Autor Wątek: Zespoły, wykonawcy etc...  (Przeczytany 8241 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Zespoły, wykonawcy etc...
« dnia: 12 Styczeń 2007, 18:08:07 »
Temat jest tak banalny i oklepany, ale ze zdziwieniem stwierdziłem, że na tym forum go brakuje. Jest oczywiście "co słuchacie?", ale mi chodzi o to by zrobić ogólne rozpoznanie, a mianowicie : Za jakimi zespołami (lub wykonawcami) przepadacie, lubicie, kochacie itp. i jakich uwielbiacie mieszać z błotem lub po prostu słów wam na nich szkoda   Piszcie kto i za co.

Te "fajne"
-Slipknot- za orginalność,za wokal Corey'a i trudne do rozgryzienia teksty.
-Godsmack- ci to jak przyp*dolą to nie ma bata
-Soulfly- jak dla mnie są jedyni w swoim rodzaju, nieważne czy chodzi o świetne teksty czy gitarowe riffy, "Soulflaj" rządzi
-Vader - Jedna z niewielu polskich kapel trzymająca styl nie oglądając się na panuące w naszym kraju  i na świecie "trendy". Chłopaki grają swoje i za to ich ubóstwiam  
-Machine Head- nie wiem, dlaczego ich tu nie wymieniłem (najwyraźniej zapomniałem:). Ostatnimi płytami udowadniają, że umieją połączyć komplekosowość i prostotę kompozycji w bardzo umiejętny sposób. Niebanalne teksty, które interpretować można na wiele sposobów, genialne, trashowe solówki, a perkusja McClain'a to już po prostu majstersztyk.

I te "nie fajne":
-TOKIO HOTEL!!! - kwintesencja kiczu i wieśniactwa, do szału doprowadza mnie w nich wszystko, od tych polakierowanych paznokci, aż po samą "muzykę". A ten kilkunastoletni pseudo-wokalista to już szczyt żenady..
-Papa Roach- Po przesłuchaniu ich ostatniej płyty, zawartość mego żołądka gwałtownie zaczęła domagać się wolności.
-Marilyn Manson- Gość po prostu mnie śmieszy. Wykorzystuje swój pseudo demoniczny image tylko po to, by było o nim głośno. Jego talent sprowadza się do tworzenia marnych coverów znanych hitów-shitów (np. Sweet dreams), lub pisania tekstów tak subtelnych, że po ich przeczytaniu miałem ochotę utopić się w misce moich płatków śniadaniowych...
-Mógłbym tutaj wymienić jeszcze kilka Dodów elektronów, margaryn i arbuzów, tylko po co?  Po przeczytaniu niniejszego posta każdy powienien się mniej więcej orientować jaki jest mój stosunek do takich wykonawców :P

I to już chyba naprawdę wszystko...
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2007, 10:49:41 wysłana przez KrokusM »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2007, 09:27:27 »
Zespoły w porządku:  
Metallica: Bardzo podoba mi się ich muzyka. Jest klimatyczna i zawsze porusza inne tematy. Szczególnie utwory z początku lat '80-tych.

Iron Maiden: Podobnie jest jak z Metallicą, jednak ich muzyką zacząłem się interesować nie dawno, pisząc artykuł na pewną stronę poświęconą światowemu rock'owi.

Wilki: polski zespół rockowy. Kupiłem ich jedną płytę z 2002 roku Wilki 4, bardzo spodobał mi się klimat osadzony na tejże płycie. Słuchając przez kolejne lata po dzień dzisiejszy.

Queen: Każdy zna Freda Merkury i jego piosenki! "I want to break free" czy "Radio GAGA" - klasyka! Grają disco z lat '70-tych, jednak nie jakieś (przepraszam za wyrażenie) kastracie piski. Muzyka wpadła mi w ucho i bardzo często słucham ją z moim ojcem - muzyka łączy pokolenia  

The Scorpions: Brak mi słów na tę grupę! Odznaczyli się wielkimi hitami na międzynarodowej scenie muzycznej. Bardzo ich za to cenię!

Alter Bridge: Kiedyś usłyszałem ich piosenkę Down to my last w Gadu Radio Rock, spodobała mi się, po czym zakupiłem kilka ich płyt. Pozdrawiam fanów tej grupy!

Linkin Park: Będzie to ostatnia grupa, gdyż mógłbym się tutaj długo rozpisywać. Najdłużej jej jestem "wierny". Od 2000 roku jestem ich wielkim fanem. Ceniąc za ich muzykę. Szczególnie podobała mi się płyta
Meteora, na której to były umieszczone najlepsze kawałki tej frakcji muzycznej.

Zespoły NIE w porządku:
Virgin: n/c
Tokio Hotel: totalny kanał i beznadzieja - niemieckie "G".
Disco Polo: chciałbym tutaj "zjechać" wszystkich wykonawców tego głupiego rodzaju muzyki, jezeli umówimy się, że muzyką można to nazwać. Jest to kompletne bezguście i popadanie w kompleksy poprzez zhańbienie i wygłupianie się na scenie, myśląc, że robi się coś wielkiego. Teksty piosenek, jakie czasami słyszę są baaardzo ambitne, takie jak "Tera mnie to wali, bo jestem na fali(...)" czy "Nie da Ci tego ojciec, nie da Ci tego matka, co da Ci Twa bliska - sąsiadka". Totalny chłam!
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2007, 09:29:07 wysłana przez Sir_William »

Forum Tawerny Gothic

Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Styczeń 2007, 09:27:27 »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Luty 2007, 15:30:14 »
Ja uwielbiam:

-Scootera - techno fajne ale nie wkółko ta sama nadupcanka ale fajne techno.
-Paktofonika - szczególnie Jestem Bogiem i Ja to Ja
-A tak to jeszcze muzykę filmową z różnych filmów : Matrix,Blade,Szybcy i Wściekli Tokyo Drift itp

A czego nie znosze:

-Virgin - wpienia mnie to babsko mam wielki biust na scenie drze ryja i myśli że komuś sie to podoba.
-Tokio Hotel - paru niemieckich wieśniaków którzy myślą że są sławni i wszystko to samo ten ich niedorobiony wokalista również drze ryja i nic z teog nie wynika.
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 15:30:36 wysłana przez Neo The One »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Luty 2007, 19:00:24 »
The best of the best:

Linkin Park: Pierwszy zespół z jakim się naprawde zżyłem. Są ze mną od 2001 roku. Ich muzyka do mnie przemawia ze względu na tematy jakie poruszają.

Limp Bizkit: Mimo iż słucham tego zespołu dość rzadko to odkryłem, że nie mógłbym sobie bez niego poradzić. Ich muzyka sprawia iż odrywam sie od świata by pogrążyć się w swoim gniewie i sprawić by sobie poszedł.

Red Hot Chili Peppers: Ten zespół wymiata. Wszystko dzięki Reinmarowi. Pozytywna muzyka i cudowne brzmienia gitary basowej oraz elektrycznej.

Nirvana: Ostatnio ciągle na moim winampie...

Dżem: Kto zna ten wie. Kto nie zna ten niech wejdzie na ich strone bo w kilku słowach ich muzyki opisać się nie da.

Metallica: Wszyscy znają...

Kicz...

Tokio Hotel: Nie dość, że szwabusy to jeszcze jedyni ich fani to szwabskie i Polskie "trzynastki".

Blog27: Brzydkie, zero talentu, bogaty tatuś...


Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 16 Luty 2007, 19:12:32 wysłana przez Riddle. »

Offline Ziemuś

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Luty 2007, 22:06:37 »
Najlepsze:              Metallica-klasyka, Judas Priest-tez nie ma co mowic dwa najlepsze zespoly, AC/DC-rockowy klimat lat 60 :), Queen, Ugly Kid Joe bardzo stara kapela ale zarabista !,Manowar-super tez heavymetall        Znienawidzone przeze mnie : Virgin,tokio hotel,disco polo i inne gowniane techna i hip-hopy

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Luty 2007, 12:46:55 »
Naj, naj, naj:

1. Red Hot Chili Peppers.
2. Pearl Jam.
3. Led Zeppelin.
4. Ataxia.
5. The Panic Channel.
6. Guns N' Roses.
7. U2.
8. Porcupine Tree.
9. Deep Purple.
10. Nirvana.
11. Queen
12. The Police
13. Tool


Zespołów, co do których mam mieszane uczucia, wymieniać nie będę. Nie podoba mi się ich muzyka, nie słucham i wszystko jest cacy. Nie rozumiem, po co miałbym być kolejną osobą, która będzie pastwić się nad Tokio Hotel, albo nad koffanymi blog(l)askami.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Luty 2007, 13:13:21 »
Najlepsze:

1. Red Hot Chili Peppers
2. Pearl Jam
3. Led Zeppelin
4. Nirvana
5. Aerosmith
6. The Jimi Hendrix Experience
7. Frank Sinatra (aż się prosi żeby czasem posłuchać ;])
8. John Frusciante
9. Goran Bregovic
10. Iggy Pop (nie, to nie jest pop  ).

Najgorsze:

1. Tokio Hotel
2. Blog 27
3. US 5
Trzeba jeszcze coś dodawać?

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2007, 19:34:07 wysłana przez RooteR »

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Luty 2007, 15:11:46 »
Najlepsze:
- Linkin Park
- System of a Down
- Enter Chaos
- P.O.D.
- Korn

Kaszana:
- teachno
- disco polo
- i inne.

ÂŻadnych wyjaśnień. Dodatkowo, jeśli są inne - wypisz je, bo nie wiadomo o jakie inne Ci chodzi. Upomnienie słowne. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2007, 18:39:37 wysłana przez Boba Fett »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Luty 2007, 15:27:13 »
The Best:
-Linkin Park ich muzyki można słuchać i słuchać i się nie nudzi.
-The Scorpions: chyba nie muszę tu dożo mówić hit sam w sobie.
-Wilki bardzo przyjemnie się ich słucha mam kilka ich kawałków na twardym i słucham ich często.
-Sountracki z filmów ostatnio z Szybkich i Wściekłych Tokio Drift.

A fuj:
-Tokio Hotel gdy zobaczyłem ich wokalistę pomyślałem że to baba a o muzyce to już nie będę wspominał totalna chała.
-Disco Polo te wszystkie "Majteczki w kropeczki" itp. a fuj fuj fuj takiej pseudo muzyce go której teksty zabrano z jakiejś biesiady a o muzyce nie będę wspominał mówimy stanowczo NIE
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2007, 15:27:44 wysłana przez Thrall »

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Luty 2007, 10:36:50 »
Najlepsze:
Nirvana - bardzo emocjonalne piosenki
Alice In Chains - świetny wokalista i piosenki z nutą nie do zapomnienia
Pearl Jam - bardzo prawdziwi
Metallica - profesjonalni, super pisoenki
Akurat - najlepszy polski zespół, prawdziwy, fajne piosenki, nie komercujny
Bob Marley - strasznie autentyczny, przkonujący, super nuty

Kicz:
Linkin Park - komercha
Lordi - komercha
Tokio Hotel - szkoda gadac...
całe techno - no comment  
Blog 27 - szkoda gadac

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Kwiecień 2007, 10:42:31 »
Najlepsze:

Metallica- chyba nie trzeba nikomu mówić.....
Judas Priest - chyba praktycznie nikt ich nie zna. Grają chyba od lat 60 heavymetall, są super.
Guns N' Roses- super kawałki, wokaliści mają fajny głos.
Ugly Kid Joe: fajne gitary, niezłe brzmienie.

Najgorsze z najgorszych:

Tokio Hotel: pozostawię bez komentarze, chyba wszyscy wiedzą co o nich myślę....
Disco Polo: Nie ma gorszej muzyki na świecie, od tego( oprócz Tokio Hotel  )To jest tak głupie, że nie wiem. Jesteś szalona, dziewczyno z clubu disco. Polskie "G".

Pozdrawiam...

Respev

  • Gość
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Kwiecień 2007, 02:27:36 »
- Scooter - Jedna z grup, które kocham. Większość ignorantów wysłuchało jednego bądź kilku kawałków, po czym od razu mówi, że to głupie techno, kaszana, okropności etcetera, etcetera, jednak mało kto wie, że ten gatunek w scooterze jest mało widywalny. Głównie lubie ich za różnorodność (dance, happy hardcore, trance, techno). Na dysku oczywiście wszystkie albumy wydane do 2007 roku (w tym The ultimate aural orgasm).

- Wszystko, co można zaliczyć do klimatów Qlimax oraz Hardbass'u. Przyjemnie się słucha takich utworów, a w szczególności tych, które w pełni wykorzystują mój Subwoofer  

- Fatman Scoop - Bardzo dobry amerykański raper. Bardzo dobra muzyka, miła dla uszu.

- Pakito - Gra bardzo dobrą muzykę dance/techno, wydał niestety tylko jeden album. Utworu You Wanna Rock się nie zapomina  


To, co nie nośne dla ucha?
- Wszystko, co ma zwiazek z terrorcore oraz speedcore. Po prostu zbyt głośne.
- Polska muzyka pop, szczególnie te kawałki, gdzie wokalistki mają na swoim koncie piosenki w stylu jesteś nieczuły, opuściłeś mnie, nie chcę cie znać itp.
- Muzyka grana przez wszelkie zespoły młodzieżowe (Blog27, TH itd). Generalnie członkowie w/w zespołów wyróżniają się z tłumu głupowym wyglądem.

BTW. Denerwują mnie osoby, które wypowiadają sie źle o techno (większość nawet nie rozróżnia techno od trance lub dance/eurodance ), a słyszały tylko utwory tworzone przez przysłowiowego Mietka ze stodoły na starym mikserze
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2007, 02:35:23 wysłana przez Respev »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #12 dnia: 09 Kwiecień 2007, 10:31:09 »
Fajne: Super fajene. Regularnie przezemnie słuchane i uwielbiane.

Nickelback
System of a Down
Metalica
U2
Red Hot Chili Pepers
Moby
Lenny Kravitz
Godsmack
Nirvana
Safri Duo
Dj Tiesto
Eminem
50 Cent

Niefajne: Niefajne to za mało powiedziane. Niektóre z utworów podanych grup poprostu wołają o pomstę do nieba. A najczęściej to nie mają nic wspólnego z muzyką.
 
Blog 27
Tokio Hotel
Fu
Hemp Gru
Peja
US 5
« Ostatnia zmiana: 09 Kwiecień 2007, 10:35:40 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Maj 2007, 15:25:30 »
To dobre :

- Disturbed : Moim zdaniem David Draiman jest wokalistą wręcz doskonałym. Potrafi śpiewać w wielu tonacjach. No i utwory takie jak Stricken.

- Slipknot : Corey jako wokalista daje rade. Poza tym mają dość... ciekawy(?) image.

- Paktofonika : Co tu dużo gadać. Najlepszy z zespołów sceny polskiego HH. Genialne teksty i Magik w składzie. Czegóż chcieć więcej?

- Kaliber 44 : Mimo że ich utwory w wykonaniu są początkowo chaotyczne i niezrozumiałe to zły nie jest. Tekstami Paktofoniki nie dogania ale i tak jest jednym z lepszych w Polsce.

I to niedobre :

- Tokio Hotel : Jeśli czytaliście poprzednie posty wiecie za co tu trafili...

- Blog 27 : Zupełny brak talentu.

- Wszelkie Disco Polo w stylu "zakochałem się w Mariolce".

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #14 dnia: 24 Maj 2007, 16:22:35 »
Zespoły, które lubię:

SlipKnot - na dobry początek. Świetny nu - metal, zespół naprawdę dobrze się słucha. Do tego wokal Corey'a Taylora i perkusja Joey'a Jordisona daje naprawdę świetny klimat temu zespołowi.

Dragonforce - mało znany zespół jednak jeden z moich ulubionych. Ich muzyka wpada w ucho, podziwiam ich gitarę i perkusję.

Snoop Dogg - co tu dużo mówić... jeden z najlepszych obecnie raperów. Ma świetne klimatyczne piosenki i do tego
świetny głos, po prostu gościa uwielbiam!

50 Cent - j.w. po prostu kawał dobrego rapu.

Cypress Hill - klasyk światowej sceny hip hopowej. Połączenie dobrego rapu i dobrej gitarki. Dodatkowo wokal B - Reala dodaje temu wszystkiemu smaczek :D

Evanescence - mój ulubiony zespół. Kolekcjonuję ich płytki odkąd zaczęli grać. Po prostu cud miód :D

Ill Nińo - nie dawno zacząłem ich słuchać i są po prostu świetni! Wokal, perkusja, gitary, cuuudo ^^

Zespoły, których nie lubię(tutaj nie ma co tłumaczyć):

Tokio Hotel
US5
Lordi
Blog 27
U2
Green Day
Alesana
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2007, 13:12:55 wysłana przez Elrath »

Offline Bathory

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Maj 2007, 16:58:49 »
Zespoły które lubię
-Metallica-wspaniały zespół,żywa legenda,ze świetnymi tekstami,ich muzyka obfituje w znakomite sołówki i mocarne riffy,

-Bathory-zespół a raczej projekt nie żyjącego już niestety Quorthona,jeden z prekursorów Black Metalu oraz prekursor Viking Metalu,szczególnie wielbie tą późniejszą od 1988r epicką twórczość,wspaniałe,podniosłe utwory,czasem wręcz hymny plus niesamowity klimat utworów.

-Judas Priest-jedna z legend Heavy Metalu,mistrzowski wokal R.Halforda,świetne utwory,znakomite solówki i riffy.

Manowar-zespól kultowy,czysty Heavy Metal z bardzo dobrym wokalem Erica Adamsa,

Iced Earth-bardzo dobry Heavy/Thrash Metal,z ciekawymi tekstami i potężnymi riffami.

Summoning-Epicki Black Metal inspirowany twórczością J.R.R.Tolkiena.

Emperor-jeden z najsłynniejszych i najważniejszych zespołów Black Metalowych,prekursor Symfonicznego Black Metalu,dobre teksty,agresywna muzyka i wokal,ostatni album delikatnie progresywny.

Jest jeszcze wiele zespołów które lubię ale te są te the best

Teraz te których nie lubię(a raczej nie nawidzę)
TH-za ten kicz który odstawiają,kiepska muzyka,kiepskie teksty,dziecinny wokal,muzyka wyłącznie dla głupich 13,14 latek
Blog27-patrz wyżej
Cały ten wynalazek zwany NU-powiem tak,nie miałbym nic do tego jeśliby nikt nie podciągał tego pod Metal.
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2007, 17:01:12 wysłana przez Bathory »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Maj 2007, 17:06:55 »
Jeśli o mnie chodzi - lubię tylko metal. Dotychczas nie znalazłem zespołu, który by mi się spodobał i nie zawierał w sobie choć nutki metalu (poza kilkoma wyjątkami).

Ulubione:
  • Iron Maiden - niesamowita brytyjska grupa muzyczna. Ma za sobą ciekawą przeszłość, a ich muzyka, zwłaszcza z lat 80. jest fantastyczna. Denerwują mnie jednak ich satanistyczne piosenki, gdyż większość z nich to prawdziwe hity, których staram się nie słuchać ze względu na wiarę. Moja ulubiona piosenka zespołu to "Aces High".
  • Children of Bodom - ta fińska grupa power metalowa również zasługuje na szacunek. Z pewnością głos ich wokalisty nie może się równać z głosem Bruca Dickinsona z Iron Maiden, jednakże dźwięk gitar to nadrabia. Moja ulubiona piosenka zespołu to "If You Want Peace... Prepare For War".
  • Ozzy Osbourne - wysoki głos, pomysłowe piosenki. Moja ulubiona piosenka Ozzy'iego to "Not Going Away"
  • Black Sabbath - znam niewiele ich piosenek, a samym zespołem się zbytnio nie interesuję. Ich muzyka jest bardziej zbliżona do rocka, niż do metalu, jednak niektóre ich utwory są całkiem niezłe. Moja ulubiona piosenka zespołu to "Iron Man".
  • Rhapsody of Fire - prawdziwy power metalowy włoski zespół. Ich wokalista Fabio Lione posiada niesamowity głos. Moja ulubiona piosenka zespołu to "Emerald Sword".
Mam zasady odnośnie nielubianych przeze mnie piosenek:
- nie słuchać muzyki pop
- nie słuchać muzyki rap (z pewnymi wyjątkami)
- nie słuchać zespołów typu "Blog27", czy też "Tokio Hotel".
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2007, 17:08:53 wysłana przez rdr. »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Maj 2007, 17:22:17 »
No to ja tak: takiego miksu co ja słucham to chyba nikt nie słucha:P z wszystkiego po trochę
 
LUBIÊ

- Eric Clapton
- Mark Knopfler

- Aerosmith
- Guns 'n' Roses

- Budka Suflera
- Lady Punk/Pank
- Perfect

- Stare Dobre Małżeństwo
- Wolna Grupa Bukowina
(gram na gitarze :P)

.. i za to mnie zlinczujecie, że mieszam tak style zwłaszcza to, co wielu nazywa "gównem" (sorry za wyrażenie) z takimi klasykami. No więc:

- WWO
- Hemp Gru
- Peja/ SLU

- Benny Benassi
- Armand van Helden
- Royal Gigolos
- The drill

techno/house/trance ogólnie

NIE LUBIÊ
- Tokio Hotel -szmelc
- Blog 27
- JoJo

ogólnie wszystkich małoletnich gwiazdeczek popa

ogólnie popu (Britney :P)
- Stachursky
- Enrique

no z tych co wywołują u mnie odruch wymiotny to tyle :P

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Maj 2007, 17:58:15 »
Te fajne:
-Linkin Park z powodu tekstów, brzmienia, a poza tym to pierwsza kapela która mi się spodobała już od 2000 roku za utwór "In The End"
-KoRn z powodów tych co wyżej, tylko inna data ich poznania bo 2003, a to dlatego że mój brat ich słuchał i mnie tym zaraził  
-Rammstein ogólnie nie lubię niemieckich kapel, ale oni są zarąbiści
-Nirvana nie chę się powtarzać, więc powiem DLACZEGO KURT SIÊ ZABIÂŁ???
-Guns'n roses to są dopiero goście, uwielbiam jak Slash gra na gitarze
-COMA najlepsza polska kapela
a poza tym to Metallica, Staric-X, FooFighter, Incubus

Nie lubię:
-Tokio Hotel z powodów oczywistych  
-Blog27 to najbrzydsze dziewczyny jakie w życiu widziałem ich muza to największy kicz na świecie
-Us5- nie lubię Boysbandów
-Dody za śpiew i śmiech
-Mandaryny (ona w ogóle śpiewa czy tylko coś mi się obiło o uszy jakieś jęczenie)
-Nie lubię też wykonawców którzy zwykle występują na niby festiwalu w Sopocie
A teraz trochę ogólnie (czego nie lubię)
-Techno
-Rapu (omijając takich jak Snoop Dogg, The Game)
-Disco Polo
-Pop
jest tego wiele i niema sensu wszystkiego wymieniać
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 15:43:11 wysłana przez Kondri_18 »

Offline Arisa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Czerwiec 2007, 13:30:10 »
Zdecydowanie na ' tak ' :
30 seconds to Mars - doskonały rock alternatywny. Nic dodać, nic ująć.
Lostprophets - jak wyżej.
Pantera - klasyka gatunku.
Bob Marley - reggae w najlepszym wydaniu, postać już kultowa. (;
Gentleman - niemiecki rastafara, który dorównuje Marley'owi.
Misfits - stary, ale jary punk.

Zdecydowanie na ' nie ' :
Tokio Hotel - 100% kiczu i tandety.
Mandaryna i Doda - co to ma w ogóle być ? Choć Doda jednak ma głos, nie cierpię jej twórczości.
Marilyn Manson - temu panu podziękuję. Zarówno jesli chodzi o muzykę, jak i wykreowaną postać.

Forum Tawerny Gothic

Zespoły, wykonawcy etc...
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Czerwiec 2007, 13:30:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything