Autor Wątek: Tokio Hotel  (Przeczytany 7179 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Didson

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« dnia: 23 Maj 2006, 20:27:29 »
Wi?c co my?licie o tym zespole.
Wed?ug mnie mogli by mie? du?? popularno?? ich muzyk? gdyby nie ich malowanie i ogólnie zachowanie jak dziewczyny i to jeszcze ehhh.
Zespó? gra tak? sobie muzyke, ale moze zaciekawi? wiec ocena muzyki to 7/10
Ich postawa i ogólny byt 1/10
Podsumowuj?c: Zespó? cie?ki, nie bede urzywa? wylgurazmów poniewarz to jest forum publiczne i jestem kultuarn? osob?.
Ogólna ocena 2/10(Jest 2 a nie 1 za odwage ze woogule wystepuj?  )
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpień 2006, 12:12:54 wysłana przez Arthas »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Tokio Hotel
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2006, 20:37:24 »
No lol, wszystkie zespo?y których wokali?ci maj? mniej ni? te 19-20 lat to banda dr?cych morde bachorów. A do tego nie lubie takiego typu muzyki, jak dla mnie jest on taki "pedalski" fuj... A cz?onków tokio powinno si? zagazowa?.

P.S.
Nie ma to jak okrutny metal w ustach "Lordi".

Forum Tawerny Gothic

Tokio Hotel
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Maj 2006, 20:37:24 »

tH.

  • Gość
Tokio Hotel
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Maj 2006, 21:01:45 »
Nie s?ucha?em i nie b?d? s?ucha?. Nie s?ucham muzyki, tym bardziej pozostaje oboj?tny wobec tego zespo?u. Nie b?d? komentowa? jego cz?onków, pomijaj?c to ?e g?ówny wokalista wygl?da jak dziewczyna, gej etc.

Jak mówi?em w ogóle nie interesuje si? muzyk? tym bardziej owym zespo?em. Jestem w stosunku do Nich tolerancyjny z powodu, który ju? przedstawi?em dosy? jasno.

A wszystkich anty-fanów i nie chodzi tu tylko o Tokio Hotel prosz? o troszk? wyrozumia?o?ci i tolerancji w stosunku do niektórych istot.

Thoro 0 lito?ci, lito?? jest dla s?abych :P
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2006, 21:05:29 wysłana przez IsentoR »

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj 2006, 21:04:32 »
Mam ich kilka kawa?ków. Powiem tyle czasem jak s?ucham muzyki i to leci to nawet moge tego s?ucha?. Lecz gdy zobacze jaki? plakat lub teledysk to mnie a? ?ciska. Oni wygl?daj? jak peda?y. Na pocz?tku my?la?em ?e ten Bill to jest dziewczyna.

Offline BakMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2006, 16:06:58 »
Cytat: IsentoR
Nie ma to jak okrutny metal w ustach "Lordi".


Nie wiem czemu, ale zabrzmia?e? niczym zagorza?y fan Manowar, czyli "wojownik i prawowity dziedzic wiary przodków, którego ojcem jest ogniem, a matka stal" ;) Lordi gra hard rock, ewentualnie heavy metal ;) Ale wieje od niego kiczem, a? mi?o ;]


A co do Tokio Hotel, który gra pop-rock (wymowa tego 'gatunku' koja?y mi si? z 'popcornem' ;D) to nic innego jak 'produkt' wydalony na ?wiat przez niemieck? VIV? i Bravo Girl ;]

Kole?anka siostry Exitulusa twierdzi:
http://faghag.blox.pl/2006/05/To-stad-moj-...isty-Tokio.html
http://faghag.blox.pl/2006/05/draze-moja-t...u-Leonarda.html
http://faghag.blox.pl/2006/05/Dalej-mnie-to-smieszy.html

I chyba poniek?d ma racj?, cho? przyznam si?, ?e nie s?ysza?em ?adnej piosenki HIMa, a TH tylko Schrei (bo po co wi?cej si? katowa?? ;)). Najbardziej mnie ?mieszy to, jak polskie fanki TH je?d?? po Blogu27 - i to, i to tr?ci pr?ciem na kilometr imho (;

Kristo

  • Gość
Tokio Hotel
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maj 2006, 00:51:00 »
BakMan zwróci?e? mi uwag? równie? na Blog27. Tak, wi?c na samym pocz?tku chcia?bym z?o?y? kondolencje rodzinom ofiar zespo?ów Blog27 i Tokio Hotel. Pami?tajcie ludzie tylko Chuck Noris wie, jakiej jest prawdziwej p?ci wokalista Tokio Hotel!. Prawd? mówi?c du?o o nich nie mo?na powiedzie? oprócz tego, ?e z muzyk? nie powinni mie? niczego wspólnego, lub przynajmniej si? nie pokazywa? na ulicach tu gdzie? na ekranach cudzych telewizorów. S?ysza?em piosenk? „sraj” czy jako? tak :P  Ja ju? nie mog? patrze? na dziewczyny, które uwa?aj?, ?e ci ch?opacy s? tacy przystojni, lub gdy s?uchaj?c TH uwa?aj? si? za „metalówy” i wielkie s?uchaczki Rock’u/Metal’u. Ech wi?cej ju? nic nie powiem.

Offline BakMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj 2006, 11:56:46 »
Cytat: Kristo
tu gdzież

Co? ;] Prawdę mówiąc to z takimi 'mEtaLuFfAmI' można zrobić dwie rzeczy:
- zbrechtać je
- zaorać i/lub uświadomić je, że ich gusta muzyczne trącą prąciem ;]
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2006, 11:57:19 wysłana przez BakMan »

Kristo

  • Gość
Tokio Hotel
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maj 2006, 15:02:18 »
Bakman wiesz co czasami powinno si? uwa?a? na takie panny. To s? fanatyczki i potrafi? rozszarpa? cz?owieka za obra?enie ich ukochanego zespo?u. Jak si? rzuci stado takich lasek na ciebie( i nie przez to ?e jeste? przystojny lub có?   )to mo?esz zdrowo oberwa? ;)

Je?eli nie wiesz co znaczy zwrot „tu gdzie?” to masz par? przyk?adów wyrwanych wprost z neta ;)

jedynie chc? powiedzie?, ?e to od stosunków w rodzinie zale?y czy 'dzieci' tu gdzie? doro?li b?d? potrafili prawid?owo spojrze? na film czy ksi??k?

Zabrak?o czyjego? oddechu na mojej szyji, kogo? kto chrapnie mi?dzy jednym szturchni?ciem zwanym tu gdzie? i ówdzie? seksem:

Notki pojawia? si? b?d? gdy zajdzie taka potrzeba tu gdzie? gdy zdarzy si? co? interesuj?cego.

Z pustego nawet Salomon nie naleje Panowie Pos?owie LPR i tu gdzie? innych ugrupowa?.

Stary ten zwrot jak ?wiat :P Ma?o m?odych go u?ywa, przez co czuje si? okropnie stary, a mam prawie 18 lat. Chore troszk?

Prawie robi wielk? ró?nice. :P
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2006, 19:49:45 wysłana przez IsentoR »

Offline BakMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Maj 2006, 19:57:39 »
Cytat: Kristo
Bakman wiesz co czasami powinno si? uwa?a? na takie panny. To s? fanatyczki i potrafi? rozszarpa? cz?owieka za obra?enie ich ukochanego zespo?u. Jak si? rzuci stado takich lasek na ciebie( i nie przez to ?e jeste? przystojny lub có?   )to mo?esz zdrowo oberwa? ;)

Po co na nie uwa?a?? Je?li s? 'niereformowalne' to trzeba ograniczy? z nimi kontakt ;] Nienawidz? ludzi, którzy s? 'g?usi' i nie potrafi? mie? 'otwartych umys?ów' na nowe pogl?dy. Ech...

Cytat: Kristo
Je?eli nie wiesz co znaczy zwrot „tu gdzie?” to masz par? przyk?adów wyrwanych wprost z neta ;)
Stary ten zwrot jak ?wiat :P Ma?o m?odych go u?ywa, przez co czuje si? okropnie stary, a mam prawie 18 lat. Chore troszk?

Zazwyczaj spotyka?em si? ze zwrotem "tudzie?" ni?li "tu gdzie?" dlatego uzna?em, i? jest to b??d/literówka ;]

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Czerwiec 2006, 15:02:51 »
moj s?siad ich lubi zawsze sie leje z tego jak w jego maluchu leci TH :D

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Tokio Hotel
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Czerwiec 2006, 11:39:06 »
Wed?ug mnie Tokio Hotel powinno:
a)Pozabija? ich [ograniczaj si?, nie pisz gró?b na forum] bo ich wygl?d i ?piew ?le mówi o gatunku ludzkim  
b)Zaklei? im mordy ?eby przestali drze? kuforym(bo czy oni ?piewaj??..Nie?...te? tak my?le :) .)
c)Albo chocia? nie puszcza? tego badziewia w TV
d)Wykastrowa?   (ale chyba ju? kto? to zrobi?)

Ale najgorsze s? zdecydowanie fanki jak u mnie w szkole stoj? na holu przed sal? i ?piewaj? to badziewie albo"Ach ten Bill" za?ama? sie mo?na.

Cytuj
Na pocz?tku my?la?em ?e ten Bill to jest dziewczyna.

A kto nie my?la? ?e to dziewczyna??Ja sam te? my?la?em ?e to baba.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2006, 16:53:58 wysłana przez RideR »

Offline Misiek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Czerwiec 2006, 22:54:28 »
To co Isentor Typ muzyki mi nie pasuje jedyne co pasuje moim b?benkom to IRON MAIDEN, LORDI, System of a down :D:D

Offline Girion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Czerwiec 2006, 09:52:04 »
Ja jak pierwszy raz us?ysza?em Tokio Hotel to a? odechcia?o mi si? ju? dalej s?ucha?. Moim zdaniem s? beznadziejni i s? popularni tylko dlatego, ?e ich muzyka wpada ludziom w ucho, a nie dlatego, ?e ich piosenki s? naprawd? dobre. Poza tym wygl?daj? ?enuj?co(czyt. Bill), co jeszcze bardziej mi si? w nich nie podoba. Jak s?ucha? teledysku, to wydaje si?, ?e Bill to dziewczyna. A dalej to ju? mi si? nie chce ich komentowa?, bo szkoda s?ów.

Offline Serpentes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Lipiec 2006, 19:44:46 »
To ja b?d? bardzo oryginalny i powiem, ?e Tokio Hotel to fajny, oryginalny, dobrze graj?cy, hetero zespó?.....

?ARTOWA?EM!!!! Nie cierpi? TH! Nienawidz?! Nie cierpi? ich muzyki ich wygl?dów, ich image'ów, ich ... kurna, ja wogóle gdybym ich zobaczy? na ulicy (ehehe,  wyró?ni? ich z t?umu nietrudno), to bym ich za jaja (b??d- ups), za w?osy (fuj, ja bym ich na wet nie dotyka?...), na suchej ga??zi powiesi?. Tak jak Kakofoniksa, z Asterixa i Obeliksa. Poziom muzyki- ten sam.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Lipiec 2006, 19:47:42 »
LUDZIE B?AGAM WAS !!!! we?cie miejcie troch? lito?ci Tokio Hotel to najwi?ksze badziewie jakie ?azi po ziemi ! no ludzie ! mniejcie troch? lito?ci bo po pierwsze to g?ówny Wokalista wygl?da jak BABA !   a poza tym to g?upi zespó? i tyle ?mier? fanom TOKIO HOTEL  

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Tokio Hotel
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Lipiec 2006, 09:12:19 »
Ja osobi?cie ich nie nawidze ale w moim otoczeniu jest kilka osób które je lubi?. Moim zdaniem Tokio Hotel (1 gwiazdkowy) powinni zagazowa?  . Tak jak ?ydów  .

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Tokio Hotel
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Lipiec 2006, 12:15:03 »
Cytuj
Bakman wiesz co czasami powinno si? uwa?a? na takie panny. To s? fanatyczki i potrafi? rozszarpa? cz?owieka za obra?enie ich ukochanego zespo?u.

Stary, malo powiedziane :P Jak tylko powiedzialem mojej ZNAJOMEJ na gg ze TH to pomylka odrazu mnie zablokowala...malo tego :D Na drugi dzien dostalem headshota :P Taak, to fanatyczki ktore potrafia zrobic wszystko...nie dziwie sie ze w Polsce [moze nie tylko], powstaje grupa Antyterrorystow TH :D:D:D:D

Muzyka TH to straszny badziew. Darcie sie w mikrofon, i nic poza tym. Grupa dzieci ktorzy chca zaistniec w wielkim swiecie robiac z siebie idiotow...bylo wielu takich. Full respekt dla gazet typu Bravo Girl ;]

Ale coz, dla mnie moge se istniec, ale ja wiem swoje ^_^

Z wyrazami szacunku...

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Tokio Hotel
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Lipiec 2006, 20:13:16 »
Eh... TH to poprostu ?cierwo, nie da si? s?ucha?. Nie rozumiem dziewczyn które wzdychaj? do tego (de)Billa, to taki dzieciak i do tego si? maluje... To takie niem?skie... B?ech...

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Tokio Hotel
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Sierpień 2006, 13:23:28 »
W wielu wypowiedziach, czytam że jacy to oni żałośni itp. Nie powiem, spodobał mi się dopiero ich najnowszy kawałek(niewiem jaki tytuł ale spiewają na dachu budynku). Przed tym utworem ich muzyka niebyła znośna dla moich uszu. Jednak karcenie ich, moim zdaniem niema powodu. Oczywiscie można wyraziuć zdanie na ich temat ale w sposób kulturalny. Każdy ma inny gust.

Jednak jestem przekonany, ze większość tych co ich nienawidzą, a kochają muzyke, chciałoby zajść tak daleko jak oni, tym bardziej zważając na ich młody wiek. Mimo wszystko zyskali fanów, i są jedną z najpopularniejszych grup muzycznych w europie, czy to się wam podoba czy nie.

W polsce też mamy swój mały "Tokio Hotel" a jest nim "Blog 27", którzy czy chcecie czy nie odnoszą sukces.

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Tokio Hotel
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpień 2006, 18:22:20 »
Cytat: Casano
W wielu wypowiedziach, czytam że jacy to oni żałośni itp. Nie powiem, spodobał mi się dopiero ich najnowszy kawałek(niewiem jaki tytuł ale spiewają na dachu budynku). Przed tym utworem ich muzyka niebyła znośna dla moich uszu. Jednak karcenie ich, moim zdaniem niema powodu. Oczywiscie można wyraziuć zdanie na ich temat ale w sposób kulturalny. Każdy ma inny gust.

Jednak jestem przekonany, ze większość tych co ich nienawidzą, a kochają muzyke, chciałoby zajść tak daleko jak oni, tym bardziej zważając na ich młody wiek. Mimo wszystko zyskali fanów, i są jedną z najpopularniejszych grup muzycznych w europie, czy to się wam podoba czy nie.

W polsce też mamy swój mały "Tokio Hotel" a jest nim "Blog 27", którzy czy chcecie czy nie odnoszą sukces.

A ja myslamem ze mowisz o Dodzie albo Budce Suflera haha  

Co do TH to ujme to tak:

NIECH SPIER******** Z MUZYCZNEJ ARENY ! bo są załośni  

Po chamuj się z tymi opiniami - Ca's
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2006, 21:05:50 wysłana przez Casano »

Forum Tawerny Gothic

Tokio Hotel
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Sierpień 2006, 18:22:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything