Autor Wątek: Larson i ukryta ruda  (Przeczytany 4908 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Larson i ukryta ruda
« dnia: 09 Czerwiec 2007, 02:37:00 »
Mam problemik. Od jakichś 5 godzin szukam Larsona. Nie ma go w miejscu oznaczonym na tej mapce http://img246.imageshack.us/my.php?image=worldmapszg5.jpg , przez ten czas przeszukałem praktycznie cały Nordmar. Bez niego nie wykonam zadania na wytapiacza, a to raczej nie wchodzi w gre (wykonuje wszystkie questy). Próbowałem przyzwac go kodem, ale wtedy po dojściu na miejsce, w momencie gdy powinien do mnie zagadac, że doszliśmy - milczy, i nie reaguje na nic. Jak wiecie gdzie dokładnie jest Larson to byłbym wdzięczny za opisanie mi drogi albo zaznaczenie tego na jakiejś mapce.

Garret

P.S.-Sorry za błędy ale nie mogę pisac zmiekczen z literą c, bo mi wtedy wywala menu od Radeona, coś z tym muszę zrobic.

 ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___   ___


Nie ma go nigdzie w pobliżu mostu , ani za drzewami. Jesteś pewien że go tam widziałeś? Nie ma go też w okolicy mostu do Klanu Młota. Popytam na innych forach, bo juz troche za późno na grę od nowa. A jeśli dacie radę i istnieje coś takiego , to moglibyście mi podac jakiś sposób na to żeby do mnie zagadał ten Larson przyzwany kodem?
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2007, 13:15:01 wysłana przez Garret »

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Larson i ukryta ruda
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2007, 09:30:39 »
Larson z Klanu Wilka ukrywa się przed mostem do Klanu Wilka koło drzewa (albo wśród drzew).

Cytuj
P.S.-Sorry za błędy ale nie mogę pisac zmiekczen z literą c, bo mi wtedy wywala menu od Radeona, coś z tym muszę zrobic.

Musisz otworzyć Catalyst Control Center, kliknąć na Hotkeys, później na Hotkeys Manager i tam zmieniasz parametry.

Forum Tawerny Gothic

Larson i ukryta ruda
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Czerwiec 2007, 09:30:39 »

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Larson i ukryta ruda
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2007, 22:00:13 »
Dobra , temat zamknięty. Zainstalowałem patcha 1.12 i znalazłem Larsona. Za pierwszym razem też milczał, ale póżniej wszstko poszło dobrze.

Garret

Forum Tawerny Gothic

Larson i ukryta ruda
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2007, 22:00:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything