Autor Wątek: Jarkendar  (Przeczytany 1970 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Jarkendar
« dnia: 19 Luty 2007, 19:55:37 »
A wiec mam pytanie.W ktorym rozdziale isc juz na jarkendar.Bo ja zawsze chodzilem w 3 rozdziale do jarkendaru i sie wacham czy tym razem nie isc tam w 2 rozdziale.Prosze o odpowiedzi.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Jarkendar
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 20:03:15 »
II rozdział nic ci nie da, a co więcej, może ci przysporzyć tylko kłopotów. Związane jest z tym najczęściej słabe statsy graczy, no chyba że ty specjalnie sobie nabijasz levelki na Jarkendar i chcesz mieć większe doświadczenie na Górniczą Dolinę, jednak jeżeli już zdecydujesz się na taki krok, to "większe" doświadczenie dużo ci się nie przyda może zaledwie na 3 orków. Nie polecam tego kroku zawsze lepiej jest iść w 3, ale wtedy poczujesz głód nie zasmakowanego owocu ;D. Wybór należy do ciebie.

Pozdrawiam.

Forum Tawerny Gothic

Jarkendar
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2007, 20:03:15 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Jarkendar
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Luty 2007, 20:35:44 »
Moim zdaniem powinieneś iść najpierw właśnie do Jarkendaru, czyli od razu w II Rozdziale udać się przez portal do Nowego ÂŚwiata. Licz się jednak z tym, że  będzie z początku bardzo ciężko, gdyż Dolinę Budowniczych zamieszkuje wiele potężnych bestii, ale o tym chyba nie muszę wspominać. Niemniej jednak, na twoim miejscu zdecydowałbym się na Jarkendar, zawsze łatwiej jest później, gdy będziesz musiał przemierzać sporą część Górniczej Doliny.

Offline Pattrix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: -2
Jarkendar
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Luty 2007, 11:44:20 »
Ja zawsze ide w drugim rozdziale, ponieważ to wszystko jest wtedy bardziej chronologiczne. jak jesteś najemnikiem to najpierw do GP,  bo tam dostaniesz od gorna średni pancerz najemnika. W przeciwnym razie bedziesz go musiał kupić u Lee, albo biegać po Nowym ÂŚwiecie z gorszym opancerzeniem.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Jarkendar
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Luty 2007, 14:12:35 »
Dzieki za rady.Pytam sie tylko poniewaz gdy jestem w 3 rozdziale w jarkendarze to potem czuje taki niesmak ze szpon beliara jest slabszy i za malo poziomow moge nabic.A wy co o tym sądzicie??Prosze o odpowiedzi:)

Forum Tawerny Gothic

Jarkendar
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Luty 2007, 14:12:35 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything