Autor Wątek: Orkowie  (Przeczytany 1242 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fortuno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Orkowie
« dnia: 25 Czerwiec 2007, 11:02:01 »
Podczas gry w Gothic 3 natknąłem się na opór ze strony Orków. Gdy byłem w ÂŚwiątyni Al Shedim tamtejszy Dowódca odezwał się do mnie i wszyscy zaczęli mnie atakować. Pokonałem ich i zapisałem stan gry ponieważ myślałem że taka jest fabuła, ale gdy teleportowałem się do miast Myrthany i Varantu wszyscy mnie atakowali prócz buntowników, w Vengardzie i Normdmarze. Czy ma to jakiś związek z wyzwalaniem miast przez Bohatera? Teraz gram od początku bo nie chciałem być atakowany gdyż nie miałem wypełnionych jeszcze wszystkich misji w tamtych miastach. Teraz jestem w Nordmarze i zniszczyłem już 3 obozowiska orków. Czy przez to także mogę być "niechciany" przez Orków i atakowany? Jak dotąd wyzwoliłem jedynie Ardeę i zniszczyłem 3 obozowiska w Nordmarze reszta miast jest cały czas pod władaniem orków. Pomóżcie

Pozdrowienia, Fortuno

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Orkowie
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 11:08:33 »
W sumie to jest tak.... Jeżeli wyzwoliłeś wiekszość miast w Myrtanie, a to bardzo prawdopodobne, ze cię będą orkowie atakowali w tych pozostałych. Co do Nordmaru, to nie masz wyjścia. Czy idziesz ścieżką orków, czy buntowników, to i tak orkowie z obozowisk będą cię atakować.

Cytuj
Jak dotąd wyzwoliłem jedynie Ardeę i zniszczyłem 3 obozowiska w Nordmarze reszta miast jest cały czas pod władaniem orków.
Z tego wniosek, że wybrałeś ścieżkę orków, bo nie wyzwalasz kolejnych miast. Ardei nie da się nie wyzwolić i musisz walczyć tam z orkami tak samo jak w obozowiskach.

Mam nadzieję, że pomogłem.
Towarzysz Kozłow

Forum Tawerny Gothic

Orkowie
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 11:08:33 »

Offline Fortuno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Czerwiec 2007, 11:22:50 »
Dzięki wielkie. Ale nie wybrałem drogi orków po prostu chce powyzwalać resztę miast pod koniec gry:) Naprawdę dzięki!

Offline dark93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Orkowie
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Czerwiec 2007, 12:36:20 »
a mozna wyzwalac wszystkie miasta spod wladzy orkow i przejsc gre????

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Orkowie
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwiec 2007, 14:17:55 »
Hmmm... z grubsza, to jak idziesz drogą buntownika, to nawet trzeba wyzwolić, chociaz mogę sie mylić.
-------------------------------
Sorry za krótki post, ale co tu więcej gadać?

Forum Tawerny Gothic

Orkowie
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Czerwiec 2007, 14:17:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top