Autor Wątek: pierwszy raz do doliny  (Przeczytany 3077 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 16_VALVE

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
pierwszy raz do doliny
« dnia: 29 Maj 2007, 19:28:17 »
Witam!

mam takie pytanku, utknalem troche w 2 rozdziale ... dostalem zadanie wybrania sie do doliny, ale po drodze jest duzo orków. Co prawda nabilem juz kilka poziomów po lasach itp ale mimo wszystko orkom moge najwyzej pomachac. Wyczytalem ze najlepiej wziasc mikstury predkosci, no ale jakos ich nie moge znalesc ... mozecie podpowiedziec gdzie je kupic ? i ile powinno styknac na ta wyprawe ?

z gory dzieki!

pozdrawiam!!

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 19:41:37 »
najwięcej mikstur ma Zuris na targowisku. Powinien mieć mikstury lecznicze i mikstury lecznicze. Jeżeli dojdziesz już do zamku to nie wal prosto w brame tylko omiń i idź do taranu(wielka belka jak dla innych) pogadaj z pierwszym paladynem. Jeżeli już z nim pogadałeś trzymaj się prawej strony ta jest taki budynek wejdź do niego skręć w prawo i tam stoji Engor ma bardzo dużo mikstur ok. 140. Taka wyprawa kosztuje ok. 800sz. złota

Forum Tawerny Gothic

pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2007, 19:41:37 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Maj 2007, 19:55:47 »
Poszukaj u alchemików w Khorinis np. Constantino lub ten na targu. Jeśli nie będzie idź do Klasztoru i skieruj się do Goraxa lub maga w piwnicy ma jakoś na N imię. W moim przypadku 5 w zupełności wystarczyło ( ale znałem droge z poprzedniej części. ) Jezeli nie znasz kup z 10.

Offline Slomek.16

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maj 2007, 15:26:49 »
Mikstury szybkości sprzedaje Lutero w górnym mieście
i o ile dobrze pamiętam to Ignaz( ten który daje misje z wyprubowaniem zaklęcia).

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maj 2007, 16:08:38 »
A nie łatwiej ominąć orków stojących na przełęczy? Kiedy pokonasz pierwszą grupkę wilków przejdź kawałek do przodu a po lewej stronie ściany będzie wgłębienie z ukrytą jaskinia. Jedyną przeszkodą w przejściu są 4 ogromne szczury które powinieneś pokonać bez kłopotów. Kiedy wyjdziesz z jaskini zapewne zobaczysz przejście nad przepaścią. Po drugiej stronie "mostu" będą czekały na ciebie cztery młode wilki. Gdy się z nimi uporasz wchodzisz do kopalni i już. Jesteś w GD.

Offline pirat360

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Maj 2007, 16:18:57 »
można ją zrobić samemu można się tego nauczyć u jednego z alchemików a kupić można u zurisa

Offline Pinky

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Maj 2007, 18:56:48 »
Najprosciej bedzie ci kupic zwój przemiany w wilka albo wagra i bez problemu dostaniesz sie pod zamek. :)
Dodatkowo mozesz sobie pozwiedzac okolicze tereny.

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Maj 2007, 21:41:22 »
Miksturę szybkości możesz kupić od gościa który jest w górnym mieście (nie pamiętam imienia) zleca ci on znalezienie pazurów specjalnego zembacza. Osobiście przebiegłem obok orków i szybko wskoczyłem na taran, potem jesteś już bezpieczny.

Offline PORADNIK KOMP.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Czerwiec 2007, 20:35:20 »
Aby przejść koło orków:

1. Kupujesz za 200 sztuk złota miksturę szybkości od Lutero w górnym mieście i idziesz do górniczej doliny. Wskakujesz do rzeki i płyniesz, dopóki nie zobaczysz za skałą krwiopijców i topielców. Podpływasz naprzeciw nich do równoległego brzegu, wychodzisz i wypijasz miksturę szybkości. Manewrujesz pomiędzy orkami i jak będziesz widzieć taki ogromny taran(Ogromna Belka Oparta Na Murze) to wchodzisz na niego. Nie martw się, bo te prymitywy orków nie potrafią wejść na taran. Dalej już będziesz w zamku.

2. Kupujesz czar Przemiana w Wilka, bądź Przemiana w Warga. Te rodzaje psów są przyjaciółmi orków. Możesz nimi przebiec pomiędzy orkami. Znajdziesz się tuż przed taranem, to odmień się naciskając ENTER i szybko wchodź na taran.



                                                                                                       Pozdrawiam PORADNIK KOMP.

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Czerwiec 2007, 12:59:31 »
Mam wątpliwości, czy on ma na myśli orków w przełęczy, czy orków pod zamkiem. Jeśli dasz radę, sprecyzuj swoją wypowiedź. Jeśli chodzi ci o orkow w przełęczy, należy ich ominąć idąc przez opuszczoną kopalnię, jeśli chodzi o orków spod zamku, powinieneś wejść przez taran. co do opisu wejścia, napisałem już mój sposób w jednym z tematów dotyczących tego.

Forum Tawerny Gothic

pierwszy raz do doliny
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Czerwiec 2007, 12:59:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything