Autor Wątek: Buntownicy i Montera  (Przeczytany 1679 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BroVar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Buntownicy i Montera
« dnia: 25 Luty 2007, 15:42:54 »
witam. W gothicu 3 pomagam orkom... zniszczyłem okarę i teraz otrzymałem zadanie zabicia wszystkich buntowników przy monterze... i właśnie tu jest problem;/ Znalazłem tylko 2 małe grupki... a gdzie reszta??

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Buntownicy i Montera
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2007, 17:18:35 »
Moim zdanie należałoby zlikwidować Okarę, i 2 grupu buntowników - tę obok farmy i na drodze do Trelis. Oprócz tego być moze chodzi o Sanforda - buntownika który podaje się za najemnika. Byc moze będziesz musiał także zabić wszystkich ludzi ukrywających się w lasach. Chodzi tu o Owena, Kenta, Frasera, Candele i kogośtam jeszcze. Gdzie są dowiesz się z mapy, której adresu nie mam bo zapomniałem gdzie jest, ale było już gdzieś na forum pisane.
Ale mogęsie mylić, bo tej misji nie wykonywałem - grałem buntownikiem.

Forum Tawerny Gothic

Buntownicy i Montera
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Luty 2007, 17:18:35 »

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Buntownicy i Montera
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2007, 19:06:01 »
@up
Ale on wyraźnie zaznaczył że mu chodzi o pozostałe grupy buntowników przy Monterze.. Dostaje się je po zniszczeniu Okary od wodza orków w Monterze.

Są 3 takie grupy:
- jedna za farmą obok miasta, gdzie są beczki mleka - malutki kawałeczek na północ, zlecają oni zadanie zabicia krów.
- za kapliczką Beliara, przy ścieżce do Trelis, tuż obok rozbitej kawarany przy której leży złota szkatułka którą oddajemy Bazirowi w tawernie.
- od południowego wyjścia z Montery, gdzie jest dużo niewolników i pare "Strażników Obozu" (orkowie-strażnicy), idziemy ścieżką na południe, i po chwili jak będzie tylko taka możliwość, skręcamy w lewo za krzaki, będzie tam kolejna grupka. Zlecają oni zwabienie strażników obozu pokolei do nich i ich zabicie.

Poza tym myślę że temat nadaje się do zamknięcia, bo nic więcej tutaj do dodania nie ma.
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2007, 23:14:46 wysłana przez ÂŚlimaczek »

Forum Tawerny Gothic

Buntownicy i Montera
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Luty 2007, 19:06:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything