Autor Wątek: Poza mapą  (Przeczytany 2407 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Silent_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Poza mapą
« dnia: 18 Lipiec 2007, 20:11:41 »
Wyszliście kiedyś poza mape? ;p
Ja właśnie tego dokonałem:
Moja strona

Offline dark93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Poza mapą
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2007, 20:28:57 »
no i jak tam jest?? a to jest w ogole problem?? Zrobiles to z kodami czy bez??

Forum Tawerny Gothic

Poza mapą
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lipiec 2007, 20:28:57 »

Offline szczotex

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Poza mapą
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lipiec 2007, 20:40:28 »
Są tam jakieś mobki?? textury normalne wogule jak ta jest??

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Poza mapą
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lipiec 2007, 20:52:22 »
O ile mnie wzrok nie myli, nie wyszedłeś poza mapę, tylko poza wyróżniony teren ;). Czyli taki jakby "mniej ważny".

Offline _Silent_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Poza mapą
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lipiec 2007, 20:56:52 »
A jednak był poza mapą :P Równina, równina, dziwne błedy w grafice i możliwość dojscia do wszystkich miejsc.

Do klasztoru doszedłęm też przez góry ale stwierdziłem, że to chyba jeszcze nie czas dla mojej postaci więc wczytałem wszczesniejszego sava i podziwiałem wodospady bez rzek na początku :P

I oczywiście wszedłem tam bez kodów. Szukałem drogi do ruin zamku gdzie miał być artefakt ale jako, że nie mogłem znaleźć drogi to chciałem pójśc na około... no i doszedłem :P W jednym miejscu była niewidzialna ściana ale kawałek dalej udało się ją obejść.
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2007, 20:58:15 wysłana przez _Silent_ »

Respev

  • Gość
Poza mapą
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2007, 05:04:36 »
Dla zainteresowanych - można tam dojść skacząc po skałąch w okolicach przejścia do Nordmaru z Silden.

Cytuj
Do klasztoru doszedłęm też przez góry

Też tak robiłem  

Ogólnie rzeczbiorąc nic ciekawego, a temat powinien się znajdować w dziale dyskusja :P

Offline kupa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Poza mapą
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Sierpień 2007, 15:54:23 »
Ja przeszedłem skacząc w okolicach kamiennego portalu. jest tam nie widzialna ściana jak już ktoś napisał i za nią Wielka Biel.      

Offline oranje

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Poza mapą
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sierpień 2007, 23:13:06 »
mozna w jeszcze jednym miejscu wyjsc poza mapę. Na polnocno zachodnim krancu Nordmaru, w okolicach takiej dolinki z kilkoma zylami rudy, jak idzie się od niej sciezką na wschod, (jest to chyba ostatnia sciezka na mapie od polnocy), to po chwili jest po lewej taka jakby wnęka w skale z kilkoma krzaczorami. Jak sie wlezie w te krzaczory to za nimi mozna zacząć skakac na scianę skalną, drapiąc się coraz bardziej w gorę. Trafia się na cos w rodzaju ostrego wąwozu między zboczami dwoch gor, wkrotce jest sie juz calkowicie poza północnym krańcem mapy. Mozna tam po tych gorach fikac do woli, naprawde daleko w głąb na północ. Na nic się tam nie natknąłem, a miałem nadzieję po doświadczeniach z g2, ale krotko tam lazilem, bo zabraklo mi cierpliwosci, ale moze ktos to obadał albo ma ochote obadać więc polecam

Forum Tawerny Gothic

Poza mapą
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Sierpień 2007, 23:13:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top