Autor Wątek: Postacie w g3  (Przeczytany 3638 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ziemuś

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Postacie w g3
« dnia: 12 Luty 2007, 00:57:17 »
Ja uważam za ulubioną postać druida, ponieważ może się zmieniać w zwierzątka    Moze tez oswajac je    i brac do pomocy :D  A poza tym nosi fajna szate i jest przyjacielem zwierzat i przyrody ;)

Ty chyba nie rozumiesz pojęcia postać. W swojej wypowiedzi ująłeś całą grupę a nie pojedynczą postać. Jeśli miałbym tłumaczyć to dam to na przykładzie:

postać - osoba

DODO
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2007, 12:07:28 wysłana przez DODO »

Offline dragonsblack

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Postacie w g3
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2007, 13:49:04 »
Ja najbardziej lubię Xardasa.
Został on nekromantą a to moja ulubiona gildia.
Jest tajemniczy i nigdy nie wiadomo jak postąpi.
Po wchlonięciu mocy smoka ożywieńca został wybrańcem Beliara.


Radzę się bardziej wysilić przy następnych wypowiedziach. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2007, 10:52:20 wysłana przez Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Postacie w g3
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Marzec 2007, 13:49:04 »

Offline Kor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Postacie w g3
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec 2007, 22:43:16 »
Jako że to mój pierwszy post chciałbym się przywitać : Witajcie!!  
 Moją ulubioną postacią jest Diego ponieważ to przyjaciel bohatera od Gothic1 ,mam również sentyment to Miltena (sam nie wiem czemu ?! ale lubię go).

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Postacie w g3
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2007, 22:48:30 »
Moją  ulubioną postacią jest Xardas, zawsze ma ambitne plany... Daje fajne questy. Poza tym podoba mi się aura niewiedzy która panuje wokół niego, Niby nekromanta, ale każe nam pokonac smoki, niby jest trochę za Innosem, ale każe nam wygnać go ze świata ludzi raz na zawsze. Drugą postacią, która bardzo mi się podoba jest Lee. Jego postawa, historia, życie, chęć zemsty, bardzo to wszystko współgra ze sobą i pasuje nawet do jego twarzy- zmęczonej życiem, ale nadal silnej  i łaknącej zemsty...

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Postacie w g3
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Marzec 2007, 15:37:23 »
Witam, to mój pierwszy post. Otóż moją ulubioną postacią, jest Gorn. Pomagał on nam w wielu trudnych sprawach, np. jak szukaliśmy kamieni ogniskujących, to go spotkaliśmy i nam pomagał. Ma bardzo przyjemny i twardy charakter, łatwo się nie poddaje, jest silny, przyjacielski. Takie postacie lubię. Poza tym jest też wojownikiem, moim zdaniem najtwardszym i najlepiej wyszkolonym wojownikiem w całej Myrthanie. Jest przyjacielem Lee, którego też bardzo lubię, najemnikiem, którym najlepiej mi się gra. Ogólnie Gorn jest najlepszy! Pozdrawiam... Travis

Offline Esmeralda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zagubiona w krainie Nordmaru
Postacie w g3
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Maj 2007, 21:36:22 »
Od Gothica 1 uwielbiam Gorna. Jest silny, twardy, wielki, przyjazny, pomocny, ma fajne poczucie humoru no i tak jak ja co chwile pakuje się w kłopoty :D A nasz bohater go ratuje :P Myślę też, że jest godny 100% zaufania. Raczej nigdy nie zawiódł Beziego?
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2007, 21:36:45 wysłana przez Esmeralda »

Offline SzlugA

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Postacie w g3
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Maj 2007, 21:50:17 »
Moim zdecydowanym faworytem jeśli chodzi o postać z całej sagi gier Gothic jest Xardas. Ponieważ nigdy nie wiadomo jak postąpi, zrezygnował z uczestnictwa w "kościele" Innosa na rzecz Beliara oraz jakby nie było cały wątek w grze kręci się wokół niego. Pomagał on również naszemu Bezimiennemu. Fakt, że widział w tym swoją korzyść, ale każdy z nas (ludzi) jest w głębi swojego Ego egoistą.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Postacie w g3
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Maj 2007, 22:39:00 »
Moimi ulubionymi bohaterami są przyjaciele (Gorn,Diego,Lester,Lares,Milten.Bezi) i Xardas.Ich lubię dlatego, że stanowią zgraną i niepokonaną paczkę, która trzyma się razem od koloni.Diego - przebiegły złodziej,Gorn - silny niczym Tur, Milten - mądry i stanowczy,Lester - znawca ziół, Lares - szczwany lis i Bezi - "ratownik" Myrthany. Natomiast Xardas jest tajemniczą, mądrą, przebiegłą i potężną postacią. Dokonał wielkiego cudu, przechytrzył Beliara i odebrał mu cząstkę mocy.
Pozdro

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Postacie w g3
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Maj 2007, 14:20:02 »
Moja ulubiona postacia w Gothicu jest Diego.To nasz stary dobry kompan,który pomaga nam w trudnych sytuacjach. Pozatym jest swietnym mysliwym i mistrzem zlodziejstwa.Jego ulubiona rzecza sa pieniadze i zawsze jest dla nas zyczliwy.Wlasnie dlatego go lubie.


PS:Przepraszam za bledy.Mam popsuta klawiature!  

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Postacie w g3
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maj 2007, 18:11:27 »
Moją ulubioną postacią jest oczywiście Lee.Jest uczciwy,honorowy i dobrze walczy.Wcale mu się nie dziwie że chce zabic króla.Jest starym przyjacielem i pomaga Bezimiennemu.Ludzie jak ludzie starzeją się.Według mnie najlepiej wyglądał w gothicu 2.


100 post
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2007, 18:11:58 wysłana przez lees »

Offline Kri$$

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Postacie w g3
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Maj 2007, 15:07:54 »
Dla mnie najlepsi są: Milten gorn i diego gdyż te postacie towarzyszą nam od 1 części gothica i najwięcej nam pomagają.

Offline caleb

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Postacie w g3
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Czerwiec 2007, 01:11:30 »
Gorn i angar najlepiej walczą sprawdzałem spawnowalem orki i innych przeciwników z tym ze angar jest uniwersalny ale ma mniej hp a gorn jest ciut lepszy przeciwko orkom od angara ale gorzej se radzi np z elita najemników.Ciężko było wybrać jedna postać ale wnioskując z tego chyba angar jest the besciak :)
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 02:03:13 wysłana przez DODO »

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Postacie w g3
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Sierpień 2007, 19:31:22 »
Ja przepadam za Miltenem . Jest on cichy , spokojny oraz jest też potężnym Magiem Ognia . Tylko właśnie jak powiedział  MeGiddo okropnie go zrobili w G3 ale w poprzednich częściach wyglądał spoko  :D

Forum Tawerny Gothic

Postacie w g3
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Sierpień 2007, 19:31:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything