Autor Wątek: Tematy  (Przeczytany 3332 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Tematy
« dnia: 20 Czerwiec 2007, 23:14:00 »
Otóz chciałbym zwrócić uwagę na pewne tamety zakładane ostatnio na TG. Jak sie taki temat zobaczy, to nie wiadomo, czy śmiać się, czy płakać. Poniższe tytuły są fikcyjne i mają być trochę pouczeniem. Możecie dopisywać swoje wymyślone tematy. Uznajmy to za trochę "luźnijeszy temat". Jeżeli moderatorzy uznają, ze nie ma on żadnych walorów to niech wyrzucą ;P

Coś z beczki "Dyskusja"

Gdybym był Thorbenem to....

Czy Lucia jest kobietą?

"Czy piasek Varrantu parzy wam stopy podczas gry?
Bo mnie tak!!"

Czy Gothic 3 to na pewno 3 część?

"Ścierwojady!
Są w 'trójce'!!!"

Skały w Gothicu
Która was najbardziej rozbawiła?

Ulubiony cieniostwór


Mag-paladyn na 1000 km czy na 2 milimetry?
Dyskusja na temat dystansu walki

Trole
ich odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Czy Józek nazywa się Józek?

Roślina uzdrawiająca, czy Uzdrwiająca roślina?
Głębsza dyskusja.

Wyznawcy śniącego.
W kogo oni wierzą?

Ulubione drzewo w G1


Coś z beczki "Tawerna pod martwą harpią"

Nosicie ubrania?
bo ja tak i nie wiem czy to dobrze

Ankieta: Aviator
Uczta dla męskich instynktów

Metal-jako rodzaj surowca
za co lubicie ten surowiec

Ankieta: Dinozaury na dachu pałacu kultury.
Czy to aby na serio?

Jak to jest popełnić samobójstwo?
Wasze doświadczenia.

Jakiego koloru jest białe mleko?
Przemyślenia natury filozofocznej


A teraz ze znanej nam serii "Problemy" :D

PROOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBLLLLLLLLLLLEEEEMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hiper ekstra super potężnie ogrmony problem
Jak wyjąć miecz?

Klawisz Enter
Do czego służy?

NIE MOGĘ ZAINSTALOWAĆ GOTHICA 3!!
mam 1 MB wolnego miejsca, nie wiem co się dzieje

HELP, RATUNKU!! POMOCY!! AAAA!! RATUJCIE!! BOŻE!! MAMUSIU!! DAJCIE POMOCY!!
:( Nie mam pojęcia jak wyłączyć kuchenkę na gaz

Gdzie jest Xardas (G2)?
Jestem na samym początku, nie mogę znaleźć maga.

To tyle :)
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 00:19:29 wysłana przez Kozłow »

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Tematy
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 23:33:21 »
Widząc to moge powiedzieć tylko lol xD
Naprawdę, albo ludzie są tacy głupi, albo nie mają pomysłów jak zaistnieć w internecie.
Ja może przytoczę przykład takiej nazwy z innego forum, poświęconego grze Silkroad Online: W temacie chodziło o problemy z zabijaniem stworków (już nie wiem jakiej natury, to jest nieważne), temat nazywał się ,,asglbjwsdjgf......potfory som za ślne"... normalnie padłem jak to zobaczyłem. (byłem jednym z nielicznych którzy mieli okazję zobaczyć to dzieło, modkowie usunęli temat z iście zabójczą szybkością xD)

Forum Tawerny Gothic

Tematy
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Czerwiec 2007, 23:33:21 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Tematy
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Czerwiec 2007, 01:41:09 »
Prawda jest taka, ze powstawanie tych "głupich tematów", jest spowodowane rejestracja nowych userow. Chodzi oto, ze user który nie miał dotąd dużego doświadczenia z forum, rejestruje sie, po czym wymyślą pierwszy lepszy temat, myśląc ze dzięki temu zyska w oczach pozostałych userow Tawerny Gothic. Niestety jak narazie, pozostaje nam, a raczej naszym moderatorom o dokładne pilnowanie działów, którymi sie opiekują. Miejmy nadzieje, ze tego typu tematy będą coraz zadziej występować na forum.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Tematy
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Czerwiec 2007, 06:59:02 »
Omawiana tutaj sprawa tycząca się do naszego forum była od mojej rejestracji poruszana kilka razy toteż myślę, że wiele aspektów zostało wyjaśnionych. Jednak wypowiem się jeszcze bardziej dogłębnie:
Problem jest, ponieważ przybywają ludzie, którzy coraz łatwiejszy mają dostęp do Internetu i coraz łatwiej mogą korzystać z zasobów udostępnionych przez inne osoby nie znając zasad panujących tutaj i mentalności (dosyć specyficznej) naszej społeczności na forum. Panuje zaś tutaj raczej rządowa poważna atmosfera, gdzie od niedojrzałego użytkownika wymagane jest pewnego rodzaju przyłożenie. Nikt go tutaj na siłę nie trzyma. Albo się poprawi, albo sie pożegnamy. Niektórym to nie odpowiada, zaś niektórzy o tym nie wiedzą po prostu, dlatego jednym ze sposobów na informację takich osób o naszych zasadach - jest Powitalna PW z odpowiednimi wskazówkami, bo nie oszukujmy się - jaki młody użytkownik zabiera się od razu do czytania regulaminu portalu?

Offline Selene

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Tematy
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Czerwiec 2007, 09:56:58 »
Cytat: Sir_William
jaki młody użytkownik zabiera się od razu do czytania regulaminu portalu?
Ja.  

Tak czy inaczej, grunt to kreatywność. Ktoś chciał się popisać inteligencją ale mu nie wyszło i takie są skutki. Poza tym, nie łudźmy się, w Internecie 90% treści to podobne bzdury. Mają na czym się uczyć i skąd brać przykład.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Tematy
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Czerwiec 2007, 11:15:35 »
Czasem niektórzy przesadzają z tematami tworząc już naprawdę niepotrzebne wątki. Ale w kilkunastu innych przypadkach temat jest trafiony i dyskusja na temat tego np. "czego orkowie nie mówią po swojemu" była dość często odwiedzana i według mnie ciekawa.


Cytat: Sir_William
Panuje zaś tutaj raczej rządowa poważna atmosfera, gdzie od niedojrzałego użytkownika wymagane jest pewnego rodzaju przyłożenie.
Chyba ty próbujesz wprowadzić tutaj taką atmosferę bo ja staram się by każdy użytkownik mógł przebywać na forum i wypowiadać się na dany temat niezależnie od wieku. Więc jeżeli sam tak szufladkujesz użytkowników jesteś, że pozwolę sobie zacytować "niedojrzały".

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Tematy
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Czerwiec 2007, 11:36:28 »
W obecnej chwili cały skład zarządu podjął czynne prace nad tym by użytkownikowi ten portal był przyjazny. Jeżeli ktoś kocha długie wypowiedzi, to moim zdaniem niech się nie ogranicza, a jeżeli ktoś dopiero się zarejestrował i mysli że jest naprawdę na forum super extra, to niech se walnie z 5 uśmieszków, dopisze do tematu tak offtopowo jakiś żart, i niech każdy się pośmieje - to tylko taki przykład. Ja osobiście czuje zmiany już na każdym kroku - brak Reinmara, atmosfera się rozluźnia. Wiilam, jeżeli tobie jest źle bo twoim zdaniem panuje taka a nie inna atmosfera, to zamiast gadać :P , przyczyń się do naszej świątecznej Akcji "Tawerna dla każdego" i sprobuj pokazać danemu nowemu, że jest przytuliście i w ogóle - a jak, to już twoja własna inicjatywa. Tak więc mój drogi bracie w wierze, zamiast gadać przejdźmy do działań aby jak najwięcej analnych kulek leciało na chwałę TG.

Pzdr.


Ale to już jest nadinterpretacja moich słów...
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2007, 20:33:00 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Tematy
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Czerwiec 2007, 11:36:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top