Autor Wątek: "Zniemczenie" gry  (Przeczytany 725 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szef43Autor wątku

• Kret
  • *
  • Reputacja: 0
  • Szef43 nie ma żadnego wpływu.

"Zniemczenie" gry
« dnia: 31 Grudzień 2014, 01:33:44 »
Cześć, jestem tu nowy;)

Znacie może sposób, żeby zmienić wersję językową gry na język niemiecki? Chcę się nauczyć tego języka i stwierdziłem, że przejście Gothica po niemiecku pomoże mi go ogarnąć w przyjemny sposób:D Chodzi mi o pełną zmianę na niemiecki, napisów wraz z dubbingiem.

Offline Ukah

• Magnat
  • Ukah nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Witaj w Tawernie Gothic!
Odp: "Zniemczenie" gry
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2014, 09:32:11 »
Pobierz z niemieckiej strony :v

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputacja: 106
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Noran - Szeklan CavedSzlachcic Lafos, Vomin, Caten i Blev - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2014, 10:13:52 »
Albo zaonstaluj gmdk i daj reparse script. Wtedy bedziesz miec dialogi po niemiecku tylko dubbing po polsku.
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Szef43Autor wątku

• Kret
  • *
  • Szef43 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień 2014, 16:12:00 »
A wiecie może, skąd mogę pobrać ten dubbing? Bo guglowałem trochę ale nigdzie nie znalazłem:'/

I czy w ogóle istnieje możliwość zmiany języka w już zainstalowanej grze, czy po prostu muszę sobie załatwić pełną wersję niemiecką?

Offline Ukah

• Magnat
  • Ukah nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień 2014, 16:14:13 »
Polecam stronę TheModders tam może wiedzą co zrobić. Albo pobierz jakiś niemiecki dodatek choćby Bedrouhg czy jakoś tak ja miałem niemiecki dubbing ale napisy po polsku.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputacja: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Grudzień 2014, 16:33:11 »
Aby mieć pełną wersję niemiecką musisz posiadać wersję niemiecką tej gry, którą możesz zakupić na steamie:
http://store.steampowered.com/app/65540/
Jak widzisz obsługiwane są tam różne języki, więc powodzenia.

Offline Nocturn

• Moderator
  • Reputacja: 45
  • Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.Nocturn zasłużył na uznanie.

« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2015, 22:42:46 »
Aby zniemczyć tekst, wystarczy sparsować skrypty zawierające dialogi w języku niemieckim. Problem z dialogami mówionymi jest o tyle większy, że konieczne jest dysponowanie plikiem "Speech.vdf" z niemieckiej wersji gry.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.