Autor Wątek: Bramy Bogactwa?  (Przeczytany 2744 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nefarius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Bramy Bogactwa?
« dnia: 02 Luty 2007, 18:38:43 »
W pewnym momęcie gry od hanny dostaje jakis klucz i ona mówi ... "oto klucz do bram bogactwa" albo jakoś tak podobnie, jesli można by wiedziec ... do czego ten klucz jest??

Offline KARWO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Bramy Bogactwa?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2007, 18:59:11 »
Czy oddałeś jej "bardzo starą mapę" którą kupiłeś od kartogtafa? Zdaje mi się ze właśie wtedy ona tak mówi.
Chyba chodzi o to że możesz otworzyć z drzwi w knajpie i zejść do gildi złodzieji. Nie jestem do końca pewien czy to jest napewno tak.

Forum Tawerny Gothic

Bramy Bogactwa?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Luty 2007, 18:59:11 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Bramy Bogactwa?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Luty 2007, 19:29:36 »
Cytuj
Czy oddałeś jej "bardzo starą mapę" którą kupiłeś od kartogtafa? Zdaje mi się ze właśie wtedy ona tak mówi.
Chyba chodzi o to że możesz otworzyć z drzwi w knajpie i zejść do gildi złodzieji. Nie jestem do końca pewien czy to jest napewno tak.

Heh... mi tam się raczej wdaje, że oddał jej księgę długów Lemara (nie pamiętam jak sie pisze jego imię ;]). A klucz, z tego co pamiętam służy do otwarcia drzwi do jakiejś jaskini na morzu... możliwe że się mylę, ale z tego co pamiętam jest to coś takiego na małej wysepce. Sam nie powiem ci jak tam dopłynąć, z prostej przyczyny - zapomniałem.

Pozdrawiam.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Bramy Bogactwa?
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2007, 19:33:39 »
Jak mówił RooTer jest to klucz do skrzyni. Musisz popłynąć na wysepkę. Jaskinia będzie zakryta "roślinnością". Będzie w niej kilka jaszczurów. Pochodnia jest dźwignią, która unieruchamia kolce. Jeśli wejdziesz to takiego pokoju i nie naciśniesz dźwigni to kolce zagrodzą ci drogę i zginiesz. W tym pokoju jest kilka skrzyń i pucharów. Niektóre skrzynie sa otwarte, inne trzeba otworzyć wytrychem, a inny własnie tym kluczem

Forum Tawerny Gothic

Bramy Bogactwa?
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Luty 2007, 19:33:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top