Autor Wątek: dwor irdorath  (Przeczytany 3057 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline prokop

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
dwor irdorath
« dnia: 08 Marzec 2007, 17:55:18 »
Mam problem z LEWÂĄ GÓRNÂĄ komnatą w Dworze Irdorath (patrząc według głównych drzwi). Za każdym razem gdy próbuję jakąś kombinację przycisków to zaczyna wylatywać ta trucizna... W końcu zdesperowany zajrzałem do solucji. Jest tam napisane, że prawidłowa kombinacja to: środek, prawy, lewy. Kiedy jej używam, to też truje mnie gaz, a podest z przyciskiem się nie wysuwa! Inne 3 podesty już wysunąłem i muszę teraz wysunąć 4 żeby pokazał się 5. Co mam robić? Czy to jakiś bug? Pomocy...

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
dwor irdorath
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marzec 2007, 17:18:29 »
Miałem kiedyś podobną sytułację. Wciskiwałem w każdej kolejności, ale nic nie działało. Radzę wczytac stan gry przed tym jak zaczęłeś "wklikiwac" te przełączniki. Jeśli to nie zadziała to chyba trzeba zacząc od początku...

Forum Tawerny Gothic

dwor irdorath
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Marzec 2007, 17:18:29 »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
dwor irdorath
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2007, 13:17:40 »
Bardzo paskudny problem.
Jeżeli nie chcesz się męczyć z tym, pozostają Ci jedynie kody. Ostatnia deska ratunku. Powstały one by w sytuacjach niemożliwych pomóc graczowi i w Twoim wypadku nie powinieneś mieć żadnych skrupułów używając ich.

Naciśnij B, następnie wpisz marvin i ponownie uderz w przycisk B. Kiedy w górnym lewym rogu ekranu zobaczyłeś napis marvin mode, podejdź do drewnianych wrót i kliknij przycisk K. Przeniesie Cię to na drugą stronę.

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

dwor irdorath
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Marzec 2007, 13:17:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top