Autor Wątek: Jaracz  (Przeczytany 1651 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Remus

  • Gość
Jaracz
« dnia: 10 Kwiecień 2007, 22:27:57 »
Dałem jaraczowi zielonego nowicjusza i teraz mam mu dać napój który go wyleczy i mimo że umiem zrobić eliksir ducha i eliksir życia to zawsze moja mikstura go zabija, czemu? Wszystkie składniki mam

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Jaracz
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:07:22 »
Czy napewno masz wszystkie składniki? O ile pamiętam najczęściej zadanie jest rozwalane przez brak ziaren czerwonego pieprzu. Możesz je kupić za 100 sztuk złota u Zurisa, na targu w Khorinis. Może nie masz też rdestu polnego (kupisz u Fiska) lub esencji many. O tym również często się zapomina. Jeszcze chyba bagiennego ziela trzeba dodać (niedaleko mostku, który prowadzi do obozowiska z Engromem, czarny goblin tam jest) i w małym bajorku na 'przedpolach' kanionu. Ostatecznie możesz kupić u Samuela w Obozie Piratów.
Mam nadzieję, że pomogłem, jeśli wszystko masz, a nie wychodzi ci powinien być to bug.

Forum Tawerny Gothic

Jaracz
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:07:22 »

Offline Reynevan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Jaracz
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2007, 17:50:00 »
Jesteś pewien że masz wszystko? sprawdź czy posiadasz wszystkie rzeczy z listy, a w szczególności żądła krwiopijcy, naucz się także u Edgora wydobywać wydzielinę(truciznę) z żądła. Przeważnie fortuno umiera gdy zrobisz miksturę nie używając owej wydzieliny. Sprawdź dokładnie liste.

PS. Mam nadzieje, że pomogłem i powodzenia w dalszym odkrywaniu świata Gothica  .

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Jaracz
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2007, 15:56:54 »
Cytuj
   Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to trzeba przeczytać jakąś książkę czy fragment (kartka) o żądłach krwiopijcy. Nie pamiętam jednak gdzie ją można znaleźć.
Tak, rzeczywiście. Ta księga nazywa się chyba ,,krwiopijcy" i leży na sole w jednym z pokoi na piętrze w zamku, w któym jest Garond (w Górniczej Dolinie). Po jej przeczytaniu można usuwać żądła z krwiopijców.

Forum Tawerny Gothic

Jaracz
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Kwiecień 2007, 15:56:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything