Autor Wątek: Wybór drogi  (Przeczytany 1170 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bolda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Wybór drogi
« dnia: 02 Czerwiec 2007, 17:48:03 »
W grze jak wiadomo sa dwie drogi beliara i Adanosa ale jak pobijemy Xardasa  okradając go ma kamien ogniskujący i ksiege o trzeciej drodze w której trzeba zniszczyć 5 artefaktów Adanosa w piecu do wytapiania rudy w klanie mlota.Xardas mówi że jest gdzieś na zachodzie  teleport do innej krainy i tam skończy sie konflikt Bogów . Pytanko jak zdobyć berlo od Rhobara i Zubena oczywiście bez pobicia ? może u mnie jest jakiś bład bo nie chcą mnie go dać

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Wybór drogi
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2007, 18:19:12 »
Cytat: bolda
W grze jak wiadomo sa dwie drogi beliara i Adanosa ale jak pobijemy Xardasa  okradając go ma kamien ogniskujący i ksiege o trzeciej drodze w której trzeba zniszczyć 5 artefaktów Adanosa w piecu do wytapiania rudy w klanie mlota.Xardas mówi że jest gdzieś na zachodzie  teleport do innej krainy i tam skończy sie konflikt Bogów . Pytanko jak zdobyć berlo od Rhobara i Zubena oczywiście bez pobicia ? może u mnie jest jakiś bład bo nie chcą mnie go dać
W grze mamy 3 drogi Beliara, Adanosa i Innosa, jak będziesz grał po stronie buntowników to Rhobar da ci swoje berło gdy będziesz miał już wszystkie artefakty Ananosa, tak samo ja będziesz grał po stronie Asasynów, Zuben odda ci swój kostur, możesz też pogadać z Xsardasem o trzeciej drodze. Tak przy okazji do gry masz dołączony poradnik w którym opisane wszystkie zakończenia.

Forum Tawerny Gothic

Wybór drogi
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2007, 18:19:12 »

Offline Greg666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Wybór drogi
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2007, 18:59:26 »
Cytat: bolda
\ Pytanko jak zdobyć berlo od Rhobara i Zubena oczywiście bez pobicia ? może u mnie jest jakiś bład bo nie chcą mnie go dać

Jeśli wybierasz 3 droge musisz ich pobić i tyle zabrać co trzeba jak ci się chce to walczyć z ich strażą

Forum Tawerny Gothic

Wybór drogi
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2007, 18:59:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top