Autor Wątek: Poradniki?  (Przeczytany 918 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Heretic_13Autor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Heretic_13 nie ma żadnego wpływu.

Poradniki?
« dnia: 02 Lipiec 2015, 18:38:15 »
Są gdzieś jakieś poradniki dotyczące modowania 1 Risena? Wiem, że są po niemiecku( zum beispiel http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/799578-Neue-Items-in-Risen-%28-Waffen-Schilde-etc-%29), ale ja tej pogańskiej mowy nie rozumiem, tylko piąte przez dziesiąte, a to za mało. Chodzi głównie o dodawanie nowej broni do gry i/albo modyfikacji umiejętności postaci. Ktoś coś wie?
Hilfe, bitte :)

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
Odp: Poradniki?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lipiec 2015, 20:39:54 »
Jeśli chcesz możemy spróbować przetłumaczyć poradnik razem z Tobą :D

Offline Heretic_13Autor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Heretic_13 nie ma żadnego wpływu.

Odp: Poradniki?
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipiec 2015, 09:07:12 »
No, jak chce się Wam pomóc mi, to byłbym wdzięczny. Ja tam widzę tylko hitlerhitlerhitlerhitlerratatatatatatahitlerhandehochhitler

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.