Autor Wątek: Giną zleceniodawcy questów.  (Przeczytany 548 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GrzeruAutor wtku

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • Grzeru nie ma żadnego wpływu.

Giną zleceniodawcy questów.
« dnia: 17 Grudzień 2014, 21:56:54 »
Witam,
Pogrywam sobie w Gothica 3 na najnowszym patchu i quest packu. Nie wiem czy to patch dodaję taką rzecz, czy jest ona od podstawki, ale nie raz miasta np. orków są "atakowane" przez kilku (2-4) buntowników/rabusiów, tak samo buntownicze kryjówki są atakowane przez kilku orków itp. I ostatnio miał miejsce taki incydent, że podczas gdy w Mora Sul wykonywałem sobie misję na to księżycowe ostrze ( musiałem wygrać na arenie ), to miasto zostało zaatakowane przez 2-3 rabusiów. Oczywiście mimo, że do heroicznej obrony przed niezliczonym hordami wroga stanęła większość garnizonu, niewolnicy, kupcy to i tak nie przeszkodziło to jakże licznym i potężnym najeźdźcom w zabiciu kowala, który owe ostrze chciał no i niestety misja została anulowana. Dobra, przyznam się że ostrze i tak mam zamiar oddać przywódcy miasta, ale podobne sytuacje mogą mieć miejsce w misjach gdzie nie będę miał możliwości wyboru u kogo je ukończyć (np. w Faring nie mogłem oddać misji z goblinami do niewolnika Rocko, ponieważ 3 rabusiom zachciało się oblegać stolicę orków). Da się jakoś uniknąć takich nieprzyjemnych sytuacji? Jakoś wskrzesić kodem daną postać czy coś?

Z góry dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
Odp: Giną zleceniodawcy questów.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Grudzień 2014, 16:03:15 »
Pierwsze co musisz zrobić, to zmieniasz Test Mode na true w pliku ge3.ini. Kody:

http://www.miastogier.pl/kody,pc,4435.html

Mógłbyś go przywołać, kontrolować i uzdrowić ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.