Autor Wątek: Grobowiec Akaschy  (Przeczytany 1604 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Arti94

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Grobowiec Akaschy
« dnia: 02 Kwiecień 2007, 21:25:55 »
Mam prośbę. Czy mógłby mi ktoś zaznaczyć na tej (np. czerwonym kółeczkiem) mapce Nordmaru, który grobowiec jest grobowcem wojownika Akaschy, przy którym znajdę jeden z Artefaktów Adanosa?

Mapka: http://www.fotozrzut.pl/zdjecia/34c83ef75f.jpg

Podobno obok niego będzie stacjonował obóz Orków, a Kamień Przodków Akaschy znajdę przy jednym z orkowych Szamanów. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś także potwierdził tę informację  

Z góry dziękuję  

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Grobowiec Akaschy
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2007, 07:17:17 »
Zamiast się lenić :P powinnać obejść wszystkie grobowce. Wszystkie masz przecierz zaznaczone iksem, więc wystarczy poszukać ;] Chyba, że nie chce czerpać przyjemności z gry i tylko chcesz ją szybko przejść.

Forum Tawerny Gothic

Grobowiec Akaschy
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Kwiecień 2007, 07:17:17 »

Offline Arti94

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Grobowiec Akaschy
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Kwiecień 2007, 14:53:53 »
Heh, po prostu chciałabym wiedzieć, w którym on jest :D przyjemność z gry czerpię - na pewno :) interesuje mnie tylko Akascha :D a nie inni wojownicy

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Grobowiec Akaschy
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2007, 15:01:17 »
Oh. I tak będziesz musiał przejść każdy z grobowców. Wiąże się to z zadaniem Kertha, i i tak kiedyś będziesz musiał zwiedzić wszystkie grobowce. Nie lepiej zrobić tego teraz??

Offline Arti94

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Grobowiec Akaschy
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Kwiecień 2007, 12:33:26 »
No tak, wszystko w porządku tylko czy odwiedzenie ich wszystkich jest konieczne do ukonczenia gry drogą buntownikow? I po co mi te kamienie przodków? nie za bardzo rozumiem do czego one służą...

A ja powiem tak. Każdy z was otrzymuje ostrzeżenie za robienie offtopu w temacie. Arti94 skoro zadałeś/aś pytanie to możesz mi powiedzieć po co polemizujesz z osobami które nie udzieliły praktycznie żadnej odpowiedzi? - DODO
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2007, 14:42:51 wysłana przez DODO »

Offline Faust2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Grobowiec Akaschy
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Kwiecień 2007, 10:12:15 »
To jest ten grobowiec w prawym górnym rogu mapki. Tak, będzie tam obóz orków i chyba trzech szamanów. Kamień przodków znajdziesz przy jednym z nich.
W każdym grobowcu, w głębi, stoi coś jakby trumna z Runicznym Piedestałem. Tam się wkłada kamienie przodków. Po włożeniu zapala się ogień na piedestale i masz wykonaną misję z danym grobowcem. Po włożeniu poszczególnych kamieni do wszystkich grobowców masz wykonaną misję ,,Moc Przodków" u Kertha. Wykonanie tej misji nie jest potrzebne do przejścia gry, lecz jest ona ciekawa i fajnie się ją przechodzi.
P.S.
Do każdego grobowca jest inny kamień przodków.

Forum Tawerny Gothic

Grobowiec Akaschy
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Kwiecień 2007, 10:12:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top