Autor Wątek: Problem z przyjęciem do Starego Obozu  (Przeczytany 2138 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bystysz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Problem z przyjęciem do Starego Obozu
« dnia: 22 Maj 2007, 17:37:14 »
Witam!
Szukałem na forum podobnego tematu, ale nie znalazłem. Mój problem jest następujący:
Posiadam oryginalną grę Gothic 1 z poradnikiem. Czytam i wykonuję wszystko jak w poradniku. Ostatnie zdanie  jakie wydawca gry w ROZDZIALE 1 brzmi: Od Iana dostaniesz listę, pokaż ją Diegowi, w ten sposób dostaniesz się do obozu. No i właśnie tutaj się zatrzymuję. Mam dopiero 3 poziom. Jak teraz za każdym razem zagadam do Diega to pojawia się komunikat: warunek przyjęcia to 5 poziom. Co teraz powinienem robić (co wy robiliście)? Aby mieć piąty poziom trzeba mieć około 3000pkt więcej. Zabijanie ścierwojadów lub krwiopijców chyba nie jest za dobrym rozwiązaniem, ponieważ 3000/50=60. Musiałbym zabić ich z 60.

Bardzo proszę o pomoc, gdyż gra jest wciągająca, a ja zaciąłem się w takim miejscu :-(

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z przyjęciem do Starego Obozu
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2007, 17:50:06 »
Niema innego sposobu niż expienie. No chyba, że kody:
po kolei
b
marvin
b
f2
eab
level=5

Tego sposobu nie polecam, no chyba,że się uprzesz, bo używanie kodów to lamerstwo.
Pozdro all

Forum Tawerny Gothic

Problem z przyjęciem do Starego Obozu
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2007, 17:50:06 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Problem z przyjęciem do Starego Obozu
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2007, 17:53:07 »
Wiele razy stawałem przy takim problemie i robiłem następujące rzeczy:

-Chodziłem i zabijałem wszystkie stworzenia które dały się zabić. Wydaje ci się tylko że to tak wiele zwierzyny, pamiętaj, nie tylko ścierwojady żyją w Górniczej Dolinie.

-Robiłem wszystkie poboczne zadania, nawet te, dzięki którym można przyłączyć się do innych obozów.
Uwierz, zadanie nie są takie trudne, a pozatym można sobie dorobić.

Minie parę godzin, a może nawet nie, a będziesz miał upragniony poziom.


Offline Bystysz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Problem z przyjęciem do Starego Obozu
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2007, 17:58:27 »
Czyli u Was też tak było. No to dobrze :) Już myślałem, że wykonałem jakąś czynność w innej kolejności i dlatego tak mało punktów (a już kiedyś miałem taki przypadek. Chyba w grze "Zegarmistrz' i musiałem od nowa zaczynać bo godziny na zegarkach się nie zgadzały)
Czyli zabieram się za wykonywanie jakiś zadań z innego obozu (oczywiście nie takich, w których zdradza się Stary Obóz) i zabijanie stworów.
Dzięki!!!

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Problem z przyjęciem do Starego Obozu
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2007, 17:59:43 »
Ja osobiście zaszywałem się w najgłębsze dziury po każde, każde zadanie by narobić expa i w momencie dołączenia do któregoś z obozów, miałem 6 lvl. Jak już to mówili inni - porób wszystkie zadania jakie są w wszystkich, trzech obozach (przeszukaj każdego npc z imieniem). Dobrym sposobem jest też eksplaracja wszelakich (choć w I rozdziale w niektorych lokacjach zginiesz smiercia okrutna dosc szybko, wiec tam sie nie zaszywaj) terenów GD, by znalezc jakieś rzadkie zadanie, bądz po prostu wyzabijać dużo stworów po drodze (exp), a kolejnym plusem zwiedzania jest gwarancja, tego, że wyposażysz się w nowe, przydatne przedmioty ;)


/// "Problem" został raczej rozwiązany, dlatego temat zamykam. ///
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2007, 18:11:37 wysłana przez Reinmar »

Forum Tawerny Gothic

Problem z przyjęciem do Starego Obozu
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Maj 2007, 17:59:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top