Autor Wątek: Gorn  (Przeczytany 2873 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZewNocy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Gorn
« dnia: 28 Sierpień 2006, 18:01:54 »
Gorn - To hardy, odważny i zarazem przyjacielski człowiek. Począwszy od pierwszej części gry, Gorn, jest jednym z naszych przyjaciół. Lubi być niezależny, wobec Króla i jego podkomendnych, kończąc na straży. To człowiek wyzwania. Tam gdzie się coś dzieje, tam jest i Gorn. Jego ulubioną bronią jest topór, najlepiej dwuręczny. Jest profesjonalistą w swym fachy. Można śmiało powiedzieć, że Gorn to najlepszy wojownik z czwórki najlepszych przyjaciół (Diego, Milten, Lester i on sam).

Gothic 1


W Nowym Obozie jest jednym z najważniejszych osób wśród najemników. Kieruje swoją grupą. Pomaga nam nieco oswoić się ze szkodnikami. Przykładem tego jest chata, którą zamieszkuje szkodnik, a tak naprawdę należy ona do najemników. Gorn zezwala na usunięcie szkodnika, a chatę daje nam. W późniejszych etapach gry, we dwójkę (najemnik i bezimienny) odbijemy kopalnię, co również świadczy o jego wysokich umiejętnościach.

Gothic 2 i Noc Kruka


Gorn, w drugiej części, staje się bardziej agresywny, lub porostu zwiększa się jego nienawiść do straży, paladynów czy króla. Bije się z kilkoma na raz, jednak pojedynek przegrywa i trafia do lochu. Gdy już z niego wyjdzie, przechodzi przez przełęcz i udaje się prosto do swojego dawnego przyjaciela - Lee. Jak zwykle podąża za niebezpieczeństwem, i kieruje się do Górniczej doliny, by stawić czoła smokom.

Gtohic 3


Na własną rękę wyrusza do Gothy i próbuje zabić tamtejszego demona. Orkowie stacjonujący tam, łapią go i więzią, aż do naszego zjawienia. I znowu Gorn, przez swoją bezmyślność trafił do niewoli.

Podsumowywując wszystkie części, Gorn, to mężny, twardy i pełen zapału wojownik. Jest bardzo silny, przebiegły i umie rozeznać sie w terenie. Największą jego wadą jest nadmiar odwagi, bezmyślność i przekonanie, że zawsze wygra starcie z wrogiem.
« Ostatnia zmiana: 13 Lipiec 2008, 21:14:46 wysłana przez MeGiddo »

Forum Tawerny Gothic

Gorn
« dnia: 28 Sierpień 2006, 18:01:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top