Autor Wątek: Haracz  (Przeczytany 22256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slomek.16

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • Slomek.16 nie ma żadnego wpływu.

Odp: Haracz
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Październik 2008, 13:29:28 »
Na początku starałęm się płacić, ale doszedłem do wniosku że się nie opłaca bo Szakal i tak potem atakuje nas przed wolną kopalnią, a co do Bloodwyna to zleca Grimowi żeby się nas pozbył co na początku jakby nie patrzeć daje trochę doświadczenie(oczywiście o ile się pokona Grima i kopaczy).
MaRiUsZ SłOkA

Offline gumbas18

• Kret
  • *
  • gumbas18 nie ma zbyt dobrej opinii.

« Odpowiedź #41 dnia: 13 Listopad 2008, 16:48:21 »
Ja nie płaciłem wcale ponieważ nie opłaca się bo niemożna dostać paru misji np. odzyskanie amuletu a jak zapłaciłem szakalowi i zakatował mnie kogoś to szakal zamiast mi pomóc i atakować mojego przeciwnika to zaczął mnie atakować

Forum Tawerny Gothic

« Odpowiedź #41 dnia: 13 Listopad 2008, 16:48:21 »

Offline Sajan

• Kopacz
  • **
  • Sajan nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #42 dnia: 20 Listopad 2008, 17:17:16 »
Ja płace Szakalowi ale i tak rzadko jestem w starym obozie, bo wole nowy obóz.

Offline PwneD

• Kret
  • *
  • PwneD nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #43 dnia: 21 Listopad 2008, 21:35:23 »
Szakalowi płacę bo dzięki bugowi rudy mi nie ubywa a Bloodwynowi nie płacę ani nie omijam go. Rozmawiam z nim, mówię że nie zapłacę a on nasyła na mnie tych kopaczy, bije ich potem z Grimem pogadam. A Bloodwynowi i tak nie płace xD .

Offline Szeregowiec Kabanos

• Kret
  • *
  • Szeregowiec Kabanos nie ma zbyt dobrej opinii.

« Odpowiedź #44 dnia: 29 Listopad 2008, 15:54:44 »
A ja płaciłem im zawsze, a to dlatego że kiedy pierwszy raz grałem i zapłaciłem Bloodwynowi zorientowałem się że nie ubyło mi ani bryłki( zapłaciłem Bloodwynowi a nie Szakalowi) więc zawsze robiłem tak że mu najpierw płace a potem mam go gdzieś. Ale po jakimś czasie mi się znudziło i nie płaciłem mu już wogóle  ;D
JESTEÂŚ, za chwile już cie nie bedzie

Nie będzie w mojej sygnie żadnych króliczków, ot co! Koalicja antykróliczkowa, do boju!

89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu [img width=400 height=101]http://miniprofil

Offline Kampor

• Kret
  • *
  • Kampor nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #45 dnia: 07 Grudzień 2008, 16:05:09 »
Ja nigdy nikomu nie płaciłem chyba że bloodwynowi bo wtedy dostajemy zadania, kiedyś zapłaciłem szakalowi, pobiłem sie z jednym kolesiem a szakal sie na mnie rzucił 0_0

Offline Azariel

• Kopacz
  • **
  • Azariel nie ma zbyt dobrej opinii.

« Odpowiedź #46 dnia: 08 Grudzień 2008, 19:14:26 »
Ja płace szakalowi bo rudy nie trace a bloodwyna omijam łukiem bo to taki cham że dupsko boliXD.Poza tym szakal jest dużo milszy a poza tym jeśli nie płacimy bloodwynowi dostajemy dodatkowe PD za kopaczy.
(")_(")
Mojemu łeb uciołemXD
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.

Offline Magnus Dux Wolly

• Kret
  • *
  • Magnus Dux Wolly nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #47 dnia: 13 Grudzień 2008, 09:52:43 »
Aha a no to wtedy kaszana.Ale to wogoóle jest hamskie że każą ci płacić.Na każdym kroku coś od ciebie chcą.A TO PRZECIEÂŻ TY ROZWALASZ BARIÊRÊ I ÂŚNIÂĄCEGO!!!No co?

Oktawian August

• Gość
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Styczeń 2009, 15:59:11 »
Ja płace tylko Szakalowi.10 bryłek rudy to nie dużo i jak mu zapłacimy to nie chce więcej.

Offline diego123

• Kret
  • *
  • diego123 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #49 dnia: 11 Styczeń 2009, 16:28:42 »
Jak grałem pierwszy raz, to zapłacłe. Teraz sądze, że to się w ogóle nie opłaca. Zapłace i nikt mi nie pomoże. Bez sensu.
Nazywam się Diego.

Offline Pilaf

• Kret
  • *
  • Pilaf nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #50 dnia: 11 Styczeń 2009, 16:36:57 »
Ja tam nikomu nie płacę. Cwaniaki i tak mnie nie wybronią, a większość i tak ma zapłacone, tak więc sytuacja jest bezsensowna ;) Ale za pierwszym razem zapłaciłem...  Szakalowi...

Offline Pawlas

• Kret
  • *
  • Pawlas nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #51 dnia: 11 Styczeń 2009, 21:54:45 »
Dla mnie płacenie tym kryminalistom (ich pozycja w obozie nie miała dla mnie żadnego znaczenia, to wyzyskiwacze) uważam za bezsensowne marnowanie pieniędzy, gdyż Hereka i Grima da się samemu łatwo pokonać, a Bloodwyn nigdy nie ma dość wsparcia finansowego z naszej strony, strony jego przyjaciela...
Lubisz gry, filmy, anime i mangę? Wejdz na forum kekkeigenkai i dyskutuj swobodnie ile chcesz i o czym chcesz!
http://www.kekkeigenkai.dyskutuj.com/

Offline Damsem

• Kret
  • *
  • Damsem nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #52 dnia: 12 Styczeń 2009, 13:22:27 »
ja tez nie place nikomu ( no nie mam kasy na poczatku ) xD oni sa pewni siebie a i nie tylko Grim atakuje was przy amulecie ale tez inny kopacz
89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do
podpisu.

Offline kronos1194

• Kret
  • *
  • kronos1194 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #53 dnia: 19 Czerwiec 2009, 20:06:39 »
Nigdy nie płaciłem wydaje mi się to zbędne wole pobić się z tymi kopaczami i mieć doświadczenie jakieś a z początku jeszcze trudno o rude więc po co ją tracić na tego typu głupoty

Offline Zaginiony97

• Kret
  • *
  • Zaginiony97 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Marzec 2012, 20:04:12 »
Ja zawsze płacę Szakalowi jak mnie potem zaatakuje w Wolnej Kopalni to zemsta typu "Ha! Mam moje bryłki" urozmaicam sobie grę haha  <;

None

• Gość
« Odpowiedź #55 dnia: 17 Marzec 2012, 09:58:41 »
Nigdy nie płaciłem haraczu. Wolałem wydać te 10 bryłek rudy na coś innego niż na niepotrzebną ochronę.

Offline Lord Hejgen

• Magnat
  • Reputation Power: 11
  • Lord Hejgen nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #56 dnia: 24 Marzec 2012, 23:32:25 »
Ja też nigdy nie płaciłem haraczu ale raz spróbowałem to zanim mnie ochraniać mnie atakowali.
Jeden pierścien by wrzystkimi władać

Offline GaroK

• Myśliwy
  • Reputation Power: 2
  • GaroK nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #57 dnia: 12 Lipiec 2013, 16:13:23 »
PB  zrobili wielki błąd nie dodając tam opcji Spier*alaj
Ja na początku płaciłem Bloodynowi(myślałem że to żebrak :) Ale ostro mnie wkurwił kiedy mnie raz  zaczepił o kamienijki,powiedziałem dla zmyłki że nie mam 10 bryłek a on powiedział żę będzie musiało wystarczyć to co mam,przeszukał mnie i wyjebał  mi z tekstem ''No proszę,ktoś tu nie umie liczyć do dziesięciu'' i zaj[PIIII]bał wszystko co mam,i tak ok 1230 bryłej poszło w pizdu.Ale przyszedłem do niego w nocy z moim kumplem wrzodem... dalsza część mogłaby wam przywoływać koszmary z udziałem wrzoda dklatego nie powiem.
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika jeśli należysz do tych 11% wklej to do wpisu.

Offline Gorn Valfranden

• Bractwo Świtu
  • Reputation Power: 48
  • Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.Gorn Valfranden jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnośĹ“ci - za rok na forum.Amulet siły - za napisanie 1000 postów.Szlachcic - Gorn ValfrandenAmulet życia - za napisanie 500 postów.
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Listopad 2013, 20:43:27 »
ja nigdy im nie płaciłem bo wiedziałem że coś było nie halo z nimi bo zapłacisz im a nie pomogą ci wogóle.

Offline xNoZoMi

• Magnat
  • Reputation Power: 17
  • xNoZoMi ledwie co się liczy.xNoZoMi ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #59 dnia: 02 Grudzień 2013, 23:52:22 »
Ja tylko Szakalowi ,bo jemu tylko raz :D

Forum Tawerny Gothic

« Odpowiedź #59 dnia: 02 Grudzień 2013, 23:52:22 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.