Autor Wątek: Mysz, głośniki i klawiatura  (Przeczytany 2232 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mysz, głośniki i klawiatura
« dnia: 15 Lipiec 2007, 17:56:53 »
Witam

Zamierzam kupić nowy sprzęt do komputera. Jako, że się na tym zbytnio nie znam proszę was o pomoc. Do tej pory wybrałem mniej więcej taki sprzęt jaki chciałbym kupić, lecz proszę was o porady i ewentualne wskazanie innych modeli, które waszym zdaniem zasługują na uwagę. Pamiętajcie również by nie przeginać cenowo, nie kupię sprzętu który będzie kosztować więcej niż 300zł.

Głośniki

Mysz

Klawiatura
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 18:00:02 wysłana przez DODO »

Respev

  • Gość
Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2007, 18:16:31 »
Szczerze? Klawiatura i myszka to może być nawet jakaś a'la allegro. Nie wiem po co lepsza, dla szpanu?

Forum Tawerny Gothic

Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2007, 18:16:31 »

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:09:13 »
Ej DODO ty mnie zawsze rozwalasz tym tekstem "ja sie za bardzo nie znam"... Wybierasz zawsze najdrozszy sprzet na rynku i zarazem najlepszy. Jest jeszcze cos do czego ci to konkretnie potrzebne? Jesli np. do CS'a to taka myszka to skarb dla gracza a jezeli do czegos innego to na co Ci to ?

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:21:23 »
Witam

DODO mam właśnie tą myszkę ( tylko inny kolor ) Logitech G5 laser mouse jest bardzo dobra. Fajny wygląd, dobrze sie nią "jeździ" po podkładce.

Co do głośników to mam te:
http://sklep.komputerowy.pl/products/creat...t6060/1224.html
są bardzo dobre mam już je 1,5 roku ( dużo za nie dałem 300 chyba ) i jak na razie spisują sie świetnie. A do tych wybranych przez ciebie to są dobre jaki i fajne w wyglądzie.

Aha jeszcze klawiatura nie znam sie na nich więc nie będę Ci wciskał główna ( za przeproszeniem ).

Cytuj
A jaka myszka nie jeździ dobrze po podkładce? 3 lata grałem w Call of Duty ma myszce za 20zł i musze nie skromnie przyznać, że zawsze "wymiatałem", więc w czym problem?

Miałem wcześniej mysz która miała małe ślizgacze, ktore zostawiają małe odłamki po których myszka nie chce jeżdzić. To nie była jej wada po prostu taka mysz.

Cytuj
Też podobne pytanie - czym się różni klawiatura za 300zł od tej za 30? Tylko designem i paroma dodatkowymi przyciskami. To, że ma podświetlane klawisze akurat mnie nie obchodzi. Kupić neon na allegro za 6zł, zamontować nad klawiaturą (np. pod biurkiem) i gotowe.

Mój kumpel miał za 40 zł klawiature po 2 miesiącach wypadały mu klawisze. W mojej ( zapłaciłem 90 zł ) też kilka odpada nawet te nie używane jak Caps Lock.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 19:35:07 wysłana przez Orc Szaman »

Respev

  • Gość
Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:27:55 »
Cytuj
Fajny wygląd, dobrze sie nią "jeździ" po podkładce.
A jaka myszka nie jeździ dobrze po podkładce? 3 lata grałem w Call of Duty ma myszce za 20zł i musze nie skromnie przyznać, że zawsze "wymiatałem", więc w czym problem?

Cytuj
Aha jeszcze klawiatura nie znam sie na nich więc nie będę Ci wciskał główna
Też podobne pytanie - czym się różni klawiatura za 300zł od tej za 30? Tylko designem i paroma dodatkowymi przyciskami. To, że ma podświetlane klawisze akurat mnie nie obchodzi. Kupić neon na allegro za 6zł, zamontować nad klawiaturą (np. pod biurkiem) i gotowe.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 19:28:21 wysłana przez Respev »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:30:33 »
Cytat: Respev
Szczerze? Klawiatura i myszka to może być nawet jakaś a'la allegro. Nie wiem po co lepsza, dla szpanu?

Tu podałem jedynie modele, które mnie interesują. Kupuję to by mieć komfort z korzystania z komputera w różnych grach oraz pracach domowych.

Cytat: Pawelck91
Ej DODO ty mnie zawsze rozwalasz tym tekstem "ja sie za bardzo nie znam"... Wybierasz zawsze najdrozszy sprzet na rynku i zarazem najlepszy. Jest jeszcze cos do czego ci to konkretnie potrzebne? Jesli np. do CS'a to taka myszka to skarb dla gracza a jezeli do czegos innego to na co Ci to ?

A no nie znam się na tym. Nie jest to wcale najdroższy sprzęt na rynku, gdyż widziałem głośniki po 1500zł xD Jeśli mam być szczery to kierowałem się wyglądam tego sprzętu a nie ich funkcjami czy ceną. A jeśli chodzi o myszkę to wybrałem ją tylko dlatego, że fajnie wygląda i ma wysokie oceny. A tak poza tym to wiesz, że twój post był spamem  

Kolega z innego forum polecił mi również głośniki X 540. Jak myślicie które będą lepsze? Wolałbym zostać przy tej wersji co podałem, gdyż jest tańsza oraz ładniejsza.



Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:40:27 »
Ja bym wziął X-530 są fajniejsze i dużo tańsze niż X-540. Jak widać mam podobne zdanie do ciebie.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:48:52 »
A ja bym ci radził poniższe.

Głośniki

Klawiatura

Mysz

A różnicę między pierwotnymi a powyższymi, czyli około 700 zł oddaj na PCK.


Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lipiec 2007, 20:04:27 »
Cytat: DODO

A tak poza tym to wiesz, że twój post był spamem  

Hehehe  , niech ci będzie xD



Więc poszukałem i wypatrzyłem taki sprzęt jak ja bym sam sobie wybrał:

MYSZKA - osobiście sam ją posiadam, jest świetna ma łatwą regulację dpi, dłoń się na niej niepoci, czegoż chcieć więcej, aha no i przystępna cena.

KLAWIATURA - osobiście uważam, że jest jedną z lepszych Logitecha, rposta bez zbędnych przycisków multimedialnych (praktycznie kto z nich korzysta?) ÂŁadna, zgrabna no i tania.

GÂŁOÂŚNIKI - według mnie idealne, centralny głośnik jest tak wykonany, że można go postawić na monitorze bezproblemowo, pozostałe cztery + subwoofer to istna poezja, ładne wykonanie, skromne o to w tym chodzi! (ale mnie poniosło^^)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 20:05:34 wysłana przez Pawelck91 »

Respev

  • Gość
Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Lipiec 2007, 20:08:21 »
Cytuj
Tu podałem jedynie modele, które mnie interesują. Kupuję to by mieć komfort z korzystania z komputera w różnych grach oraz pracach domowych.
Aha, aha. Czyli wygląd klawiatury podwyższa komfort? Podoba mi się pomysł z głośnikami 5.1. Po co ci takie głośniki? Do muzyki? Napewno nie, mp3 wykorzystuje standard 2.1. Do gier? Również tego nie wykorzystasz. ÂŻeby muzyka dobrze brzmiała? Kup dobry zestaw, najlepiej 6700W głośników 2.1 i będzie piękna muzyka.

http://www.allegro.pl/item212555669_klawia...sb_nowa_fv.html
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 20:44:16 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Mysz, głośniki i klawiatura
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Lipiec 2007, 20:08:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything