Autor Wątek: Oceń Poprzednika 3  (Przeczytany 41884 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #40 dnia: 31 Lipiec 2007, 22:58:05 »
Dark Prince

Nick - Mroczny Książę... hm... troszkę taki banalny i sztampowy   .

Avatar - bez napisu... prosta "gwiazdka". Jakoś nie za bardzo mi się podoba.

Sygnatura - tego Ninje chyba wszyscy znamy   . Tak na marginesie nie słucham za bardzo "Systemu", ale słyszałem kilka kawałków i bardzo mi się podoba. Fable - wspaniała gra... WoW również, tylko szkoda, że tak duża jest umieralność z jej powodu   .

User - u... obraza moderatora? Usuwanie dopisków? Nagrzeszyłeś synu   . 250+ postów to w sumie nie jest magiczna suma, jednak jest to dość dużo. Jest często zauważanym userem i bardzo uczestniczy w życiu forum.

Dlaczego lubię? - Jak ja, zawsze mieszasz się w kłopoty   (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie).

Ten punkt nazwałbym raczej największą wadą :P, co nie zmienia faktu, że nie mam nic do Dark Prince - No cóż... nie znam dość dobrze, ale sprawiasz wrażenie (z tego co widziałem) troszeczkę zuchwałego i często myślisz, że twoje zdanie liczy się najbardziej. Jeśli się mylę - szczerze przepraszam.

Co mi się kojarzy z Dark Prince? - no nie wiem... nic mi na myśl nie przychodzi (ew. patrz pkt. wyżej).

Obrazek dla Księcia:

[img]http://www.german-business-etiquette.com/img/23-meeting-with-your-boss.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych - cóż, czasami zachowuje się tak, jakby jego zdanie było ważniejsze od czyjegoś (takie odnoszę wrażenie).

Po raz pierwszy spotkałem go tutaj, na Tawernie :). Miałem mieszane wrazenia.


EDIT:

Eeeno, r4d00 co to ma być... mnie teraz już nikt nie oceni :(
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2007, 23:49:32 wysłana przez Altair »

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Lipiec 2007, 23:42:14 »
Ja bardzo chętnie "ocenię" nie poprzednika, ale Dark Prince'a xD.

Nick: oryginalny inaczej, ale ma chyba podkreślać naturę i charakter tegoż "osobnika". W sumie całkiem nieźle się łączy z avatarem xD.

Avatar: pentagram w avatarze nie jest chyba dobrym pomysłem, ponieważ można na jego podstawie wyciągnąć na temat użytkownika pochopne (prawdziwe?) wnioski. Jeśli miałbym oceniać avatar dałbym 0.

Sygnatura:
Z pierwszego rysunku widzę, iż user jest miłośnikiem Marka Lenca (też przepadam za Klarą i innymi wymysłami tego twórcy), za co ma u mnie duży plus xD. Co do drugiego widać, że maniak WoW, za co duży minus xD. A co do trzeciego, o gustach się nie dyskutuje, więc nic na ten temat nie mówię. Ogólnie sygnaturka do bani i mało efektowna xD.

User: z tego co widziałem w dyskusji dot. pomysłu zakazania gier ( brałem udział  ), to całkiem inteligentny typek ( choć błędy ortograficzne od czasu do czasu się zdarzają ) , dobrze argumentował swoje racje i stał ze mną po jednej stronie muru ( przeciwko Respevowi - chociaż nic do niego nie mam ). Ogólnie chyba normalny i spoko ziomek  . (Ale ten pentagram... )

Dlaczego go lubię: nawet chłopaka nie znam...

Dlaczego go nie lubię: bo tak!!! xD A na poważnie - jak wyżej.

Obrazek:
 Czyżby pod osłoną groźnego diablo kryło się coś takiego... xD

Stosunek do innych userów: z tego co widzę, to broni zaciekle swoich racji i nie daje sobie w kaszę dmuchać, często tocząc batalię na słowa z innym użytkownikiem (vide Respev xD).

Gdzie go spotkałem/czym mi zaimponował itd.: jak już pisałem nie znam gościa xD.

No to by było na tyle.... Czyżby teraz przyszedł czas na mnie??   Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 31 Lipiec 2007, 23:46:25 wysłana przez r4d00 »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Lipiec 2007, 23:42:14 »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Sierpień 2007, 00:14:42 »
r4d00

Nick: Nikt nie może zaprzeczyć, że jest oryginalny, jednakże jakoś do mnie nie trafia. Twój nick kojarzy mi się z modelem pralki xD. Być może masz małą wyobraźnię jeśli chodzi o wymyślanie nicków więc wolałeś stworzyć coś innowacyjnego. Powiem szczerze, że mi się nie za bardzo podoba, jednakże nie odstrasza mnie.

Avatar: Jeśli mam być szczery to nie mam pojęcia co on przedstawia. Biała zygzakowata smuga na czarnym tle. Nie spotkałem się z tym na żadnym forum (lub mam sklerozę) co muszę zaliczyć do plusów Twego profilu. Mam jedynie nadzieję, że w przyszłości będziesz miał trochę... lepszy avatar.

Sygnatura: Brak.

User: Pisze stosunkowo długie i dobre posty. Wystrzega się błędów ortograficznych za co ma u mnie ogromnego plusa. Czasem porywczy przez co zbyt pochopnie wyraża swe zdanie na dany temat. Ma sporo postów i żadnego ostrzeżenia (oby tak dalej!). Cóż mogę napisać. Jak widzę jego post to już wiem, że nie muszę go sprawdzać, ponieważ jest napisany poprawnie i na temat.

Dlaczego go lubię: Za poprawne pisanie na forum, oryginalność oraz oczywiście za to, że jest userem Tawerny Gothic.

Dlaczego go nie lubię: Loading...

Co się nam kojarzy z userem?: Jak już napisałem w avatarze kojarzy mi się z pralką, która wiruje w kółko co jest czasem głupie. A jeśli chodzi i jego zachowanie to odnoszę wrażenie, że jest typem człowieka aktywnego i nie lubiącego sprzeciwu.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
[img]http://www.waysoftheworld.net/main_artwork/wordpress_sketches/2005_08_05_carth.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Pewny siebie, inteligentny choć czasem porywczy. Zupełnie jak Carth Onasi z gry KotOR.

Stosunek do innych userów na forum: Miły i kulturalny. Zawsze pomorze człowiekowi w potrzecie jeśli zna odpowiedź na dany problem.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: Po raz pierwszy spotkałem go na tym forum. Zaimponował mi tym, że wśród stada ********* jako jeden z nielicznych potrafi się wysłowić jak normalny człowiek.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Sierpień 2007, 00:50:40 »
Ej, no co to ma być!? Jakim prawem usuwasz mojego posta, skoro nie łamał regulaminu? Widzę takie PW:

Cytuj
Witam

QUOTE
No dobra, w sumie to nie w porządku, że oceniłeś Dark Prince, a nie mnie, ale w końcu chcę być oceniony :p.


Masz pecha ras.gif Twój post poszedł do kosza bo był mniej rozbudowany od mojego xD.

Pozdrawiam
DODO

No sorry, jakby ten post łamał jakoś regulamin, to ok. Ale nadużywasz władzy i to widać na kilometr. Nie masz większych praw ode mnie, więc nie wiem dlaczego twój post miał być ważniejszy? Bardziej rozbudowany? I co z tego? A mój był mniej. Co to do jasnej cholery ma do rzeczy? Napisałem pierwszy, to sorry, masz pecha, spóźniłeś się. A to, że jesteś modem nie czyni cię kimś ważniejszym, masz przez to jedynie zielony nick i tam usuwać tematy możesz czy dawać warny. Mimo to ocenię cię, ponieważ w przeciwieństwie do ciebie wiem o co chodzi w tej zabawie (mimo, że ty założyłeś temat).


DODO

Nick - pisany dużymi literami... kojarzy mi się z pokemonami. Bardzo prymitywny i mało inwencyjny.

Avatar - nie wiem jaką postać przedstawia, w każdym razie widać, że za dużo mangi się naoglądałeś  . Bardzo uboga grafika no i jak nick - dość prymitywna.

Sygnatura - jedyna rzecz, która mi się podoba to ten filmik. Grasz w Mrocznego Mesjasza ileś tam i Gothica III - no cóż, fajne gry... Obrazek trochę mi nie przypadł do gustu.

User - patrz - początek posta. Ale to bardziej moderator. Wielki Protektor Ortografii, kocha robić z postów wypracowania. Styl jego pisania stoi na bardzo niskim poziomie. Sprawiają wrażenie, jakby autor chodził do piątej klasy podst.

Dlaczego lubię? - -

Dlaczego nie lubię - patrz "jako user" & początek posta.

Heh, moja siostrzenica która ma 11 miesięcy mówi "łała, łeła... doda dodo" etc. Więc kojarzysz mi się z małym dzieckiem no albo jak na początku wspomniałem - z pokemonami.

Obrazek:

[img]http://www.trickfilmwelt.de/pokemon_serie.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych - jak mówiłem, nadużywasz władzy, świadomość, że jesteś modem źle podziałała ci na komórki mózgowe, co poskutkowało manią wyższości.

Tutaj go spotkałem no i sprawiał mylne wrażenie niedorozwiniętego (powiedziałem mylne, więc się nie obraź).

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Sierpień 2007, 01:06:23 »
DODO:

Nick: DODO kojarzy mi się z jakimś ptakiem prehistorycznym (bodajże tak się nazywał) i z gumą do żucia (nie pytajcie... xD). Nick oryginalny i przypadł mi do gustu. Chociaż tak mi pasuje dla dziesięciolatka  

Avatar: Coś "mangopodobnego"?. Nienawidzę mangi i anime. Mam uczulenie na wszelkie azjatyckie twory w stylu "Czarodziejki z Księżyca" itp. Nie potrafię wytłumaczyć czemu tak mam.... ale tak jest. Ale avatar  oryginalny w sumie....

Sygnatura: Wnioskując z obrazków tam zamieszczonych, powiem, że jest to z zamiłowania gracz (sporo tych godzin) i lubi się naśmiewać z debilnych gnojków, którzy mają siano zamiast mózgu...ja też się lubię naśmiewać z takich dzieci  . Chociaż irytuje mnie już patrzenie na te "dzieci neo"...

User: Nie znam Go, ale chyba lubi być ważny i rozkazywać innym  . A tak na poważnie... szanuje mnie (poprzedni post  ) to i ja szanuję Jego. Jak przeglądałem pewien temat (foty userów), to miał w ręku piwo.... jesteś mi bratem! . Chyba spoko koleś, z którym można normalnie pogadać, i który ma poukładane pod sufitem xD.

Kojarzy mi się z...: Gumą do żucia i ptakiem prehistorycznym :D

Lubię/ Nie lubię: Szanuję Go i tyle... a tak w ogóle to nie znam....

Obrazek:
[img]http://gfx.filmweb.pl/po/41/60/104160/7087033.2.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Za dużo mangi xD

Stosunek do userów: "to ja jestem tu prawem...". Krytykuje ortografię - tak jak ja, więc spoko! xD.

Spotkałem go...: nigdzie, nie znam gościa w ogóle, na forum.

Pzd.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2007, 13:00:34 wysłana przez r4d00 »

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #45 dnia: 01 Sierpień 2007, 01:49:49 »
Nick: podobnie jak DODO, uważam, że jest jak model sprzętu AGD, komórki, lub jeszcze czegoś innego. Żadko widzi się podobne nicki. Raczej mi się podoba, jest trochę chaotyczny, i chyba, to jest w nim dobre.
Avatar: jest dla mnie niezrozumiały, kilka białych linii na czarnym tle... Z pewnością można wykąbinować coś więcej, niż taki banalny obrazek. Mam nadzieję, że pokażesz, coś bardziej interesującego.

Sygnatura: opuszczam punkt z przyczyn oczywistych.

User: Do tego momentu uważałem, że jest jednym z tych idących w dobrą stronę, pożądnych userów, piszących z ładem i składem. Ale po tych editach nad moją oceną, raczej zmienię zdanie na nieco gorsze. Chyba lepiej nie kłócić się z adminem, dobrze Ci radzę.

Dlaczego go lubię: ...

Dlaczego go nie lubię: brak danych.

Co się nam kojarzy z userem?: telefon, lodówka, pralka. Wszystko, co związane, z dziwnym ciągiem znaków.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
[img]http://www.krytyka.org/download/zdjecia/thumb_579a4e7a95548f8ac727a6e8bd692968.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów na forum: hm..., raczej wszystkiego po trochu, niby miły uprzejmy, ale pojawiają się również oznaki chamstwa.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy: TG, oczywiście, nie zaimponował mi niczym.

« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2007, 02:23:44 wysłana przez Sebol »

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #46 dnia: 01 Sierpień 2007, 02:13:10 »
Avatar: jest dla mnie niezrozumiały, kilka białych linii na czarnym tle... Z pewnością można wykąbinować coś więcej, niż taki banalny obrazek. Mam nadzieję, że pokażesz, coś bardziej interesującego.

To nie jest banalny obrazek, tylko logo ZIP Składu.

User: Do tego momentu uważałem, że jest jednym z tych idących w dobrą stronę, porządnych userów, piszących z ładem i składem. Ale po tych editach nad moją oceną, raczej zmienię zdanie na nieco gorsze. Chyba lepiej nie kłócić się z adminem, dobrze Ci radzę.

Ja tylko bronię mojego zdania. Czy ktoś jest adminem czy "nie-adminem" nie ma znaczenia.

Stosunek do innych userów na forum[/b]: hm..., raczej wszystkiego po trochu, niby miły uprzejmy, ale pojawiają się również oznaki chamstwa.

Gdzie Ty widzisz oznaki chamstwa??? Chyba nie znasz znaczenia tego słowa albo Ci się coś pomyliło. Z Isentorem prowadzę normalną wymianę zdań dot. naszych poglądów na zaistniałą sytuację i nie ma w moich wypowiedziach żadnego chamstwa. Nie wiem o co tobie chodzi (już bardziej Isentor zachował sie po "chamsku", nazywając mnie głupcem).

Ale obrazek dobry ( chociaż nie lubię Leppera ;/ )   .
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2007, 13:01:02 wysłana przez r4d00 »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #47 dnia: 01 Sierpień 2007, 11:19:40 »
Nick: r4d00 na początku nick ten kojarzył mi się z obecnym tutaj rdr., ale widząc co robi jego posiadacz chcę przeprosić stąd RideRa. Nick mało oryginalny, acz bardzo pasuje do przedstawianej tutaj osobowości. Chaotyczny i niezrozumiały. Nick i jego właściciel. Ocena: 7 (za trafienie we własną osobowość poprzez nick)
 
 Avatar:
Jak dla mnie przedstawia on ścieżki z dymu, które nachodzą na siebie tworząc kilka liter "Z". Nic specjalnego. Na pewno posiadacz tej grafiki nie skonstruował jej samemu, a jedynie bezczelnie skopiował odnośnik i wkleił w odpowiednie plole w Panelu Kontrolnym. Jeżeli jednak jest to Twoja praca niestety nie podoba mi się. Ocena: 4
 
 Sygnatura: Brak. Zapewne po ostatniej "normalnej rozmowie" z IsentoRem w podpisie znalazłyby się hasła ProReinmarowski dot. zniszczenia TG. Jak ja kocham takie osoby  
 
 Użytkownik: Na początku wydawał mi się użytkownikiem bez duszy, przesłania. Jednak teraz spoglądając na jego ostatnie posty ogarnia mnie archaiczny śmiech i zaduma, jak można być tak zamkniętym na swoje zdanie, chociaż jest ono błędne i r4d00 widzi to, chociaż nieustannie prze na ślepo przed siebie bez żadnej przyszłości.
 
 Dlaczego go lubię?: Myślę, że ten wiersz jest tutaj jak najbardziej zbędny.
 
 Dlaczego go nie lubię?: Za błąd uważam wdanie się w dyskusję IsentoRa i ciągnięcie jej na oczach Radiosłuchaczy. Rozbroiła mnie chęć pokazania swojej wyższości nad starszym i mądrzejszym, ale wychodziło to w taki sposób, jak pijanemu kierowcy bezwypadkowe przemieszczenie się z pkt. A do pkt. B.
 Podsumowując - nie lubię bo: jest zadufany w sobie, nie pozwoli pokazać sobie błędu, nie potrafi się do niego przyznać i ta nieodłączna chęć przypodobania się reszcie użytkowników poprzez stawianie się administracji. Założę się, gdyby to był konflikt ze zwykłym szarym użytkownikiem "X" nie byłoby tyle rabanu.
 Aha - nie lubię go za Reinmarowską postawę.
 
 Co mi się kojarzy z userem?: Niezmordowany buntownik, który i tak polegnie...
 
 Obrazek prezentujący zachowanie danego usera:
 
Mam nadzieję, że Sebol nie będzie miał mi za złe, iż skorzystam z jego obrazka eks „wajs” premiera. Pasuje on to użytkownika r4d00 tak, że trudno opisać to słowami. Buntowniczy, sztucznie mądry i zabiegający o względy chłopów...

   

   

« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2007, 11:30:03 wysłana przez Sir_William »

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #48 dnia: 01 Sierpień 2007, 13:32:40 »
Nick: Odnoszę trochę wrażenie, że masz kolmpeksy, w końcu mianowałeś sie rycerzem. William to mocne imię i pasuje do rycerza. Odnoszę wrażenie, że oglądałeś 'Obłędnego Rycarza', którego bohaterem był właśnie sir William.
Avatar: Klatka z filmu Final Fantasy. Swoją drogą dość popularnego na  tym forum filmu, gdyżspop osób ma/miało (vide stary avek Isentor'a) avka zrobionego z klatki FF. Nie jest zbyt efektowny, choć na skórce Black prezentował się o wiele okazalej. Widzimy profil bohatera filmu. Koleś po części przypomina wiedźmina, gdyż też ma łeb wilka, tylko, że coś ala kołatka, a nie medalion.
Sygnatura: Banner naszej wspaniałej strony. Nie jest pełen modnych ostatnio, właszcza wśród młodzieży wodotrysków, ale nie jest czarno biały. Taki zwykły, dobrze zeobiony banner.
User: Należy do redakcji Tawerny, więc należą mu się brawa, za wstapienie do tej elity. Ma sporo postów z czego większość jest z Działu Wypraw (86 postów / 9% z aktywnych postów użytkownika) i pisze średnio 4 posty na dzień. Przekroczył magiczną barierę 1k postów (dokładnie 1,076), choć do papy Isentora mu daleko.
Dlaczego go lubię: Nie gadałem  nim, nie sprzeczałem się, nie staliśmy po jednej stronie barykady podczas jednej z wielu dyskusji, nie łoiliśmy grzanego wina pod sklepem, więc nie znam go zbyt dobrze, wrecz wcale. Po treści jego postów, które nie znajduja się w Marancie dochodzę do wniosku, że jest to człek rozumny i stoi twardo na ziemi. Ma jaja na karku i łeb ze stali, czy jakoś tak.
Dlaczego go nie lubię: ---------
Co się nam kojarzy z userem?: ÂŚredniowieczne epickie boje o dziewice i smród (w końcu w średniowieczy ludzie się nie byli, przez co śmierdzieli)
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
[img]http://foteka.pl/full/a9831b324c4325a96be69d1284fecf47.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Stosunek do innych userów na forum:
Nie znam jego stosunku do innych, ale wydaję się, że jest dość miłym rycerzykiem.
Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił:Spotkałem go na stronie WoG PL. Zaimponował mi tym, że należał do redakcji.
I to by było na tyle, moje dzieciaczki.....
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2007, 13:36:41 wysłana przez Dark Prince »

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #49 dnia: 01 Sierpień 2007, 14:01:18 »
Nick: brzmi,  jakby pochodził rodem z PoP, ale po przeczytaniu pewnego posta, wiem, że wymyślił go sam. Niby jest bardzo prosty, a jednak... Ma w sobię, to coś, co podoba mi się w nim.  

Avatar: uduszę tego, kto jeszcze raz powie, że jest, to ,, jakaś gwiazdka". Może ma jeszcze dopisać pod tym 666? Wtedy już wszyscy będą wiedzieli, co to jest. Czyli avek, Satan edition. Po prostu jest zajedwabisty.

Sygnatura: opisuję, w co user lubi grać. W ani jedną z tych gier nie miałem okazji zagrać, więc raczej nie ocenię. Aż mnie korci, żeby podkraść Ci tą sygnę z ,,System of a Down", bardzo lubię ten zespół.

User: prezentuje raczej wysoki poziom wypowiedzi, choć nie mogę powiedzieć, że jest zbytnio miły, przyjazny ( widać, po wielu postach ). Ma jednego warna za obrazę moderatora i ignorowanie upomnień, co już raczej o nim zbyt dobrze nie świadczy.

Dlaczego go lubię: hm..., lubi S.O.A.D, co mu się chwali. Ale również, nie miałem okazji ( przyjemności    ) z nim porozmawiać. Nie wszedł mi w drogę, więc nie mam powodów, aby go potępiać, nielubieć.

Dlaczego go nie lubię: ...

Co się nam kojarzy z userem?: SOAD, mrok, czarna msza.

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:

[img]http://czarneslonce.blox.pl/resource/mrok.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów na forum: raczej nie pał przyjaźną, dobrocią, do pierwszego lepszego usera. Po warnie mogę powiedzieć, że raczej nie przepada za upomnieniami.

Gdzie go spotkałem po raz pierwszy i czym mi/mnie zaimponował/zniechęcił: jak zwykle.. Zauważyłem go na TG. Nie zniechęcił mnie niczym. Zaimponował... Też raczej niczym szczególnie mi nie zaimponował.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2007, 14:06:52 wysłana przez Sebol »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Sierpień 2007, 14:40:30 »
Sebol

- Jak dla mnie Twój nick to nic specjalnego. Od początku mojego bytowania na forach internetowych często miałem przyjemność i nieprzyjemność spotykać się z podobnymi pseudonimami (np. Seba, itd., itp.). Aczkolwiek końcówka ,,l" w pewien znaczący sposób wyróżnia go z grona pozostałych Sebastianów. Nie wiem, czy tak też masz na imię. Jeśli tak, to Twoj nick jest jego zgrabnym ujęciem. Jeżeli nie, to, niestety, ale nie wiem, do czego może on nawiązywać.
Tak jak mówiłem Canisowi w mojej poprzedniej ocenie, jego, jak i Twój forumowy pseudonim nie za bardzo się mają do avatara (a o sygnaturze to lepiej nawet nie mówić), a więc dla mnie to minus. Ocena: 6+/10

- Z tym jest już o niebo lepiej. Przedstawia on postać z Prince of Persia z ładnym dodatkiem, którym jest na dole Twój nick. Muszę przyznać, że praca jest zrobiona na bardzo wysokim poziomie przy użyciu jakiegoś dobrego programu (śmiałbym nawet stwierdzić, że w Photoshopie).
Twój avatar jest na pewno jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) atutów Twojego profilu i jak na razie radziłbym Ci go nie zmieniać i przyzwyczaić się do niego. Ocena: 10/10.

- Tutaj za to za bardzo się nie wybijasz ponad przeciętność. Zwykła tabelka pokazująca czego słuchasz - kilka osób ma podobną. Nikt za bardzo nie zwraca na to uwagi, a w dodatku szybko się to nudzi. Przykro mi, ale tutaj mi nie zaimponowałeś i muszę postawić ocenę, na jaką, przynajmniej według mnie, Twoja saygnaturka zasługuje. Ocena: 4-/10.
 
- Z tym użytkownikiem największość styczność mam w Marancie. W zasadzie to tam go troszkę lepiej poznałem, szczególnie, iż zdecydował się dołączyć do mojej organizacji. Mogę powiedzieć, że jego wypowiedzi nie są złe, wręcz w miarę dobre. Widać, że user stara się konsekwentnie przestrzegać regulaminu i nawet nie daje najmniejszych powodów do otrzymania przez moderatora/admina ostrzeżenia. Byłbym rad, gdyby Sebol pozostał na tym forum i jeszcze długo zaszczycał Nas swoimi wypowiedziami - o ile nie będą gorsze od tych, które jak na razie Nam tu pokazujesz. Jesteś dość aktywnym użytkownikiem, a na takich forum zawsze zależy.

- Jest konsekwentny, co bardzo cenię. Dołączając do Gildii Samotnych ÂŁowców ani razu się na Nim nie zawiodłem. Jak dla mnie jest to user ,,wyborny", którego stracić byłoby dla mnie szkodą.
Lubię go też za to, że od czasu do czasu możemy w normalnej atmosferze porozmawiać sobie na GyGy, jeśli nadaży się ku temu okazja.

- Jak na razie nie ma takich powodów. Oczywiście mam także nadzieję, że takowe nigdy się nie znajdą.

- Co mi się z nim kojarzy? Szczególnie jeden user z G.Up, z którym też utrzymywałem kontakt (bodajże miał nick Seba =P). Tak poza tym kojarzę go sobie jako: to ten z dwójki aktywnych, ktorzy akurat dołączyli do mojej frakcji w zabawie w tym samym czasie.

- [img]http://www.wszpwn.com.pl/wszpwn/_gAllery/16/96/1696.gif\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

- Szczerze, to za bardzo nie wiem, jak to się ma na forum. W mojej organizacji jest to osoba dosyć kulturalna i tolerancyjna, którą mam w poważaniu. Nie wszczyna kłótni i troszczy się o dobro reszty.

- Gdy złożył podanie do Gildii Samotnych ÂŁowców. ;) Od razu się Nim zainteresowałem i począłem pytać dokoła o szczegóły jego przeszłości oraz sytuacji w zabawie.

With respect
Boba Fett
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień 2007, 14:44:42 wysłana przez Boba Fett »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #51 dnia: 01 Sierpień 2007, 15:54:30 »
Boba Fett

Nick
Od razu na wstepie zaznaczę, że nieco ci własnej inwencji zabrakło przy wpisywaniu swego logina. Jest to bowiem postać z Gwiezdnych Wojen, syn Jango Fett'a - ÂŁowcy Nagród ;]. Oczywiście fascynacja pana Boby serią "Star Wars" przeniosła się na Marant, gdyż tam załozył on Gildię "Samotnych ÂŁowców", inaczej zwanych "ÂŁowcami  Nagród". Nick nie jest oryginalny. Postaci z filmów jest dużo na tym naszym forumowym padole. Chcoaiz weźmy pod uwagę drugi aspekt oryginalnośći. Jest oryginalny pod względem, że nie ma np nicku "Boba Fett 142536".

Avatar
Albo Jest to Boba Fett (jak możemy wnioskować z nicku), albo Jango Fett. Nigdy się tego nie dowiemy, gdyż Boba Fett nosił pancerz swego ojca. tak czy owak pozycja postaci na avku jest dobra (pozycja bojowa). Cóż moge się tylko przyczepić do tego, iż troche marniawa jakość tego obrazka.

Sygnatura
Jakies tam userbary, ale nie będe opisywał koljnych pojawiających sie na nich pozycji, gdyż jest to zbędne ;] Potem jest jedna grafika, w której pan Boba Fett zachęca do przystąpienia do gildii Samotnych łowców, gdyż jest to link to miejsca rekrutacji. Obrazek jest bodajże autorstwa Anacondy, ale pewien nie jestem.
Poniżej standard czyli promocja artykułów i opowiadań...

User
Były pan moderator. Na tym stanowisku dobrze się sprawował, ale coś mu nie podpasiło i odzeszedł wśród gwizdów i krzyków, ze jest taki a owaki.. (stara sprawa nie ma co rozdrapywać zasklpeionych ran, aczkolwiek zaznaczę, że w pewnej petycji byłem po jego stronie. [moja skromnosć jest przeogromna]) Pokaźna ilość postów z wyższej, mądrzejszej półki.  Najbardziej aktywny na Marancie, ale przywództwo w organizacji do czegoś zobowiązuje. Wzorowy user ;]

Dlaczego go lubię?
Nie wiem... Spoko gościujest i tyle. A no może za to, ze tak jak ja interesuje się pewnymi działami historii ;)

Dlaczego go nie lubię?
Nie mam powodów.

Co mi się kojarzy z userem?
Giwezdne Wojny, Bób (taka roślina :P)

Obrazek
[img]http://www.amazinggiftfactory.co.uk/shop/images/clipart/bob01.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów na forum
Seksualny (joke xD) Przyjazny, umie skarcić (bycie na modzie robi swoje).

Gdzie go spotkalem i czym mi zaimponował /mnie zniechęcił
Spotkałem na Tg przy okazji chyba kupywania trucizny na Marancie... A moze i wczesniej. Nie pamiętam. Ważne, ze na TG. Z zaimponowań i zniechęceń to chyba niczym ;]

With commnism greeting
Kozłow






Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Sierpień 2007, 16:45:59 »
Nick: Wielu ludziom wydaje się że tan nick to dobicie gwoździa do trumny w afiszowaniu się naszego kolegi w jego poglądzie politycznym jakim jest komunizm. Ale tu muszę masz zaskoczyć bo wiem skąd jest ten nick, otóż "Kozłow" postanowił zagrać sobie w grę Call of Duty 2 , a tam w epizodach chodzimy rosyjskim żołnierzem o nazwisku Kozłow... ot taka ciekawostka.

Avek: Włodzimierz Lenin (ros. Владимир Ленин), właściwie Władimir Iljicz Uljanow (ros. Владимир Ильич Ульянов) ;], nie mogłem się powstrzymać. Czyli krótko wówią jest to Lenin z profilu. Avek fajny, nawet bardzo, jeden z najlepszych na TG, aaa lepiej wygląda w skórce black ;]

Avek: ÂŁadna graficzka i teza życiowa naszego kolegi. Grafika przedstawiająca rosyjskich chłopów i żołnierzy, głowa gostka co jest w Avku i komunistyczna gwiazda z tymi jakże charakterystycznymi symbolami. I na sam koniec napis, który jest prawdą...

User: User który chce przegonić IsentoR'a w ilości postów na swoim kącie ;] <joke> , tak naprawdę jeden z najlepszych userów na TG, więcej nie trzeba pisać bo wiadomo jakim on jest userem...

DGL? - bo jest wpożo kolegą ;] i ma fajny pogląd polityczny, za który niektórzy by go zachlastali...

DGNL? - bo zabił Lenina w celu przejęcia władzy w Rosji ;]

Co mi się kojarzy z userem? - topienie świńskiego tłuszczu i wydzielający się z tym zapach ;]

Fotona:

[img]http://www.ucscfootball.com/lol.JPG\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

SDIUNF- Pfffffff... w postach nikogo nie wyzywał ;] nie wie jak jest przez GG xD

GGSICMZ/MZ - Spotkałem go jak przechodził koło mojego domu (xD) , po prostu męczyłem go żeby ocenił moje opowiadanie, i wymieniliśmy się numerami GG, rozmawialiśmy i rozmawiamy...


The End

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Sierpień 2007, 17:00:41 »
Elrond

Nick - raczej taki banalny. To chyba imię takiego "ważniejszego" Elfa z Władcy Pierścieni tak? To imię mi się podoba, na nick pasuje, jednak wolę samodzielnie utworzone nicki...

Avek: chyba ta sama postać co w sygnaturze? Jak w większości przypadków - bardzo mhhrroczny. Ale podoba mi się.

Sygnatura - znowu mhhrrroczno   . Tak czy inaczej - bardzo ładne oczy, ogólnie cała twarz ładnie się prezentuje w avatarze, jak i w sigu. A twą kuźnię prawdopodobnie odwiedzę ;).

User: nie spamuje. Sądząc po postach jest opanowany no i inteligentny. Rzadko szuka zwady (a może nigdy?). Prawie 600 postów - imponująca liczba. Ogólnie nie ma mu czego zarzucić.  

Dlaczego lubię/nie lubię - nie znam za bardzo...

Co mi się z nim kojarzy? LOTR :p

Fotka:

[img]http://quadium.net/random/trippage/elrond.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych - no sprawia wrażenie miłego. Już o wszystkim wyżej wspominałem

Spotkałem go na TG, niczym mi nie zaimponował :P. Raczej  miałem wrażenie, że jest miły i sympatyczny.

Offline Hillel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #54 dnia: 08 Sierpień 2007, 18:22:14 »
Altair.

Nick - niestety nie mam zielonego pojęcia, skąd pochodzi. Nie jestem na czasie z grami komputerowi, więc jeśli to bohater jednej z nich, proszę o wybaczenie.
Wiem jedynie, że spotkałem się z nim pierwszy raz, a to się chyba liczy najbardziej.

Avatar - Szczerze mówiąc... nic specjalnego. Nie przepadam zbytnio za takimi klimatami, zbyt dużo bajerów. Widać jednak, że jest własnoręcznej roboty. Plus.

Sygnatura - Tutaj jest zdecydowanie lepiej. Tylko szkoda, że nie pasuje do avatara. Chociaż to tylko moja, całkowicie subiektywna opinia, więc nie zwracaj na nią w ogóle uwagi.

User - jestem tutaj za krótko, żeby oceniać takie rzeczy. Wydaje się być w porządku, pisze fajne posty i widać, że zdążył się już tutaj zaaklimatyzować. Może być przykładem dla wielu innych userów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z forum.

Dlaczego lubię/nie lubię - głupi punkt... Powiedzmy, że znam go zbyt słabo, żeby cokolwiek tutaj napisać. :D

Co mi się z nim kojarzy?

[img]http://adonai.pl/humor/zdjecia/graph/chomik.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych - hmmm, również ciężko mi cokolwiek napisać. Jestem tutaj od niedawna, on chyba też. Stosunek chyba jest normalny, nie widzę żadnych dewiacji.

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #55 dnia: 08 Sierpień 2007, 19:33:13 »
Hillel

Nick- Na pewno jesteś fanem rocku i zespołu Red Hot Chili Peppers.

Awatar-
Hillel pierwszy gitarzysta tego zespołu, więc podejrzewam, że to twój idol, a więc posiadasz wszystkie jego płyty (przypuszczenie). Jednak jak dla mnie trochę nie na czasie (kolory)

Sygnaturka-
Cytat z filmu "Killer", Rybę grał tam Jerzy Shtur, więc wnioskuję, że lubisz dobre polskie komedie z jego udziałem.

User- Jesteś tu od niedawna, a już starasz się o posadę modera. Pogratulować charyzmy, odwagi i wiary w siebie.

Dlaczego go lubię/nie lubię- Na razie nie mogę jednoznacznie tego określić, ale idziesz w dobrym kierunku i nie odpychasz ludzi od siebie, gdyz twoje posty są w miarę rzeczowe i na temat.

Z czym mi się kojarzy:

[img]http://kononowicz.org/krzysztof/wp-content/uploads/2006/11/kononowicz_wramie11.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Podobnie jak ten pan wyżej kandyduje na wysokie stanowisko, ale nikt go nie zna. Oby tylko nie zrobił takiego wrażenia.

PS: Jeżeli cokolwiek cię uraziło to nie miej mi tego za złe. Nie chciałem cię obrazić, a jest to w celu humorystycznym.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #56 dnia: 08 Sierpień 2007, 20:40:03 »
Nick- Imię i trzy 6 niejest to oryginalny, i nie podoba mi się. Na dodatek imie z małej litery. 3/10

Avatar- Nie estetycznie wykonany, niewyraźny napis Gothic 3 i tło. Nie jestem pewien ale chyba przedsawia Gorna. 2/10

Sygnaturka- Cytat z Gothica i kilka userbarów, brak własnej twórczości, ale przynajmniej estetycznie. 7/10

User- Stara się pomagć innym. Jest tu któcej odemnie, a ma więcej postów na dzień Fuck x]

Dlaczego go lubię/nie lubię- Nie mam powodów

Z czym mi się kojarzy:

[img]http://www.zs3ostrowiec.neostrada.pl/zrzuty/infor.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Jak już mówiłem, a właściwie pisałem ma więcej postów na dzień niż ja, a jest tutaj krócej.

Stosunek do innych userów na forum- sprawia wrażenie miłego , choć mogę się mylić bo nie znam go za bardzo.

Gdzie go spotkalem i czym mi zaimponował /mnie zniechęcił- Spotkałem go na tym forum, ale nie pamiętam gdzie. Niczym minie nie zniechęcił ani szczególnie zaimponował.


P.S Wiem, wiem mój nick też nie jest specjalnie oryginalny

PP.S Informacja dla towarzysza Kozłowa- sygnaturka wykonana własnoręcznie.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2007, 21:17:34 wysłana przez Don Corleone »

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #57 dnia: 08 Sierpień 2007, 21:11:21 »
Don Corleone

Nick
Jakże oryginalny i wykorzystujący inwencję własną jego nosiciela ;] Z "Ojca Chrzestnego". Znaczy mniej więcej "Przywódca Rodziny Corleone" - tak ja to pojąłem. Właściwie to Corleone to miejscowosć rodzinna fikcyjnej postaci z avataru.

Avatar  
Marlon Brando w świetnej kreacji aktorskiej "Vita Corleone". Fil "Ojciec chrzestny" jest filmem świetnym (cała trylogia, chociaż uważam najbardziej sobie część 1). Tak czy siak Avatar fajny ;]

Sygnatura
"Capo di tutti Capi" co znaczy "Szef szefów". Znaczek filmu, czyli ręka pociągająca za sznurki. Wszystko ładnie się komponuje wraz z postacią po prawej stronie. Jeżeli własnego autorstwa, to pogratulować ;]

User
Coraz więcej się udziela. Na forum jest od niedawana, ale widać, że stara się starać się (xD).  Najwięcej postów ma w dziale "konkursy" i chyba widziałem, że się udzielił raz czy dwa w moich konkursach :] Good children Isentor. ;] Bezwarnian forum ;p

Dlaczego go lubię i nie lubię
Nie znam gościa ;]

Z czym mi się kojarzy?
Mafia, Włochy...

Obrazek
[img]http://www.emergentchaos.com/images/06-june/don-corleone.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów
Miły... raczej ;]

Gdzie go spotkałem i czym mnie zniechęcił/mi zaimponował?
Spotkałem na TG, a dalej nic ;]
 

Offline Antelius

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 29
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #58 dnia: 08 Sierpień 2007, 21:54:24 »
Kozłow

Nick
Cóż podobno pochodzi od jakiegoś nazwiska. Mi się kojarzy z nazwiskiem mojego kolegi "Kozłowski". W sumie to nick niespotykany dlatego mi się podoba.


Avatar
Avatar przedstawiając komunistyczną świ. ten no znaczy komunistycznego przywódcę Lenina(chyba xD ). Bez obrazy ale jestem wrogiem komunizmu(tak mnie wychowano), więc nie przypadł mi do gustu twój avatar.

Sygnaturka
Sygnaturka przedstawiająca jakiś ziomali(komuniści zapewne) którzy coś tam krzyczą. Wszystko utrzymane w czerwieni, a jeszcze te znaki komunistyczne. Piękna kompozycja, ale nienawidzę komunizmu :D (choć samo wykonanie ciekawe). Gdybyś dodał troche bieli u góry, wstawił zdjęcie ludzi protestujących przed stocznią gdańską z Wałęsą na czele bardziej by mi się podobało.


User
Bardzo aktywny, pomocny z niesamowitymi pomysłami. Byłby idealnym userem gdyby nie poglądy komunistyczne.


Dlaczego go lubię
Pomocny, można się pośmiać(choć gadaliśmy tylko na marancie) wogóle jest spoko ;)


Dlaczego go nie lubię
Poglądy komunistyczne.


Obrazek

[img]http://img167.imageshack.us/img167/2772/leninkr1.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]


Stosunek do innych
Pomocny i miły, mimo że wpaja te komunistyczne głupoty.


Gdzie go spotkałem i czym mnie zniechęcił/mi zaimponował?
Spotkałem go na naszym forum. Zaimponował mi swą postawą, nie daje sobie wybić z głowy swych idei wielki plus. Zniechęcił mnie tym samym czym zaimponował(poglądy komunistyczne).


P.S Kozłow wiedz że wielce szanuje twoje poglądy i podziwiam cię za stałość w nich.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #59 dnia: 08 Sierpień 2007, 22:02:38 »
Antelius

Nick: Jakiś taki dziwny. Z niczym mi się nie kojarzy. Ale jak dla mnie trochę za bardzo pokręcony i w ogóle. Nie podobają mi się takie długie nicki więc jak dla mnie jest brzydki, beznadziejny etc.

Avatar: wątpię ze user sam go wykonał a to juz mowi samo za siebie. i do tego mi się nie podoba ;]. Nie te klimaty i w ogóle.

Sygnatura: lubię zwierzęta, szczególnie psy, ale koty też ujdą, szczególnie jeśli są takie milusie :). Hamburgery też lubie.

User: jest dosc aktywny. Ma co prawda jednego warna, ale przeciez to nic w porownaniu z niektorymi userami ktorzy maja ich po 3,4. Myślę ze nie stara sie jakos spamowac wiec jest spox.

Dlaczego go lubię a czemu nie: chyba dlatego nie ma zbyt dużo warnow i chyba nie spamuje, przynajmniej ja nie widzialem. do nie-lubienie nie mam powodów.

Obrazek:
[img]http://www.kemira.com/NR/rdonlyres/8ED9214A-D53C-4C45-8888-AB6CB4540D32/0/02ClaesDSCN0603.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych: chyba miły, spokojny i w ogóle taki przytulisty.

Gdzie go spotkałem: bardzo głupi punkt...

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #59 dnia: 08 Sierpień 2007, 22:02:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top