Autor Wątek: Praca moderatorów "Raport"  (Przeczytany 11241 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #20 dnia: 02 Czerwiec 2007, 19:47:23 »
Cytuj
Tawerna zmieniła się - według mnie najpierw na lepsze, potem na gorsze, aż wreszcie, jak dla mnie, znowu ma się zmienić - bardziej na gorsze niż na lepsze. Najbardziej martwi mnie jednak to, jak zaczyna być traktowana praca moderatora - że to robi źle, tego za dużo
W dupe... Czemu nigdy nie kumałem dziecięcych zachowań? Narzekasz jak tutaj źle. Narzekasz, że inaczej patrzy sie na moda. To czemu ku*wa nic nie zrobisz żeby to zmienić?! Forum opiera się na modach i jeśli wszyscy mieli by mieć takie podejście jak Ty to forum by długo nie pojechało.
Krótko... Wiem, ale mam nadzieje, że przemówi czytającym.


Z wyrazami szacunku...

PS. Straciłeś masakrycznie w moich oczętach
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2007, 19:48:26 wysłana przez Riddle. »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Czerwiec 2007, 19:57:10 »
Cytat: Boba Fett
Wierz mi, że chciałbym zrobić o wiele więcej dla samego portalu. Ale... Cóż, nie będę więcej na temat mówić, by znów nie zostać nazwany ,,męczennikiem". :)
Zacząłeś go z siebie robić pisząc tego posta to już staje się nieco nudne. Widzisz problem tak jak ty chcesz go widzieć, opisujesz go tak jak to sobie ubzdurałeś pokazując innym jak to nie cierpisz przez innych i oczywiście musisz mieć racje i próbujesz tego dowieść w tak żałosny sposób..


Cytat: Boba Fett
Dziękuję, że tak uważasz, ale, jak widzę, nie każdy tak uważa. Doszedłem do prostego wniosku, że dla większość zarządu będę (jestem) piątym kołem u wozu i lepiej będzie dla portalu, jeśli ja się uwolnię od nich (zarządu), a oni ode mnie.

Wychodzi na to, że nie można lepiej w moim wypadku. Chyba, że mam złamać swoje postępowanie i racje, w które wierzę. Przykro mi, ale bardziej mi zależy na kolegach, portalu i moich poglądach, niż na zachciankach zarządu.
Przesadzałeś wiele razy zwracano i uwagę ostatnio nawet zacząłeś publicznie odstawiać jakieś szopki...po co by wyładować swoją frustracje na członkach teamu. Dostałeś szansę zmienienia swojego postępowania zrezygnowania z tego co w małym skrócie opisał Reinmar jednak ty wymyśliłeś sobie jakiś wyścig pt. kto wstawi więcej warnów za najmniejsze błahostki i odmówiłeś oczywiście publicznie by pokazać jak to nie cierpisz i zły zarząd zmusza cię do złego.


Cytat: Boba Fett
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Ale obawiam się, że mogłoby do tego dojść, jeśli pozostałbym w nim. W takich teamie bardzo ważna jest współpraca - a ta akuratnie, według mnie, już nie istnieje pomiędzy wszystkimi.
Współpraca istnieje ty sobie ubzdurałeś, że jej nie ma ponieważ kto chętnie współpracuje z osobą, która stwarza tyle problemów...nikt...


Cytat: Boba Fett
Szczerze, to właśnie strzelałem, że Ty walniesz tu takie coś. =P Ja chciałem się tylko dowiedzieć, co sądzi reszta forum na temat mojego odejścia (dostałem na to zgodę) - czy aby według nich spełniam kryteria odpowiedniego moderatora, czy też może jestem taki ,,bee", by się poprawić lub w ogóle usunąć z zarządu i dać miejsce komuś, kto według nich będzie o wiele lepszy na tym stanowisku. Chyba mam prawo wiedzieć, co ludzie o tym sądzą? Nie będę się przecież bawił w wysyłanie do każdego z osobna pytania, co o tym ktoś myśli.
Przecież oczywiste jest, że administracja cię tutaj nie oceni bo przedstawiła ci już swoje uwagi do twojej pracy moderatora. Tym, których zaszkodziłeś napiszą, że cię nie lubią bądź dadzą już sobie z tym spokój a ci którzy cię znają napiszą o tym jak bardzo cię nie ubóstwiają. Tak więc okrutnie rzetelna i obiektywna ocena ludzi, którzy na co dzień śledzą twoją prace.


Cytat: Boba Fett
Tobie się chyba coś pomieszało. ÂŻe ja niby tylko warnami dysponuję i tylko w nich widzę rozwiązanie? To jest dopiero lol, drogi Reinmarze.
A co tu ma zabawa do mnie i do tego, jak postępuję? (-_-')
Czynników było wiele, wielu się nie podobał twój sposób moderowania ale ty nadal nie możesz tego pojąć i uważasz, że robiłeś wszystko idealnie. Nie będziemy ci tego tłumaczyć musisz to sam pojąć może kiedyś zrozumiesz.

Forum Tawerny Gothic

Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #21 dnia: 02 Czerwiec 2007, 19:57:10 »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #22 dnia: 02 Czerwiec 2007, 20:00:46 »
Nie no kurwa, to już zaczyna być całkowite przegięcie. Człowieku, za kogo Ty się uważasz, że wypisujesz takie głupoty. Naprawdę nie przypominam sobie sytuacji, w której odchodzący moderator robiłby taką szopkę ze swojej decyzji. Nie jesteś tutaj najważniejszy, najwspanialszy, naj(...), żeby nagle całe forum popadło w żałobę i przejmowało się tym, że odchodzi wielki pisarz. Mógłbyś to przynajmniej zrobić z klasą, a nie jak małe dziecko/

Cytuj
Każdy miał prawo napisać, co o tym sądzi i ja bym to zaakceptował.

Jasne, obaj doskonale wiemy, jak się zachowujesz, kiedy ktoś krytykuje Twoje postępowanie. Nie raz spotkałem się z tym w Pokoju Moderatorów.
Nie zmienia to jednak faktu, że nikt by Cię tutaj nie zaatakował, bo zwykli userzy nie znają dokładnie pracy, jaką wykonujesz. To było pewne, że ludzie będą Ci jedynie słodzić i obaj doskonale o tym wiemy. Poza tym domyślam się, że zrobiłeś sobie wcześniej reklamę u niektórych ludzi, czyli po prostu powiedziałeś im, że masz zamiar odstawić taką scenkę. Jak tutaj nie dostrzegać promowania siebie, skoro to się momentalnie rzuca w oczy.

Cytuj
Chyba mam prawo wiedzieć, co ludzie o tym sądzą? Nie będę się przecież bawił w wysyłanie do każdego z osobna pytania, co o tym ktoś myśli.

Istnieją jeszcze inne środki komunikacji. Naprawdę mogłeś poznać zdanie innych pytając na gg, pw. Mam na myśli tych, których opinia Cię interesuje. Nie powiesz mi chyba, że tak bardzo przejmujesz się zdaniem wszystkich userów, bo byłby to szczyt fałszywej postawy i pozerstwa, które tutaj prezentujesz.

Cytuj
Tobie się chyba coś pomieszało. ÂŻe ja niby tylko warnami dysponuję i tylko w nich widzę rozwiązanie? To jest dopiero lol, drogi Reinmarze.

Wybacz, ale to Ty stwierdziłeś, że nie możesz już warnować, bo ktoś zaczął Cię kontrolować. Ja natomiast dostrzegłem w tym żal, jakby dziecku zabrano zabawkę.

Cytuj
A co tu ma zabawa do mnie i do tego, jak postępuję? (-_-')

To było ironiczne stwierdzenie, które nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek zabawą. Po prostu uważasz się tutaj za tego łowcę, więc wszyscy wiedzieliby o kogo chodzi. Nic więcej, nic mniej.

Cytuj
Podjęliście ją za mnie, a ja tylko dokończyłem dzieła. Tyle, kropka.

Ehhhh, i tutaj potwierdza się wszystko to, o czym pisałem wcześniej. Jedziesz pod publikę człowieku, to widać, słychać i czuć. Teraz wyjdzie naprawdę na to, że jesteś forumowym męczennikiem, którego ukamienowali administratorzy. Umyślnie zacytowałeś te wypowiedzi, które potwierdzałyby Twoje ogromne zasługi, a na moje zarzuty praktycznie niczym nie odpowiedziałeś. Czy przypominasz sobie, aby którykolwiek z moderatorów/redaktorów odstawiał takie szopki? Ja się z tym spotkałem pierwszy raz, jednak wcale mnie nie dziwi, że w Twoim wykonaniu.
Wiesz, mówi się, że mężczyznę poznaje się po tym, jak kończy... Patrz, jak to wygląda w Twoim wykonaniu. To była jedynie Twoja decyzja, a Ty ją upubliczniłeś i zrobiłeś z niej wielką sensację, jakby nagle miał zawalić się świat. Wszyscy mieli zapomnieć o swoich obowiązkach i prywatnym życiu, żeby tylko zobaczyć, jak odchodzi wielki Bobba Fett. I jeśli mam być szczery, to nie robi to na mnie żadnego wrażenia (pomijając to negatywne). Każdy kiedyś musi odejść, to normalna kolej rzeczy. Na Twoje miejsce przyjdzie inna osoba, a forum będzie nadal funkcjonować.

Cytuj
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Hohohoho... No tak, ja już szykuję przewód od myszki, żeby się na nim powiesić. Jakby to nie pomogło, to zostaje już tylko miecz jedi i seppuku. Bywajcie userzy, ja tego nie przeżyję.  

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:34:55 »
Uważam, że dalsza dyskusja na tego typu tematy i w ten sposób nie ma sensu. Każdy niech sie weźmie do roboty, a nie będzie pieprzyć o każdym złe rzeczy. Tak jak powiedziałem, niema co teraz wyrzucać z siebie to jaki byłem świetny czy zły, BF, odszedł i temat został zamknięty w tej sprawie jak i o tej osobie.

Forum Tawerny Gothic

Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #23 dnia: 02 Czerwiec 2007, 21:34:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything