Autor Wątek: Praca moderatorów "Raport"  (Przeczytany 11189 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Praca moderatorów "Raport"
« dnia: 19 Luty 2007, 21:55:15 »
Przyszła pora na moderatorów to jedyny temat w którym możecie zrobić z nimi wszystko ale w granicach zdrowego rozsądku...bez podtekstów...

Przedstawię wam pracę moderatorów widzianą oczami admina wypowiem się również co sądzę o poszczególnych osobach dodatkowo wprowadzę was w stan zachwytu zezwalając wam na wypowiedź i dyskusje w tym temacie. Tylko proszę darować sobie posty w stylu "ten dał mi warna jest fee na stos z nim" albo "to mój koffany moderator zrobiłem sobie ołtarz na jego cześć i codziennie odmawiam modlitwę" wypowiedzi mają być poważne i sensowne oraz uargumentowane - pamiętajcie nie palimy na stosie za nic nie jesteśmy z młodzieży wszechpolskiej.


Małe info o akcjach (nie brać pod uwagę adminów)
Arthas    - 1574
IsentoR - 690
Boba Fett - 322
Thoro - 265
DODO - 247
Arkhan - 199
Casano - 32



Skoro już tak ładnie ułożyła się nam kolejka lecimy od najbardziej aktywnego względem akcji moderatora:


Arthas - Zawsze wywiązuje się z powierzonego mu zadania nie miałem chyba sytuacji w której powiedziałby mi, że będzie czynił tak a nie inaczej bo taki ma kaprys. Nie podoba mi się w nim jedno zbyt szybko zamyka tematy w działach z pomocą ewentualnie w innych działach, niektóre sprawy naprawdę nie zostały wyjaśnione a twórca tematu miał czasem jeszcze kilka pytań odnośnie kilku rzeczy. Skoro wciągamy najgorsze brudy albowiem teraz każdy w naszym kraju musi zostać zlustrowany poruszę temat znikających tematów. Było kilka przypadków iż popularne tematy, które nadal były aktywne znikały. Po sprawdzeniu logów okazało się, że usuwał je Arthas. On sam nic o tym nie wiedział cóż przecież satan ci przeglądarki nie opętał sprawa jest już dawno zamknięta jednak po tym incydencie nieco w niego zwątpiłem.



Boba Fett - Zacznijmy od tego czym sobie u mnie zaszkodził...zbyt szybkie zamykanie tematów, ostatnio starasz się ograniczać swój nałóg jednak to za mało jeśli chcesz się wyleczyć musisz z tym skończyć. Następna sprawa, poprawianie postów nie masz prawa ingerować w treść czyjeś wypowiedzi jeśli nie zawiera ona treści łamiących regulamin bądź jest praktycznie nieczytelna. Poza tym posłuszny i pokorny mod, który prawie wzorowo wypełnia swoje obowiązki a dlaczego wzorowo ano dlatego, że kilka linijek wyżej czepiłem się kilku aspektów jego pracy.



DODO - Poprawianie postów, musisz wyzbyć się tego złego nawyku. Pamiętaj, że poza siłą fizyczną (edycją posta) istnieje również siła perswazji (pw). Jeśli ta pierwsza zawiedzie zawsze możesz zwrócić się do mnie...
Pamiętaj musisz z tym skończyć... Jeśli chodzi o prawdziwą pracę typu usuń, przenieść etc, to nie ma jej zbyt dużo przeważnie skupiasz się na poprawie postów...eh skończ z tym nałogiem. Oczywiście muszę zmartwić kilku członków klubu "Kuklux DODO" i powiedzieć iż wasz bohater zaangażował się w opiekę nad encyklopedią co z resztą idzie mu bardzo dobrze. Dodatkowo jako chyba jedyny z moderatorów doszukuje się pewnych nieścisłości, które poprawia bądź zgłasza mi o tym czy wysyła poprawioną wersję nie mówię w tej chwili o artach lecz o forum.



Arkhan - Ostatni z naszych kochanych moderatorów jak widać z powyższej statystyki akcji posiada najmniej jednak jest tutaj najkrócej moderatorem. Z tego co widzę za bardzo skupia się na poprawianiu postów (za co bóg cię ukarze) a za mało na czystej pracy moderatora. Nie jest źle jednak według mnie twoja praca nie jest obecnie zadowalająca.



Na koniec dodam iż bardzo ale to bardzo irytuje sprawa kiedy moderatorzy widzą powtórzony temat lecz nie przeniosą pytania do tego, który został już dawno stworzony lecz go po prostu wywalą a to denerwuje ludzi , którzy naprawdę namęczyli się przy pisaniu swojego tematu. Starajcie się jak najmniej używać opcji "usuń" a jak najwięcej "przenieś" i "połącz".

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 22:57:31 »
Jeśli można się wypowiadać na temat moderatorów to z ogromną chęcią coś tutaj napisze. Od razu też napisze, że po prosu jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. Nie mam na celu tutaj celowo obrażać niektórych, ale chce napisać jak ich widze w roli moderatora.

Arthas: Jako mod moim zdaniem jest świetny. Nawet nie spodziewałem się, że tyle tych akcji sobie nazbierał   Nie zwraca na siebie uwagi na forum, daje dobry przykład innym userom swoją postawą i sposobem pisania postów.

Boba Fett: Od razu przyznaje się tutaj, że nie pamiętam tutaj abym widział akcje Boba Fett`a. Możliwe dlatego, że nie zaglądam tutaj do wszystkich tematów ani za często tez nie przybywam.

Arkhan: Tutaj mam idealny przykład Dodo`wca. Widziałem jego wpisy tylko przy poprawionych postach. Jeśli chce być naprawde dobrym modem to musi skumać, że to też inne zajęcia.

DODO: "Najlepsze" zostawiłem sobie na koniec. Nie lubie go. On to wie, ja to wiem i pewnie jeszcze sporo osób na tym forum o tym wie  Postaram się jednak opisać go tak samo "normalnie" jak pozostałych. Od samego początku kiedy zobaczyłem pierwsze "akcje" tego moderatora wiedziałem, że długo z takim "kodeksem pracy" nie zajedzie. Afere poprawiania postów mamy już za sobą więc nie będe do niej wracał ani powtarzał co było na niej ustalane ani pisane. O moim warnie, który najprawdopodobniej dostałem tylko dlatego, że wiemy co do siebie czujemy(lol  ) też raczej nie zamierzam się wypowiadać chodź twierdze, że było to bardzo dziecinne(a jednak sie wypowiedziałem - damn!). Nie jesteś DODO  typem moderatora. Jeśli naprawde chcesz być dobrym modem, patrz na prace Arthasa...


Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 22:57:31 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Luty 2007, 17:51:30 »
Jap... jedziemy.

Arthas - Wg. mnie jest najlepszym modem na tym forum i w pełni zasługuje na to stanowisko. Zajmuje się tym, czym zajmować się powinien moderator (tak, to taka aluzja...).

Boba Fett - Moderator bardzo dobry, pisze długie i sensowne posty, a jego akcje, których zresztą ma już bardzo dużo, są jak najbardziej na miejscu i nie mam co do nich żadnych zastrzeżeń. Myślę, iż jest również dobrym kolegą etc.

Arkhan - Uoh... tutaj to będzie problem, w razie ewentualnych wyzwisk, proszę mi dać warna, choć mam nadzieję, że ich nie będzie, gdyż jak na razie nad sobą panuję. Nasz wielki moderator z doświadczeniem, w którwgo akcjach, jak na razie nie dostrzegłem jakiegokolwiek sensu, jest po prostu... *******. Jak dla mnie nie zasługuje na moda, ot co, jest to zwykła ******, która boi się krytyki (zagwiazdkowałem... może szanowny pan DODO nie wlepi mi warna).

DODO - Tu dam sobie spokój, bo jeśli by mnie nerwy poniosły, mógłbym dostać i bana  .


Offline Zeltixx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2007, 18:34:16 »
Czemu miałbym przepuścić taką okazję wszczynania kłótni   .

Arthas... Cóż, uważam, że jest świetnym moderatorem, inteligentnym człowiekiem kierowanym przez rozum. Ma silny charakter, zawsze walczy o swoje zdanie. O zamykaniu tematów nie będę nic mówił, bo znam to forum stosunkowo słabo, a poza tym, tylko to, że admin tak twierdzi, nie przekonuje mnie do tego, tak jak heh, niektórych wyżej (ta osoba wie, że o niej mówię). Oprócz tego, miarą moderatora nie powinna być ilość wstawianych warnów, zamkniętych tematów, bo w gruncie rzeczy to jest drugorzędna rola moderatorów. Tak naprawdę moderator ma za zadanie dawać przykład innym userom, którzy nie są jeszcze obeznani w sprawach forum, powinien pisać posty w postaci, jakiej wszyscy powinni pisać. User widząc co robi moderator powinien wiedzieć, że tak właśnie trzeba. Zamykanie tematów, przenoszenie itp. to właściwie zadania poboczne, aby, jeśli siła perswazji nie zadziała, działać siłą, oraz naprawianie pomyłek userów (nikt nie jest doskonały). Arthas pasuje do opisu wyżej, dlatego jest (według mnie) najlepszym moderatorem.

Boba Fett - co do niego nie mam żadnych zastrzeżeń, pilnuje porządku na forum, czasami napisze ciekawe opowiadanie, jest po prostu w porządku, znam go też z innych for i nigdzie nic nie przeskrobał   . Jest dosyć aktywny, jego posty są czytelne, zawierają maksimum treści.

Arkhan - Hehehe, według mnie, nasz nowy nabytek, a nie, sorry, nasz doświadczony nowy nabytek jak na razie dużych problemów nie sprawia, ale i dużych problemów nie rozwiązuje. Troszkę wkurza mnie jego nastawienie do innych userów, tzn. "kiedy mod mówi, user słucha, kiedy user mówi, mod ma go głęboko w odbycie". Według mnie nie powinien być tu moderatorem, zwyczajnie się do tego nie nadaje, aby go nie urazić, powiem, że po prostu nie jest przesadnie inteligentny. Daje przykład jedynie jak przeczyć samemu sobie, robić z siebie idiotę i wyrażać zdanie bez uzasadnienia. Ot co.

DODO - Jak to nazwać... "Pika, pika!", "Pikachu, elektowstrząs!". Jedyne co wyobrażam sobie, kiedy słyszę ten nick. Słuchaj, w Twoich postach nie raz widzę błędy, ale nikt się ich nie czepia. Masz niezłego hopla na punkcie ortografii, samozwańczy nauczyciel polskiego, pseudopolonista i jak to tam jeszcze można nazwać. Nie mam nic przeciwko poprawianiu postów w sposób normalny, bez wytłuszczania. Weźmy taki przykład...

Cytuj
Mojim zdganiem gothix 3 jest świetnom grą ale troszke pszeszkadzaja mi te licxne bughi

Można poprawić tak, aby post stał się czytelny:

Cytuj
Moim zdaniem Gothic 3 jest świetną grą, ale troszkę przeszkadzają mi te liczne bugi.

Bez kolorowania, wytłuszczania, niczego specjalnego. Ale DODO obrał inny styl, w przekonaniu, że admin to doceni, a userzy pomyślą "ÂŁał, ten DODO jest zaje***ty! Fajnie, że poprawia nasze błędne posty". A mianowicie:

Cytuj
Mojim/moim zdganiem/zdaniem gothix 3/gothic 3 jest świetnom/świetna grą ale troszke pszeszkadzają/przeszkadzają mi te licxne/liczne bughi/bugi.

Oprócz tego dopisek:
Cytuj
ORTOGRAFIA!!! - DODO!!![/size][/b]

Sam zostawiając błędy, nie wstawiając nawet przecinków w potrzebnych miejscach. Jednym słowem  głupota, czysta głupota. Jest to niepotrzebne. Według mnie, po prostu nie powinien być modem.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 18:58:26 wysłana przez Zeltixx »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Luty 2007, 19:23:19 »
Jako administrator Wortalu, równiez wypowiem się o pracy moderatorów. A więc:

Arthas - niebęde duzo pisał. Każdy wie kto to jest i jak wypełnia swoje obowiazki. Niemam do nich większych zastrzeżen, i mam nadzieje, że z dnia na dzień będzie coraz to lepszym moderatorem, i wzorem do naśladowania, którym już "prawie" jest.

Boba Fett - pracowity, i sumienny. Pisze długie i mądre posty, które z miłą chęcią się czyta. Jest na bardzo dobrej drodze, aby w przyszłoscie, tak samo jak Arthas, byc wzorcem, nowych userów. Mod, który wie na czym polega praca moderatora, tym bardziej na oficjalnym sajcie o Gothic'u.

DODO - znam go od niedawna. Widac, ze się stara, i to bardzo, co nieraz wzburza kłótnie między userami, bądz atakami na niego. Chłopak, radzi sobie jak najbardziej poprawnie. Musimy dac, mu jeszcze troche czasu, aby się oswoił i jestem pewny że za pare miesięcy, bedzie tak dobry jak poprzednicy, tym bardziej, że jest na dobrej drodze.

A teraz troche z tematu. Temat, nie służy do żadnych kłotni, a tym bardziej nie służy obrazaniu. Jeżeli ktokolwiek złamie tą zasade, zostanie usunięty z forum, bezpowrotnie. Temat ma służyc, wymianom zdań, które mają stac na dobrym poziomie. Dlatego apeluje o przestrzeganiu zasad, które zostały ustalone, a w innym wypadku nie radze się tutaj wypowiadac.

Pozdrawiam

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Luty 2007, 19:58:34 »
Nie ma mnie tu, ale musze sprostowqać parę faktów...
Nie znacie arkhana wiec sie od niego odpier***cie!
Ale po kolei:

Arthas - z tego, co go znam jest świetnym człowiekiem, dobrym modem w moim odczuciu i stereotypie...

Boba fett - jak wyżej... Nie bede się rozpisywał, bo nie poto tu postuje...

Arkhan - Ma doświatczenie chłopak w modowaniu (wiec słusznie sie tak wypowiadał) i sam jestem świadkiem, iż był modem na (w tamtym okresie czasu) większym portalu niż to TG. Na GothicUp. Tam też była na neigo nagonka. A ja go znam i wiem, że jest dobrym modem tlyko prezz nich oppełnił perę błedów. Zreszta to tylko czlowiek i nie wytrzymał. Ale nie bede o tym gadać, bo to naprawde była głupota ludzi. Tyle osób sie uwzięło... Ale do samego Arkha, naprawde nei wiem co wy do niego macie, jest krótko moderatorem i co? W takim czasie ma mieć tyle akcji co Arthas w te xx miesięcy?! No chyba was posrało. Zróbcie sobie średnią na tydzien akcji, a zobaczycie. Isentor, nie wiem co sie czepiasz tak jego poprawiania postów, patrzysz przez rózowe okualry, i nie widziesz że nie tylko on poprawia posty. Z tymi pm, oczywiscie źle robi wg. mnie ale to niech sobie ustalają rozmówcy. Nie wnikam~~. Ale, nie mówcie jak nie wiecie, on jest dobrym modem, świetnym userem i żadnego dziecka neo (jak ktoś gdzieś pisał) z niego nie ma! CO więcej sami się śmiejemy z nich, jak i z innych przejawów głupoty ludzkiej. Arkh jest jak my wszyscy człowiekiem, wiec ma prawo do błedu czasem. Uważam ze zasługuje na to stanowisko, jeśli macie inne zdanie to go poznajcie, ja takze kiedyś przez jakiś krótki czas uważałem ze jego mod na Gup to zła decyzja... WIEC SPIERD**** OD MEGO ZIOMA!!!

DODO - jak pan wyżej, też jest tylko czlowiekiem. Ten jego styl poprawiania błedów nie jest za odpowiedni (moim zdaniem powinien tylko zmienione częśći wyrazu/literki kolorować i mały dopisek w ostatecznści albo wcale), no ale nie wszędzie się dopisuje. Znam wiele sytuacji gdy poprawil posta, a nie zostawil żadnego śladu po tym. Jest dobrym i pracowitym modem. Swego czasu miałem okazje go poznać, jest miłym i inteligentnym człowiekiem, pomimo młodego wieku. Uczynny i aż rwie się do pracy, więc co wy macie do niego.



Adios...

PS: W poscie jest apre niespodzianek dla DODO/Arkha ;], możecie je "przyjąć" bo mi sie nie chce poprawiać.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 20:03:28 wysłana przez Arkhan »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Luty 2007, 20:13:05 »
Arthas - tak się zastanawiam, czy warto go po raz kolejny chwalić. Jeszcze zawrócimy chłopakowi w głowie i co wtedy? Nie chcemy chyba mieć jeszcze jednego moderatora z doświadczeniem...
Hmmmm, mimo wszystko temat czegoś wymaga. I bez logów wiadomo było, jak Arthas radzi sobie na stanowisku moderatora. Jego akcje są najczęstsze, najsłuszniejsze i najbardziej widoczne. Jakby to napisać, umie się sprzedać... bez skojarzeń, bez skojarzeń - je**ne perwersy!


Boba Fett - kolejna zdolna offiecka w stadku (do tych czarnych dojdziemy za chwilę). Wydaje mi się jednak, że jego pracę ciężko porównywać z tym, co wykonuje poprzednik. Boba zajmuje się po prostu mniejszą ilością działów, stąd też średnia liczba logów na jego koncie. Brak większych zastrzeżeń.


No i teraz dream twins:

DODO - chyba nikomu nie muszę przypominać kontrowersji, które wywołał jego sposób moderowania. Moim zdaniem jest to osoba, która dopiero się uczy. Jednak tutaj należy postawić sobie pytanie, czy taki ktoś nadaje się na moderatora oficjalnej strony o Gothic'u? Tym przedszkolem powinni zajmować się ludzie, którzy mają już obeznanie w pracy na poważnych forach. Niestety, o takich trudno w dzisiejszych czasach ( wielbię ten zwrot), więc trzeba było zatrudnić DODO [jak to się ku*wa odmienia, DODA? DODÊ(lol)]. Wydaje mi się, że była to decyzja z cyklu "koniecznych", której efekty mogliśmy już poznać - w/w ekscesy.
Niestety prawdą jest, że obecnie nie ma osoby, która mogłaby go zastąpić. Dlatego, drodzy radiosłuchacze, musicie przyzwyczaić się do postów z nadwagą, kolorowanką, kto wie, co pojawi się w przyszłości.
Ach, prawie zapomniałem: http://gothic.gram.pl/forum/index.php?show...=3513&st=40.
Chyba wiele wyjaśniać nie muszę. Zapewne, gdyby komuś chciało się przeglądać stare wypowiedzi w innych działach, trafiłby na podobne "akcje" w wykonaniu DODO(Y?). Oczywiście opcję "delete" pewnie wcięło, no i kto by się nią przejmował. Ot, kolejne zbędne gówno na forum.  


Arkhan - no, mam nadzieję, że oszczędzanie zarzutów u poprzednich moderatorów, tutaj na coś się przyda. Oj, bo mamy do czynienia z doświadczonym człowiekiem. Ciekaw jestem jak cholera, gdzie on zdobywał to doświadczenie. Może g.up? Lol, wiem doskonale, że większość go tam nie akceptowała na tym stanowisku, więc jest do wyśmiania. Pomijając oczywiście fakt, że znał Kcpx, a takie znajomości przydają się w dzisiejszych czasach (yeah).
No, jak widać, jedną kwestię mamy już za sobą, ale pora na kolejne wnioski.
Tutaj (TG) objawia nam się doskonale to, jak na pracy moderatora zna się szanowny Arkhan, tfu. Przypomnę chociażby historię o idiotycznym poście, który zamiast wylecieć na śmietnik, został przez niego poprawiony. Bywa, zdarza się, ot co.
Moim skromnym zdaniem jest to człowiek, który kompletnie nie nadaje się na moderatora. Nie mam pojęcia, w jakiej szkole on zdobywał to doświadczenie. Albo nie bywał na wszystkich lekcjach, albo prowadził je podstarzały duchowy, z winem mszalnym pod pachą.
Najbardziej boli mnie jednak fakt, że w pewnym sensie mogłem się przyczynić do tego awansu, tfu. Kto wie, co by się stało, gdybym nie zrezygnował ze swojego stanowiska. No cóż, moje wino, moje wino, moje wino.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 20:14:01 wysłana przez Reinmar »

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Luty 2007, 20:31:57 »
Cytuj
Może g.up? Lol, wiem doskonale, że większość go tam nie akceptowała na tym stanowisku, więc jest do wyśmiania. Pomijając oczywiście fakt, że znał Kcpx, a takie znajomości przydają się w dzisiejszych czasach (yeah).
Mówiłem o tej sytuacji "nagonki" na niego ;]. I tylko w tej sytuacji nie był idealnym modem. Mowiłem o jego pracy moderatora a nie o jego kłutniach. Znasz tą nagonke? To powinieneś wiedzieć co on czuł, jaki cieżar na nim spoczywał... Jaki stres! Ale wracając do pracy moda, to działał wzorowo. Dawał msłuszne warny, nie usuwał neisłusznie postów, ogólem byl idealny. Oczywiscie pomijam tutaj wszystkie sytuacje tej kłutnii! A o tym co on robił pod wpływem tych wszystkich "srajacych userów" mówić nie będę, bo "Jeśli czegoś sam nie doświatczysz, nie możesz o tym mówić." By ja :P, chodzi o to ze jeśli sam czegoś nie doświatczyleś to tak napawde bardzo amlo o tym wiesz, sam jestem tego przykładem. Bo zawsze w jakimś stopniu, nie wiedzialem czegoś o "czymś czego nie doswitczyłem" więc SZA!
A jego znajomość z Kacperexem nie ma nic do tego. Bo np. ja byłem "bliższą osobą Kacpiemu" niż Arkh a jakoś to on dostał moda nie?;] Był to dobry wybór, ale przez wielu userów stal sie negatywem.
"Rzeka płynęła w dobrą stronę, ale oni postawili tame, przez co z dobrego wyszło złe."
Kolejny mój cytacik i on w pełni oddaje tą sytuacje. Ale wiedz że nowy nabytek administracji "zna się na rzeczy" i jest dobrym modem. Ale tutaj znowu "tamujecie rzeke". Znowu ma wylać? Przecież płynie w dobrą strone! Zostawcie go, nie tamujcie rzeki to bedzie dobrze i nie bedzie się go czego czepiać!
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 20:36:12 wysłana przez Arkhan »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #8 dnia: 23 Luty 2007, 20:52:54 »
Cytuj
A ja go znam i wiem, że jest dobrym modem tlyko prezz nich oppełnił perę błedów.

Wybacz, ale taką argumentację to możesz sobie wsadzić.  
Twoje słowa nie są poprzedzone żadnym konkretnym przykładem, ot tak, opisujesz jego niby-doświadczenie, ponieważ jesteście dobrymi kumplami. Nie oczekuj w takim razie, że ktoś złapie się na tego typu rzeczy. Ja oceniam to, co widzę, pomijając oczywiście sam fakt, że nie darzę Arkhana szacunkiem.
Poza tym musisz być świadomy tego, że żadna nagonka nie ma prawa istnieć bez argumentacji. Co za tym idzie, nie wierzę w świętość Arkhana i jego całkowicie "czystą kartę".

Cytuj
tlyko prezz nich oppełnił perę błedów.

Coś jednak musiało wywołać taki sprzeciw, a zwalanie całej winy na innych jest śmieszne. Jeśli mam być szczery, to tylko pogrążasz swojego zajebistego kumpla. Błędów nie popełnia się jedynie z czyjejś winy, bo wina(o) nigdy nie leży tylko po jednej strony. Dlatego łaskawie daruj sobie to wybielanie Arkhana, gdyż przynajmniej do mnie ono nie trafia.

Cytuj
A jego znajomość z Kacperexem nie ma nic do tego.

LOL, wybacz, ale gdyby nie ta znajomość, on nigdy nie zostałby moderatorem na g.up. Zresztą, to się tyczy większości serwisów. ÂŻaden administrator nie powinien sobie pozwolić na zatrudnienie osoby, której nie zna. Dlaczego? Ano, dlatego, że nie będzie wiedział, czego się po niej spodziewać. Sztuka polega jednak na tym, aby nie przyjmować ludzi tylko ze względu na sympatię, gdyż często okazuje się to zgubne.



Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #9 dnia: 23 Luty 2007, 21:06:31 »
Cytuj
Twoje słowa nie są poprzedzone żadnym konkretnym przykładem, ot tak, opisujesz jego niby-doświadczenie, ponieważ jesteście dobrymi kumplami. Nie oczekuj w takim razie, że ktoś złapie się na tego typu rzeczy. Ja oceniam to, co widzę, pomijając oczywiście sam fakt, że nie darzę Arkhana szacunkiem.
Poza tym musisz być świadomy tego, że żadna nagonka nie ma prawa istnieć bez argumentacji. Co za tym idzie, nie wierzę w świętość Arkhana i jego całkowicie "czystą kartę".
Tak, ale bylem jego przeciwnikiem na poczatku, to coś świadczy chyba nie?
Pozatym ubzdurali sobie coś, zazdrośni byli że to on dostał moda a nie ktoś inny z dłuższym stażem. ALe wybór należy do admina, nie userów! Powymyślali sobie ze ma moda poznajomości. Na pewno to ze się znali, przyczyniło sie do jego wyboru na moda, ale poprzez to, że dzięki ich znajomości admin wiedzial że nadaje się Gray/Arkh na moda. Ale ofc userzy zaczeli go tamować, i jego gniew sie rozlał tam gdzie nie powinno być wody. Jest tylko człowiekiem i to co robil pod wpływem ich "nacisków" to raczej jest mało ważne. A jeśli uważacie inaczej to powiem wam, że wasze zdanie jest gówno warte bo nie byliście w takiej sytuacji!

Cytuj
Coś jednak musiało wywołać taki sprzeciw, a zwalanie całej winy na innych jest śmieszne. Jeśli mam być szczery, to tylko pogrążasz swojego zajebistego kumpla. Błędów nie popełnia się jedynie z czyjejś winy, bo wina(o) nigdy nie leży tylko po jednej strony. Dlatego łaskawie daruj sobie to wybielanie Arkhana, gdyż przynajmniej do mnie ono nie trafia.
Tak, leży ona po obu stronach, ale jeżeli oni by sie nie czepiali, nie tamowali rzeki to by nie było klutni... Zazdrośni poprostu....

Cytuj
LOL, wybacz, ale gdyby nie ta znajomość, on nigdy nie zostałby moderatorem na g.up. Zresztą, to się tyczy większości serwisów. ÂŻaden administrator nie powinien sobie pozwolić na zatrudnienie osoby, której nie zna. Dlaczego? Ano, dlatego, że nie będzie wiedział, czego się po niej spodziewać. Sztuka polega jednak na tym, aby nie przyjmować ludzi tylko ze względu na sympatię, gdyż często okazuje się to zgubne.
Tak, tu masz rację. Ale ja mowilem o tym ze oni wymyślili sobie, że on ma moda bo jest kolega admina. A miał moda bo admin go znał i wiedział że nadaje się na to stanowisko.

COś od ciebie(w stylu twojego słownictwa w temacie co do krysi i arkha):
Wypier***aj z tą tamą, bo cie zburze!!
I mam nadzieje że rozumiesz o co chodzi ;]. A jak nie to lepiej nie probój zrozumieć;p bo źle zrozumiesz ;d...

+

Lepiej sie Krysi poczepiaj, bo w jego sprawie akurat przyznaje tobie racje, ale odpier**l się od Graya Foxa! :P

PS: TAK NAWIASEM:
A czy ty dostałeś moderatora za to że biednyś dostał kopa z GN a później nie miał sie gdzie podziać?


EDIT: A tak pozatym to ja 1 raz piszac do Gray FOxa chcialem go zjechać, klucić się z nim itd. a wyszlo calkiem co innego... NIE OCENIAJ KSIÂĄÂŻKI PO OKÂŁADCE!


Przywołuję do porządku zarówno Ciebie, jak i Reinmara. Forum to nie miejsce na kłótnie i porachunki osobiste. Jeśli w dalszym ciągu będziecie prowadzić tą wymianę zdań, która mija się z tematem dyskusji, będą wyciągnięte konsekwencje... [Arthas]
Nie zależy mi na liczniku warnów... Nie tu :)...


EDIT0700:

Cytuj
Jeśli jednak już zadałeś to pytanie, to odpowiem Ci prosto z mostu, że nie ruszają mnie takie dziecinne zaczepki. Z taką ironią, to spierdalaj do piaskownicy dzieci straszyć, bo tutaj robisz wrażenie tylko na niedorozwniętych userach, których ostatnio coraz więcej. Co za tym idzie, możesz liczyć na szerokie audytorium.
Aha, dla Twojej wiadomości, sam zrezygnowałem z Gothic Net, gdyż był to serwis prowadzony przez nieodpowiednich ludzi. Niestety, tak to jest, jak słucha się pieprzenia Arkhana, który nie ma o tym zielonego pojęcia. Bywa... unsure.gif
Nie ja to wymyślilem... Nie znam tej sytuacji ale dla lepszergo efektu napisalem to co mi podsunął "on" ;]...
Pozatym może jak lubisz się bawić w piaskownicy to sie pobaw. Albo w strażaka z MÂŁODSZYMI kolegami... I koleżankami...

Cytuj
Jest to m.in. opanowanie, które powinno iść w parze z logicznym myśleniem. Forum to nie miejsce, gdzie rzeka może zalewać userów.
Mówie, nie znasz tego, w jakiej sytuacji był Gray wiec nie mów na ten temat. Mowilem już, nikt nie ejst idealny, a naprawde w takiej sytuacji opanowanie zachował by chyba tylko nasz papież... Czyli czlowiek idealny... Pozatym, nie wiesz co się stało dalej, a ja i tak uważam ze jak na taką sytuacje to on i tak był baardzo opanowany. Poprostu nie wytzrymał i nie byl idealny, ale zadnej rozruby nie bylo...

Pozdruffki dla chłopaczków i dziewczynek z piaskownicy...

EDIT0701: Po raz kolejny, iście mądra istoto, powtarzam, że to nie była moja prowokacja...A to co napisalem "o piaskowinicy" w stosunku do ciebie, było odezwem na twoje słowa obrazy!
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2007, 12:55:33 wysłana przez Jodelko »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Luty 2007, 21:10:44 »
Arkhan - obecnie jest moderatorem, i na dzień dzisiejszy tak pozostanie. Każdy, oczywiście ma prawo wypowiedziec swoje zdanie na temat każdego moda, bo to jest ten temat, jednaze prosiłbym troche przychamowac z niektórymi argumentami. Moze i nieznam dokładnej sytuacji dlatego to arkhan miałby odejsc, ale za to nie dostawałem żadnych sygnałów od Isentora, o zmianie sztabu. Dlatego tez, Arkh, nadal jest moderatorem, i nadal ma obowiązek pełnienia funkcji moderatora na forum Tawerny Gothic.

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #11 dnia: 23 Luty 2007, 21:19:05 »
Cytuj
A czy ty dostałeś moderatora za to że biednyś dostał kopa z GN a później nie miał sie gdzie podziać?

To już pytanie nie do mnie, a raczej do Thora, który mi zaproponował to stanowisko. Nie mam pojęcia, czy kierował się tym, że byłem moderatorem na gnet, czy tym, że darzył mnie sympatią. Jeśli jednak już zadałeś to pytanie, to odpowiem Ci prosto z mostu, że nie ruszają mnie takie dziecinne zaczepki. Z taką ironią, to spierdalaj do piaskownicy dzieci straszyć, bo tutaj robisz wrażenie tylko na niedorozwniętych userach, których ostatnio coraz więcej. Co za tym idzie, możesz liczyć na szerokie audytorium.
Aha, dla Twojej wiadomości, sam zrezygnowałem z Gothic Net, gdyż był to serwis prowadzony przez nieodpowiednich ludzi. Niestety, tak to jest, jak słucha się pieprzenia Arkhana, który nie ma o tym zielonego pojęcia. Bywa...  


Cytuj
Tak, leży ona po obu stronach, ale jeżeli oni by sie nie czepiali, nie tamowali rzeki to by nie było klutni... Zazdrośni poprostu....

Tak, ale to pozwala mi przypuszczać, że i tutaj może dojść do podobnej sytuacji. Moderator to jednak funkcja, która wymaga kilku rzeczy od człowieka. Jest to m.in. opanowanie, które powinno iść w parze z logicznym myśleniem. Forum to nie miejsce, gdzie rzeka może zalewać userów.

Cytuj
ale odpier**l się od Graya Foxa! :P

Widzisz, jakby to napisać, cmoknij mnie w zadek i powiedz mi, co jadłem na kolację?

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #12 dnia: 23 Luty 2007, 21:27:45 »
Po raz kolejny przywołuję do porządku i proszę, byście zaprzestali tych niepotrzebnych kłótni. Jeśli macie sobie coś do powiedzenia na temat Arkhana i chcecie o nim podyskutować, zróbcie to poprzez inną formę dyskusji i co najważniejsze - prywatnie.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 21:32:38 wysłana przez Arthas »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Luty 2007, 21:54:52 »
Ja też się wypowiem na temat moderatorów:

Arthas: To co można o nim powiedzieć już zostało napisane przez innych. Nie bez parady dostał SuperModeratora, jest na tym stanowisku bardzo dobry, radzi sobie bardzo dobrze i powiem, że jest najlepszym modem na Tawernie.

Boba Fett: Praktycznie tak samo jak w przypadku Arthasa tutaj jest. Moderator dobry i nie mam mu nic do zarzucenia. Jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Bardzo dobrze sobie radzi. Bardzo dobry moderator...

DODO: Kontrowersyjna postać przyznam, niektórzy mówią, że nie nadaje się na to stanowisko. Może jednak nie ma zbyt wielkiego doświadczenia w internecie na takich stanowiskach, ale nadaje się na moderatora. DODO bardzo często poprawia błędy na kolorowo bądź wytłuszcza je, ale to nie znaczy, że jest złym moderatorem. A ty drogi Reinmarze bluzgasz i krytykujesz go za każdy błąd jaki zrobi. Skoro taki dobry jesteś to czemu sam zrezygnowałeś? No właśnie zrezygnowałeś, nie ty jesteś teraz moderatorem, ale DODO, tak bardzo Ci to przeszkadza? Jeśli tak to czemu po prostu nie odejdziesz? Obyłoby się przynajmniej bez kłótni wszczynanych przez Ciebie... Co do samego DODA, wykonuje swoją pracę dość dobrze i nie mam do niego większych zastrzeżeń. Co do poprawiania błędów... owszem możesz to robić DODO, ale nie wytłuszczaj niczego, po prostu popraw...

Najlepsze na koniec ;]
Arkhan: Osoba, którą polubiłem i poznałem. Znam dobrze jego przygody na Gothic Up od dwóch źródeł, od niego i od samych tych, którzy byli przeciw niemu. Obie wersje znam i muszę przyznać pełnię racji Jodełce.  Arkhan jest osobą, która naprawdę zna się na rzeczy. Jednak ma pewną wielką wadę, łatwo go wkurzyć, co później prowadzi do wielkich kłótni często kończących się źle dla jednej ze stron. Co do sporów na Gothic Up. To nie Gray przesadzał tylko druga strona (eMzi i wiele innych). Mam powiedzieć co robili? Włamali się do jego konta, spamowali przez to, wstawiali tam rzeczy obraźliwe dla Arkhana. Naprawdę nie ma osoby, która zachowałaby wtedy spokój.

Cytuj
Arkhan - no, mam nadzieję, że oszczędzanie zarzutów u poprzednich moderatorów, tutaj na coś się przyda. Oj, bo mamy do czynienia z doświadczonym człowiekiem. Ciekaw jestem jak cholera, gdzie on zdobywał to doświadczenie.
Wymienić Ci to wszystko? Dobrze, nie ma sprawy ;]
Gothic all [niebieska szata, admin Lee], gothic trylogy, admin wordall, admin Fan Club Gothic, Tawerna Gothic mod, bilbioteka rpg mod, forum immortal mod, gothic-extra mod, Gothic Up mod

Arkhan jest naprawdę odpowiednią osobą na tym stanowisku, powiem nawet, że nadaje się na to stanowisko bardziej od Ciebie Reinmarze. Oczywiście, ty myślisz inaczej i mówisz, że jest niedoświadczony (LOL!). On jest bardziej doświadczony od większości z nas. Ma więcej doświadczenie ode mnie, mimo iż działam w internecie już OSIEM LAT! Ale cóż... Reinmar zawsze musi mieć rację i jak ktoś sądzi inaczej zaraz zostanie przez niego zbluzgany i starty z ziemią... cóż, tylko to umiesz.
Kończąc, powiem, że Arkhan to przykładny moderator z przykrą przeszłością, ale jak się człowiek rozkręci to za każdym razem (gdzie nie byłby modem) da z siebie wszystko i będzie dobrze wywiązywał się z obowiązków. Gray Fox to super kolega, dobry moderator...

Pozdrawiam ;] .
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 22:43:20 wysłana przez Crisis »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Luty 2007, 22:14:20 »
Cytuj
DODO - chyba nikomu nie muszę przypominać kontrowersji, które wywołał jego sposób moderowania. Moim zdaniem jest to osoba, która dopiero się uczy. Jednak tutaj należy postawić sobie pytanie, czy taki ktoś nadaje się na moderatora oficjalnej strony o Gothic'u? Tym przedszkolem powinni zajmować się ludzie, którzy mają już obeznanie w pracy na poważnych forach. Niestety, o takich trudno w dzisiejszych czasach ( wielbię ten zwrot), więc trzeba było zatrudnić DODO [jak to się ku*wa odmienia, DODA? DODÊ(lol)]. Wydaje mi się, że była to decyzja z cyklu "koniecznych", której efekty mogliśmy już poznać - w/w ekscesy.
Niestety prawdą jest, że obecnie nie ma osoby, która mogłaby go zastąpić. Dlatego, drodzy radiosłuchacze, musicie przyzwyczaić się do postów z nadwagą, kolorowanką, kto wie, co pojawi się w przyszłości.

Wiec, jednak że każdy znas się uczy na błędach. To samo DODO. Jeżeli nie damy mu szansy, to gdzie nabędzie doświadczenia bycia moderatorem? Moderatorem, który w przyszłości, będzie znaczącą postacią na forum. Musimy dawać ludziom szanse się wykazac, nawet jeżeli im to początkowo nie wychodzi. Potrzebują czasu, który oczywiście otrzymają, a czy go wykorzystają to już wyłącznie zależy od danych osób. Dlatego nie przekreślajmy kogos, kogo tak jeszcze do końca nie poznaliśmy. Bo moderatorów, wybieramy my administratorzy, przez których wy userzy macie obowiązek poruszac sie na forum zgodnie z regulaminem.
Co do jego dopisków, mam nadzieje, że zaprzestanie tego typu działalności.

Cytuj
Arkhan - no, mam nadzieję, że oszczędzanie zarzutów u poprzednich moderatorów, tutaj na coś się przyda. Oj, bo mamy do czynienia z doświadczonym człowiekiem. Ciekaw jestem jak cholera, gdzie on zdobywał to doświadczenie. Może g.up? Lol, wiem doskonale, że większość go tam nie akceptowała na tym stanowisku, więc jest do wyśmiania. Pomijając oczywiście fakt, że znał Kcpx, a takie znajomości przydają się w dzisiejszych czasach (yeah).

Tak samo jak wyżej napisałem, nie obchodzi mnie co było kiedys, chłopak otrzymał szanse, którą wykorzysta albo nie. Albo nabierze doswiadczenia w tym co będzie robic, albo poprostu zostanie usunięty z tej funkcji. Tak czy owak nie dowiemy się tego jeżeli nie damy mu szansy. Powtarzam jeszcze raz, nieobchodzi mnie co było keidys tam w jakims tam gup'ie.

Cytuj
Moim skromnym zdaniem jest to człowiek, który kompletnie nie nadaje się na moderatora. Nie mam pojęcia, w jakiej szkole on zdobywał to doświadczenie. Albo nie bywał na wszystkich lekcjach, albo prowadził je podstarzały duchowy, z winem mszalnym pod pachą.
Najbardziej boli mnie jednak fakt, że w pewnym sensie mogłem się przyczynić do tego awansu, tfu. Kto wie, co by się stało, gdybym nie zrezygnował ze swojego stanowiska. No cóż, moje wino, moje wino, moje wino.

Każdy ma prawo do swojego zdania. Po to ten temat został założony.
Cytuj
A jego znajomość z Kacperexem nie ma nic do tego. Bo np. ja byłem "bliższą osobą Kacpiemu" niż Arkh a jakoś to on dostał moda nie?;] Był to dobry wybór, ale przez wielu userów stal sie negatywem.
"Rzeka płynęła w dobrą stronę, ale oni postawili tame, przez co z dobrego wyszło złe."
Kolejny mój cytacik i on w pełni oddaje tą sytuacje. Ale wiedz że nowy nabytek administracji "zna się na rzeczy" i jest dobrym modem. Ale tutaj znowu "tamujecie rzeke". Znowu ma wylać? Przecież płynie w dobrą strone! Zostawcie go, nie tamujcie rzeki to bedzie dobrze i nie bedzie się go czego czepiać!

Powtarzam, poraz kolejny nie obchodzi mnie to, co było kiedyś. Chłopak, dostał szanse tu i teraz, a co wydarzyło sie kiedyś, tam niema najmniejszego znaczenia. Jest oceniany wyłącznie za to jak się sprawuje na forum Tawerny Gothic, a nie za to jakim był to gówniarzem na gup'ie. Dlatego, apeluje aby sytuacje związane z jakimiś głupimi historiami, związanymi z innymi stronami Gothica, były omawiane prywatne na PW, badz gg. Nie bede tego tolerował w tym temacie.
Cytuj
LOL, wybacz, ale gdyby nie ta znajomość, on nigdy nie zostałby moderatorem na g.up. Zresztą, to się tyczy większości serwisów. ÂŻaden administrator nie powinien sobie pozwolić na zatrudnienie osoby, której nie zna. Dlaczego? Ano, dlatego, że nie będzie wiedział, czego się po niej spodziewać. Sztuka polega jednak na tym, aby nie przyjmować ludzi tylko ze względu na sympatię, gdyż często okazuje się to zgubne.

Tak jak wyżej, ludzie to jest Tawerna Gothic, a nie gup.

Podsumowując, poziom waszej dyskusji jest żenujący z obu stron. Przypominam owy temat został stworzony, do prowadzenia dyskusji, wyłącznie trzymającej się na dobrym poziomie. Niestety wy takowego poziomu nie utrzymujecie, mimo że proszono o to już wcześniej. Z obu stron zachowujecie się nie zbyt normalnie, rozumiem można napisać cios co leży na sercu, ale bez przesady ludzie, jakieś zasady chyba musza byc? Czyz nie? Dlatego poraz ostatni upominam was, oraz tych którzy mają zamiar w podobny sposób prowadzic dyskusje, że jeżeli takowa sytuacja sie powtórzy temat zostanie zamknięty, a dani użytkownicy będą mieli zablokowaną mozliwosc pisania w tym temacie. Na tego typu rozmowy macie gg, pw. Nie zapominajcie o tym.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Luty 2007, 23:58:26 »
Nie mam zamiaru oceniać pracy kolegów a jedynie sprostować kilka skarg pod moją nazwą. Pierwszą uwagę pragnę skierować do Pana Zeltixx'a. Z tego co widzę przebywasz na forum dość rzadko a twe tak zwane "minusy" bierzesz z początków mojej kariery. Jeśli jeszcze się nie zorientowałeś nie stosuję kolorów od bardzo dawna lecz ty do tej pory wypominasz mi je. Na początku pracy dostałem pozwolenie od jednego z adminów na zastosowanie tej metody więc nie życzę sobie być dalej ciągnął temat który już dawno został zamknięty. Drugą sprawą jest podpis. Czy możesz wskazać mi choć JEDEN post gdzie podpisałem się w sposób który raczyłeś zamieścić w swym poście? Wątpię byś znalazł, gdyż nie dawałem aż tak widocznych dopisków. Jeśli już się podpisywałem to dyskretnie jeśli błędy obejmowały cały post. Nie życzę sobie byś przytaczał argumenty które nie są poparte dowodami. Po trzecie jeśli nie zauważyliście od czasu pamiętnej akcji nie ingeruję w jakikolwiek w treść postów. Jednakże wy nawet nie chcecie sprawdzić daty pogrubienia, którą zawsze zostawiałem. Jeśli już powstał ów temat to proszę oceniać zarząd z należytą powagą. W tym temacie toczona jest jedyna ogólna ocena pracy moderatorów lecz kilka osób najwyraźniej ma inne poglądy i zamierzali zrobić mały chaos w tym temacie. Bardzo proszę by swoje osobiste odczucia załatwiać drogą prywatnych wiadomości.


Offline Zeltixx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Luty 2007, 09:57:06 »
Cytuj
więc nie życzę sobie być dalej ciągnął temat który już dawno został zamknięty.

Czy to koncert życzeń, czy uważasz, że możesz mi rozkazywać?  

Cytuj
Czy możesz wskazać mi choć JEDEN post gdzie podpisałem się w sposób który raczyłeś zamieścić w swym poście?

To akurat miało być żartem i wyolbrzymieniem wad Twoich... nawyków.

Cytuj
Nie życzę sobie byś przytaczał argumenty które nie są poparte dowodami.

Patrz: pkt 1. (to co? mam kopiować te posty? chyba sam przyznałeś, że robiłeś tak jak mówiłem tzn. kolorowanki itd.?)

Cytuj
Jednakże wy nawet nie chcecie sprawdzić daty pogrubienia, którą zawsze zostawiałem.

Powiedz mi proszę, co mnie to g**no obchodzi czy Ty to zrobiłeś w maju w marcu czy w grudniu. Początek, koniec kariery, wszystko jedno. Myślisz, że usprawiedliwia Cię to, że wtedy jeszcze nie byłeś "doświadczony"? Otóż nie. Oficjalna polska strona to poważny site i na pewno nie powinien się znajdować tu ktoś taki jak Ty. A tym postem udowodniłeś nam, jak dziecinne masz nastawienie i jak to nie umiesz przyjąć krytyki.

Cytuj
W tym temacie toczona jest jedyna ogólna ocena pracy moderatorów lecz kilka osób najwyraźniej ma inne poglądy i zamierzali zrobić mały chaos w tym temacie.

Boisz się wskazać palcem, co? No cóż, tu jak widzisz, nikt nie robi chaosu, dyskutować można do woli, a to nie jest od razu kłótnia. Każdy ocenił moderatora i ew. powiedział z czym w ocenie danego poprzednika się nie zgadza. To nie jest od razu chaos czy kłótnia (jak to zwykł nazywać Crisis). Oceniłem Cię, nie uszanowałeś mojego zdania, cóż, Twoja sprawa, jednak spróbuj przyjąć krytykę a zbędne komentarze zachować dla siebie, lub przynajmniej nie próbować się w tak żałosny sposób bronić.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Luty 2007, 10:43:14 »
Mam nadzieje, że pisze już tutaj w ten sposób ostatni raz. A więc.

Temat służy, wyłącznie wymianie poglądów, na temat moderatorów forum. A więc ludzi którzy są niezmiernie odpowiedzialni na forum. Każdy ma prawo do swojego zdania, przecież panuje wolność słowa(niby). Jednak prosiłbym, aby rozmowy, bądź zarzuty które będą skierowane pod któregoś z moderatorów, stały na odpowiednim poziomie. Nie zapominajcie, że nadal jest to moderator forum, któremu czy wam się podoba czy nie należy się szacunek. Dlatego nalegam, aby rozmowy w tym temacie były prowadzone w sposób rzetelny i poprawny.

Pozdrawiam

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Luty 2007, 12:27:54 »
Cytuj
Gothic all [niebieska szata, admin Lee], gothic trylogy, admin wordall, admin Fan Club Gothic, Tawerna Gothic mod, bilbioteka rpg mod, forum immortal mod, gothic-extra mod, Gothic Up mod

Kolejny fan Arkhana, który jedynie przeszkadza mu swoimi wnioskami. Wybacz, drogi wieszczu, ale z w/w serwisów, jedynie TG i G.up (lol) mogą zostać uwzględnione w jego CV. Cała reszta to drugoplanowe fora, co do których mam mieszane uczucia (zresztą nie tylko ja). I muszę przyznać, że powaliłeś mnie na kolana "niebieską szatą". Będę dręczył tym Arkhana.  

Cytuj
Ma więcej doświadczenie ode mnie, mimo iż działam w internecie już OSIEM LAT!

Widzisz, jedni na opanowanie internetu potrzebują kilku miesięcy, a innym i osiem lat nie wystarczy. Sprawa wygląda zupełnie inaczej, jeśli weźmiemy pod uwagę moderowanie. Bo jakie umiejętności ma osoba, która bawiła się jedynie na przeciętnych serwisach - małe.
I jeśli już wspomniałeś o sobie, to wybacz, ale nie masz nawet co porównywać się z Arkhanem, który moim zdaniem jest cienki.  

Cytuj
Reinmar zawsze musi mieć rację i jak ktoś sądzi inaczej zaraz zostanie przez niego zbluzgany i starty z ziemią... cóż, tylko to umiesz.

Po pierwszy, niektórych osób z ziemią zrównać nie można, gdyż już znajdują się poniżej jej poziomu. Po drugie - cała sztuka polega na tym, że nie umiesz zbudować swoich poglądów, popartych jakimikolwiek argumentami. Ot, raz piszesz jedno, a następnie drugie. Nie dziw się więc, że to żaden problem zakwestionować Twoje zdanie, które w mojej opinii jest warte niewiele.

Cytuj
Nie mam zamiaru oceniać pracy kolegów a jedynie sprostować kilka skarg pod moją nazwą

Bardzo żałuję, że nie odniosłeś się do przytoczonego przeze mnie przykładu.   Mam przez to rozumieć, że przyznajesz mi rację, czy że masz to gdzieś?


Cytuj
Temat służy, wyłącznie wymianie poglądów, na temat moderatorów forum.

Od siebie mogę jedynie napisać, że niepotrzebnie używałem wulgaryzmów. Jeśli to kogoś uraziło, zniszczyłem komuś dzieciństwo... "pardon". Poza tym była to reakcja na słabą prowokację, w wykonaniu pana J.



Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Czerwiec 2007, 19:11:37 »
Chciałbym podziękować za wypowiedzi na temat mojego odejścia. Bardzo je sobie cenię, nawet, jeśli były negatywne dla mojej osoby.

Cytuj
Generalnie BF jest zagadką samą w sobie, bo kiedy chcesz z nim porozmawiać na sprawy prywatne to zawsze jest później, jutro, kiedyś, a kiedy on chce, by osądzili go inni, to chcę to odrazu.
Sprawa została wyjaśniona i wiesz, dlaczego tak postąpiłem. Nie miej mi tego za złe. Mam nadzieję, że mnie rozumiesz.

Cytuj
Byłeś, jesteś i będziesz filarem tego forum i nic tego nigdy nie zmieni. Nie zważaj na to i przez pryzmat tego, że jesteś moim najlepszym przyjacielem, po prostu osądzam Cię obiektywnie - jako "część" zarządu i teamu, który tworzymy.
Dziękuję, że tak uważasz, ale, jak widzę, nie każdy tak uważa. Doszedłem do prostego wniosku, że dla większość zarządu będę (jestem) piątym kołem u wozu i lepiej będzie dla portalu, jeśli ja się uwolnię od nich (zarządu), a oni ode mnie.

Cytuj
Każdy z czasem ma chwile pełne zwątpienia, a ty tym bardziej w takim momencie nie powinieneś rezygnować, wręcz przeciwnie - wziąć się w garść i jeszcze lepiej pracować, choć nie wiem, czy można lepiej w Twoim wypadku.
Wychodzi na to, że nie można lepiej w moim wypadku. Chyba, że mam złamać swoje postępowanie i racje, w które wierzę. Przykro mi, ale bardziej mi zależy na kolegach, portalu i moich poglądach, niż na zachciankach zarządu.

Cytuj
już nic nie byłoby jak dawniej, nie chciałbym, żeby przez to rozpadła się część teamu, bo wówczas mogłoby do tego dojść.
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Ale obawiam się, że mogłoby do tego dojść, jeśli pozostałbym w nim. W takim teamie bardzo ważna jest współpraca - a ta akuratnie, według mnie, już nie istnieje pomiędzy wszystkimi.

Cytuj
popełnisz ogromny błąd, który może nieść poważne konsekwencje w przyszłości.
Liczę się z tym. Ale także co niektórzy taki błąd popełnili i nie tylko ja będę cierpiał przez ich wybory i ,,zachowanie".

Jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia, nie widzę sensu twojego odejścia z forum.Widzę kilka takich rzeczy, ale gdyby już, to odszedłbym przez nie o wiele wcześniej. Zarząd za to ma o wiele za dużo takich rzeczy do zarzucenia mi, a ja nie zamierzam za bardzo się kłócić o to. Nie pasuje już mu moje postępowanie i koniec.

Do tej pory dla Tawerny Gothic zrobiłeś bardzo dużo, i myślę że mógłbyś zrobić jeszcze więcej.Wierz mi, że chciałbym zrobić o wiele więcej dla samego portalu. Ale... Cóż, nie będę więcej na temat mówić, by znów nie zostać nazwany ,,męczennikiem". :)

A teraz czas na post Reinmara.
Cytuj
Wiadomo doskonale, że nikt Cię tutaj nie zjedzie i nikt Ci wprost nie napisze, że masz sobie po prostu spie... pójść.
Każdy miał prawo napisać, co o tym sądzi i ja bym to zaakceptował.

jest Fett (lol, że niby nazwisko)... Akurat tak się złożyło, że mój nick to imię i nazwisko postaci. Ale w sumie to się dobrze składa i ja w tym nie widzę żadnego lola.

Dlatego dostrzegam tutaj jedynie zabieg - niech mi powiedzą, że jestem cool, niech potwierdzą, jaki to Fett jest zajebisty i ile mu zawdzięcza TG, niech mnie pocieszą (...).
Szczerze, to właśnie strzelałem, że Ty walniesz tu takie coś. =P Ja chciałem się tylko dowiedzieć, co sądzi reszta forum na temat mojego odejścia (dostałem zgodę na takie ,,spytanie się") - czy aby według nich spełniam kryteria odpowiedniego moderatora, czy też może jestem taki ,,bee", by się poprawić lub w ogóle usunąć z zarządu i dać miejsce komuś, kto według nich będzie o wiele lepszy na tym stanowisku. Chyba mam prawo wiedzieć, co ludzie o tym sądzą? Nie będę się przecież bawił w wysyłanie do każdego z osobna pytania, co o tym ktoś myśli.

Zaraz wyjdzie na to, że pan Fett jest wspaniałomyślny i zrezygnuje z posady moderatora, bo tak chce lud TG - śmiech na sali... Nie wiem, czy kiedykolwiek ktoś Ci to mówił, ale nie jesteś pępkiem świata, a Twoje prywatne sprawy nie są najważniejszymi na forum.ÂŚmiech na sali to jest teraz, gdy czytam takie głupoty, jakie piszesz.

Nie żeby coś, ale warn nie jest ulotką, którą można każdemu rozdać. Są inne metody upominania, a ostrzeżenie to chyba ostateczność - nie psychiczne zboczenie moderatora, który pragnie cokolwiek udowodnić sobie i reszcie ekipy. Jeśli naprawdę myślisz, że Twoja praca będzie oceniana pozytywnie, bo dziennie rozdasz kilka warnów, to raczej jesteś w błędzie.Tobie się chyba coś pomieszało. ÂŻe ja niby tylko warnami dysponuję i tylko w nich widzę rozwiązanie? To jest dopiero lol, drogi Reinmarze.

Cytuj
Znam Triveta od dłuższego czasu i stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że nie można go utożsamiać z samotnymi łowcami.
A co tu ma zabawa do mnie i do tego, jak postępuję? (-_-')

I tak sam podejmiesz decyzję,
Podjęliście ją za mnie, a ja tylko dokończyłem dzieła. Tyle, kropka.

A krócej mówiąc - odchodzę z zarządu.   Bardzo dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali, współpracowali ze mną (nie tylko team TG) i poświęcili mi czas. Dziękuję za szacunek i wyrozumiałość. Mam nadzieję, że z wieloma z Was nie urwę kontaktu oraz że będziecie mieli do mnie takie samo podejście, jakie mieliście dotąd.

With respect
Boba Fett

Ps Nie będę się z Tobą kłócić, Reinmar, i nie obchodzi mnie, co mi odpowiesz na mój post.
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2007, 19:43:43 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Praca moderatorów "Raport"
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Czerwiec 2007, 19:11:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything