Autor Wątek: Ten las jest nasz!  (Przeczytany 7523 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #140 dnia: 04 Marzec 2015, 21:12:20 »
Niziolek cicho, dyskretnie poruszal sie w strone klusownikow  podszedl jakies 20m wciaz dzierzac rune w rece.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #141 dnia: 04 Marzec 2015, 21:13:26 »
Nie nieubiłajcie. Jestem za młody. A ojciec powtarzał nie bądź myśliwym jeszcze cię ktoś zabije albo co ale ja byłem inny. To chociaż panowie zabierzcie mnie do kryjówki. Mój ojciec z chęcią zapłaci za mnie ile tylko zarządacie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #141 dnia: 04 Marzec 2015, 21:13:26 »

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #142 dnia: 04 Marzec 2015, 21:18:20 »
Niziolek z uwaga przygladal sie calemu przedstawieniu.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #143 dnia: 04 Marzec 2015, 21:29:05 »
Kłusownik pokiwał głową ze zrozumieniem. - Ujęła mnie twoja historia oh biedaczku...  Następnie on i jego kompanii wybuchnęli śmiechem. - Na drzewo z nim dodał tylko. W błyskawicznym tempie dwóch z nich do ciebie doskoczyło łapiąc cię za ramiona. Trzeci się zbliżał już wiążąc pętle na grubym sznurze. Przywódca przyglądał się temu z boku z okrutnym uśmiechem na ustach.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #144 dnia: 04 Marzec 2015, 21:31:53 »
Nie zabijajcie jestem za młody tylu jeszcze rzeczy nie widziałem i nie doświadczyłem. Zlitujcie się jestem za młody

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #145 dnia: 04 Marzec 2015, 21:41:35 »
Cały plan szlag trafił!
Niziolek podkradl się na 10metrow do klusownikow, po czym wybiegl z krzakow na bandytow ktorzy atakowali Ukaha bedac w odleglosci od nich mniejszej niz 5 metrów krzyknal: - Heshar - z runy wybuchl plomien palac bandytow, reszta nie wiedziala co sie dzieje, dobyl runy Anoshu po czym krzyknal do przywodcy: - Ani sie ruszcie skurwysyny bo skonczycie jako bryla lodu, Ukah obezwladnij tego gnojka! A wy opuscic bron! Nie zartuje!

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #146 dnia: 04 Marzec 2015, 21:45:33 »
Ukah widząc ze sytuacja opanowana podszedł do przywódcy bandytów i zabrał mu jak i reszcie bandytów broń po czym rzucił ją na kupkę. Nastepnie podszedł do bandyty i wiedząc że chroni go mag uderzył go mocno z prawego sierpa.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #147 dnia: 04 Marzec 2015, 22:15:17 »
//Sytuacja będzie opanowana jak ja tak powiem ;)

Bandyci okazali się bardzo szybcy. Gdy niziołek pokonywał owe 5 metrów jeden ze strzelców postrzelił go w ramię. Zdążył jednak wykrzyczeć słowo "Heshar" nim bul go obezwładnił. 3 kłusowników stanęło w płomieniach 3 popadło w lekką panikę. Nikt kto całe życie spędza w lesie nie lubi ognia. 2 trzymających Ukaha mocniej go złapało.
Przywódca szybko zrzucił płonący płaszcz. Spanikowani szybko się ogarnęli i pomogli się ugasić kolegą jednak są oni poważnie poparzeni. - No no co my tu mamy.  Rzekł szef. - Nawet jakiś mag się przypałętał. Szef będzie zadow...  To były ostatnie słowa jakie Ukah usłyszał nim odebrano mu przytomność mocnym ciosem kolby w głowę.

// Możecie się buntować, że postawiłem was w sytuacji bez wyjścia. Jednak zachowanie tych bandytów o ile dobrze pamiętam było względnie opisane w liście. Możecie to odebrać jako skutek waszego dość marnego planu. Po jakiego grzyba mieli by was tachtać do samej siedziby, żeby was tam zabić? Poza tym chcecie zniszczyć bazę bandytów. Kłania się czytanie ze zrozumieniem. Więcej wam już nie mówię może sami dojdziecie do tego o co chodzi.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #148 dnia: 04 Marzec 2015, 22:19:42 »
//Plan nie zakładał tak dużej liczby bandytów i tego że mnie nie zabierze do siedziby. Nie mniej jednak mnie nieprzytomnego chyba wezmą do bazy a z  Mourtunem czyli magiem sobie nie poradzą :) a tak w wielkim skrócie zjebaliśmy :D

Offline Mourtun

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 876
  • Reputacja: 375
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #149 dnia: 04 Marzec 2015, 22:35:17 »
// W liscie nie ma opisanego ich zachowania, pisze tylko ze poluja na zadkie zwierzeta i ze ich baza lezy w centrum lasu. Mam cytowac? Ktore ramie mi postrzelono? Nie mam pojecia co ze mna zrobia, jestem przytomny? Nie wiem czy sie tymi runami wybronie.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #150 dnia: 04 Marzec 2015, 22:37:38 »
//Wasz plan zakładał "Jak będzie idealnie to" :P Jak 2 bandytów było juz w karczmie to ilu mogło być w lesie nie mówiąc o głównej siedzibie? Pisałem czytanie ze zrozumieniem bo w liście pisało, że macie zniszczyć nie wielką siedzibę kłusowników a nie główną fortecę najemników, którzy zostali wynajęci przez kłusowników i czyszczą las.
Mourtun to nie ma już znaczenia.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #151 dnia: 04 Marzec 2015, 22:43:15 »
Ukaha obudziło lekkie kołysanie. Leży na pięknym wierzchowcu trzymany przez piękną elfkę z długimi blond włosami. Gdy już całkiem oprzytomniał spostrzegł, że jest na kucu trzymany przez grubego krasnoluda. Gdy się rozglądną spostrzegł na sąsiednim koniu swojego kolegę z zabandażowaną raną. - Mieliście kupę szczęści że akurat jechaliśmy tym lasem.  Rzekł krasnolud. - Odeskortujemy was bezpiecznie do domu.  Po tych słowach Ukah zapadł w głęboki sen, a śniły mu się elfki.

Wyprawa zakończona niepowodzeniem

//Jutro rozpisze podsumowanie i talenty.

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #152 dnia: 05 Marzec 2015, 19:25:04 »
Do ukaha dotarł list informujący go o zleceniu. Wybrał się niezwłocznie natrafiając na liczne przeciwności z którymi nie umiał sobie poradzić. Ostatecznie trafił do karczmy w której dołączył do niego Mourtun. Razem pokonali tutejszych bandytów zaburzających spokój i zaczęli planować. Niestety nie poszło im to za dobrze gdyż ułożyli plan który nie zakładał wykonania celu wyprawy. Dodatkowo był oparty na "Jak będzie idealnie to się uda". Niestety się nie udało i o mało nie zginęli. Zostali jednak uratowani przez przypadkowy konwój krasnoludów którzy ich opatrzyli i odeskortowali do domu.



Talenty:

Ukah:
Aktywność 1 brązowy talent
Opisy 1 brązowy talent
Walka brak


Mourtun:
Atywność 1 brązowy talent
Opisy 1 srebrny talent
Walka 1 brązowy talent

Offline Rodred

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2569
  • Reputacja: 2431
  • Płeć: Mężczyzna
  • Eh zaraza...
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #153 dnia: 05 Marzec 2015, 21:47:34 »
Zapomniałem dodać że Ukah zdobył 22 grzywny a Mourtun 2 miecze i 2 sztylety.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #154 dnia: 08 Marzec 2015, 11:00:55 »
Zapomniałem dodać że Ukah zdobył 22 grzywny a Mourtun 2 miecze i 2 sztylety.
//Dodaj więc, bo jak na razie gracze tego nie zdobyli.


Ukaha obudziło lekkie kołysanie. Leży na pięknym wierzchowcu trzymany przez piękną elfkę z długimi blond włosami. Gdy już całkiem oprzytomniał spostrzegł, że jest na kucu trzymany przez grubego krasnoluda. Gdy się rozglądną spostrzegł na sąsiednim koniu swojego kolegę z zabandażowaną raną. - Mieliście kupę szczęści że akurat jechaliśmy tym lasem.  Rzekł krasnolud. - Odeskortujemy was bezpiecznie do domu.  Po tych słowach Ukah zapadł w głęboki sen, a śniły mu się elfki.

Wyprawa zakończona niepowodzeniem

//Jutro rozpisze podsumowanie i talenty.
//Zadanie zostało zakończone niepowodzeniem, tak wiec nie należy w takim wypadku rozdawać talentów. Z racji tego, że nie rozdałeś również przedmiotów etc. uznajemy, że nie zostały one zabrane przez graczy. Tak wiec nie możecie sobie nic doliczyć z pieniędzy, ani z przedmiotów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ten las jest nasz!
« Odpowiedź #154 dnia: 08 Marzec 2015, 11:00:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything