Autor Wątek: Dyskusje Teologiczne  (Przeczytany 293259 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Capo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Capo di tutti capi.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #620 dnia: 13 Lipiec 2009, 22:48:12 »
Rany Ojca Pio odkąd się pojawiły bez ustanku krwawiły lekarze mówili że przez taką utratę krwi powinien umrzec nigdy się też nie goiły dopiero po jego śmierci zniknęły bez najmniejszego śladu a jego ciało po dziś dzień nie ulega rozkładowi i zachowuję się jakby w ogóle nie umarło.
 

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #621 dnia: 13 Lipiec 2009, 22:50:53 »
Pokaż mi na papierze opinie lekarza w tej sprawie. Nie masz? Jaka szkoda...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #621 dnia: 13 Lipiec 2009, 22:50:53 »

Offline Capo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Capo di tutti capi.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #622 dnia: 13 Lipiec 2009, 22:58:18 »
Tak na papierze opinii biegłego nie jestem w stanie ci pokazac ale poczytaj w necie oglądnij film jedź do Włoch a zobaczysz namacalny przykład bo tylko takim można coś udowodnic ateistom choc nie wiem co byście zobaczyli to i tak macie swoje racje ale cóż każdy uważa jak chce  , widzę że w tym temacie wiele nie napisze bo uderzacie zaraz z jakimś nie do końca mądrym kontr atakiem.   

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #623 dnia: 13 Lipiec 2009, 23:04:05 »
Cytuj
Rany Ojca Pio odkąd się pojawiły bez ustanku krwawiły lekarze mówili że przez taką utratę krwi powinien umrzec nigdy się też nie goiły dopiero po jego śmierci zniknęły bez najmniejszego śladu a jego ciało po dziś dzień nie ulega rozkładowi i zachowuję się jakby w ogóle nie umarło.

Tak na papierze opinii biegłego nie jestem w stanie ci pokazac ale poczytaj w necie oglądnij film jedź do Włoch a zobaczysz namacalny przykład bo tylko takim można coś udowodnic ateistom choc nie wiem co byście zobaczyli to i tak macie swoje racje ale cóż każdy uważa jak chce  , widzę że w tym temacie wiele nie napisze bo uderzacie zaraz z jakimś nie do końca mądrym kontr atakiem.   


Nie napiszesz, bo nie masz argumentów i dowodów, a takie filmiki to może nakręcić cały zarząd Tg w ciągu paru dni. W sumie to robi to codziennie ^^

Btw. Mieszkam we włoszech.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #624 dnia: 13 Lipiec 2009, 23:04:46 »
Cytuj
A tak nawiasem to stygmaty były wielokrotnie badane na przykładzie ÂŚw. Ojca Pio ale żeden lekarz nie był w stanie tego wytłumaczyc.
No bo jak wytłumaczyć samookaleczenie? Mało to idiotów? Dzisiaj na filipińskich procesjach też durnie się krzyżują.

Cytuj
zachowuję się jakby w ogóle nie umarło.
Chodzi?

Cytuj
Pokaż mi na papierze opinie lekarza w tej sprawie
Właśnie. A tak btw - wszyscy kochamy watykańskich ekspertów i lekarzy.

Ciało człowieka pierwotnego leżało w lodzie 40 tys. lat. Ojciec Pio leży może w specyficznym mikroklimacie (a i nie wiadomo, BO JEGO CIAÂŁA SIÊ NIE POKAZUJE), albo jest utrzymywany jak ciało Lenina. Lenin to też cud?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #625 dnia: 13 Lipiec 2009, 23:05:32 »
Tak na papierze opinii biegłego nie jestem w stanie ci pokazac
Aha czyli nie ma dowodu...


ale poczytaj w necie oglądnij film jedź do Włoch a zobaczysz namacalny przykład bo tylko takim można coś udowodnic ateistom choc nie wiem co byście zobaczyli to i tak macie swoje racje ale cóż każdy uważa jak chce  
A czytałeś o klerykalnych przekrętach na "cuda" byleby zarabiać na ludziach odwiedzających jakieś święte miejsce? Poczytaj, praktykują to od początku średniowiecza. Możesz też wybrać się do muzeum z takimi gadżetami. W Polsce nie ma z tego co wiem ale choćby w Anglii, czy innym zachodnim państwie. Tak mimo chodem. Lenin też nieźle się trzyma. Może jadą na tych samych konserwantach.


, widzę że w tym temacie wiele nie napisze bo uderzacie zaraz z jakimś nie do końca mądrym kontr atakiem.  
My? A to ty przypadkiem nie zmieniłeś tematu po obaleniu pro tezy na temat stygmatów.

Offline Capo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Capo di tutti capi.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #626 dnia: 13 Lipiec 2009, 23:24:00 »
Urażacie moją wiarę porównując świętego do komunisty, ale cóż... Dowody na to są i to nie zbite że stygmaty były prawdziwe, jego ciało zostało nie tak dawno wyciągnięte z grobu a w nim nie było żadnych preparatów zapobiegających rozkładaniu ciała, Lenina co jakiś czas muszą czymś tam nasmarowywac żeby się nie rozpadł a on w grobie  przeleżał jakieś 30 lat i ciało jakie było takie jest. Dobra możecie gadac już co chcecie nie mieszam się już w tym temacie to nie ma sensu, strata czasu. 

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #627 dnia: 13 Lipiec 2009, 23:26:03 »
Cytuj
Urażacie moją wiarę porównując świętego do komunisty
Porównam Hitlera i JP2. Obydwaj nie żyją. Panie Capo, rozum :}


Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #628 dnia: 14 Lipiec 2009, 10:53:50 »
Dla Kozłowa Lenin jest Bogiem a Komunisci ÂŚwiętymi.I twoje gadanie ze ÂŚw Ojciec Pio sam się okaleczał i dlatego miał te stygmaty jest idiotyzmem bo Ateiści chcą wszystko wytłumaczyć co jest związane z Wiarą w sposób nauki i dlatego piszą głupoty.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 10:56:11 wysłana przez Pabloo »

Offline Gromak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 480
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bielą ciepłą wybrała życie w jednym i śmierć...
    • Karta postaci

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #629 dnia: 14 Lipiec 2009, 11:10:55 »
Piszesz że piszemy głupoty, mimo tego że wszystko co piszemy jest bardziej realne, co za tym idzie racjonalnie i naukowo wytłumaczone. Nie możesz się pogodzić z prawdą i tyle. Bardziej wierzę dzisiejszej nauce i technice niż jakimś starym zapiskom.

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #630 dnia: 14 Lipiec 2009, 11:47:34 »
Piszesz że piszemy głupoty, mimo tego że wszystko co piszemy jest bardziej realne, co za tym idzie racjonalnie i naukowo wytłumaczone. Nie możesz się pogodzić z prawdą i tyle. Bardziej wierzę dzisiejszej nauce i technice niż jakimś starym zapiskom.
Piszecie głupoty obrażając czyjąś wiarę.Opieracie się na nauce a nie wierze ,wiara to wiara.Twierdzisz że nie mogę się pogodzić z prawdą ale jaką?.Jesteś Ateista a Ateista opiera się na nauce a nie na wierze.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 11:51:48 wysłana przez Pabloo »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #631 dnia: 14 Lipiec 2009, 11:49:35 »
Jeden mądry człowiek kiedyś powiedział "nie wiem czy jest życie po śmierci, ale nie zaszkodzi chwilę się pomodlić niż potem żałować"

Czy jakoś tak

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #632 dnia: 14 Lipiec 2009, 11:54:18 »
Jeden mądry człowiek kiedyś powiedział "nie wiem czy jest życie po śmierci, ale nie zaszkodzi chwilę się pomodlić niż potem żałować"

Czy jakoś tak
Twierdzisz że jak raz się pomodlisz już będziesz w niebie o_0?.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #633 dnia: 14 Lipiec 2009, 11:58:16 »
Nie... Twierdze, że modlitwa nie zajmuje całego życia tylko krótką chwilę i jakby okazało się, że po śmierci jest niebo i piekło to lepiej byłoby spędzić wieczność w niebie dzięki modlitwie wierze i modlitwie... <zabrzmiało jak moher...>

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #634 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:09:38 »
Nie... Twierdze, że modlitwa nie zajmuje całego życia tylko krótką chwilę i jakby okazało się, że po śmierci jest niebo i piekło to lepiej byłoby spędzić wieczność w niebie dzięki modlitwie wierze i modlitwie...
Ale jak tylko będziesz się modlił nie znajdziesz się w niebie.ÂŻeby w niebie się znaleźć cza przestrzegać to co jest związane z prawem Religijnym czyli chodzić do kościoła,wierzyć w Boga,przestrzegać przykazań Bożych itd.

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #635 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:17:24 »
[Poza faktem, że Bóg nie istnieje]

Cytuj
Dla Kozłowa Lenin jest Bogiem a Komunisci ÂŚwiętymi.I twoje gadanie ze ÂŚw Ojciec Pio sam się okaleczał i dlatego miał te stygmaty jest idiotyzmem bo Ateiści chcą wszystko wytłumaczyć co jest związane z Wiarą w sposób nauki i dlatego piszą głupoty.
Nie, dla mnie bogiem jest Marks (btw - przymiotnik "bóg" z małej)

A Ateiści chcą tłumaczyć wszystko nauką, BO to JEDYNA metoda poznawania świata, oparta na udowodnionych teoriach, nie zaś na mglistych hipotezach. Nie wiem czemu wiara miała by być wyłączona z domeny badania naukowego - jakiś specjalny przywilej?

Zresztą kościelni możni tłumaczą sprawy ateizmu na sposób teologiczny. "Ateizm to grzech, to wykroczenie przeciw Bogu, spowodowane strachem"

Wot eta.
Kozłow.

Offline Capo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Capo di tutti capi.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #636 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:19:39 »
To do tych ateistów rany były wielokrotnie badane przez wielu sławnych lekarzy ale oni nie potrafili tego mytłumaczyc są na to opinie tych właśnie lekarzy to namacalny dowód aby coś wam udowodnic. Czy w szpitalu pod obserwacją lekarzy mógłby się sam okaleczac wątpie i to bez przerwy bo jego rany bez ustanku krwawiły Pabloo nie ma co z nimi wchodzic w głębszą dyskusje ponieważ nawet nie potrafią byc porządnymi ateistami hehe.    

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #637 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:23:08 »
Cytuj
ponieważ nawet nie potrafią byc porządnymi ateistami hehe.   
Dawaj na gg, możemy gadać miesiącami. Mam Ci rozkminić religię w naukowy sposób? Nie ma problemu.

Offline Capo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Capo di tutti capi.
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #638 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:27:53 »
Rozkmiń mi to czego lekarze nie potrafili ran wytłumaczyc koleś ty chcesz religię w naukowy sposób tłumaczyc hahahah większej głupoty nie słyszałem religia to kwestia naszej wiary nauka jest tutaj bezsilna aha gg nie podam bo będziesz mi zapewne o komunistach opowiadał jacy to oni dobrzy nara...

Pabloo

  • Gość
Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #639 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:30:10 »
[Poza faktem, że Bóg nie istnieje]
Nie, dla mnie bogiem jest Marks (btw - przymiotnik "bóg" z małej)
Dla mnie Bóg istnieje dla ciebie istnieje tylko Lenin!.Pisze Bóg z dużej litery bo jest to nazwa.

A Ateiści chcą tłumaczyć wszystko nauką, BO to JEDYNA metoda poznawania świata, oparta na udowodnionych teoriach, nie zaś na mglistych hipotezach.
Ateiści chcą tłumaczyć nauką bo tylko nauką się kierują a ty dalej nie wiesz że wiara to wiara.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2009, 12:39:18 wysłana przez Pabloo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dyskusje Teologiczne
« Odpowiedź #639 dnia: 14 Lipiec 2009, 12:30:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top