Autor Wątek: Matek Studios Inc.  (Przeczytany 1338 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matek00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Matek Studios Inc.
« dnia: 14 Lipiec 2007, 23:21:20 »
 
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2007, 00:43:12 wysłana przez Matek00 »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Matek Studios Inc.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2007, 00:10:18 »
Grafiki należy umieszczać w tym temacie, nigdzie indziej.

Forum Tawerny Gothic

Matek Studios Inc.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2007, 00:10:18 »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Matek Studios Inc.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2007, 14:50:16 »
Cytuj
Grafiki należy umieszczać w tym temacie, nigdzie indziej.

Tamten temat został stworzony do przedstawienia grafik stworzonych za pomocą Photoshopa i tym podobnych wynalazków, czyli jednym słowem - obrazków. tu mamy do czynienia z filmami, a więc i temat zostanie tu gdzie został założony. Poza tym...od takich uwag są moderatorzy, albo opcja raportuj.  

Carl A StuntMan
Ostatnio również w GTA SA grywam, więc i potrafię docenić trud jaki musiałeś włożyć w przygotowanie tego filmu. Niektóre sztuczki są naprawdę udane. Bardzo podobał mi się wjazd motocyklem na most. Te wszystkie backflipy ścigaczem również były zachwycające. Podobał mi się urywek w którym przeskoczyłeś przez okno zniszczonego budynku na placu budowy. No i podkład muzyczny. Sam Carl śpiewający o "gangsterce" pasuje idealnie jako podkład do tego filmu.

Bezimienny Potrafi Latać
To, że G3 to jedno wielka kumulacja wszelakiej maści bugów nie jest chyba tajemnicą. Filmik niczym się nie wyróżniający pod względem przygotowania(bo co tu by dodać), ale spełnia swoje zadanie, czyli sprytnie wyśmiewa to co ludziom z PB udało się przeoczyć. No i ponownie bardzo dobrze dobrany podkład muzyczny.

WarRock - Behind Scenes
Ten filmik spodobał mi się zdecydowanie najbardziej. Widać, że był robiony przez kilku pasjonatów. Kilka naprawdę bardzo udanych i również śmiesznych scen. Poza tym ponownie bardzo dobrze dobrany podkład, a już "Riders on the Storm" pod wyścig Hummerami był czymś mistrzowskim.

Filmu z ManUTD nie oglądałem, a bo "Czerwonych Diabłów" nie lubię. Ogólnie wszystkie produkcje wyszły ci naprawdę dobrze i liczę na to, że w przyszłości zamieścisz kolejne filmy. 5/5  

Forum Tawerny Gothic

Matek Studios Inc.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2007, 14:50:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything