Autor Wątek: Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?  (Przeczytany 2498 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« dnia: 10 Czerwiec 2007, 18:19:17 »
Witam.Wielu z was zapewne interesuje się piłką nożną.Chciałbym dowiedzieć się kto jaki klub najbardziej lubi.Liczę też że opowiecie wasze początki ubóstwiania tego klubu oraz dlaczego właśnie on?


Co do mnie moim ulubionym klubem jest... Juventus Turyn.Kibicuję mu już od 7 lat.Gra w nim mój ulubiony piłkarz Alessandro Del Piero oraz  grał w nim drugi na mojej liście Zinedine Zidane.Dzięki  grze FIFA 2000  zacząłem mu kibicować i tak już pozostało.Jestem z nim na dobre i złe.

JEDNO SERCE, JEDNO BICIE-STARA DAMA PONAD ÂŻYCIE.

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2007, 13:31:36 »
Oczywiście Dynamo Moskwa   A tak na poważnie to Celtic Glesgov, nasz Arturek Boruc na bramce i ogólnie bardzo dobra drużyna, przepadam też za Barceloną i Realem. Polską ekstraklasą nie interesuje się za bardzo, może ze względu na ich nikłe wyniki ?? Oczywiście mecze reprezentacji to co innego, zawsze musze obejżeć.

Forum Tawerny Gothic

Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwiec 2007, 13:31:36 »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwiec 2007, 08:50:53 »
Ja kibicuje swojm chociaż na mecze nie chodze od czasu do czasu mecz obejrze w tetewizorze  . Lubie KORONE Kielce ponieważ mieszkam w Kielcach.

"BIAÂŁY HONOR BIAÂŁA DUMA"

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Czerwiec 2007, 11:58:58 »
Ja kibicuje Manchester United. Uwielbiam ten klub, mają dobrego trenera (Sir Alex Ferguson) i piłkarzy. Moim ulubionym napastnikiem jest: Ole Gunnar Solskjær, pomocnikiem: Ryan Giggs, obrońcą: Gary Neville, a bramkarzem: Edwin van der Sar i nasz polski Tomasz Kuszczak. Lubię ten klub dzięki temu że są miszczami Anglii, a ligę Angielską lubię najbardziej. Wnerwiła mnie ich ostatnia ważna porażka z klubem którego nienawidzę, czyli Milanem.

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Lipiec 2007, 09:40:37 »
Witam!

Postanowiłem założyć temat, w którym będziemy rozmawiać o naszych ulubionych(ukochanych?) klubach piłkarskich. Chodzi mi głownie o polskie kluby, ale jak chcecie możecie również napisać coś o zagranicznych.

Tak więc moim ulubionym klubem piłkarskim jest KORONA KIELCE. Uwielbiam tą druzynę ponieważ mieszkam w Kielcach i chodzę na jej każdy mecz. Drużynata prezentuje bardzo ofensywny styl gry, choc w ostatnim sezonioe złapała ekką zadyszkę. Choć w jednym z ciekawszych meczów sezonu z GKS-em Bełchatów, rozgromiła go aż 5:3 !!!!

Teraz czekam na wasze posty.  

 

Pozdrawiam  


Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Lipiec 2007, 10:00:09 »
Legia mą miłością jest :D. A takto prawdziwą ma miłością jest Tam Tadam Real Madryt. Czemu? A mianowicie miało to miejsce od czasu mojego idola w świecie football'u Davida Beckhama. Odtąd za tą dróżyną jestem na dobre i złe. Ostatnio zdobyliśmy mistrzostwo pod wodzą Don Fabio który niedługo potem został wywalony na zbity ryj xD.
Drużyna na nowy sezon zapowiada się imponujaco. Mianowicie do Madrytu przyjśc ma były trener Getafe Bernd Schuster. Preferuje on granie szybkimi podaniami i ogólną grę ala Joga Bonito. A nowe nabytki Królewskich? W porównaniu z transferami Farsy Barcy wypadamy dość ciękawo. Na Henry'ego, Yoyo Ture ( brata Kolo z Arsenalu ) i Erica Abidala z OL na których wydali 47 mln. Euro my zatrudniliśmy jedynie środkowego obrońce Metzeldera i to za darmo! Teraz toczy sie bój o C.Chivu za którego Real ma dać 18 mln. ale rumun nie zgadza sie na zarobki bodajże w zakresie 4 mln euro. Chce 5,5 miliona. Batalia o Kake wciąż trwa , a Man Utd. zakroiło nam najprawdopodobniej Carlosa Teveza echh . ;/

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Lipiec 2007, 10:00:56 »
Ja też mieszkam w Kielcach i też lubię KORONE KIELCE. Na mecze nie chodzie ( bo mi sie nie chce   ), nie mam też programów sportowych ( przez to nie oglądam meczów ). Ale moji kumple mają te programy i chodzą na mecze więc ich sie pytam o wyniku meczu.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Lipiec 2007, 12:57:35 »
Za polskimi klubami nie przepadam i nie mam swojego ulubionego. Natomiast jeżeli chodzi o zagranice to oczywiście w grę wchodzi tylko i wyłącznie LA Liga czyli Hiszpania na która nie ma mocniejszych. A klub to oczywiście Real Madryt, który w obecnym sezonie został mistrzem Hiszpanii na co bezdyskusyjnie zasłużył. Mam nadzieje, ze to nie koniec sukcesów tak wielkiej i utytułowanej drużyny.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lipiec 2007, 15:14:10 »
No jeśli chodzi o polskie kluby piłkarskie to mam takie dwa ukochane: Zagaje Gdów i Wisła Kraków ^^. Cóż, mieszkam w okolicach Krakowa więc nie pozostało mi chyba nic innego jak wiernie kibicować któremuś z 2 pierwszoligowych krakowskich klubów - KS Cracovia lub TS Wisła Kraków no a jako że uważałem za słuszne bardziej polubić Wisłe to tak już zostało ;]. A w zagajance oczywiście gram i nie mam zamiaru narazie zmieniać klubu. Nad klubami zagranicznymi można by się zastanawiać, lecz chyba w moim sercu pozostanie na zawsze FC Barca. Kiedyś szalałem na ich punkcie i w przedostatnim finale ligi mistrzów (w ktorym zwyciężyli z Arsenalem) dzięki nim udało mi się uzyskać całe 35 zł, bo oczywiście wszyscy frajerzy z mojej klasy stawiali wtedy na Arsenal ;].
« Ostatnia zmiana: 06 Lipiec 2007, 15:14:54 wysłana przez Roter »

Forum Tawerny Gothic

Jaki jest wasz ulubiony klub piłkarski?
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Lipiec 2007, 15:14:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything