Autor Wątek: Post dnia  (Przeczytany 105594 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Post dnia
« Odpowiedź #60 dnia: 02 Październik 2007, 20:41:43 »
Autor: XAR DAS
Temat : Szukam Scenarzysty/Testera
Treść, bądź fragment posta:
Cytuj
Bahaha. GG to ci nie podam, bo cie nie znam, ale testerem moge byc. Wrzuć pliczek na SENDSPACE (na RAPIDSHARE nie umiem ściągać) a ja SPRÓBUJE go ściągnąć i wgrać.Linka wrzuć mi na PW

To chyba jakiś kiepski żart. Naprawdę nie wiem co jest trudnego w ściągnięciu pliku z rs. ÂŻeby ściągnąć cokolwiek trza jedynie znać podstawy angielskiego, albo klikać na zasadzie chybił trafił. Z takim czymś się jeszcze nie spotkałem, ale to niezbity dowód, że na TG zbiera się 'elita' narodu.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Post dnia
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Październik 2007, 09:18:06 »
Cytat: XAR_DAS
Eh, też chciałbym mieć brata, Młodszego koniecznie, mój kumpel mabrata, i ten maluch jest taki fajny że kiedy mnie widzi mówi Daaa-Daaa ! Smutno że nie mam rodzeństwa, ale cóź , nic na to nie poradzę
 


XAR_DAS - Przeszedłeś samego siebie.A szczególnie z tym "Daaa-Daaa"... nie masz rodzeństwa, to po co w ogóle piszesz w temacie" Rodzeństwo"? - żeby posta nabić... żal, a rano moderatorów jak na lekarstwo.
_______________
Dairin - wg. mnie teksty na forum typu Daaa-Daa są bynajmniej żałosne.
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 12:51:24 wysłana przez Zhai »

Forum Tawerny Gothic

Post dnia
« Odpowiedź #61 dnia: 07 Październik 2007, 09:18:06 »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #62 dnia: 07 Październik 2007, 11:23:23 »
Wybacz, ale ja uważam, że temat Rodzeństwo jest po to, żeby pisać o swoim rodzeństwie jak i o jego braku. To tak jak temat "Czy lubisz gruszki", rozpatruje się odpowiedź pozytywną (TAK) i odpowiedź negatywną (NIE). Więc nie zauważyłam nic strasznego w tym poście.

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Post dnia
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Październik 2007, 15:00:43 »
Tutaj post pana Leviatana (sorry za rym ;p) w temacie "ÂŚmieszne rozmowy na Gadu-Gadu", który powalił mnie na kolana...

Cytuj
Panie Respevie, WYMAGAM! usunięcia tej rozmowy z tego tematu, inaczej zgłoszę sprawę do sądu.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Post dnia
« Odpowiedź #64 dnia: 08 Październik 2007, 16:05:29 »
Cytat: Samug
Jedno pytanie. Czy oprócz Isgarotha, Beli, Grega i mnie ktoś posiada umiejętności z naszego poligonu? Nie. Więc morda w kubeł. Zdenerwował mnie zwłaszcza Zhai, który nie posiada absolutnie żadnych umiejętności z poligonu, a najbardziej się domaga zadań. Jeżeli ktoś ma chęć na epickie opowieści niech mi napisze, a stworzę coś specjalnie dla danej osoby. Zadania, które obecnie dodaje są typowe dla kasy na skille.

Następny post z piekła rodem, Bela, Greg to osoby, które mają i umieją wszystko < mówię ogólnikiem, wystarczy zobaczyć ich dorobek w domach. > Ale nowe osoby nie mogą pozwolić sobie na naukę nieprzydatnych rzeczy, więc warto napisać, że takie zadania będą i trzeba trochę w poligonie posiedzieć a nie sypać takie zdania...
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2007, 16:06:12 wysłana przez Zhai »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Post dnia
« Odpowiedź #65 dnia: 08 Październik 2007, 16:37:19 »
Link : Tutaj !

Z całym szacunkiem do Crisis'a ;P

Cytuj
Moim zdaniem jest to ciekawa rzecz, która naprawdę może być ciekawa.

Offline Asch

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #66 dnia: 08 Październik 2007, 20:46:02 »
Wybacz drogi Arkhanie, ale moje zgłoszenie bije Twoje o głowę.
Cytuj
Good pomysł chociaż może powinniśmy znaleśc osobę dobrze kumającą języki do tłumaczenia wywiadów? :P
Złota myśl pana Dante. Proszę zwrócić szczególną na długość posta.  

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Post dnia
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Październik 2007, 18:51:12 »
Cytat: Bela
Trzeba to wreszcie ukrócić raz na zawsze, bo siejecie mi tu ziarno zwątpienia w inteligencję i zdolność percepcji i przyswajania informacji przez niektórych ludzi..

Do Rhobara i innym jemu podobnych:

JEżELI PISZE WYMAGANA UMIEJęTNOść WALKI POZIOM III TO żEBYś BYł UPADłą MADONNą Z WIELKIM CYCEM, CHUCKIEM NORRISEM, ALBO UMIAł SZYDEłKOWAć NA źDźBLE TRAWY ALBO GRAć HYMN BANGLADESZU NA OKARYNIE, ALE NIE MASZ WYMAGANEJ UMIEJęTNOśCI TO POGóDź SIę Z FAKTEM żE ODPADASZ I NIE IDZIESZ NA żADNą WYPRAWę, NAWET JEżELI BYłABY TO PIESZA PIELGRZYMKA DO ZIEMI śWIęTEJ! ODPOWIEDź JEST CHYBA JASNA, żEBYś SIę MIAł ZESRAć ZE ZłOśCI I WYSIłKU TO BEZ WYMAGANYCH UMIEJęTNOśCI NIE PóJDZIESZ. PO COś W KOńCU Są TE CHOLERNE WYMAGANIA!
a tak w ogóle nie wiem jaki jest sens pisać w rekrutacji do wyprawy, która już się odbyła.. Jeżeli będzie następna to będzie nowy temat..

Nie ma to jak sztuka porównywania - Bela szacuneczek

Respev

  • Gość
Post dnia
« Odpowiedź #68 dnia: 24 Październik 2007, 18:11:57 »
Cytuj
Odkupić? Skąd możesz wiedzieć, że nie wiedziałem. A właśnie, że wiedziałem, a to znaczy, że ty nie wiedziałeś, że ja nie wiedziałem, a więc może kiedyś coś wiedziałeś, ale teraz wiesz tyle co kura w kurniku o tym co dzieje się na zewnątrz.

http://gothic.gram.pl/forum/index.php?s=&a...ost&p=64601

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Post dnia
« Odpowiedź #69 dnia: 24 Październik 2007, 18:15:34 »
Cytat: Respev
http://gothic.gram.pl/forum/index.php?s=&a...ost&p=64601

Hehe no to wiedzial w koncu czy nie wiedzial?   To sie nazywa naduzywanie pewnych słów  
Jak czytam te wszystkie "posty dnia" to normalnie czuje że zaraz spadne z krzesla ze śmiechu  

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Post dnia
« Odpowiedź #70 dnia: 29 Październik 2007, 16:38:31 »
Cytuj
Szczotex ma racje, modlitwa nie pomoże. Kiedyś prosiłem pana boga, o rower. Nie otrzymałem go. Prosiłem też, aby rodzice mi kupili pluszowgo misia. Też nie otrzymałem, a gdy byłem starszy prosiłem o wiele rzeczy. Naprzykład o dobrą ocene z matmy, i wogóle. Ale gdy w myślach pomyślałem, na plaży, by super laska która szła do wyjścia (było ciemną nocą, gdy pospacerowałem chciałem się, bo mieszkam blisko plaży) mnie złapała za *****, to szłem też tym wyjściem, a ona wychodzi z za rogu, i pyta się mnie ile mam kasy. Ja na to, że 60 dych (lekko zmieszany) złapała mnie za *****... A później ja ją za cy*****. To było szybko, ledwo 30 sekund, ale tak się podnieciłem, że dałem jej te 60 dych. Może mi nie uwierzycie, ale ona jak wychodziła, to jeszcze ją klepnąłem za pupe. Serio! Nie mówie tak że jestem zboczony, ale taka była prawda! Na serio! Wbrew pozorom jestem wysoki, i dosyć przystojny, i wyglądam na pietnastke. Jednak szatan mnie wspiera twisted.gif Było dużo innych sytuacji, ale ta była najbardziej zaskakująca.

The best of the best ;D Na serio tak naprawdę było! Na serio!... rotfl

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Post dnia
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Listopad 2007, 10:01:02 »
Cytuj
Jezu, małe dzieci. Większość z was stawia na Xardasa, ponieważ pewnie go lubicie

W sumie nic dziwnego, gdyby nie to, że to Kerth nazywa nas wszystkich dziećmi ^^ BIG LOL
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2007, 11:35:17 wysłana przez Bela »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Post dnia
« Odpowiedź #72 dnia: 05 Listopad 2007, 23:44:48 »
Cytat: Respev
Cytuj
a to jest gra w stylu diablo a nie gothic'a
Gdyż? Gdyż standardowym widokiem jest widok z góry (bo chyba tylko tym tylko przypomina Diablo)? To już prędzej Oblivion jest bardziej podobny do Diablo, niż do Gothica. Jakbym ja czytał recenzje i im wierzył, to bym grał tylko w Windowsowskiego sapera.



Kiedy to przeczytałem, spadłem z krzesła, jednakże to nie wszystko - kiedy przeczytałem nick autora tematu rozpłakałem się ze śmiechu  

Pozdrawiam respeva
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2007, 23:51:09 wysłana przez Respev »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #73 dnia: 14 Listopad 2007, 02:37:32 »
Cytat: Nero
OK. Ja jestem Marcin i muwiąc szczerze podoba mi się to imię(mogło być o wiele gorsze  ). Na drugie mam Stanisław po tacie i tak jakoś wyszło, że także po pradziadku. Trzeciego imienia nie mam, bo nie byłem/ide do bierzmowania bo jestem ateistą  . Drugie imie mi nie leże bo czasem ktoś walnie tekst typu "Stanisław podejdź no tu" jak ja tego nie cierpie to masakra  .

PzDr i szacuneczek  

Nie zrozumiałem tej części ani trochę :O
Trzeciego imienia nie masz bo nie byłeś na bierzmowaniu, ale idziesz bo jesteś Ateistą?! Rotfl.. Nie zwracam też uwagi na orty, bo to naprawde jest przegięcie by napisać "mówiąc" przez "u".. A tak przy okazji, czy ty wogóle wiesz co znaczy być Ateistą?
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2007, 02:41:26 wysłana przez Aeskel »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Post dnia
« Odpowiedź #74 dnia: 06 Grudzień 2007, 11:26:55 »
Cytat: Assasynka
Nowa jestem, polskich liter u mnie na klawiaturze brak, wiec z gory squsi, jesli ktos poczuje sie dotkniety:D

Przed kompem to ja:

- sacze czasami piffko. A jesli to w tedy:
     -- rozpasami sie na czatach przeroznych robiac za gwiazde w terenie :D
     -- ggawoze sobie z moimi misiami na gg :)
     -- czytam wiersze i sie wzruszam i posylam dalej:)
- gram, oczywiscie, coz by innego? Lubie Settlersow, ale tych III, bo to co przyszlo pozniej, to jakies takie niesettlersowe:/
  -- Gothic, cala saga, niestety od tyl zaczeta (kochanie moje zakupilo nowy kompik i sie w koncu przekonalam, a skoro juz III na tapecie, to po co rozdzielac punkt oparcia? :)
  -- Etherlordzi, ale po pewnym levelu nie daje rady i chwytam za kody <wstydnis> :D
  -- ogame i bitefight. ni innych nie mialam odwagi sie zalogowac - no a noz mnie wciagnie?!?!
- Muza na youtube albo wrzuta mmm.. to tygryski lubia najbardziej :D:D:D

Cóż... jak widać nasza <kochana?:P > ÂŁowczyni Ania pozostanie jedyną normalną kobietą na TG, a szkoda...
« Ostatnia zmiana: 06 Grudzień 2007, 11:32:01 wysłana przez Zhai »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Post dnia
« Odpowiedź #75 dnia: 06 Styczeń 2008, 19:13:22 »
Cytat: Jowood Productions
Z taką pracowitością tooo


Ale może skończycie z tym offtopem i zaczniecie rozmawiać na temat?///Crisis

co to jest ten crisis?
ÂŚmiać się czy współczuć... Crisis od dzisiaj jesteś czymś ustalmy, że niebieskim tagiem.  

i to jest jedna z nielicznych chwil w moim życiu, kiedy to się zesrałem ze śmiechu.. - Bela

Niebieski tag do usług!     ///Crisis
« Ostatnia zmiana: 09 Styczeń 2008, 22:28:41 wysłana przez Crisis »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #76 dnia: 11 Styczeń 2008, 16:03:28 »
Cytat: Riddle.
Pozwole sobie na mały off-top.

Cóż... Może tego nie wiesz, ale faceci mają jaja i cięzko jest im siedzieć tak jak Wy. To nie jest żadna chęć pokazania jacy jesteśmy.

No nie wiem czy Dairin się spodziewała takiej odpowiedzi  


Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Post dnia
« Odpowiedź #77 dnia: 25 Styczeń 2008, 09:12:19 »
Cytuj
Respev wkraczając do domu JoWooD Productions podniósł lewe ramię, skierował palcem na właściciela domu i rzekł:
"W imieniu o. Rydzyka, Pana Torunia, skazuję Cię szubrawcze na dożywotnie słuchanie Radia Maryja"

Ja tam zaczynam współczuć JoWoodowi... xD, przynajmniej skończą się tematy " co to jest ten crisis ". Przez następne dni może mnie nie być... zachłysnąłem się ze śmiechu :D
« Ostatnia zmiana: 25 Styczeń 2008, 09:13:07 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Offline Giual

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 192
  • Reputacja: 0
Post dnia
« Odpowiedź #78 dnia: 25 Styczeń 2008, 18:12:13 »
Cytuj
Skąd mogłem wiedzieć?Jestem tu nowy i FAQ nieczytam bo zadługie i w ogóle nie wiem gdzie jest a tak w ogóle to nie na każdym forum zamykają tematy diablo.gif diablo.gif
OMG to po co wchodzi na forum poświęcił by parę minut na czytanie regulaminu,a może czytać nie umie kto to wie no nie ?.

P.S Dobrze panie Respev żeś go pan skazał na słuchanie Radia Maryja może przyjdzie mu rozum do głowy [chodziasz wątpie].

Forneas

  • Gość
Post dnia
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Styczeń 2008, 18:30:50 »
Cytuj
ale chała beznadzeja człowiek nie umiem pisac jak powiedzałas kiedys petronusz do nerona w liscie to kieruje do ciebie "zabijaj ale nie pisz" daje 1 wroc jak nuaczysz się pisac

Dla mnie ten post rządzi, 21 godzin czy 22 godziny temu pisany przez pana Jureus chyba, jeśli ktoś chce dokłądnie wiedzieć do w Opowiadaniu Krwawy Marsz (zapraszam do komentowania), druga opinia. trochę żal. Ziom sam pisze tragicznie a czepia się u mnie... szczególnie, że sprawdzałem kilka krotnie, potem na koniec wrzóciłem w worda i błędów mi niewyświetlił... no ale trochę dziwna opinia, z tragiczną ilością błędów a czepia się mnie. Widać, że dziecię neo, pozwoliłem sobie przeczytać jego ninne posty i tematy, wieś, błędy na każdym kroku, a sens jego wypowiedzi daje wiele do życzenia... Panie Jurneus'ie chyba niezrozumiałeś mojego opowiadania, może wina wieku... może daruj sobie tu pobyt i za parę lat zawitaj.

Forum Tawerny Gothic

Post dnia
« Odpowiedź #79 dnia: 25 Styczeń 2008, 18:30:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top