Autor Wątek: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)  (Przeczytany 5709 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Erēn

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 6
Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« dnia: 05 Czerwiec 2015, 16:14:47 »


W samym centrum Atusel, przy ognisku obok małego domku przesiaduje interesujacy jaszczur. W jego oczach widać ogromną wiedzę lecz i smutek. Wokół biegają małe jaszczuroczłeki, jego dzieci, a żona siedzi przed domem na ławeczce. Pod oknem domu, znajduje się niewielka tablica z ogłoszeniami. Gdy podeszłeś/łaś bliżej tejże tablicy jaszczur spojrzał na ciebie swym przeszywającym wzrokiem i dumnym głosem rzekl.
- Widze że chcesz zarobić, podejdź tu bliżej i usiądź ze mną!

Imię: Eren
Płeć: mężczyzna
Rasa: jaszczuroczłek
Wiek: 33 lata

Eren to dumny jaszczuroczłek który dużo przeszedł w życiu. Mieszkał w rodzinnej, jaszczurzej wiosce aż do osiągnięcia 31 lat kiedy to wulkan pod którym położona była jego wieś wybuchł. Tego dnia stracił dach nad głową i wszystkich których kochał, tułał się przez długi czas by zamieszkać w pewnej karczmie gdzie za pomoc przy dobytku mógł za darmo sypiać i jeść. Momentem zwrotnym w jego życiu było spotkanie ciemnoskórej kobiety Armin po rozmowie z którą postanowił zmienić swe życie. Wyruszył na zachód, gdzie po pewnym czasie poznał swą obecną żonę. Osiedlił się w Atusel wraz z ukochaną i dziećmi gdzie dorabia sobie wywieszając za opłatą ogłoszenia zatroskanych obywateli.

Zadania:

Legenda:
Zadanie dostępne
Zadanie wykonywane
Zadanie tymczasowo niedostępne
Zadanie wykonane


Nazwa wyprawy: Interes życia
Prowadzący wyprawę: Silion aep Mor
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% walki dowolną bronią, ogarnięcie, trochę myślenia.
Uczestnicy wyprawy: 1


Nazwa wyprawy: Leśna zagadka
Prowadzący wyprawę: Creed Canue
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią na 50%, myślenie
Uczestnicy wyprawy: 2


Nazwa wyprawy: Pęknięte naczynie
Prowadzący wyprawę: Creed Canue
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią na 50%, myślenie
Uczestnicy wyprawy: 1


Zadanie dostosowane do umiejętności gracza (Prowadzący: Silion aep Mor/Erēn)

Wykonane:
Interes życia
Pęknięte naczynie
Potrzebny kowal

Wymagania:
-Wykonanie zadania szkoleniowego u Respev'a.
-Spełnianie wymagań zadania.
-Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
-Kolejne zadania możesz pobierać po 3 dniach od zakończenia poprzedniego.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2015, 11:32:42 wysłana przez Isentor »

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2015, 16:26:59 »
Po odpoczynku i skończonej pracy w tartaku Dael chodził po Atusel. Gdy przechodził jedną z ulic zobaczył mężczyznę jaszczuroczłeka siedzącego nad tablicą z zadaniami. Dael i tak szukał zadania więc czemu ma nie spróbować akurat tutaj. Podszedł do mężczyzny delikatnie się ukłonił i zapytał:
-Witaj, czy mógłbym podjąć się tego zadania ?
Nazwa wyprawy: Interes życia
Prowadzący wyprawę: Silion aep Mor
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% walki dowolną bronią, ogarnięcie, trochę myślenia.
Uczestnicy wyprawy: 1

Forum Tawerny Gothic

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Czerwiec 2015, 16:26:59 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Czerwiec 2015, 16:42:09 »
Eren spojrzał na elfa i zaprosił gestem do ogniska. - Prosze usiądź, porozmawiajmy! Skąd przybywasz? Chciałbym najpierw poznać potencjalnego zainteresowanego.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Czerwiec 2015, 16:50:22 »
Dael spojrzał się życzliwie na mężczyznę i usiadł koło niego przy ognisku.
-Jestem elfem, nazywam się Dael. Urodziłem się w puszczy na kontynencie, i przeżyłem tam całe swoje dzieciństwo, lecz gdy byłem w wieku dorastającym, nasza wioska została spalona do gołej ziemi. Z całego plemienia przeżyłem tylko ja - w tym momencie Dael wzruszył ramionami, widać było że pogodził się ze stratą. -A teraz jestem tutaj, chciałem się odciąć od starego życia i udało mi się. A obecnie sobie mieszkam w Efehidionie i nie jestem nikim ważnym, niedawno wróciłem z wyprawy, ale widzę dno sakiewki, więc chce znaleźć sobie jeszcze inną robotę -rzekł elf z lekkim uśmiechem w stronę mężczyzny.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Czerwiec 2015, 16:55:33 »
W oczach jaszczura Dael ujrzal smutek ktory szybko zostal zamaskowany obojetnoscia. Syknal przeciagle i spojrzal na elfa. - Wiem co to znaczy stracic rodzine. Zycie bywa takie niesprawiedliwe. Lecz trzeba sie pozbierac i zyc dalej. - wzruszyl ramionami. - Ale dobrze, powiedz mi, czy potrafisz zachowywac sie dyskretnie i w miare cicho? - zapytal dokladajac drewna do ognia.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:04:03 »
- Nie posiadam umiejętności skrytobójczych jeśli o to pytasz, ani nie posiadam faktycznego wyszkolenia w tej dziedzinie jeśli o to Ci chodzi. Natomiast jeśli chodzi Ci o nierobienie wokół siebie zbyt dużego szumu to myślę że się nadam.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:10:07 »
Jaszczur podrapal sie po swojej pelnej lusek glowie. - Poprostu postaraj sie nie robic halasu. - rzekl po czym syknal. Wstal od ogniska i podszedl do tablicy z ogloszeniami, szukal chwile, szukal, drapal sie po glowie. Po jakiejs minucie lustrowania, zerwal jedno z ogloszen i wrocil do ciebie. Usiadl przy ogniu i spojrzal na kartke. - Pewien czlowiek o ksywce "Miś", poszukuje dyskretnej osoby do pomocy. Zwykle przesiaduje calymi dniami "u Tomiego" w porcie. Wszystko co potrzebne dowiesz sie na miejscu. Placi grzywnami. Zainteresowany? - rzekl patrzac sie na twarz elfa.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:12:25 »
- Dael spojrzał się mężczyźnie w oczy a było to spojrzenie szczere i dość otwarte. -Jak najbardziej, grzywny się przydadzą a co do dyskrecji to chyba się uda ... mam tylko nadzieję że nie jest to żadne przestępczy proceder bo z misia dużo nie zostanie ..

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Czerwiec 2015, 17:15:27 »
Jaszczur tylko wzruszyl ramionami. - Nie wiem. Ja tylko przyjmuje ogloszenia. Bynajmmiej, "Miś, misiowi nie równy". - puścił ci oko.

//Założ wyprawe:

[b]Nazwa wyprawy:[/b] Interes życia
[b]Prowadzący wyprawę:[/b] Silion aep Mor
[b]Wymagania do uczestnictwa w wyprawie:[/b] 50% walki dowolną bronią, ogarnięcie, trochę myślenia.
[b]Uczestnicy wyprawy:[/b] Dael

//Na chwile wstrzymuje wydawanie zadan!
« Ostatnia zmiana: 05 Czerwiec 2015, 17:30:12 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Czerwiec 2015, 16:36:53 »
//Mozna brac zadania prowadzone przez Creeda :P
//Nowe zadanie!

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Czerwiec 2015, 17:17:26 »
Dael zawitał znów do Erena w poszukiwaniu nowego zadania. Ostatnie wyszło bardzo fajnie, więc stwierdził, że spróbuje czegoś nowego.Podszedł więc do jaszczura i zapytał:-Witaj ponownie Erenie, czy mógłbym wykonać to zadanie ?
Nazwa wyprawy: Pęknięte naczynie
Prowadzący wyprawę: Creed Canue
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: walka bronią na 50%, myślenie
Uczestnicy wyprawy: 1

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Czerwiec 2015, 17:24:20 »
Jaszczur siedzial przy ogniu i spogladal w plomienie, widzac elfa usmiechnal sie lekko. - Ostatnio udowodniles ze jestes naprawde przydatny. Czemu nie. - jaszczur wstal, podszedl do tablicy ogloszen i zerwal jedna kartke. Spojrzal na nia i podal elfowi. - Prosze, to ci sie spodoba. Na kartce pisalo: "Latwa kasa, potrzebujemy na szybko sprawnej osoby". Szczegoly w karczmie 'Obiezyswiat'." - Podejmujesz sie? - zapytal siadajac spowrotem.

Offline Dael

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 430
  • Reputacja: 438
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Czerwiec 2015, 17:26:39 »
Dael spojrzał na znajomego, skinieniem głowy podziękował za komplement, i zapytał jeszcze-Karcza jest w Atusel ? i tak podejmuje się, znów czuje jak moja sakiewka zaczęła robić się pusta. Nauka kosztuje

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] Zadania dla każdego!
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Czerwiec 2015, 17:33:44 »
- -Efehidon! - odparl krotko, po chwili. - Ruszaj wiec!

//Zaloz wyprawe:

[b] Nazwa wyprawy:[/b] Pęknięte naczynie
[b]Prowadzący wyprawę:[/b] Creed Canue
[b]Wymagania do uczestnictwa w wyprawie:[/b] walka bronią na 50%, myślenie
[b]Uczestnicy wyprawy: [/b] Dael

-> Zaczynasz w Efehidon

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Czerwiec 2015, 19:46:13 »
Będąc w Atusel postanowił przejść się po mieście. Długo w nim nie był od czasu powrotu z archipelagu Chatal. Ulice były tłoczne jak to przystało na miasto portowe. Przedarł się wprost do centrum miasta gdzie kątem oka zauważył jaszczuroczłeka przesiadującego przy ognisku. Swego czasu słyszał w mieście o Erenie ale nie był pewien czy to ten jaszczur. Podszedł do niego bliżej i ukłonił się mu w geście przywitania. Słysząc jego słowa wiedział że trafił na niego.
- Witaj. Kilka grzywien więcej zawsze są mi mile widziane. - powiedział przysiadając się.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Czerwiec 2015, 19:48:38 »
Jaszczur zaprosil Szeklana do ogniska gestem i rzekl. -  Opowiedz cos o sobie. Czy ktores zlecenie cie zainteresowalo?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« Odpowiedź #16 dnia: 28 Czerwiec 2015, 20:00:45 »
- Jestem Szeklan Caved z Tihios, szlachcic gmin Lafos i Vomin. Urodziłem się w Tihios i tam się wychowywałem. Nigdy nie żyłem w dostatkach. Mój ojciec był kowalem i ciężko pracował by zarobić chociaż kilka grzywien na wyżywienie rodziny. Kiedy byłem starszy ojciec zaczął uczyć mnie swojego fachu. Po tym jak dorosłem zostałem przydzielony w poczet straży miejskiej. Odbyłem długie lata lojalnej służby w Tihios i w pobliskim mieście. Porzuciłem służbe z powodu poważnej choroby ojca, jak się później okazało śmiertelnej. Nie mogąc związać końca z końcem postanowiłem opuścić moje rodzinne miasto i obrałem tułaczke po świecie. Trafiłem do Efehidonu, odbyłem służbe w Bractwie ÂŚwitu, później dołączyłem do Bękartów Rashera gdzie w późniejszym czasie, na wojnie, straciłem lewe ramię. - powiedział po czym wtrącił. - Hmmm... ÂŻadne nie przemawia do mnie, nie masz może jakoś innego zostawionego na późniejszy termin?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« Odpowiedź #17 dnia: 28 Czerwiec 2015, 20:04:20 »
- Wspolczuje ci bracie utraty ramienia. Hmm... Daj pomyslec. - wstal i podszedl do tablicy. Przegladal ogloszenia.

//Cos wymysle, daj troche czasu :P

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« Odpowiedź #18 dnia: 28 Czerwiec 2015, 20:06:53 »
Jaszczur siedział przy ognisku wpatrując się w ludzi przemierzających centrum Atusel i tablice oczekując na zlecenie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Czerwiec 2015, 00:16:14 »
Jaszczur dość długo myszkował przy swojej małej tablicy ogłoszeń wesoło machając ogonem. Czas wyczekiwania wydawał się wiecznością chociaż minęło zaledwie kilka minut. Wreszcie jaszczur znalazł odpowiednią karteczkę co skwitował krótkim. - Mam! - zerwał ogloszenie, wrócił do ogniska i usiadł skrzyżnie. Spojrzał na widocznie zniecierpliwionego jaszczura. - Bracie... - zaczał. - Więc tak. Dwa dni pieszej drogi z Atusel, na zachodzie, znajduje się małe, malownicze miasteczko. Jak tradycja nakazuje co roku urządzają sobie zawody kowalskie, czyli kto przez określoną ilość dni wykuje więcej i dokładniej oręż. Zleceniodawca potrzebuje pomocy wprawnego kowala i przebiegłego jednocześnie. A zleceniodawcą jest miejscowy rzemieślnik który nigdy nie wygrał takowego konkursu. Zwie się Carl. Powinieneś znaleźć go w dzielnicy rzemieślników przygotowującego się do zawodów. Hmm... To chyba tyle. Podejmujesz się? Chcesz coś jeszcze wiedzieć?

//Jeśli pasi to załóż:

[b]Nazwa wyprawy:[/b] Potrzebny kowal
[b]Prowadzący wyprawę:[/b] Silion aep Mor
[b]Wymagania do uczestnictwa w wyprawie:[/b] certyfikat kowala, bycie Szeklanem z Tihios
[b]Uczestnicy wyprawy:[/b] Szeklan z Tihios

Forum Tawerny Gothic

Odp: Eren [NPC] (Zadania dla każdego!)
« Odpowiedź #19 dnia: 29 Czerwiec 2015, 00:16:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything