Autor Wątek: Post dnia  (Przeczytany 105592 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Post dnia
« Odpowiedź #80 dnia: 26 Styczeń 2008, 05:17:13 »
Ja pamiętam pewnego posta. Nie mogłem go znaleźć ale brzmiał jakoś tak: "Potrzebna mi jest szybko pomoc! Czy ktoś może mi napisać jak zabić  goblina?!"
Jeśli mam być szczery to chciałem mu doradzić zakup smoczej zguby

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2008, 13:30:57 wysłana przez Lord Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Post dnia
« Odpowiedź #81 dnia: 26 Styczeń 2008, 09:03:29 »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Post dnia
« Odpowiedź #82 dnia: 28 Styczeń 2008, 17:01:53 »
Cytat: Yogi fura Kukabana
Walentin.. mówisz żeby się wypowiadać, ale nie kosztem Twojej osoby.. Przeczytaj sobie od początku do końca wszystkie twoje argumenty - i powiedz szczerze, jak można dalej ją prowadzić nie twoim kosztem? Osobiście nie mam nic do ciebie, nie rozmawiałem z tobą, nie znam cię, więc cię nie będę oceniał (bo widzę że jesteś na to wyczulona..), ale twoje argumenty są poprostu śmieszne.. Twoja mama się musi nieźle opier*alać skoro tyle sprząta, bo np moja Iwi ma dom o powierzchni użytkowej około 200 m, wstaje w sobotę o 9 rano, koło 10 zaczyna sprzatać i  sprząta cały dom, bo rodzice pracują, gotuje obiad, około godziny 12 wchodzi do łazienki żeby się ogarnąc zanim ja przyjadę i o 14 już siedzi z telefonem w ręku i mnie maltretuje esemesami żebym już przyjechał. Pizdrzenie się w wannie przy użyciu tony różnych nieznanych mi specyfików zajmuje jej tyle samo co posprzątanie 2 piętrowego domu. Szokujące?

Walentin kochana ja z chęcią się zamienie na tydzień z tobą.. Jesteś pewnie w wieku 16-18 lat, ty przez ferie posprzątasz parę razy dom i ugotujesz dwa obiadki, ja pewnie będę zapier*alał po budowie żeby sobie trochę dorobić, będę wstawał o 6 rano żeby o 7 być przy taczkach, ty o 7 będziesz wchodzić w najprzyjemniejszą fazę snu, ja o 9 będę miał przerwę na śniadanie, ty może łaskawie dopiero wstaniesz. Idziemy dalej, o 15 przerwa na obiad, ty będziesz konać z przemęczenia po zakupach i ewentualnym posprzątaniu domu, po południu wyjdziesz gdzieś ze znajomymi, ja o 19 będę schodził z budowy wyje*any jak tralala.. A wszystko po co? Po to, żeby zdobyć trochę pieniędzy, a po co? Ano po to, żebym potem mógł sprawić dziewczynie takiej jak ty odrobinę przyjemności, żebym mógł ją zabrac do kina, o co mnie prosi od miesiąca, żebyśmy mogli sobie gdzieś pojechać na wycieczkę, pójść na jakąś solidną imprezę, żebym mógł spełnić jakieś jej życzenie.. Ależ to życie niesprawiedliwe nie? Chłopak tyra ile może żeby zaspokoić twoją zachciankę dziewczyno niewdzięczna.

Teraz zamieńmy miejscami mojego tatę z twoją mamą.. Mój tata sobie pomajsterkuje w ogródku, posprząta dom i zrobi zakupy.. A twoja mama niech zapierd*la za niego 20 lat po budowie, żeby było na życie, bo nie ukrywam tego, mój tata od 20 ponad lat nie robi nic innego, ostatnio dopiero dorobił się własnej działalności gospodarczej, w której i tak sam zapierd*la równo, bo się nikim nie wysługuje. Ciekawe ile by twoja mama wytrzymała na miejscu mojego taty, ciekawe ile byś ty wytrzymała..

Walentin gadasz tyle, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć kobiet, wierz mi, że rozumiem lepiej niż ci się wydaje. powiedz mi tylko dlaczego ty nie chcesz zrozumieć faceta.. Kontynuując myśl Respeva, nie myśl sobie, że jeśli masz 5 architektów po drugiej stronie ulicy, to od razu wszyscy mają taka miła i przyjemną pracę, bo większość wypruwa sobie flaki, żeby córka miała się w co godziwie ubrac żeby nie była pośmiewiskiem, albo żeby się nie steletubisiów*ła w pogoni za środkami żeby trzymać poziom narzucony w otoczeniu, żeby syn nie odstawał od rówieśników, żeby żona kupiła sobie pieprzony krem na zmarszczki, przy czym samemu wyglądać jak szczur z jednymi spodniami kościołowymi, bo reszte życia spędza się albo w dresach przed telewizorem "oglądając mecz" i odpoczywając po pracy albo w pełnym rynsztunku roboczym.

Smutna rzeczywistość, smutna prawda.. dziewczynom/kobietom się powoli w kuperch przewraca, bo nigdy nie poczuły prawdziwego zmęczenia, ogromnego wysiłku, nie dostały nigdy solidnie po dupie od życia.. Tu muszę wspomnieć o wyjątkach. Wyjątkiem tym są ambitne kobiety, często samotne, które ciężko pracują na siebie i dla siebie, rozwijają się, nie są na niczyim utrzymaniu, są silne i niezależne - takie zrozumią o co mi chodzi, to samo zrozumie każdy facet, który to czyta. Ale to są tylko nieliczne wyjątki, a Ty, Walentin, skoro nie rozumiesz to nie poczułaś jeszcze na swoich rękach i plecach prawdziwego znaczenia słowa praca, nie dostałaś nigdy po dupie  jak trzeba.  

Możesz mnei zwyzywać od męskich, seksistowskich, szowinistycznych świń, nazwij mnie mizoginem, masonem, neonazistą - nazwij mnie jak chcesz, jeżeli to ma ci w czymś ulżyć, szczerze to po mnie spłynie nie zostawiając żadnego śladu. Jeżeli kogoś uraziłem to sory, nie to miałem na celu - chciałem tylko wyrazić swoje poglądy.

EDIT:
mała krekta co do wieku, przeceniłem Cię, patrząc na profil, przyszło mi się wykłucać z 15latką.. ÂŻeby nie było, to nie neguję twojego wieku..

Wzruszyłem się czytając ten post... Brawa dla tego oto Pana.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2008, 17:02:17 wysłana przez Riddle. »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Post dnia
« Odpowiedź #83 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:02:10 »
Cytuj
Moja plan być taka:

0:00-7:00:spać
7:00-20:30:zabijać
20:30-23:50:moja robić zadania

i to być moja cała dzień

Nie no to mnie powaliło o co chodzi tej "moja" ? Bo mi się nie udało tego rozszyfrować  , kolejne dziecko NEO.

Edit:
Cytuj
to nawet lepiej bo chciałem walić orkowie z kolegami bedołc na 7 lvl wiecie o tyłu i od pszodu a ork nie ma jak oddać coprawda wolałbym 4 i 3 rozwiązanie ale to też dobre pszynajmiej mniej bugów będzie

Komentarz chyba nie jest tu potrzebny :).
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2008, 22:45:16 wysłana przez Rahtar »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Post dnia
« Odpowiedź #84 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:38:41 »
Lord Arthas

Cytuj
IsentoR - doskonały admin... Potrafi byc na pewno pomocny bardzo i zna się na rzeczy...


Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Luty 2008, 09:06:42 »
No cóż post z przed 17 min

ÂŁOWCA DUSZ
Cytuj
 Mój nick sam wymyśliłem.

Ktoś się wysilił jak głodny w majtki

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Post dnia
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Luty 2008, 09:51:03 »
ÂŚmieszne posty - next propozycje

BUDYN11
Cytuj
JA WOLE BRON DWUECZNA , JA PIERWSZ OZWALAM SZAMANA MAGIÂĄ, A POTEM WYCIAGAM BRON I idę ICH WSZYSTKICH POZABIJAC,ZABIJAM PIERWSZ SZAMANA BO MOZE UDERZAC MAGIA Z DALEKA

Dante (w odpowiedzi)
Cytuj
Może zabij najpierw siebie? Bo poprostu nie da się patrzeć na to con napisałeś.

1.Temat już taki był.
2. Ortografia.
3.w ogóle widzisz co piszesz?
4. Ja bym dał bana z miejsca ;]

Bela
Cytuj
JEżELI PISZE WYMAGANA UMIEJęTNOść WALKI POZIOM III TO żEBYś BYł UPADłą MADONNą Z WIELKIM CYCEM, CHUCKIEM NORRISEM, ALBO UMIAł SZYDEłKOWAć NA źDźBLE TRAWY ALBO GRAć HYMN BANGLADESZU NA OKARYNIE, ALE NIE MASZ WYMAGANEJ UMIEJęTNOśCI TO POGóDź SIę Z FAKTEM żE ODPADASZ I NIE IDZIESZ NA żADNą WYPRAWę, NAWET JEżELI BYłABY TO PIESZA PIELGRZYMKA DO ZIEMI śWIęTEJ! ODPOWIEDź JEST CHYBA JASNA, żEBYś SIę MIAł ZESRAć ZE ZłOśCI I WYSIłKU TO BEZ WYMAGANYCH UMIEJęTNOśCI NIE PóJDZIESZ. PO COś W KOńCU Są TE CHOLERNE WYMAGANIA!

To też było śmieszne ;]
Fijolek
Cytuj
A jeżeli dobrze biegać się potrafi to można się udać do górskej fortecy a w zasadzie do kanionu (czy jak to nazwać) i w tym kanionie jest jaskinia po prawej stronie (jak do górskej fortecy się idzie) i w tej jaskini jest orkowy młot (całkem dobry 50 obrażeń). przeszkodo jest cieniostwór w jaskini którego trzeba obejść(jak śpi to się chyba da skradniem przejść) . A skąd potem tyle siły w pierwszym rozdziale skombinujecie żeby go użyć to mnie nie obchodzi

Bezi0

Cytuj
musicie mie przyjonć do wojowników błagam zrobie wszystko wiara w elonda jest siłą niech innos nas trzyma w poiece

Elrond
Cytuj
Ta padłem... Ale nic. By zostać wojownikiem w naszej furomowej grze powinieneś następnie się zapisać się w odpowiednim miejscu (poniższe linki) i założyć dom. Następnie zapisać się do jakiejś organizacji która umożliwia naukę walki bronią (np. ÂŁowcy nagród)...
Linki:
Biuro spisów Ombros
Biuro spisów Leyanoi
Cytuj
CYTAT
elonda

Mam dziwne skojarzenia. xD

1 - śmieszne
2 - fajna odpowiedź - 'może najpierw zabij siebie'
'dałbym ban z miejsca'
3- Arcyśmieszne texcior
4 - 'to mnie nie obchodzi'
5 - koń by się uśmiał
6 - he!

BalloorT

Cytuj
No cóż post z przed 17 min

Cytuj
ÂŁOWCA DUSZ
CYTAT
 Mój nick sam wymyśliłem.


Ktoś się wysilił jak głodny w majtki

7 - hehe

Cytuj
Macie dość że was traktują jak śmieci odrzucają przyłączcie się do mnie stworzymy piękny obóz. Każdy może dołączyć do mnie potrzebuję 20 członków ujdziemy zbudować własny obóz.


na razie nie mogę zaoferować nic, ale jak będzie obóz to członkowie którzy przyłączą się teraz dostaną lepszą zbroje niż ci co przyłączom się później


a obóz będzie nazywał się Alone

zapraszam ten kto będzie pierwszy dostanie wysoką rangę



Członkowie
Dowódca: Paddy

Vice Dowódca:

Doradca1:

Doradca2:

Doradca3:

uczony1:

uczony2:

wojownik1:

wojownik2:

wojownik3:

wojownik4:

kowal:

płatnerz:

mieszkańcy:

Cytuj
//Boże, jaki z Ciebie idiota. //



Nagle pojawili się strażnicy.
- Hej! Czy to nielegalna organizacja? Brać go! - wrzasnął pierwszy strażnik
Stróżowie prawa od razu złapali przestępcę.
- Gadaj o co z tym chodzi! - krzyknął do niego kolejny strażnik - albo będzie źle!


Nie możesz zakładać nowych organizacji... za to trzeba płacić - 6000

//Padłem, jak przeczytałem, że napisałeś obóz przez "u".//

Cytuj
//Sam się prosiłeś... jestem Gubernatorem tego miasta. Jak IsentoRa nie ma, to ja o*ieprzam ludzi.//

- Chłopaki, bierzemy go do lochu! - powiedział pierwszy strażnik trzymając Paddy'iego za ręce. - Skoro nie chce mówić, to jego problem.


//Jeżeli nie wyjaśnisz sprawy chłopcom, to najwyraźniej wtrącą Cię do lochu. Dziś mam dobry humor, wiec daję Ci ostatnia szansę na wyjaśnienie strażnikom co i jak. //

Cytuj
co tu jest do wyjaśnienia nikt mnie nie chce przyjąć więc zakładam nowy obóz - powiedział Paddy jak byś się nie domyślił


a insector jest na forum i od kiedy ty jesteś tym gubernatorem??
no teraz go nie ma



kupa ludzi to czyta hehe

Cytuj
- Jesteś zwykłą szumowiną, wiec się nie dziw, ze nikt Cię nie przyjmuje! - rzekł strażnik - dobrze, że chociaż zacząłeś mówić, ale to i tak Cię nie usprawiedliwia. Założenie własnej organizacji kosztuje! I to 6000 sztuk złota! Masz coś jeszcze na swoje usprawiedliwienie?


//Isentor jest wyświetlany, ale nie ma go już około 30 minut. Gubernatorem jestem od dawna. Dokładnej daty Ci nie podam, bo nie pamiętam. Ale kilka miechów już nim na pewno jestem. //

Cytuj
//Taaa... jak myślisz, że je uzbierasz w 1 czy 2 miechy to życzę powodzenia. Odtąd mam na Ciebie 3 pary oczu. Jeszcze jeden wybryk, a wtrącę Cię do lochu i nałożę karę.//


- Ej chłopcy. To jest ten Paddy-idiota co go nawet klan nie przyjął! Masz szczęście, bo mamy ważniejsze sprawy na głowie. Idź do swojego domu, ale jak wróci generał i Gubernator to zostaną natychmiast powiadomieni. A teraz... sp*eprzaj!


//Ludu, co to za czasy nastały, że nowi mi uwagę zwracają i mówią, że nie mam prawa. Organizacja zostaje usunięta. W temacie już nie piszemy. Jak IsentoR będzie to zamknie/usunie temat.//

POWTARZAM: Nie pisać już w tym temacie, bo spam się rozsiewa
Cytuj
spadaj na drzewo

Cytuj
// Wiesz że ty już jesteś skończony na tym forum? Poczekaj aż tylko wrócimy z wyprawy, będziesz miał ostre przeżycia, ja Ci to mogę obiecac, zapraszam do przeczytania czegoś takiego jak :Zasady gry, bądź FAQ ;] //
Cytuj
on nie używał lepszych słów

Cytuj
Z wielkim bólem serca chcę przeprosić za Padd'iego. To ja napisałem mu żeby dołączył do Marantu. Teraz tego strasznie załuję

Cytuj
nie musisz to ja tak chciałem


« Ostatnia zmiana: 06 Luty 2008, 18:38:48 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Luty 2008, 15:48:07 »
Cytuj
I love kolonia górnicza i hate korinis & idoraha
Du ju spik inglisz?

Cytuj
Ja wypowiem się krótko:
Khorinis rządzi.  
Dwór Idorath-blee
"Blee" to może przedszkolak powiedzieć o krupniku :D

Cytuj
Musze Ci coś powiedzieć... Przed chwilą obejrzałem każdy odcinek... Zrozumiałem coś... Ty jesteś GENIUSZEM!!
Muszę złożyć Ci gratulacje, ponieważ jeszcze nigdy nie widziałem tak wspaniałej serii filmików... Zdradż mi tajemnicę i powiedz jak zrobiłeś te wspaniałe ruchy? Jak to możliwe, że Fletcher mógł ćwiczyć ruchy mieczem? Każdy wykonywał bardzo wiele najróżniejszych czynności... Po prostu brak mi słów... Jeszcze raz gratulacje...
Moja koleżanka fajnie maluje..tak jest GENIUSZEM xD Nic do samego filmiku nie mam.

Cytuj
Cześć
chciałem się spytać kto najbardziej używa kodów ? piszcie bo jestem ciekawy ja osobiście nie używam kodów
Jak ktoś może najbardziej używać kodów ? Chyba najczęściej ..

Offline Dragas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #88 dnia: 09 Luty 2008, 15:36:19 »
Cytat: Moc Innosa
Kanaly Khorinis    
Ależ długi post już nazwa tematu jest dłuża od posta mógł napisać "Moim ulubionym ukrytym miejscem są kanały Khorinis po XXXX i jest tam dużo XXXX" ludzie czy tak już trudno pisać długie posty [czyt.moje] posiedzi się tą 2,3 minuty więcej i od razu lepiej niż tak spamować,ciekawe czy modowie to zauważyli i dali warna po to jest naganne zachowanie.

Pozrdo Dragas

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #89 dnia: 10 Luty 2008, 12:23:34 »
Szacun dla YfK aka Beli:


Cytuj
Flint aka Elrath aka Pawełek vel kochanie moje ma rację, Dairin także popieram (bardzo rzadko w dyskusji :P) a hieny szczerze mi żal.. Ty elementarz sobie kup z muminkami i zacznij się edukować, może jeszcze nie jest dla ciebie za późno. Myślisz że trendi, dżezi stajlisz jesteś bo masz "mocnom głowe i pijesz raz w miesioncu"? Szkoda mi klawiatury na ciebie.


(to tylko część posta)

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Post dnia
« Odpowiedź #90 dnia: 14 Luty 2008, 08:09:21 »
<a href="http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=13565&pid=87579&st=100&#entry87579" target="_blank">http://gothic.gram.pl/forum/index.php?show...amp;#entry87579</a>
Cytuj
Ogólnie reasumując moje wszystkie posty...
Choćby Kaczyńscy byli różni, choćby Tusk wyraźnie mówił, choćby Aneta K. została niepokalanie poczęta, choćby Lepper założył krawat w kratkę, choćby Respev zaczął grać w kosza, choćby IsentoR znalazł sobie dziewczynę, choćby Boba Fett wyrównał poziom do innych graczy, choćby Sado przestał się masturbować, choćby VwB miał nick BwV, choćby Grison stał się hetero, choćby Samug wyleczył się że swojej choroby, choćby Kononowicz nie karał za wszystko, choćby Mateja pobił rekord świata, choćby Giual miał dwóch braci, choćby MadMack przestał być emo, choćby Didson dorósł, choćby Cesc przestał usiłować kombinować z grafiką, choćby DonSpideRro przestał pisać, choćby Crisis się rozwiódł, choćbym ja przestał być geniuszem - to i tak uruchomisz TIBIE, wpiszesz hasła, zobaczysz grafike TIBII, interfejs TIBII, teksturki TIBII, dźwięki TIBII (czyli żadne) i choćbyś obrócił ekran o 271 stopni, wysrał się na niego uszami, rozmazał chrupiącym karmelowym wafelkiem w czekoladzie i wetknął w to woskową figurkę Sobieskiego to będzie TIBIA, a nie GOTHIC...

Kawałek posta Altaira w temacie o Gothic Online. Nie wiem ile nad tym ślęczałeś, ale wszystko pasuje do każdego opisanego przez niego człowieka. Dodatkowo wyszło to wręcz genialnie i rozwalił mnie ten tekst pod każdym względem. ;d Najlepsze o userach jest, nie wiem skąd to wytrzasnąłeś. W każdym bądź razie sądzę, że ten post rozwalił wszystkie głupie teksty Paddy'ego i Kertha. ^^ Altair, zostałeś nowym królem. ;D Ten tekst chyba wytłumaczy wszystko o Gothic Online. :P


Pozdrawiam, Crisis.


PS: Altair rox. ^^
Altair pisząc to przeszedł samego siebie, spadłem z krzesła ze śmiechu [Chabacik]
« Ostatnia zmiana: 17 Luty 2008, 22:51:29 wysłana przez Chabacik »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Post dnia
« Odpowiedź #91 dnia: 20 Luty 2008, 16:59:34 »
Cytat: WOJOWNIK CIENIA
Czy umiecie ułożyć kostkę Rubika? mi zajmuje to od dwóch do trzech minut, a mój rekord to dwie minuty i sześć sekund. Nawet jeśli nie umiecie jej ułożyć to możecie powiedzieć co o niej sądzicie. czekam na odpowiedzi.

... Bardzo ciekawy teamt.

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #92 dnia: 21 Luty 2008, 16:28:23 »
Cytat: Feomathar
Ten pomysł jest okropny, denerwujący, koszmarny, idiotyczny i...nie mam słowa.Ktoś kto chce zabrać wakacje jest kompletnym debilem!Co jak co, ale na to się nie zgadzam!Mundurki są znośne, ale to NIE!W takim wypadku zgłaszam sprzeciw!Nie pozwolę na to!Szkoda, że Bezimienny nie istnieje naprawdę.On by to rozwiązał.On rozwiąże każdy problem.Policzmy:Zabił armie przeciwników, którzy byli co najmniej dwa razy więksi i silniejsi od niego, zabił sześć smoków, walczył tak długo, jak nie walczyli by nawet Innos, Adanos i Beliar, nosił artefakty bogów, wykonał zadania z narażeniem życia, wygnał ÂŚniącego i zapisał swoje imie w historii Myrthany!A zniszczenie pomysłu skasowania wakacji-co to dla niego!Podsumowanie:PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogólnie mówiąc, spadłem z krzesła turlając się przy tym po podłodze i uderzając w ścianę.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Post dnia
« Odpowiedź #93 dnia: 05 Maj 2008, 17:08:47 »
Cytuj
ja mysle ze wrzod byl jakims swirem co biegal po lesie jak polny czlowiek i kiedys rombnol w drzewo i trochę mu odbilo. potem go znalezli straznicy i walneli za bariere. a tam to już kompletnie zeswirowal.
Interesująca koncepcja...

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Post dnia
« Odpowiedź #94 dnia: 09 Maj 2008, 19:23:40 »
Cytat: paladyn z khorinis
Ja mam na imie Michał(drugiego nie mam - Igimnazjum) Ogólnie mowiac imie może byc
Ja tam jestem Kamil Maciej F. odkąd się urodziłem... xD

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Post dnia
« Odpowiedź #95 dnia: 18 Maj 2008, 22:55:53 »
Cytuj
Hagen4, mój nick pochodzi od imienia Lorda Hagena, nigdy nie chciałem mieć nicka zerżniętego (przepraszam za wyrażenie)prosto z gry, dlatego usunąłem pierwszą część ksywki i dodałem czwórkę, kiedyś było hagen3 ale to dawne czasy.

To faktycznie błysnął kreatywnością, musiał chłopak mieć wene twórczą.
« Ostatnia zmiana: 18 Maj 2008, 23:56:20 wysłana przez Don Corleone »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Post dnia
« Odpowiedź #96 dnia: 23 Maj 2008, 22:17:58 »
Dwa posty tego samego usera, w przeciągu kilkunastu minut:
Cytuj
[...]Nie jestem ateistą tylko satanistą
Kilka minut później
Cytuj
[...]NIE JESTEM I NIE BÊDÊ SATANIST¡
Dziwne, przynajmniej dla mnie.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2008, 22:19:40 wysłana przez Serail »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Post dnia
« Odpowiedź #97 dnia: 24 Maj 2008, 16:16:17 »
Cytat: Galeria_Ciastek
Ja się zgłaszam! Jak by co, pisze poprawnie po Polsku   . Równierz bardzo denerwuje mnie fala tych wszystkich ludzi, którzy znaków interpunkcyjnych nie stawiają, a o ortografii nigdy nie słyszeli. Myśle, że będę dobrym moderatorem :). Na forum mogę być codziennie, oczywiście jeśli będzie coś do roboty. Będę się starał jak najlepiej pracować, bo w zasadzie tylko to forum tak bardzo lubie.

EDIT. Z dyktand dostaje same 5 i 4   .

No cóż... polonista/polonistka chyba trochę grosza w łapę dostali, skoro ma 4 i 5...

Offline Palladyn_12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #98 dnia: 24 Maj 2008, 17:50:12 »
Gomez to niezrównoważony psychicznie, popaprany, zachłanny i pyszny tchórz. Chowa się za ,,armią siepaczy" jak to ujął jeden ze strażników Lee. Nieobliczalny (zabił magów ognia), psychiczny (co widać podczas rozmowy z Bezimiennym), żądny władzy i bogactw (od razu po zawaleniu starej kopalni najechał nowy obóz). Tak więc sądzę, że Gomez to typowy zbir chcący rządzić wszystkimi-niby wydaje się potężny, ale boi się i wszędzie rozstawia swoich ochroniarzy. Zwykła szmata i dobrze, że później można go zabić.

haha smiałem się z tego

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Post dnia
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Czerwiec 2008, 20:01:01 »
Cytuj
joł joł wam wżYsTkiCh naZywAm siem ZbySzEk i mAm 8 lAt i tak w OgUlE to LuBiE teleTubiÂŚe mUMinki ocZywIÂŚće PoKemOniqqquuiinO i w OgóLe TaKie zajefajne BaJeczKi  Z politowaniem a Wy Co LuBiCie ? no aLe PżejćmY do żEczy mAm prObLem z pOkoNaNiem "MłOdzIuTkiEgo Wilczkquqaa" (CzY jakoÂŚ tAk) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pRosZę waś wSzysTkiCh o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oN cAły czAs mnie zabija ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Tego posta można było przeczytać pewnego czasu na TG.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Post dnia
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Czerwiec 2008, 20:01:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything