Autor Wątek: Wykuwanie broni  (Przeczytany 3268 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tj Deck

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Wykuwanie broni
« dnia: 03 Luty 2007, 00:48:37 »
Witam.. W klanie młota mieszka podobno najlepszy kowal w Myrtanie i jest on wytapiaczem rudy. Po zaliczeniu dla niego 2 questow, zgadza się aby nauczyć nas sztuki wykuwania broni z czystej rudy magicznej. Wszystko fajnie, ale.. właśnie.. gdzie mogę znaleźć jakikolwiek przepis na bron, która potrzebowała by takiej umiejętości??? Bo do tej pory nie znalazlem zastosowania dla tego "skilla" .. Plss Help..

pzdr,
Tj Deck
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 00:49:14 wysłana przez Tj Deck »

Offline Reynart

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Wykuwanie broni
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2007, 03:36:13 »
Recepty takowe wystepuja w "skrzyniach" po otwarciu 29(z koli) plan (Miecz runiczny)
39 plan (Miecz przodków)  43 plan (Moc przodków)
To chyba wszystko jesli chodzi o inne miejsca nie mam pojecia  

Forum Tawerny Gothic

Wykuwanie broni
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Luty 2007, 03:36:13 »

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Wykuwanie broni
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2007, 20:12:51 »
A ja mam takie pytanie, gdy wykuje ten miecz dla Ingvara to on zleca mi pozyskanie zgody trzech innych kowali. No więc udaję się do ich klanów do ich domów, ale tam ich nie ma! Gdzie znajdę Larsona i Kalana, a Pedar będzie w tym samym miejscu, co na początku?

Offline Simon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
Wykuwanie broni
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Luty 2007, 09:28:17 »
W temacie tych kowali polecam mapkę:
http://img246.imageshack.us/my.php?image=worldmapszg5.jpg

Ale ogólnie jest to dosyć żmudna misja, a nagroda nie warta męczarni, chyba że nagrodą ma być doświadczenie, ale tego w G3 jest pod dostatkiem.

Offline luki_roger

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Wykuwanie broni
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Kwiecień 2007, 20:01:31 »
Plany tych broni znajdziesz w "skrzyniach" (tylko nie mów, że się z takim czymś jeszcze nie spotkałeś  ). Radze zajrzeć do tematu o skrzyniach na tym forum. Jeśli chodzi o czystą magiczną rudę to z tego co wiem jest jeden egzemplarz. Gdy wyzwolisz Nordmar od Orków to zgłoś się do Kertha w Klanie Ognia i jako nagrodę zażycz sobie rudy to wtedy dostaniesz sztabkę CZYSTEJ magicznej rudy  

Ja też mam pytanko. Otóż do wykucia Miecza Przodków i Mocy Przodków potrzebna jest roślinka Dragrot. I tu pytanie : gdzie mogę ją znaleźć bądź kupić ? Pamiętam, że miałem chyba jedną, ale ją najzwyczajniej zeżarłem    . Jeśli nie ma ich więcej to w ostateczności prosiłbym o kod na tę roślinkę, jeśli taki jest oczywiście.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień 2007, 20:02:36 wysłana przez luki_roger »

Offline Pan Gothic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Wykuwanie broni
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Sierpień 2007, 17:41:36 »
A ja mam takie pytanko chce wykuc miecz półtorareczny a nie mam jakiejs rudy żelaznej skad mam ja wziasc bo muze mieć to bo mam dwa miecze a zalecane na początku jest dwa miecze półtoraręczne

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Wykuwanie broni
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpień 2007, 17:59:53 »
W pobliżu Okary znajduje się kopalnia a przed nią jest jakiś typek co powie ci o niej. W środku znajdziesz kilka pełzaczy ale masz tam złoża siarki, rudy i żelaza.

Forum Tawerny Gothic

Wykuwanie broni
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Sierpień 2007, 17:59:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything