Tereny Valfden > Zakończone wyprawy

Zadanie szkoleniowe Leonarda

(1/3) > >>

Leonard:
Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe Leonarda
Prowadzący wyprawę: Rikka Malkain
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: Leonard


Leonard stawił się na miejscu. Bawiąc się źdźbłem trawy trzymanym w zębach zaczął oczekiwać Respeva.

Rikka Malkain:

- Baczność! Witam na podstawowym obywatelskim szkoleniu bojowym. Jestem Respev, ale tutaj mówi się do mnie Panie. Nauczę Cię jak wykorzystać posiadany potencjał bojowy. Na razie twoje zdanie polega na dotarciu na obszar tamtej zagrody. Ruszaj!

//Zagroda znajduje się 10 metrów od Ciebie.
//Jest południe, mamy 12:00.

Leonard:
-Tak jest!
Maurenowi podobało się, że szkolenie prowadzone jest tak profesjonalnie. Na pewno przyda mi się to w przyszłości. Pomyślał, po czym truchtem pobiegł w stronę zagrody.

Rikka Malkain:
Respev spokojnym krokiem poszedł w stronę zagrody. Pomyślał w duchu. Nie wygląda mi na wojaka, ale powinien sobie poradzić ze zwykłym zwierzakiem.
- Czeka Cię walka. Gotów żeś?
Tak opisujemy wydarzenia, narracje.

Tak opisujemy myśli.

--- Kod: ---[b]Tak opisujemy myśli.[/b]
--- Koniec kodu ---

- Tak opisujemy wypowiadane słowa, dialog.

--- Kod: ---[i]- Tak opisujemy wypowiadane słowa, dialog.[/i]
--- Koniec kodu ---

//Tak zwracamy się do MG, żeby dopytać o dane rzeczy w związku z wydarzeniami, jego opisem lub walką.

--- Kod: ---[b]//Tak zwracamy się do MG, żeby dopytać o dane rzeczy w związku z wydarzeniami, jego opisem lub walką.[/b]
--- Koniec kodu ---

Leonard:
-Jestem gotów, Panie!
Zakrzyknął, chociaż nie do końca była to prawda. W rzeczywistości, chłopak zaczął się nieco denerwować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej