Autor Wątek: Nie wiem co dalej  (Przeczytany 2756 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kołtun

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Nie wiem co dalej
« dnia: 11 Lipiec 2007, 00:49:53 »
Właśnie , nie mogę "brnąć " dalej z fabułą :/. Chodzi o to że np. mam oko innosa ale nie vatras nie może odprawić  tego jakiegoś rytuału bo musi mieć zastępce którym jak przeczytałem na forum ma być myxir w nowym świecie , tylko że jestem  w 3 rozdziale i jeszcze ani razu tam nie byłem ,a saturas nie może mi dać pierścienia do portalu bo vatras musi potwierdzić moją  uczciwość czy coś. Jakby co dysponuje sejwem .Obawiam sie że muszę wczytać wcześniejsze sejwy :(
A może są jakieś kody czy coś :/ co by mi pomogły ?
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2007, 01:02:37 wysłana przez DODO »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 01:21:44 »
Spokojnie obejdzie się bez wczytywanie zapisów. Porozmawiaj z Vatrasem a on zleci Ci zadanie byś dowiedział się kto porywa ludzi (udaj się do wieży Dextera, w jego ciele będzie list, który musisz pokazać Vatrasowi). Po wstąpieniu do Wodnego Kręgu musisz po prostu działać zgodnie z fabułą dodatku. Po ukończeniu wszystkich misji w Jarkendarze, Myxir  przybędzie do Khorinis i zastąpi Vatrasa w świątyni aby mógł udać się do Słonecznego Kręgu. W razie jakichkolwiek problemów z przejściem dodatku, służę pomocą na komunikatorze lum przez PM.

P.S. Proszę o zmianę nazwy tematu oraz poprawienie wszystkich błędów w Twoim poście.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 01:24:43 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2007, 01:21:44 »

Offline Kołtun

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2007, 01:49:16 »
Gdyby to było takie łatwe :/ .Vatrasowi już ten list pokazywałem ( chodzi o ten który na końcu ma .......D ) a w wodnym kręgu jak nie byłem tak mnie nie ma .Coraz poważniej rozważam uzycie kodów :/

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2007, 02:09:19 »
Skoro już mu go pokazałeś to dostałeś pierścień z akwamarynem. Udaj się do gospody i porozmawiaj z Orlan'em a on zacznie wprowadzać Cię do Kręgu Wody. Jeśli mimo to nie wiesz co masz zrobić to wsadź mi zapis na serwer, a Ci przejdę ten kawałek.

http://www.sendspace.com/
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 02:09:39 wysłana przez DODO »

Offline Kołtun

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Lipiec 2007, 02:39:46 »
Spoko , thx ! Zobaczymy czy naprawde jestem taki ciemny .Tylko jak tam dać folder do ściągnięcia ?  Bo ost. save mam na 19 miejscu czyli to folder savegame19 , tak ?
--Edit
dobra , robie rar-a

acha , i nie wiem czy to ten save .Powinienem byc w glidi złodziei stojąc przodem  do wyjścia przy morzu .
--Edit
ok , link -->  http://www.sendspace.com/file/r8ryqz
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 02:45:21 wysłana przez Kołtun »

Respev

  • Gość
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Lipiec 2007, 08:39:34 »
Wykonaj zadanie pt. zaginieni ludzie i Handlarz bronią. Potem idź z tym do Vatrasa. Nie rozumiem jednego - dlaczego nie wykonujesz zadań pokolei?

Offline Gothic_Project

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #6 dnia: 11 Lipiec 2007, 08:47:20 »
Powinieneś - moim zdaniem - iść do świata z dodatku na początku - w pierwszym rozdziale wykonać zadania od Vatrasa, tj. "Zaginieni ludzi" i "Handlarz bronią dla bandytów", potem jako już członek gildii zanieś wiadomość Lordowi Hagenowi. Teraz jako członek Wodnego Kręgu, będąc w drugim rozdziale przekroczyć portal.

Offline Kołtun

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Lipiec 2007, 13:03:00 »
No tak , powinienem  , ale jest już za późno :/.Zadanie z handlarzem wykonałem a zaginieni ludzie to chyba można skończyć dopiero w tym nowym świecie ( tam gdzie piraci i obóz bandytów ) :( .Ehhh , zobaczymy , może DODO coś wymyśli . Jak nie to chyba użyje koda/ów :/.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lipiec 2007, 13:59:19 »
Sprawa zakończona sukcesem   Wszystko dobrze zrobiłeś, ale zapomniałeś przeczytać notki pt" Rozkazy" przez co nie mogłeś ukończyć tego zadania. Rozmawiałem już z Vatrasem. Zapis znajduje się w Gospodzie "Pod Martwą Harpią". Po wczytaniu porozmawiaj z Orlanem a dalej graj zgodnie z fabułą.

http://www.sendspace.com/file/aemtnu

P.S. Masz strasznie słabą postać.

Forum Tawerny Gothic

Nie wiem co dalej
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Lipiec 2007, 13:59:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything