Autor Wątek: Świątynia Śniącego!  (Przeczytany 3099 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NukLE

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Świątynia Śniącego!
« dnia: 17 Styczeń 2007, 14:10:19 »
Mam maly problem... wszedlem do swiatyni sniacego przeszedlem przez ta przepasc i jestem w nastepnym pomieszczeniu... i niby tu ma byc jakis obraz z 3 znakami ok jest ale gdzie jest przelacznik otwierajacy kraty? nigdzie go nie widze :( pomozcie

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Świątynia Śniącego!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2007, 14:36:43 »
Jak wchodzisz do pomieszczenia musisz się skierować lekko na lewo, tam w ścianie jaskini będzie kamienna brama. Zaraz na prawo jest przycisk. Kiedy go naciśniesz, brama się otworzy. Po wejściu do środka będziesz miał przed sobą krate, a po lewej i po prawej cele w których są szkielety. Otwórz jedną i drugą cele przełącznikami, zabij szkielety i użyj przełączników które są w środku do otwarcia głównej kraty. Znajdziesz się w sali gdzie będą trzy przełączniki które musisz odpalić w odpowiedniej kolejności (patrząc od wejścia to bodajże środkowy, lewy, prawy ale już za dobrze nie pamiętam), ponieważ nie ma tu żadnych pułapek to masz nieskończoną ilość prób.

Forum Tawerny Gothic

Świątynia Śniącego!
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Styczeń 2007, 14:36:43 »

Offline NukLE

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Świątynia Śniącego!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2007, 20:09:21 »
dzieki juz przeszedlem calego gothica... troche glupio sie konczy... powinno byc jeszcze tak ze moge wrocic do kolonii i ze wszyscy sie tam niby pakuja itd ale ze moge wrocic i wszyscy mi dziekuja itd :D tak jak w diablo bylo :D

Forum Tawerny Gothic

Świątynia Śniącego!
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Styczeń 2007, 20:09:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top