Autor Wątek: Wyzwolenie Zuesh  (Przeczytany 38196 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Evening Antarii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 3863
  • Reputacja: 4704
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #20 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:07:44 »
Gdzieś w tłumie pojawiła się także jasnowłosa dziewczyna. Włosy miała związane w wysoki kucyk, na plecach przyczepioną miała tarczę, przy pasie swój srebrny miecz i kiścień; bronie który miały jej pomóc przeżyć starcie z demonami... Szła kilka kroków za przemarszem wojska z Bractwa, zdawała się trochę spóźniona ale zaraz potem dogoniła resztę i truchtała sobie gdzieś z tyłu tej defilady. Nie musiała wytężać wzroku by znaleźć Funerisa jadącego na przodzie. ÂŚnieżnobiałe skrzydła wyraźnie wyróżniały się z tego tłumu najróżniejszych istot.
Hełm wzięła pod pachę, odłączyła się od reszty rycerzy i przeciskając się między jakimiś marynarzami i krzątającymi się osobami, weszła na statek. Woń wodorostów, zapach ryb i soli będą jej teraz towarzyszyć podczas pierwszej morskiej podróży. Szczerze? Trochę się bała. Po pierwsze, że statek zatonie, trafi na sztorm lub nagie skały i roztrzaska się. Wiadomo, trochę dramatyzowała i niepotrzebnie się martwiła, jak większość kobiet. Po drugie - demony. Nigdy żadnego nie widziała, nie wiedziała jak z nimi walczyć albo się bronić. Wzięła głęboki oddech, przymknęła na chwilę oczy i wsłuchiwała się w krzyk krążących nad okrętem mew, starając się zapomnieć o przyszłym zagrożeniu.
Na pokładzie zdążyła już zauważyć kilka znanych osób. Aragorn, Drago, ten dhampir... I Fun stojący na dole. I to by było na tyle. Oprócz nich była cała zgraja orków, jakichś innych jaszczurów i nieznanych jej zupełnie istot.
Podeszła powoli do grupki rozmawiających. -Witajcie.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:09:55 »
Tak oto nadszedł czas powrotu na kocią wyspę. Uzbrojony w nowy puklerz i srebrne bronie stawiłem się w wyznaczonym miejscu. Wyzwolenie, wyzwoleniem, ale wszyscy przecież wszyscy tak naprawdę wiedzieli o co chodzi w tej wyprawie. Bękarty plątały się na miejscu jak zwykle. No bo kogo jak kogo, ale nas tam zabraknąć nie mogło.
- Witam towarzyszy- rzuciłem, zajmując miejsce na statku, a dokłądnie na jednej z beczek.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #21 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:09:55 »

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #22 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:11:27 »
- Witaj Patty. - Aragornowi coś się przypomniało, poszedł do swej kwatery i zabrał stamtąd 3 butelki z miksturami. Podszedł do Szeklana.
Twoje zamówienie sklerotyku. 100 grzywien.
- Czołem Eve!

//przekazuje

3x Większa mikstura leczenia ran (0,5l)
Składniki:
4 ziela lecznicze, łodyga brzuchowca, 0,4l wody źródlanej, naczynie 0,5l
Działanie:
Natychmiastowo leczy głębokie do 5 centymetrów rany cięte. Leczy rany kute tkanki mięśniowej do kilkunastu centymetrów - rany po pchnięciu mieczem lub strzale. Nie leczy uszkodzonych organów. Leczy również siniaki i stłuczenia tworząc skrzep (strup).





Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:13:49 »
- Widzę, że czeka mnie podróż w doborowej kompani.. - mruknął pod nosem, uśmiechając się nikle. Wszedł po trapie na statek, potem zajął miejsce gdzieś na uboczu, gdzie skrył się w cieniu masztu. Czekał na wypływ.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:15:02 »
- Czołem Thoran! - odpowiedział ze swojej beczki. Robiło się tłoczno. Jak na festynie.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:16:56 »
Dhampir w tym tłumie ludzi ciężko miał aby kogoś wyłapać. Jednak wyczulone zmysły słuchu dały poznać, że kilka znajomych osób przybyła na okręt. Wśród nich było kilku bękartów, którzy przygotowali się odpowiednio na ewentualną walkę z dużymi chordami przeciwników, ale wiadome było że to bractwo zagra pierwsze skrzypce w tej konfrontacji. Miał również pytanie do samego Aragorna, bo teraz przypomniało mu się to pytanie od karczmarza na Zuesh, a dhampir był zobowiązany przekazać mu wieści na temat meteorytu, ale na razie jest zbyt zajęty więc przywitał się ze swoimi.
- Siemasz Melkior i Thoranie. Jak widzę gotowi na spotkanie ze śmiercią?
Silvaster się uśmiechnął.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:17:37 »
Funeris przywitał się ze wszystkimi i wydał rozkazy paladynom, którzy zaczęli zaokrętowanie. Sam poprowadził Vadera na dolny pokład, gdzie wskazano mu już Kropkę i tego drugiego, jakby on tam się nie nazywał. Potem wyszedł na górę, widząc Evening i całą resztą. Dał jej buziaka w czoło.
- A ty gdzie się podziewałaś? Nigdzie Cię nie widziałem, myślałem, że już na miejscu.

Offline Drasul

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:21:13 »
Na statek dostał się również Drasul, był chyba jedynym przedstawicielem konkordatu na tym zacnym okręcie. Na znak powitania uchylił głowę w grzecznościowym geście rodem z salonów, chociaż nigdy nie miał okazji być na salonach.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:24:53 »
Jaszczur postanowił przejść sie po statku poszukać swoich kompanów. Widząc Silvastera i Thorana stojących przy beczkach podszedł do nich.
- Siemasz. Przygotowani do starcia? - powiedział do kompanów by po chwili zauważyć siedzącego Melkiora w beczce - Melkior? Co tu tak w beczce siedzisz?

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:25:43 »
A Aragorn wraz z Durshlakiem ogarniali zaistniały chaos. Wszystkich trzeba było zaokrętować, zabezpieczyć ładunek i wszystko inne. Na szczęście dracon zabrał swoją asystentkę. Młodziutką elfkę Samarę.
- Kawa, kapitanie. Odkąd wykupił ją z niewoli pomagała mu w organizacji wszystkiego, a najwięcej przy produkcji bimbru mikstur stając się jego uczennicą. Samara wiedziała też doskonale że to czarne śmierdzące coś - kawa nie Aragorn - było paliwem napędzającym dracona.
- Dziękuję. - odpowiedział chwytając kubek. Skinął głową turdnaszanowi na powitanie. Upił łyka czarnej cieczy i obserwował dalej.

Offline Shandris

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Reputacja: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:26:32 »
W końcu opuściłam puszczę. Mimo złego samopoczucia z dala od lasów, postanowiłam wybrać się na jakąś misję. Chodząc po mieście usłyszałam, że wielu zaciągnęło się na jakiś okręt który ma wesprzeć nieznaną mi rasę. Pomoc innym. Właśnie to obiecałam sobie i światu dołączając do Konkordatu. Spakowałam więc mój łuk oraz resztę ekwipunku i pojawiłam się na statku o niezbyt przyjemnej nazwie.

Offline Melkior Tacticus

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 7321
  • Reputacja: -3620
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #31 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:27:40 »
- Siedze na beczce, nie w. Aragorn Cie woła, ma twoje mikstury.

Offline Drasul

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 310
  • Reputacja: 105
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #32 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:30:27 »
Drasul zbliżył się do Shandris.
- Witaj siostro.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:30:33 »
Jaszczur słysząc głos Aragorna za plecami odwrócił sie w jego kierunku. W rękach trzymał zamówienie, które kiedyś zamówił.
- Zapomniałem o nich - powiedziając robiąc taką mine  <facepalm>. Sięgnął do swojej sakwy i wyciągnął 100 grzywien.
- Trzymaj - powiedział dając pieniądze.

339 - 100 = 239 grzywien
« Ostatnia zmiana: 03 Styczeń 2015, 13:36:28 wysłana przez Szeklan z Tihios »

Offline Xvier aep Deler

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2089
  • Reputacja: 2469
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:30:59 »
Razem z kompanią bękartów na pokład stoczył sie lekko wstawiony krasnolud. Usiadł sobie gdzie z boku w pobliżu towarzyszy i czekal na rozwoj wydarzeń.

Offline Mohamed Khaled

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4089
  • Reputacja: 3650
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg napisał tak wstęp, szanuj ludzi, kurwy tęp.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:32:43 »
Kruk w tym czasie polerował starą szmatką swoje ostrze, usuwając większe plamy krwi, które ostatnio nabył. Rozejrzał się po zebranych.
- Pięknie... - mruknął pod nosem, znów skupiając się na czyszczeniu ostrza. - To będzie naprawdę ciekawa wyprawa..

Offline Shandris

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Reputacja: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:32:48 »
-Witaj bracie Drasulu. Też przyszedłeś tutaj pomóc w ocaleniu tych istot?

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:34:12 »
Dhampir z braku odpowiedzi towarzyszy zwrócił się do krasnoluda, który pewnie pierwszy raz był na okręcie.
- Xvier pewnie pierwszy raz na statku co? Cały czas pod ziemią, a tutaj trzeba płynąć po pełnym morzu.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:35:07 »
- Mości Gordianie! - zawołał Funeris, widząc kapitana "ÂŁowcy Burz" stojącego... gdzieś tam. On cały czas znajdował się przy Wieczorku.

Offline Thoran

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 801
  • Reputacja: 1034
    • Karta postaci

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:36:31 »
- No nie wiem Melkior...czy te blachy nie zbliżają Cię do tego, aby zaraz się w tej beczce znaleźć. Bo ona solidnie to nie wygląda.- powiedziałem wskazując na beczułkę.
- Jak Yarpen dał radę to Xvier nie da ?A na dodatek widzę, że już się wspomógł lekko, aby strach przełamać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyzwolenie Zuesh
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Styczeń 2015, 13:36:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top