Autor Wątek: Ur-Shak  (Przeczytany 2598 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hubertusek11

  • Gość
Ur-Shak
« dnia: 31 Marzec 2007, 17:54:11 »
hej nie moge znaleść szamana co ma walczyć niby z kimś przeczytałem instrukcie i poradnik i nic poisze że tam gdzie był kamień ogniskujący i nic pomocy jestem dobry w walce i chce przejść G1.błagam pomocy janie wiem gdzie jest ten szaman gdzie jest tam gdzie lester czy diego czy milten czy   gorn

\\Rc: Jak się zastanowisz to napisz o co Ci chodzi w języku zrozumiałym. A te emotikony wołają o warna do nieba...

« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2007, 18:51:38 wysłana przez Rajca »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Ur-Shak
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2007, 18:39:41 »
Cytat: hubertusek11
hej nie moge znaleść szamana co ma walczyć niby z kimś
ÂŻaden szaman z nikim nie walczy tak więc coś źle zrozumiałeś lub nie potrafisz opisać tego zrozumiałym dla nas językiem. Opisz nam dokładnie sytuacje gdyż z obecnego bełkotu nie da się nic zrozumieć.


Cytat: hubertusek11
przeczytałem instrukcie i poradnik i nic poisze że tam gdzie był kamień ogniskujący i nic pomocy
Może miałeś jakąś inną (magiczną) instrukcje bo nie pamiętam by jakikolwiek szaman miał bezpośrednie powiązanie z kamieniami ogniskującymi.


Cytat: hubertusek11
gdzie lester czy diego czy milten czy paladin8fl.gif dwarf.gif paladin8fl.gif dwarf.gif paladin8fl.gif gorn
Tobie chodzi o misje zdobycia kamieni ogniskujących czy jak bo majaczysz człowieku...

Forum Tawerny Gothic

Ur-Shak
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2007, 18:39:41 »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Ur-Shak
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwiecień 2007, 09:32:22 »
Hmmm... a może chodzi ci o Ur-Shak'a?? Bo jak go spotykamy to gada że szamani i reszta orków go nie zabardzo lubi bo mówił że śniący jest niebezpieczny czy coś takiego. I właśnie tam gadał że go zaatakują jak się do nich zbliży. A potem powiedział że też musi zkąbinowac ulu-mulu żeby wrócic do miasta. Może o to ci chodzi. Ale mówie kolego to co ty gadasz to sama kaszana i nie da się z tego wywnioskowac nic wiecej.




EDIT:

A może chodzi ci o misje co masz znaleźc Ur-Shak'a. I jak przyjdziemy do cytadeli to on będzie walczył z 3 albo 4 orkami.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2007, 09:35:50 wysłana przez .:AngaR:. »

hubertusek11

  • Gość
Ur-Shak
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Kwiecień 2007, 10:39:09 »
no codzi mi o tego szamana co walczy z 3 lub 4 orkami tylko nie wiem gdzie jest???????o to mi hodzi!!!!!

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Ur-Shak
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Kwiecień 2007, 10:55:09 »
Oto kawałek solucji:
Cytuj
On nam zleca zadanie porozmawiania z szamanem orkowym. Niedaleko kamiennej fortecy znajduje się most. Dalej zauważymy ruiny. Tam jest atak orków na szamana, któremu pomagamy. Rozmawiamy z nim i teleportujemy się do Xardasa. Od szamana dowiedzieliśmy się trochę o ÂŚniącym. Teraz musimy zdobyć Ulu-mulu.


A prościej mówiąc... Uprzednio musiałeś iść poszukać kamieni ogniskujących. Szaman, którego szukasz, jest po drodze do kamienia, który leżał w górskiej fortecy (przy której pomagał Ci Lester). Ruiny znajdują się trochę na wzniesieniu, obok którego na pewno wcześniej przechodziłeś.
« Ostatnia zmiana: 01 Kwiecień 2007, 12:03:14 wysłana przez Boba Fett »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Ur-Shak
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwiecień 2007, 08:49:15 »
ÂŻeby łatwiej byłoby Ci znaleźć ową budowlę zrobiłem dwa zdjęcia, które powinny ułatwić Ci poszukiwania.
Pierwsze jest zrobione od dołu - od strony Starego Obozu.

[img]http://img412.imageshack.us/img412/2634/cytadela1xo4.th.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]


Oraz z góry, na plac całej tej budowli:

[img]http://img365.imageshack.us/img365/3191/cytadela2ha6.th.png\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]


Mam nadzieję, że te zdjęcia jeszcze bardziej ułatwiły Ci poszukiwania "Cytadeli na Wschodzie". Tam powinien znajdować się ork-szaman, który okładać się będzie ze swoimi pobratymcami.

Forum Tawerny Gothic

Ur-Shak
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Kwiecień 2007, 08:49:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything