Autor Wątek: Wrak na mapie Khorinis  (Przeczytany 3889 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Diego Ostatni Asasyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Wrak na mapie Khorinis
« dnia: 14 Lipiec 2007, 23:48:20 »
Witam !
Na mapie terenów Khorinis widnieją dwa statki. Jeden to okręt Paladynów stacjonujący w dokach Khorinis a drugi ? Od kiedy kupiłem mapę zastanawia mnie czy istnieje możliwość dotarcia na ten drugi okręt. Może wie ktoś czy to możliwe?
Pozdrawiam

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Wrak na mapie Khorinis
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2007, 23:57:51 »
Coś mi się zdaje, że ten okręt to tylko ozdobnik do mapy, który wskazuje, że teren na którym leży na mapie to w rzeczywistości woda. W mapce wg której płyniesz na Irdorath też jest taki statek. Jest to takie wyszczególnienie morza od lądu. Na mapce Khorinis ten stateczek jest jakby bledszy od reszty mapy (w ty m statku paladynów). To miejsce w świecei gothica nie istnieje - jak już mówiłem to taki ozdobnik. No chyba. że się mylę to mnie oświećcie w tym temacie i pokażcie screena z tego statku.

Forum Tawerny Gothic

Wrak na mapie Khorinis
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2007, 23:57:51 »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Wrak na mapie Khorinis
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2007, 18:09:57 »
Cytuj
Witam !
Na mapie terenów Khorinis widnieją dwa statki. Jeden to okręt Paladynów stacjonujący w dokach Khorinis a drugi ? Od kiedy kupiłem mapę zastanawia mnie czy istnieje możliwość dotarcia na ten drugi okręt. Może wie ktoś czy to możliwe?
Popieram powższą treść odpowiedzi. Ten statek może i tam być, ale dotarcie do centrali tego statku jest niemożliwe. Jeszcze jedna uwaga : Jak popłyniesz w morze od Laresa to tam jest zatopiony okręt piratów więc, może ów statek, który widnieje na mapie też jest zatopiony, a oto link do mapki Khorinis http://gothic.gram.pl/galeria/displayimage...bum=8&pos=2 wiesz tego statku jednak w ogóle nie ma po widać jak na mapie jest bladszy
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 18:12:32 wysłana przez Maciekar »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Wrak na mapie Khorinis
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:56:29 »
Mi to sie wydaje że on jest tam narysowany bo w tamtym kierunku odjeżdża sie na Myrtane. Aby Gothicowi fani wiedzieli w którym kierunku patrzeć   . Albo urozmaicenie mapki żeby była ciekawsza.

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Wrak na mapie Khorinis
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2007, 19:59:40 »
Ten statek z rozwiniętymi żaglami to tylko ozdobnik lub po prostu oznaczenie morza. Temat to "wrak na mapie Khorinis" - jeśli chodzi o ten zatopiony do połowy statek przy porcie, to zupełnie nic tam nie ma. Pzd.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 20:01:03 wysłana przez r4d00 »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Wrak na mapie Khorinis
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2007, 20:13:01 »
I znowu temat, który zwyczajnemu ozdobnikowi próbuje przypisać jakąś zbędną symbolikę. Panowie z PB zrobili figla i namalowali statek na mapie, a wy jak zwykle musicie doszukiwać się w tym jakiś niestworzonych tajemnic.  
Swoją drogą trochę śmieszne jest, że statek paladynów również został uwieczniony na tej mapie. Nie jest to raczej stały element krajobrazu, a kartograf narysował go jak zwyczajny kamyk czy drzewo. Zresztą to tylko Gothic. Ma swoje niedociągnięcia, które po głębszym zastanowieniu wydają się dziwne. Temat zamykam ze względu na to, że już odpowiedzi zaczynają się powtarzać, a kolejne posty pewnie by mnie tylko upewniły w tej tendencji.

Forum Tawerny Gothic

Wrak na mapie Khorinis
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2007, 20:13:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything