Ankieta

Kt

Black
31 (63.3%)
Blue
6 (12.2%)
Light(nowa)
12 (24.5%)

Głosów w sumie: 67

Autor Wątek: Jaka Skórka  (Przeczytany 6007 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Jaka Skórka
« dnia: 02 Kwiecień 2007, 20:39:29 »
Chciałbym wiedzieć którą najczęściej używacie skórkę na Tawernie Gothic. Mianowicie chodzi mi o to z której najczęściej korzystacie i która przypadła wam do gustu. Jeżeli chodzi o mnie to używam Papirusu, zawsze używam właśnie tej skórki. Może dlatego że jest domyślną skórką, sam nie wiem...Nigdy nie zmieniam jej na inną i myślę że tak pozostanie gdyż przyzwyczaiłem się do niej. W sumie to też podoba mi się Black, ale jak już mówiłem używam Papirusu.....a Blue nie przypadł mi szczególnie do gustu.
Czekam na wasze opinie...
« Ostatnia zmiana: 26 Czerwiec 2007, 11:05:50 wysłana przez IsentoR »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Jaka Skórka
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2007, 22:46:46 »
Cytat: MeGorT
Blue nie przypadł mi szczególnie do gustu.

Bo Blue nie jest do 'przypadnięcia do gustu'. To jedynie skórka dla tych, którzy mają wolne łącza.

Ja używam właśnie Blue. Pozostałe style wczytują mi się znacznie dłużej, a nie mam zbyt wiele czasu, aby go wszystkiemu poświęcić. Skin ten bardzo mi ułatwia przeglądanie forum, przez wzgląd na prędkość ładowania poszczególnych forów i tematów.

Jeżeli chodzi o pozostałe skiny: Papirus nie jest zły, wygląda ładnie i prezentuje się znakomicie, a Black oddaje najbardziej klimat portalu.
« Ostatnia zmiana: 02 Kwiecień 2007, 22:48:24 wysłana przez rdr. »

Forum Tawerny Gothic

Jaka Skórka
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Kwiecień 2007, 22:46:46 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jaka Skórka
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2007, 22:57:38 »
Mnie osobiście przypadła do gustu skórka Black, i to jej używam, od pierwszego posta na tym forum. Uważam że jest to skin najbardziej oddający klimat Tawerny i wszystko co z tym związane poza tym te czaszki to logo z gry więc do klimatu również się zalicza. Co do papirusu, używałem go na Gothic Net i mówiąc delikatnie - znudził mi się, co nie oznacza że nie brak mu profesjonalizmu, BA, jest ładniejszy niż black jednak ja stawiam na klimat gry no i moje oczy są przyzwyczajone do ciemniejszych skinów.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Jaka Skórka
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Kwiecień 2007, 00:11:34 »
Cóż, ja używam papirusu. Sam nie wiem, czy to z przyzwyczajenia, czy też może dlatego, że ona mi się najbardziej podoba. Poza tym, wole jaśniejsze skiny, i kolory właśnie takie jak są w papirusie, a black jakoś mnie dołuje. Zresztą, większość avatarów, czy sygnaturek wygląda ładniej właśnie w jaśniejszym tle nie w czarny, no przynajmniej ten mój, ponieważ to do tego koloru starałem się dopasować mój avatar ;]. Najogólniej mówiąc, skórka papirus, jest jak na mój gust najładniejszą z tych, które możemy na tymże forum znaleźć. Ponadto, jest domyślna, więc nie trzeba się męczyć żeby ją zmienić... (choć nie wiem kto mógłby się męczyć zmieniając skórke na forum, ale mniejsza z tym  ).

Cóż... chyba wszyscy wiemy co się stało z papirusem (samego zajścia nie będę komentował  ) Tak więc (jako zwolennik jasny skinów) używam teraz TG Light. Ogólnie, skórka mi sie podoba i myślę, że jak na zastępczą jest bardzo ładna.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2007, 15:25:59 wysłana przez RooteR »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Jaka Skórka
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień 2007, 15:14:24 »
Osobiście używam skin'u TG - Papirus, dlatego, że rozdzielczość mojego monitora nie jest standardowa, co przeszkadzało mi w Black'u, kiedy małe logo nie pasowało do całej reszty kolumny forum. Z Papirusem nie mam takiego problemu, gdyż dla estetyki i wygody wybieram jednoznacznie Papirus'a.
Na początku użytkowania serwisu ustawiłem sobie kolorystykę z rodzaju "Blue", czego używałem do czasu, kiedy domyślna stała się "jasna" szata tego fora.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Jaka Skórka
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2007, 18:28:49 »
Cóż, szczerze i bez bicia przyznam się, że używam tak zwanej skórki ,,Black" i nie zamierzam już tego zmieniać. Odpowiada mi on najbarbardziej i po prostu się do niego przyzwyczaiłem.
W zasadzie kiedy tu przybyłem (fuzja z G.Zyw.), to właśnie ,,Black" było podstawową skórką. Wszystko takie czarne i w ogóle... Na G-E przyzwyczaiłem się do jaśniejszych kolorów (bodajże czerwonego). Lecz, gdy zarejestrowałem się tutaj, przypomniały mi się czasy G.Up'a.
W ,,Blacku" podoba mi się, że tło jest czarne, ładnie wygląda ta twierdza u góry oraz dobrze pokazane jest, gdy ktoś napisał gdzieś nowego posta.

,,Papirusa" nie używam, bo jest dla mnie za jasny i trudno mi się w nim zorientować.

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Jaka Skórka
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Kwiecień 2007, 16:19:39 »
Ja używam skórki Papirus. Uważam ,że jest ona najładniejsza z wszystkich i jestem już do niej przyzwyczajona. Czarna też nie jest zła ,nawet używałam jej na początku ,ale zmieniłam ją na Papirus i tak chyba zostanie. :)

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka Skórka
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Kwiecień 2007, 16:39:52 »
Korzystam z dobrodziejstw Papirusa. Skórka jest ładna i przejrzysta. Wcześniej korzystałem z tego stylu na innej stronie i muszę przyznać, że przyzwyczaiłem się do niego. Wszystkie swe grafiki dostosowuję pod ten styl. Skórka Black nie jest zła lecz ma dla mnie jeden minus. Korzystam z zakładek więc za każdym razem muszę przesuwać suwak, by mieć pełny ekran. Na papirusie nie mam podobnych problemów więc jest to kolejny argument bym został na tym stylu. Jedynym minusem jest to, że nie widać, gdy ktoś wyśle Ci PM. Trzeba co chwilę patrzeć na skrzynkę, by nie przegapić żadnej wiadomości.
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2007, 16:41:47 wysłana przez DODO »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Jaka Skórka
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Kwiecień 2007, 20:08:05 »
Ja oczywiście korzystam z "TG - Black". Skórka ta przypadła mi do gustu, i jak narazie niemam zamiaru jej zmieniac. Swietnie się komponuje, i wypełnia klimat całego serwisu. Myśle, że jest to najlepsza skórka na tym forum. Jednak napewno w przyszłości, zafundujemy wam coś ciekawego.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Jaka Skórka
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Kwiecień 2007, 22:22:52 »
Mi osobiście przypadła do gustu skórka papirus. Takiej używam od początku wejścia na forum. Przypomina starożytny egipt. Hmmm... Black też jest niezły, a blue ohydny.

Papirus jest the BEST !
Kiedyś używałem skórki black, ale z niej zrezygnowałem.


Pozdrawiam...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka Skórka
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Kwiecień 2007, 10:39:34 »
Moją osobistą skórką, której używam jest oczywiście skórka "Papirus". Dla mnie wydaje się być ona bardzo klimatyczna i stosunkowo przejrzysta. Sądzę, że w bardzo dużym stopniu właśnie ten skin nadaje atmosferę forum i świetnie komponuje się z logo i całą resztą. Ponadto, skin przypomina mi pamiętny serwis Gothic Net, do którego mam duży szacunek i tym chętniej korzystam z skórki, której Issac nam użyczył. Na tą chwilę nie ma dla mnie lepszej szaty graficznej na forum.

Poprzednio używałem "Black'a", jednak szybko z tego zrezygnowałem na rzecz "Papirusa".

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka Skórka
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Kwiecień 2007, 14:50:44 »
Jak zapewne wiadomo, gdy na Tawernie nie było jeszcze Papirusu, używałem skórki TG-Black. Tak jest do teraz. Nawet gdy pojawiła się nowa, nie zmieniłem. Myślę że oddaje ona temu serwisowi jakiś klimat.. Tak jak powiedział Casano - dobrze się komponuje. Wcale nie jest za dużo tej ''czerni", jak mówią niektórzy. Wszystko jest dobrze. Logo dobrze pasuje, i wszystkie nazwy tematów, nicki, treść postów są czytelne. Nie trzeba się głowić lub zaznaczać tekstu aby coś odczytać.
Jeśli chodzi o Papirus'a to używałem jej dosłownie przez 5 minut. Nie podoba mi się ona, gdyż jestem przyzwyczajony do skinów ciemniejszych, a ten jest "jasny". Na liście aktywnych użytkowników ledwo widać Arthasa - jego nick jest żółty. Ogólnie mogło być lepiej..
TG-Blue używam tylko i wyłącznie kiedy muli mi net. Wtedy nawet nie muszę długo czekać żeby coś mi się tam załadowało..

Pzdr.

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Jaka Skórka
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Kwiecień 2007, 21:27:42 »
Ja używam TG-Black ponieważ kiedy pierwszy raz tu zawitałem Był on skinem domyślnym.

TG-Papirus Używałem z konieczn9osci ponieważ żaden inny skin mi nie działał jakoś te 2 tygodnie przebolałem i wróciłem do TG-Black

TG-Blue nie podoba mi się ale jak rdr. powiedział
Cytuj
Blue nie jest do 'przypadnięcia do gustu'. To jedynie skórka dla tych, którzy mają wolne łącza


Więc dla mnie Black Króluje

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Jaka Skórka
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Kwiecień 2007, 08:30:25 »
Jak zauważyliście zniknął skin Papirus, dostałem dość sporo pw z pytaniem czy pojawi się jeszcze jakaś alternatywna skórka w jasnych odcieniach. Otóż do czasu skończenia naszego nowego skinu na forum wystawiamy ten pt. "TG Light", może nie jest to majstersztyk ale na pewno ucieszy osoby lubujące się w jasnych barwach.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Jaka Skórka
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Kwiecień 2007, 16:50:38 »
Aktualnie używałem skórki TG-Papirus, dopuki nie zniknoł, ten skin był jasny, dobrze czytało sie posty, no ogólnie podobał mi się. Gdy ten skin zniknoł przestawiłem sie na Black. Może nie jest najlepszy ale może być, wydaje mi sie że jest troche za ciemny.

Offline kuldi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Jaka Skórka
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Kwiecień 2007, 15:41:40 »
Ja aktualnie używam najnowszej jak dotej pory skórki TG - Light. Uwielbiam jasne kolory i ta skórka przypadła mi do gustu. Nie ma jej w ankiecie więc nie głosowałem. jednak jakby był aktualnie Papirus to właśnie wybrałbym go. Jedynym minusem Light jest to że Logo Strony trochę wystaję...nie wiem czym jest to spowodowane....

Thoro

  • Gość
Jaka Skórka
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Kwiecień 2007, 15:45:19 »
Cytuj
Jedynym minusem Light jest to że Logo Strony trochę wystaję...nie wiem czym jest to spowodowane....

Rozdzielczością ekranu. Ja mam 1152x864 i nią sugerowałem się przy rozmiarach headera. Na dniach poprawie aby pasowało idealnie pdo 1024.

Offline Arti121

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Jaka Skórka
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Czerwiec 2007, 10:41:17 »
Mi się najbardziej podoba skórka blue. Jest ładna, przejrzysta, wszystko na niej widac.
Inne skórki nie przypadły mi do gustu. Nie wiem dlaczego.
Zagłosowałem na skórkę blue

Offline DonSpideRro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Jaka Skórka
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Czerwiec 2007, 11:01:28 »
Można by opcję Papirus usunąć z ankiety... skoro już go nie ma...

Co do samych skinów... Light wydaje mi się jakiś... dziwaczny. Blue wogóle do tematyki forum nie nawiązuje (a nie lubie takich skinów... zresztą chyba nie ja jedyny :p) więc wybrałem black. Nawet fajny skin i jedyne do czego można się przyczepiś to to że (nie wiem czy u wszystkich) np. przy pisaniu nowego posta banner jest ciut za krótki. (ale to tylko takie biadolenie... :P )

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Jaka Skórka
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lipiec 2007, 12:40:37 »
By uniknąć kolejnych pytań typu "co się stało z desingami" opisze wam to tutaj. Wszystkie skórki zostały wyłączone poza tą jedną ponieważ jedynie light jest najbardziej trawiona przez google i dzięki temu forum jest lepiej pozycjonowane. Planujemy jednak stworzenie nowej skórki pod nowy desing na stronie więc nie martwcie się light nie pozostanie tutaj wiecznie.

Forum Tawerny Gothic

Jaka Skórka
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Lipiec 2007, 12:40:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything