Autor Wątek: Vengard  (Przeczytany 1612 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline .::Rayden::.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Vengard
« dnia: 09 Lipiec 2007, 15:17:11 »
Wreszcie dotarłem do Vengardu. Jakimś cudem udało mi się przejść przez patrole i dotrzeć do króla. I właśnie w tym miejscu mam problem. Czy opłaca się robić misje poboczne z jedzeniem i narzędziami dla obrońców itd. I tym samym zdobywać reputację w tym mieście? Lub inaczej: czy reputacja w Vengardzie będzie potrzebna w dalszej części gry? Czy od razu wybrać się do Faring ciągnąc dalej wątek główny?

I drugie pytanie poza tematem. W jaką zbroję opłaca się zainwestować? Ciężką buntownika, może zbierać na zbroję paladyna, a może na pustyni lub w krainie wiecznych śniegów będzie coś godnego uwagi?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Vengard
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2007, 15:49:59 »
Cytuj
Czy opłaca się robić misje poboczne z jedzeniem i narzędziami dla obrońców itd. I tym samym zdobywać reputację w tym mieście? Lub inaczej: czy reputacja w Vengardzie będzie potrzebna w dalszej części gry? Czy od razu wybrać się do Faring ciągnąc dalej wątek główny?

Hmm... z tego, co pamiętam, to warto robić te zadania, ponieważ zawsze podskoczy ilość miedziaków w kieszeni i doświadczenia. Hmm... nie przypominam sobie, aby reputacja w Vengardzie była potrzebna dalej, przynajmniej ja tak nie miałem...
Cytuj
I drugie pytanie poza tematem. W jaką zbroję opłaca się zainwestować? Ciężką buntownika, może zbierać na zbroję paladyna, a może na pustyni lub w krainie wiecznych śniegów będzie coś godnego uwagi?

Lepiej uzbierać na Zbroję Paladyna, zamiast Buntownika... Co do tych krain, to w każdej jest inny, np. na Varrancie jest strój, który Cię chroni przed ogniem i truciznami, a na Nordmarze, przed zimnem etc. Takie coś. Więc, to jest tylko i wyłącznie Twój wybór.

Forum Tawerny Gothic

Vengard
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2007, 15:49:59 »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Vengard
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec 2007, 16:36:44 »
Cytat: .::Rayden::.
Wreszcie dotarłem do Vengardu. Jakimś cudem udało mi się przejść przez patrole i dotrzeć do króla. I właśnie w tym miejscu mam problem. Czy opłaca się robić misje poboczne z jedzeniem i narzędziami dla obrońców itd. I tym samym zdobywać reputację w tym mieście? Lub inaczej: czy reputacja w Vengardzie będzie potrzebna w dalszej części gry? Czy od razu wybrać się do Faring ciągnąc dalej wątek główny?

Opłaca się robić wszystkie misje poza szukaniem narzędzi, gdyż jest to bardzo złośliwa misja   Ja latałem po całym świecie w poszukiwaniu narzędzi co minie trochę irytowało, ale jeśli nie masz nic przeciwko temu to rób i to zadanie.


Cytuj
I drugie pytanie poza tematem. W jaką zbroję opłaca się zainwestować? Ciężką buntownika, może zbierać na zbroję paladyna, a może na pustyni lub w krainie wiecznych śniegów będzie coś godnego uwagi?

Skoro jesteś w Vengardziei udajesz się do Nordmaru to polecam Ci zakup Szaty Maga Ognia. Jest dość dobra a poza tym posiada również ochronę przed zimnem. Po zaliczeniu większości misji w Nordmarze będziesz mógł kupić Ciężki Pancerz Nordmarczyka.

Offline Lee16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Vengard
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Lipiec 2007, 19:44:41 »
Cytuj
Wreszcie dotarłem do Vengardu. Jakimś cudem udało mi się przejść przez patrole i dotrzeć do króla. I właśnie w tym miejscu mam problem. Czy opłaca się robić misje poboczne z jedzeniem i narzędziami dla obrońców itd. I tym samym zdobywać reputację w tym mieście? Lub inaczej: czy reputacja w Vengardzie będzie potrzebna w dalszej części gry? Czy od razu wybrać się do Faring ciągnąc dalej wątek główny?


Misję opłaca się robić, ponieważ reputacja będzie Ci potrzeba później do zakupu zbroi paladyna, która jest dostępna od 75%.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Vengard
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Lipiec 2007, 20:40:01 »
Cytuj
Misję opłaca się robić, ponieważ reputacja będzie Ci potrzeba później do zakupu zbroi paladyna, która jest dostępna od 75%.

Po pierwsze, Zbroję Paladyna można kupić od 50%, jak się tyle ma reputacji u BUNTOWNIKÓW, nie w Vengardzie ;)

Offline .::Rayden::.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Vengard
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipiec 2007, 20:41:06 »
Dzięki za pomoc i poświęcony mi czas. Teraz czas wyruszyć na północ trochę zmarznąć. Temat można zamknąć.

P.S. DODO gratulacje moda nawet nie wiedziałem :), a pamiętam Cię jeszcze z GN :).

Pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Vengard
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Lipiec 2007, 20:41:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything