Autor Wątek: dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze  (Przeczytany 1900 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline cudakthc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« dnia: 29 Kwiecień 2007, 00:22:38 »
witam ! mam nast. problem , dzisiaj podczas gdy odpaliłem gothica 3 wszysto było pieknie do czasu aż mag orków zaatakował mnie i cała gra zwiesiła sie a moim oczom ukazał sie komunikat  WHERE IS GURU , wiadomo komp za słaby ale nie o tym . . . po ponownym uruchomieniu gry w lewym górnym rogu wyskoczyła dziwna konsola pokazująca moje położenie w grze tzn jaka jest pora, gdzie sie znajduje itp. pod tym linkiem znajduje sie skrin na ktorym wsyztsko widać !!  chciałem dodać ze podobny problem miałem w gothic NK ale wtedy wystarczyło wcistąć  " i "  i konsolka znikała a tutaj nie da rady w ten sposób... prosze o rade ! a poniżej umieszczam link :

 http://i161.photobucket.com/albums/t237/cu...Clipboard01.jpg

czekam na sugestie innych co zrobić aby pozbyć się uciążliwej konsoli ! :(

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2007, 00:50:54 »
Są to statystyki gry w poprzednich częściach włączało lub wyłączało się je kilkoma literami na klawiaturze, spróbuj jeszcze "g" bądź po prostu przeleć wszelkie litery po kolei a na pewno trafisz na tą właściwą.

Forum Tawerny Gothic

dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Kwiecień 2007, 00:50:54 »

Offline cudakthc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Kwiecień 2007, 23:19:56 »
Cytat: IsentoR
Są to statystyki gry w poprzednich częściach włączało lub wyłączało się je kilkoma literami na klawiaturze, spróbuj jeszcze "g" bądź po prostu przeleć wszelkie litery po kolei a na pewno trafisz na tą właściwą.



właśnie nie daje rady , robilem to 2 razy juz i nic. chciałbym dodać ze już wiele razy wyskakiwał mi błąd WHERE IS GURU i co za tym idzie gra gasła i nigdy nie miałem tego problemu aż tego pewnego pechowego razu pojawiła się ona ...  :(

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Kwiecień 2007, 23:49:23 »
Cytat: cudakthc
właśnie nie daje rady
Jeżeli masz uaktywnione kody ponieważ to działa tylko jeśli mamy je uaktywnione tak więc wyłącz je uruchom grę i sprawdź czy info nadal się wyświetla jeżeli go nie będzie to znaczy, że misja udana. Później możesz uaktywnić kody i sprawdzić czy wszystko jest OK.
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2007, 23:50:01 wysłana przez IsentoR »

Offline cudakthc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Kwiecień 2007, 01:24:22 »
Cytat: IsentoR
Jeżeli masz uaktywnione kody ponieważ to działa tylko jeśli mamy je uaktywnione tak więc wyłącz je uruchom grę i sprawdź czy info nadal się wyświetla jeżeli go nie będzie to znaczy, że misja udana. Później możesz uaktywnić kody i sprawdzić czy wszystko jest OK.


tyle że ja nie korzystam z kodów . kiedy chciałem zobaczyć czy działają i użyłem tego sposobu ze zmianą FALSE na TRUE gra nie chciała mi sie włączyć wiec nawet o tym nie myśle teraz :)    

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Kwiecień 2007, 12:36:13 »
Może zainstaluj grę od nowa, wywal jednak wszystkie pliki konfiguracyjne. Oczywiście zostaw sobie same stany zapisu gry.


Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Kwiecień 2007, 20:19:58 »
LoL. Wystarczy, że wdusisz klawisz skradania (domyślnie CTRL) + jakiś inny klawisz, nie pamiętam jaki i wszystko po kłopocie. JEst to jeden z kodów, dośc uciążliwych. Nie trzeba używać kodów, żeby ci się włączył :/

Offline Esmeralda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zagubiona w krainie Nordmaru
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Maj 2007, 19:09:23 »
Ja też nie używam kodów i takie coś mi się pojawiło, bo niechcący nacisnęłam jakiś przycisk na klawiaturze. Wiecie jak to zlikwidować? Przyciskałam wszystkie klawisze łącznie to z ctrl i nic :(

Offline cudakthc

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Maj 2007, 00:06:37 »
" siemka :) słuchaj ja postanowiłem że nie ma sensu się męczyć bez potrzeby i zapisałem sobie sejwy w bezpiecznym miejscu , odinstalowałem gothica i wkleiłem je spowrotem do moich dokumentów i wszystko jest oki :) bedziesz miał lipe jeżeli zrobiłes sejwa podczas obecnosci tej konsoli .. powodzenia "


tą wiadomość wysłałem do pewnej osoby która zapytała mnie jak rozwiązałem ten problem i sądze ze nie ma sensu męczyć sie w tysiące kombinacji na klawiaturze :)

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Maj 2007, 21:12:59 »
proponuje Ctrl + S u mnie zadziałało pozdrawiam    

Offline Esmeralda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zagubiona w krainie Nordmaru
dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Maj 2007, 21:15:27 »
Ja to rozwiązałam tak jak pisał cudakthc ;] Zapisałam save'y, odinstalowałam grę, zainstalowałam ponownie, odpaliłam ostatniego save'a i wszystko ok ;] Dzięki za pomoc ;)

Forum Tawerny Gothic

dziwna konsola podczas gry wokazująca dane ruchy w grze
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Maj 2007, 21:15:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top