Autor Wątek: Niewolnik nie chce się odczepić  (Przeczytany 1757 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline luki_roger

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Niewolnik nie chce się odczepić
« dnia: 23 Kwiecień 2007, 19:45:49 »
Po krótce chodzi o to, że gdy odprowadzam niewolników z Ben Erai do Lago to ten jeden wychudły nie chce się odczepić. Gadam mu, że może odejść a on nic, dalej łazi za mną. Dopiero gdy zginę się odczepia, ale wtedy przepadają mi ważne zadania. Czy ktoś ma na to jakąś radę, proszę o szybką pomoc.

Pozdro i dzieks

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwiecień 2007, 20:02:26 »
Może go powal a następnie dobij. Oczywiście w jakimś cichym miejscu gdzie nikt tego nie zauważy.

Forum Tawerny Gothic

Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Kwiecień 2007, 20:02:26 »

Offline luki_roger

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Kwiecień 2007, 20:12:25 »
Nie mogę go zabić bo jak w niego walę to nic mu się nie dzieje. Ma niebieskie imię co oznacza, że dołączył do mojej grupy i jest niewrażliwy na moje ciosy. Zabiłem go za to komendą kill w konsoli. Czy jest jakaś komenda na tego "wychudłego niewolnika" bo mam wyrzuty, że go tak zabiłem ;P

Pozdr

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Kwiecień 2007, 09:46:10 »
Spróbuj mu powiedzieć "zaczekaj tutaj" może w tedy będziesz mógł go zabić , jeśli to nie poskutkuje to nie wiem ... Najlepiej wczytać grę i spróbować zrobić to zadanie jeszcze raz .

Offline Akasha

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: -2
Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Kwiecień 2007, 11:02:53 »
A jeżeli nie działa zaczekaj tutaj to użyj teleportu wtedy nie pójdzie za tobą. A po pewnym czsie wróci na swoje miejsce.

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Kwiecień 2007, 12:37:52 »
siemka musisz wejść z tym niewolnikiem do tej jaskini koło lago ale na sam koniec tylko uważaj na szakale pozdro all  

Offline a-kojak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2007, 13:12:01 »
Oczywiście jak mówił OS@M@ musisz pójść z nim na koniec jaskini, ale podejrzewam że tak zrobiłeś bo też się z tym spotkałem, ja wypróbowałem obie opcje i gdy zobaczyłem że gość nie chce się odczepić zostałem przy wersji "do roboty chamie".
Gdybyś już miał zasejwowane, albo z innego powodu nie mógł byś od nowa rozpocząć misji to:
- możesz kazać gościowi poczekać, mi skótkowało (a niech sobie tam czeka)
- jeśli już go zabiłeś - stań tak, aby widzieć nazwę leżącego niewolnika, wejdź do konsoli kodów i wpisz "edit", w linijce name będzie jego nazwa, pod którą komputer go rozpoznaje, opuść to okno, następnie wpisz "spawn nazwa_martwego_niewolnika" i poprostu stworzysz sobie drugiego huderlaka.

Forum Tawerny Gothic

Niewolnik nie chce się odczepić
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Maj 2007, 13:12:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top