Autor Wątek: Oceń Poprzednika 3  (Przeczytany 41887 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #120 dnia: 21 Październik 2007, 21:45:03 »
Elrath

Nick  - elficki jakiś, kojarzy mi się z Tolkienem i nie wiedzieć czemu z bułką tartą.
Wymowa? - w porządku
Wygląd? - czy ja wiem
Pisownia? - do bani - za bardzo się wczuwacie w te klimaty hehe

Avatar  - mówiłem ci już coś o nim - niezbyt mi się podoba to ujęcie twojej Ady, sądząc po innych zdjęciach jakie widziałem, stać cię na dużo więcej, avek mi nie odpowiada bo nie oddaje wszystkich jej zalet :P

Sygnatura  - yeah I know your sweet.. My sweet is much sweeter than yours a jakże! no ale każdy chwali swoje więc się nie wypowiadam - zdjęcie Ady choć stare to mi się podoba :P No i tam jeszcze jakieś pierdoły o metalu, które tylko zaniżają poziom :P

User  - aktywny, przyjazny, nikomu nie wadzi, nie szuka guza, pisze sensownie, czasami opierdziela nieposłusznych - do rany przyłóż, albo jemu przyłóż - zależy czy się lubi ludzi których wszyscy lubią :P masło maślane - Bela pieprzy trzy po trzy

Za co go lubię  - jest niewolnikiem żelu :P

Za co go nie lubię  -  ktos coś mówił czy to tylko mój kot pierdzi?

Skojarzenia  - marynareczka z wszytym kapturem, wielkie okulary i kilo żelu :P

OBRAZEK

Stosunek do innych userów  - nic mi nie wiadomo o jego stosunkach, jeszcze go nie naciągnąłem na zwierzenia

Gdzie go spotkałem  - pobiliśmy się w drogerii o ostatnią puszkę gumy do włosów

No to pan DODO  bo mnie ubiegł..

Nick - nie wiem czemu masz ptaszka w nicku, może masz kompleks na tle swojego, i stąd ta nazwa - dodo mi się bardzo miło kojarzy, a to za sprawą  filmu Epoka Lodowcowa i epizodu z ptaszkami dodo - głupiutkie stworki hehe

Avatar - tu mi stanowczo brakuje owego ptaszka z Epoki Lodowcowej, najlepiej w ujęciu, jak stoją we trójkę nad wulkanikiem i trzymają dziobami melon żeby nie wpadł do środka :P zamiast tego jest jakiś badziewny koleś trzymający się za głowę - nie lubię mangi ^^

Sygnatura - jakieś coś, xFire i dzieci neo, z tego wszystkiego dzieci neo najbardziej mi się podobają - gif zrobiony z "teledysku" do crazyfroga - jako że śmiałem się do rozpuku z tych dzieci pacząc na ich wygibasy to stwierdzam że sygna mi się podoba.

User - nie znam człowieka - były mod, nieco kontrowersyjny i za jakiś przekręt usunięty ze stanowiska, a wszystko za sprawą Altaira bodajże. Jednak nie mnie oceniać jakim był modem - jako user był w jak najlepszym porządku, skoro dostał to stanowisko, nic więcej nie powiem.

Za co go lubię - nie znam człowieka, nie mam za co, za co go nie lubię nie piszę, bo bym się musiał powtarzać.

OBRAZEK

Stosunek do userów  - z tego co pamiętam to kiedyś lekko wywyższający się, teraz nie wiem

Gdzie spotkałem - siedzieliśmy w jednej saunie, i kiedy wreszcie zacząłem zwierzać się koleżance że jestem gejem, on wyciągnął odznakę i z krzykiem "Stać FBI!" zaaresztował mnie za przemyt szafy z krzakami w której pomidory wychodziły z mody.


« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2007, 22:04:53 wysłana przez Bela »

Canis

  • Gość
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #121 dnia: 22 Październik 2007, 08:25:30 »
<<<Bela>>>

Nick: Hmmm. Nick krótki, sensowny, jakby go wypowiadać to nie trzeba nadwyrężać twarzy. Oryginalny to bez gadania. Spotkałem się z nim dopiero tu i tylko tu.
Avatar: Hmmm. Przedstawia jakiegoś zioma z długimi włosami w czerwonej pomarańczowej (jakiejś tam takiej) koszulce podczas deszczu. Krzyczy sobie: "Bela". W jednym ręku to niewiem coto jest, jakiś biały rękaw przyszyty do koszulki czy tak dziwnie trzyma siadke z narkotykami, niewiem. Bardzo dobry że tak to ujmę.
Sygnatura: Dwa wieśniaki próbują przedrzeć kartke. wieśniaki fajne, gęby rozwarte jak sie tylko da i wrzeszczą... Ogólnie fajna, śmieszna tylko ze tak poza nią to tak nieco łyso, że tak powiem.
User: Jak widzimy aktywny user, zasiada w zarządzie tawerny jako opiekun niektórych działów... no niech tak dalej będzie.
Dlaczego go lubię: Za poczucie humoru które ma spore, jego działalność na forum.
Dlaczego go nie lubię: A Czesio tam wie ...
Co się nam kojarzy z userem?: Zapładniacz szczurów
Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:
[img]http://www.forumakad.pl/archiwum/2007/04/images/konior_Page_08_Image_0001.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Stosunek do innych userów na forum: No raczej przyjazny, często pomorze ale gdy ujrzy osobę mało kumatą to wypali pare miłych słuwek tej osobie, a wtedy to czytajac, trudno powstrzymać sie od śmiechu.
Gdzie go spotkałem: szłem przez miasto i odrazu policja mnie zgarnęła do radiowozu i oskarżali mnie o morderstwo, no niewyparłem sie bo wkońcu poco, no i wieźli mnie i atak terrorystyczne (Bela terrorysta).  gdy miał już prawie wszystkich pozabijane (policjanów) zstąpił Chuk Noris i było pozamietłe. I zamkneli nas w tej samej celi. (Bela weś ty wywal te zgniłe kanapki co ci tam ktoś przyniusł bo z tej celi zrobisz bombe gazową.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2007, 08:26:48 wysłana przez Canis »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #121 dnia: 22 Październik 2007, 08:25:30 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #122 dnia: 22 Październik 2007, 19:58:13 »
Canis

Nick: Tak jakby wzięty z RGA'a może Gothica :/ daje wrażenie jakiegoś chłopa czy myśliwego z Silden. Możliwe że orginalny, ale nie wiem, TG to moje dotychczas jedyne Forum. Czy pasuje do tej osoby? Nie wiem. W moich zakurzonych pokładach pamięci nie dostrzegam jakichkolwiek rozmów z nim przez chociażby GG. Czy Fajny? Może być. Ale nie pasuje całkowicie do tego podpisu pod Avkiem ;]

Avatar:Najwyraźniej Syriusz Black z Harry'ego Potter'a (ehh jak ja kocham ta ksiązkę) Cóż by powiedzieć. Avek świetny. Sto razy lepszy od poprzedniego. Ma tylko jeden defekt. Tam w dali za głową jest na niebieskim tle jakiś pasek. Gdyby go nie było byłby idealny.

Sygna:Klapa. Totalna klapa. Słabo graficznie. Ale cóż nikt nie będzie miał sygny jakiej ja sobie zażyczę. ;] Może ja opisze. Najwyraźniej nasza gwiazdeczka tylko niebieska. No i Xardas... n/c
Ahh... zapomniałem o linkach do twoich dzieł. Nie miałem okazji ich przeczytać, ale może kiedyś...

User:Można by długie opowieści snuć jaki to on dobry, bezwarnowy, idealny... ale ja powiem że bardzo aktywny na Marancie i to mu chwalić. ;]

Dlaczego go lubię:Bo... jak ja nie lubię się zwierzać... Za to co w podpunkcie "User"

Dlaczego go nie lubię:Bo rośliny iglaste mają igły ;]

Co się nam kojarzy z userem?:/Jakiś mrok :/

Obrazek przedstawiający zachowanie danego usera na forum:

[img]http://img52.imageshack.us/img52/7841/necromant5sj.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów na forum:Poczekajcie, popytam się... (raczej miły)

Gdzie go spotkałem:Na ulicy Pokątnej. Kupował smoczą wątrobę (17 sykli...)
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2007, 19:59:07 wysłana przez Elrond »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #123 dnia: 22 Październik 2007, 20:26:09 »
Elrond

Nick - Wzięty prosto z władcy pierścieni, to było imię jakiegoś króla z odstającymi uszami... Na szczęście ty jedyny masz taki nick, dzięki czemu łatwo cię zapamiętać było na forum. Tak to nic specjalnego, ale to E odzwierciedla charakter twoich wypowiedzi xP Seryjnie.

Avatar - Jakaś poświata i jakieś kropki. Nie robił tego żaden grafik na twoje życzenie, ale domyślam się, że to z 'Władcy Pierścieni'. Pasuje ci do nicka i jest dosyć ładny, tylko gdybym jeszcze wiedział co przedstawia...  8/10

Sygnaturka - jest tekst z 'Władcy Pierścieni' i są jakieś oczy :P Wydaje mi się, że należą do jakiejś gotci, albo czegoś w tym stylu. Pasuje ci do sygnaturki i avatara, ale też nie jest to nic specjalnego. Dałbym ci 7/10.

User - aktywny nie tylko w Marancie, ale i na forum. Zaliczył w Leyanoi każdą rewolucję, więc szczęściarz z niego. Oprócz tego kulturalny w swoich wypowiedziach... ble... ble... Przeczucie mi mówi, że psotliwy trochę chłopak jest ;p

Dlaczego go lubię? - hmm... Bo jego wypowiedzi na forum są przyzwoite, ponieważ jest aktywny w Marancie...

Dlaczego go nie lubię? - bo indianie tak chcieli

Co mi się kojarzy z userem: Ciemność, taki siedemnastoletni chłopak co ma czarne włosy i jest blady...

Obrazek

[img]http://img505.imageshack.us/img505/9623/200pxbartoktablopq8.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Niby taki grzeczny, a w tych oczach skrywa się diabeł :P

Stosunek do innych userów na forum - miły przyjazny... neutralny... nieneutralny...neutralny...

Gdzie go spotkałem - jak Greg odwrócił na chwilę wzrok w barze mlecznym to wymieniliśmy się sprośnymi spojrzeniami i pomachałem mu różdżką...

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #124 dnia: 22 Październik 2007, 23:31:33 »
Assasyn

Nick- Taki pewnie z tego, że lubi lud Assasynów lub zabójców (ang assasin-zabójca). Jest to złącze angielskiej i polskief formy, Ass-angielski, znaczy zabijać, zabójca i asyn-tym razem polska końcówka. Chyba za dużo tu gramatyki. Więc tak, nick nie orginalny, ale łatwo kojarzy się z użytkownikiem.

Avatar-ÂŻołnierz z gry, której nie znam. Zdaje się, że amerykański (fu, niecierpię amerykanów). Nawet ładny, orginalny. Ale obrazek Amula był lepszy.

Sygnaturka -Cytat, który za wiele mi nie mówi. Myślę, że jest ciekawy (nie mam tu za dużżo do mówienia, a raczej pisania).

User-Szef Klanu Oshi, lubi być przywódcą, ważną osobo. Dość aktywny i przyjazny user. Kulturalny, miły i do tego Chrześcijanin. Wydaje mi się, że jest pobożny.  (witaj kolego Chrześcijaninie). Czego więcej do szczęścia potrzeba.

Dlaczego go lubię?-Patrz wyżej, od drugiego zdania.

Dlaczego go nie lubię?Bo Beliar tak powiedział, a ja niemam własnego zdania  .

Co mi się kojarzy z userem-Jak słyszę ten nick, to nasuwa mi się na myśl Tarzan, albo jakiś Arabski Morderca.

Obrazek

[img]http://kurde.pl/gfx/saddam2.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
Skoro ja żebrak, no ale tak mi się kojarzy...

Stosunek do innych userów na forum-patrz wyżej

Gdzie go spotkałem -Wtedy kiedy w Marancie podarował mi swoje Ostrze Zagłady.
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2007, 23:32:25 wysłana przez Rhobar II »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #125 dnia: 23 Październik 2007, 17:03:35 »
Rhobar II - No gdzieś już spotkałem, tylko nie wiem gdzie. Czyżby to był ten karzeł w czerwonym stroju obstawiony zgrają żądnych krwi paladynów? Taaa... Ale cóż, oryginalnością nie grzeszy, ale co ja będę mówił, wystarczy spojrzeć na mój  (chyba gdzieś to mówiłem) . Ale przynajmniej lepszy niż jakiś "....::::BEZI:::...." przynajmniej dobrze wygląda i nie trzeba kaleczyć języka.

Avek: Tego gostka już gdzieś widziałem, chyba w Neverwinterze, aczkolwiek mogę się mylić. Jest trochę niewyraźne, ale mimo to podoba mi się.

Sygna: Pfff... !!! A cóż o za herezje? Musimy od siebie wymagać? Tylko czego?! Taka owaka ta sygna, cóś z Wiedzmina, dwa userbany... i ten... ten... takstu o Karolu Wojtyle. Totalna klapa. Ludzie nie róbcie z siebie takich katolików...

User: No aktywny,,, nawet bardzo. Miał jedną wpadkę związaną z Marantem, stąd ta ujemna reputacja, ale myślę że przynajmniej stara się poprawić :P ... Ahh... i te 20% ostrzeżenia też za Marant :/

Dlaczego go lubię: W tym wypadku jest neutralny, wręcz obojętny.

Dlaczego go nie lubię?: A wiecie że nie ma drzew? :P (po prost go nie nie lubię ;])

Co mi się kojarzy z userem: to zafascynowanie wiedźminem (ciekawe czy czytałeś)

Obrazek

[img]http://www.wikings.pl/~archie/franhan/menel.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych userów na forum: przyjazny, jak zakonnica ;]

Gdzie go spotkałem: przechadzałem się po ciemnej stronie słońca i wpadłem na niego.
« Ostatnia zmiana: 23 Październik 2007, 17:07:12 wysłana przez Elrond »

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 3
« Odpowiedź #125 dnia: 23 Październik 2007, 17:03:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top