Królestwo Valfden > Atusel

Beatrice [NPC] ( Zadania )

<< < (2/7) > >>

Ukah:
Ukah poczuł się trochę dziwnie. Już właśnie miał pytać kobietę o jej imię, jednak kobieta było ciut szybsza. Właśnie miałem pytać pani o twoje imię. uśmiechnął się lekko Archont po czym dodał Nazywam sie Ukah. powiedział to niemalże głosem pewnego super bohatera w czarnej pelerynie.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Beatrice:
- Dobra, jak już tu jesteś to chociaż się przydasz. - Złapała Ukaha za nadgarstek i zaciągnęła do mieszkania. Drzwi nie były zamknięte, a przy otwarciu jedynie troche skrzypnęły. Wpierw przeszli przez jakiś salon, przepełniony różnymi meblami. Krzesła walały się wszędzie w nieładzie, a stół nosił jeszcze znaki ostatniego zjedzonego tu jedzenia. Oprócz tego na środku pokoju nieużywana chyba jeszcze kanapa, którą ta dwójka zgrabnie minęła.

Trafili do kuchni, tam właśnie go puściła.

- Jesteś prawdziwym mężczyzną? - zapytała go i wyczekiwała odpowiedzi.


Nazwa wyprawy: Zemsta Motłochu
Prowadzący wyprawę: Beatrice
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: wyszkolenie w walce(50%) w dowolnej broni, zgoda prowadzącego
Uczestnicy wyprawy: 1

Gestath.:
Witaj,piękna Beatrice szukam jakiegoś zajęcia,miała byś coś dla mnie ?

Beatrice:
Beatrice zachichotała cichutko i tylko zmierzyła go od dołu do góry. Przyglądała mu się bardzo uważnie, mierząc każdy jego skrawek ciała.

- Zadania? Uważasz, że podołasz moim wymaganiom? - powiedziała zagryzając wargę.

Gestath.:
Myślę ze tak podołam twojemu zadaniu -Odrzekł Gestath,po czym oczekując na odpowiedz ,spoglądał na piękne oczy Beatrice.

//:Chciałbym zadanie Niechciana Dostawa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej