Autor Wątek: Tokio Hotel  (Przeczytany 7187 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Sierpień 2006, 20:59:17 »
Mi ich muzyka się podoba średnio ze wskazaniem na słabo. Mówiąc to mam na myśli tylko i wyłącznie ich muzykę a rzeczy typu: ubieranie się w damskie ciuchy i pokazywanie tego w brawo girl i innych gazetach dla nastolatek to już ich prywatna sprawa i tylko oni decydują o tym jak widzą ich normalni ludzie tacy jak ja, dla których liczy się tylko muzyka. Nie rozumiem dlaczego niektórzy tu wypisują teksty typu: "niech spier********"? Przecież oni wam ojca czy matke nie zabili a nie można winić kogoś za to że poprostu coś robi, choćby dla pieniędzy...

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Sierpień 2006, 22:17:40 »
Boshe tak cięzko to zrozumieć ? Polacy<mowa tu o chłopakach> poprostu NIENAWIDZÂĄ TEGO ZESPOLU sam się do nich zaliczam ! i nie chodzi oto że ich dziadkowie czy ojcowie byli w Wermachcie,Krigsmarine czy Luftwaffe za czasów wojny tylko oto że jakby to ująć "POLACY NIENAWIDZÂĄ NIEMCÓW A NIEMCY POLAKÓW" i tyle ? ha niewiem co dziewczyny widzą w tych pajacach.

Forum Tawerny Gothic

Tokio Hotel
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Sierpień 2006, 22:17:40 »

Offline MenThor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Sierpień 2006, 22:24:41 »
Cytuj
Boshe tak cięzko to zrozumieć ? Polacy<mowa tu o chłopakach> poprostu NIENAWIDZÂĄ TEGO ZESPOLU sam się do nich zaliczam ! i nie chodzi oto że ich dziadkowie czy ojcowie byli w Wermachcie,Krigsmarine czy Luftwaffe za czasów wojny tylko oto że jakby to ująć "POLACY NIENAWIDZÂĄ NIEMCÓW A NIEMCY POLAKÓW" i tyle ? ha niewiem co dziewczyny widzą w tych pajacach.


Czy ich narodowość odrazu ich skreśla? I czy to że diewczyny ich lubią to znaczy że ja mam ich nie lubieć? Ja ich nie lubię, bo mi sie ich muzyka nie podoba a nie dlatego, że jest moda na nielubenie ich.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Tokio Hotel
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Sierpień 2006, 22:25:16 »
Cytat: Thran
"POLACY NIENAWIDZ¡ NIEMCÓW A NIEMCY POLAKÓW" i tyle ?
Nie wiem gdzie ty się uchowałeś ale chyba nigdy nie słyszałeś o czymś takim jak tolerancja. Inteligentni ludzie zazwyczaj są tolerancyjni wobec innych. Do tego od kiedy to Niemcy nienawidzą Polaków chyba dziadek ci za dużo rzeczy naopowiadał jak to było podczas wojny. Tamte czasu już się skończyły nie można winić wszystkich Niemców za błędy kilku ludzi...eh.


P.S.
Chyba nigdy nie byłeś w tamtym kraju skoro gadasz takie rzeczy.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Tokio Hotel
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Wrzesień 2006, 17:58:46 »
Ja uwazam że TH jest za popularne niż na to zasługuje. Zero własnego stylu, zero dobrej muzyki i na dodatek ich wokalista wygląda jak wokalistka.

Cytuj
P.S.
Nie ma to jak okrutny metal w ustach "Lordi".

Jeśli chcesz posłuchać NAPRAWDE okrutnego metalu to posluchaj "Canibal Corpses" albo "Six Feet Under".

Thoro

  • Gość
Tokio Hotel
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Wrzesień 2006, 18:09:29 »
Cytuj
Ja uwazam że TH jest za popularne niż na to zasługuje. Zero własnego stylu, zero dobrej muzyki i na dodatek ich wokalista wygląda jak wokalistka.

Imo, komercha. Teraz jest wiele takich "zespołów", które są lansowane przez gazetki dla zakompleksionych nastolatek. Cel jest zawsze taki sam - kasa. W końcu, rozpad tej... grupy (bo muzykami oni nie są) to kwestia czasu a puki co trzeba lansować, grać ile się da bo kasa leci.

Prawda jest taka, że ludzie w dzisiejszych czasach nie mają jakiego kolwiek pojęcia o muzyce. Tyczy się to głównie tych wszystkich młodych, którzy będą się katować byle gównem tylko dla tego że to jest akurat "na topie".

Cytuj
ha nie wiem co dziewczyny widzą w tych pajacach.

Pajaców i... brak płci u głównego wokalisty .
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień 2006, 18:10:26 wysłana przez Thoro »

Forum Tawerny Gothic

Tokio Hotel
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Wrzesień 2006, 18:09:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything