jakieś tam 1osieml czy jakoś tak, to odpada.
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec 2007, 12:43:24 wysłana przez Dej Ji »

Thoro

  • Gość
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2007, 15:01:05 »
Skoro wg. Ciebie czarni raperzy (choć 50 cent i eminem to nie za dobry przykład) nawijają o drapaniu się po dupie w częstochowskich rymach, to współczuję obeznania w muzyce.

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lipiec 2007, 15:03:32 »
Człowieku, może najpierw naucz się poprawnie pisać, a potem zostaw pisanie tekstów tym co potrafią. Przez to, że będziesz "tworzył rap", nie staniesz się "joł-joł" Sorry, że tak ostro, ale prawda w oczy kole.

A tak na marginesie: Grupa Operacyjna ( buahahaa, loled )
« Ostatnia zmiana: 21 Lipiec 2007, 15:06:02 wysłana przez r4d00 »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lipiec 2007, 20:29:44 »
Cytuj
50cent,eminem. Takie zespoły są w moim stylu.
Lubię w tle ostre brzmienia jakie ma eminem a także jego sposób rapowania.
Chciałbym zrobić taką mieszankę 50centa i eminema po polsku.

Najpierw odniosę się do słów przytoczonych wyżej. Otóż 50cent i Eminem to nie są zespoły, tylko wykonawcy solowi. Jak wspomniał wyżej Thoro, Eminem na pewno nie nawija o bezsensownych tematach jak w twoim... kawałku (bardziej nazwałbym to kawałem).

Przechodząc do utworu jest on bardzo "oryginalny" czyli innymi słowami o psim gównie i dupie maryni. Jeśli chcesz pisać, tworzyć, znajdź coś, co cię interesuje/nurtuje/śmieszy/smuci etc. później weź się do roboty. Bo jak na razie napisałeś kilka słów w ciągu "spałem, srałem, lałem, grałem, chciałem" itd. Pierwsza rzecz to częstochowczyzna, a druga natomiast całkowity brak sensu i dobrego smaku. Przy odpowiednim podkładzie mogło by się w miare dobrze nawijać, z tym, że to nie zmieniałoby faktu że tekst jest do bani jak wódka...

Jeśli chcesz, żebym podał przykład kawałka Eminema, zaprzeczając jednocześnie twoim słowom to ok. Weźmy "When I'm gone". Eminem "śpiewa" o tym, że przez koncerty, życie gwiazdy, wywiady itd. nie ma czasu na kontakty z rodziną. Przez to córka zatrzymuje go jak tylko może w domu, a on za każdym razem obiecuje jej że to ostatni raz. I to wcale nie jest kawałek o drapaniu sie po dupie... taki jak twój.

Napisałbym coś więcej, jeśli ten kawałek byłby ch**owy. Jednak ciężko go ocenić, ponieważ jest poniżej zdrowego poziomu, to tyle jeśli chodzi o moje wypociny ;). Ocena rzecz jasna 0/6.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lipiec 2007, 14:28:38 »
Dobra następnym razem napiszę o czymś.... myślę aby następny był o miłości która tak naprawdę oślepia ludzi a później rani.O czymś co mnie spotkało....        
wiem że z gównianom miłością niewszyscy się zgadzają,ale ja chcę powidzieć o czymś co mnie spotkało.
JAK uważacie że Eminem to gówno to wybaczcie ale bardzo lubię jego muzykę.

to są nazwy zespołów. bo te zespoły mają nazwy od ich vocalistów.

Jeśli to dla was zły przykład to może....The Game,Deaddy  Yanke.

Po zatym jak mi wiadomo eminem nazywa się Slim Sheayli(niewiem jak to się pisze).....

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lipiec 2007, 15:48:37 »
Nie wiem czy ten tekst wogóle można nazwać rapem, czy czymś podobnym...jest on wręcz śmieszny i na poziomie 10 latka, że się tak wyraże.

Cytuj
Mi chodzi o coś na stylu 50Cent tylko,że po polsku.

Zacznijmy od tego, że 50cent to nic więcej jak bezwartościowe g**no, a nawet jeśli byś chciał zrobić coś w jego stylu, musisz znać angielskim na dosyć dobrym poziomie, chociarz szczerze wątpie, że znasz nawet podstawy -_-

Cytuj
Dobra następnym razem napiszę o czymś.... myślę aby następny był o miłości która tak naprawdę oślepia ludzi a później rani.O czymś co mnie spotkało....

Eh te nastoletnie zauroczenia, które mieszają wam w głowach..

Na twoim miejscu nie zajmowałem bym się rapem, zajmij się czymś pożyteczniejszym...

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lipiec 2007, 22:45:57 »
Cytuj
Po zatym jak mi wiadomo eminem nazywa się Slim Sheayli(niewiem jak to się pisze).....

Widać, że jesteś jego wielkim fanem... On się nazywa Marshall Mathers. Znany jest także jako Slim Shady (Sheayli - LOOL!!!). Dawniej jeszcze miał ksywę M&M (leciał w kulki ;p).

Cytuj
Dobra następnym razem napiszę o czymś.... myślę aby następny był o miłości która tak naprawdę oślepia ludzi a później rani.O czymś co mnie spotkało....
wiem że z gównianom miłością niewszyscy się zgadzają,ale ja chcę powidzieć o czymś co mnie spotkało.

Więc to nie miłość, tylko młodzieńcze zauroczenie... ja osobiście staram się unikać, przyznając, że sam nie jestem jeszcze dorosły.

Cytuj
JAK uważacie że Eminem to gówno to wybaczcie ale bardzo lubię jego muzykę.

Nikt tak nie mówi, a poza tym ciężko powiedzieć o jakiejś osobie, że to gówno (lol).

Myśląc, że Eminem czy 50 cent pier*oli 500  takich samych rymów z rzędu, w dodatku bez sensu (o dupie maryni (^^,), że Peja nawija o swoich kompleksach, a w jednym twoim utworze wpychając więcej błędów ortograficznych niż słów udowadniasz, że nie masz kompletnego pojęcia o muzyce, a co dopiero o tworzeniu muzyki. Nie wiem czym się kierowałeś - chciałeś nabić posta? Nie sądzę. Może chciałeś się wygłupić, czy spróbować zaszpanować. Niestety, oprócz ludzi którzy słyszeli jeden kawałek Eminema czy 50 centa (którego szczerze nienawidzę) istnieją jeszcze fani tych wykonawców i wielu innych, czyli ogólnie mówiąc ludzi, którzy znają się na tej rzeczy. I właśnie przed nimi powinieneś próbować się popisać...

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Lipiec 2007, 00:11:47 »
A tak poza tym Dej Ji, przytoczę Tobie fragmencik pewnego utworu WWO :  "... nie kopiuj i nie daj się skopiować...". Jeśli już masz męczyć świat swoimi kawałkami, rób coś swojego, a nie naśladuj innych.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Lipiec 2007, 01:22:02 »
A jak oceniasz mój rap:

Twój tekst jest słabiutki, oraz bardzo krótki
Ale nie zniechęcaj się, bież długopis i znów pisz  

-------------------------------------------
Fakt tekst ten jest słaby, ale następne(jeżeli się pojawią) na pewno będą lepsze.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Lipiec 2007, 14:53:43 »
Cytat: Altair
Widać, że jesteś jego wielkim fanem... On się nazywa Marshall Mathers. Znany jest także jako Slim Shady (Sheayli - LOOL!!!). Dawniej jeszcze miał ksywę M&M (leciał w kulki ;p).
Więc to nie miłość, tylko młodzieńcze zauroczenie... ja osobiście staram się unikać, przyznając, że sam nie jestem jeszcze dorosły.
Nikt tak nie mówi, a poza tym ciężko powiedzieć o jakiejś osobie, że to gówno (lol).

Myśląc, że Eminem czy 50 cent pier*oli 500  takich samych rymów z rzędu, w dodatku bez sensu (o dupie maryni (^^,), że Peja nawija o swoich kompleksach, a w jednym twoim utworze wpychając więcej błędów ortograficznych niż słów udowadniasz, że nie masz kompletnego pojęcia o muzyce, a co dopiero o tworzeniu muzyki. Nie wiem czym się kierowałeś - chciałeś nabić posta? Nie sądzę. Może chciałeś się wygłupić, czy spróbować zaszpanować. Niestety, oprócz ludzi którzy słyszeli jeden kawałek Eminema czy 50 centa (którego szczerze nienawidzę) istnieją jeszcze fani tych wykonawców i wielu innych, czyli ogólnie mówiąc ludzi, którzy znają się na tej rzeczy. I właśnie przed nimi powinieneś próbować się popisać...


Podobno Eminem ma ojca Polaka? Czy to prawda?
Jeśli myślisz,że słyszałem tylko jeden jego utwór to się grubo mylisz.
Mam jego płytę z 2000 roku.

Mam się na nikim nie wzorować?  No,cóż "...bądź sobą i tylko sobą..."
Ale podobna każdy młody zespół lub wykonawca się na kimś innym wzoruje....
Coś otym wiem bo mój ojciec należał już do kilku zespołów rokowych.
Teraz akurat robi muzykę taką... no sam nie wiem niema określonej nazwy tego gatunku.... rok,elektryczne parę brzmień techno w niektórych utworach.... sam nie wiem ale ten gatunek muzyki jest całkiem....

I nie myślcie,że jest tak samo beznadziejny jak ja tylko on gra na gitarze(chyba Bass).

Co do moich błędów to jestem dysortografikiem ale i tak już nie ma sensu abym poprawiał te u góry.



Mam próbować coś pisać dalej? No dobra może coś mi kiedyś wyjdzie dobrze.
Hmm.... spróbuję zrobić jakiś kawałek nie wzorując się na nikim....

Dobrze wiem,że jak ktoś pisał powyzej rap to nie pisanie co drugą linijkę gówno itp. ale podoba mi się również utwór Liroya(czy jak to się pisze) pt."Pocałuj mnie w dupę" i sądzę,że tam jest dosyć dużo wulgaryzmów.

ÂŻyczcie mi powodzenia.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Lipiec 2007, 15:13:00 »
Lol, jesteś jego fanem i nawet nie wiesz jak się nazywa, a ksywy nie umiesz poprawnie napisać? No to gratuluję, naprawde. A co do płyty to ja też mam wiele płyt muzycznych w domu, co nie znaczy, że jestem fanem tych wszystkich zespołów. Płyty Eminema mam wszystkie (jedną tylko piracką). Co do ojca Eminema to nie wiem i wcale mnie to nie interesuje. Tak samo jak większość plotek wymyślanych w tych kolorowych pisemkach.

Cytuj
Dobrze wiem,że jak ktoś pisał powyzej rap to nie pisanie co drugą linijkę gówno itp. ale podoba mi się również utwór Liroya(czy jak to się pisze) pt."Pocałuj mnie w dupę" i sądzę,że tam jest dosyć dużo wulgaryzmów.

Lol, Liroyek to gnojek ;). Liroy w swych kawałkach umie jedynie przeklinać, więc w prawie każdym kawałku jest wiele wulgaryzmów. Tylko nie rozumiem, jak możesz sądzić, że tam są wulgaryzmy? xD No chyba, że tego nie słyszałeś i się domyślasz.

Cytuj
Ale podobna każdy młody zespół lub wykonawca się na kimś innym wzoruje....

No tutaj to akurat gówno prawda, jedni się wzorują, jeśli ktoś jest zdolny i ma talent to wcale nie musi...

Cytuj
Co do moich błędów to jestem dysortografikiem ale i tak już nie ma sensu abym poprawiał te u góry.

No ok, szanuję, że jesteś dysortografikiem, ale pisz chociaż w wordzie to te większe błędy poprawisz.

Cytuj
Ale podobna każdy młody zespół lub wykonawca się na kimś innym wzoruje....
Coś otym wiem bo mój ojciec należał już do kilku zespołów rokowych.

A mój ojciec pracuje w drukarni wydawnictwa WAM, ale wcale się na tym nie znam... to, że twój ojciec tworzy muzykę, to nie znaczy, że od razu masz się na niej znać.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Lipiec 2007, 17:45:58 »
WAM? Mój ojciec należy do zespołu VAN :) Nie jestem fanem eminema tylko po prostu lubię jego muzykę.
Ty chyba też go lubisz sądząc po twojej sygnie??
Mnie nie interesuje to(czy to plotki czy nie to mam to gdzieś),że wyzywał polaków.
Nieobchodzi mnie czy jest sukinsynem czy nie.
Obchodzi mnie jego twórczość i to w muzyce jest ważne.


Witajcie mam nowy kawałek tym razem nie wzorowałem się na żadnym zespole.

                                                 "Pragnienie"



Wstęp.
Czasami jestem sobą,a czasem własnym cieniem.
Walczę z własną wolą i ze swym pragnieniem.

Ref.(śpiew kobiecy)Pragnienie jest walka, nie ustająca wciąż.
Mówi co masz robić lecz nie daj się zwieść!
(Męski) Nie daj się.
(kobiecy)Bo może wprowadzić cię w błąd.([błąd-echo][3xten wyraz])

I. O! Nie wierz pragnieniu bo on jest wrogiem twym!
Mówi ci: "Chciej tego!" A ty od razu lecisz ku temu.
Ona jest kłamliwa i ciągle kłótnie w twym życiu rozpoczyna.
Powiedz jej: "JA żądzę,to moje pieniądze!"
I nigdy nie przestawaj wierzyć,że zwyciężysz ją.
Ona raczej jest jak podświadomość, jak twój UMYSŁ!
Pokonanie jej jest jak walka jednego na całą Amerykę,
ale nie poddawaj się bo życie się jeszcze nie skończyło
więc twa wojna trwa.
Co kol wiek byś w życiu nie zrobił pamiętaj o tym aby nadal być sobą!
Abyś przez sławę lub pieniądze,przez pragnienie nie stał się kimś innym.
Zapamiętaj,że to duch,własna wola liczy się najbardziej,że to nią możesz
samego siebie na arenie zwalczyć.
 
Ref.(śpiew kobiecy)Pragnienie jest walka, nie ustająca wciąż.
Mówi co masz robić lecz nie daj się zwieść!
(Męski) Nie daj się.
(kobiecy)Bo może wprowadzić cię w błąd.([błąd-echo][3xten wyraz])

II. Gdy czujesz uczucia i się zastanawiasz,czy miłość i radość,czy to są pragnienia?
Nieważne jest to,ale kusi ona bardzo!Łamie serca niczym szatana wzrok.
Czujesz pokusę,czy pokusa to pragnienie?Moja odpowiedź jest prosta.
Wszystkie twoje chęci,każde ochoty,głód to jest to co w tobie żądzi.
Pragnieniem jest również chęć zniszczenia jej.
Niemal,że nie da rady jej pokonać najłatwiejszym sposobem jest własna śmierć!
Gdy umrzesz Ty umrze też twoja nienawiść! Umrze twoja pamięć. I szykuje się
Koniec wszystkiego i czas na nowy początek.
Co kol wiek by się nie stało pamiętaj o tym aby być sobą, aby nigdy niestać się kimś innym.
Ale ciężko pamiętać gdy nie znasz przeszłości.
Gdy straciłeś ją i wszystkie jej insekty.
Dedykuję ten kawałek ku waszej pamięci.

Ref.(mężczyzna)Pragnienie jest walka, nie ustająca wciąż.
Mówi co masz robić lecz nie daj się zwieść!
(kobieta) Nie daj się.
(mężczyzna)Bo może wprowadzić cię w błąd.

Ref.(śpiew kobiecy)Pragnienie jest walka, nie ustająca wciąż.
Mówi co masz robić lecz nie daj się zwieść!
(Męski) Nie daj się.
(kobiecy)Bo może wprowadzić cię w błąd.([błąd-echo][3xten wyraz])


Co sądzicie o tym??  Napisałem go dziś rano.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipiec 2007, 14:24:32 wysłana przez Dej Ji »

Respev

  • Gość
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Lipiec 2007, 18:19:15 »
Cytuj
O tym co mnie denerwuje? Ale denerwuje mnie połowa świata i tego co na niej jest....
To wybierz z tego jakiś motyw. Ogólnie to co napisałeś ostatnio wygląda jak kolejne "coś", co nagrywa Mezo ;d Daj sobie spokój z tym gatunkiem, bo to co robisz to hiphopolo.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Lipiec 2007, 19:06:04 »
Tak ale ja uwielbiam śpiewać a nie umiem.
a do rapu nie trzeba umieć śpiewać i poza tym nie słyszałem jeszcze o osobie która sfałszowała by rap.

Kawałek mezo?

No nie wiem.


A przy okazji....
Spróbuję się bardziej postarać.

Respev

  • Gość
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Lipiec 2007, 19:51:01 »
Cytuj
   Tak ale ja uwielbiam śpiewać a nie umiem.
a do rapu nie trzeba umieć śpiewać i poza tym nie słyszałem jeszcze o osobie która sfałszowała by rap.
A czy ja gdzieś napisałem o głosie? Dowiedz się najpierw co to hiphopolo...

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:00:23 »
Cytat: Respev
To wybierz z tego jakiś motyw. Ogólnie to co napisałeś ostatnio wygląda jak kolejne "coś", co nagrywa Mezo ;d Daj sobie spokój z tym gatunkiem, bo to co robisz to hiphopolo.

Ja bym powiedział, że to parodia 18L :).

Cytuj
Tak ale ja uwielbiam śpiewać a nie umiem.

Skoro uważasz, że dobrze piszesz, a śpiewać nie umiesz, to nie chciałbym słyszeć twojego śpiewu :D.

Cytuj
a do rapu nie trzeba umieć śpiewać i poza tym nie słyszałem jeszcze o osobie która sfałszowała by rap.

Lol... nie mam pytań do ciebie po prostu. Nawet nie wiesz jak można sfałszować rap, bo by rapować należy mieć głos i jako taki słuch... czego pewnie ty nie masz.

Cytuj
O czym!?

Pisz spontanicznie ;].

Cytuj
No o czym? Nic nigdy nie wpada mi do głowy... jak bym miał dobry temat to może nawet coś dobrego bym napisał.... nigdy nie mogę wymyślać.O czym!?

Nie napisałbyś, zrozum. Rap nie jest dla ciebie, może inny gatunek muzyki (aczkolwiek wątpie).

Cytuj
O tym co mnie bawi? Mam pisać o kabaretach ani-mru-mru?

Nie rozumiesz. Mnie np. bawi to, że taki człowiek jak Kwaśniewski bez wyższego wykształcenia był prezydentem...


Forum Tawerny Gothic

Dej Ji-Hip-hop
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Lipiec 2007, 20:00:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything