Autor Wątek: Pod ostrzałem  (Przeczytany 9599 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #40 dnia: 23 Wrzesień 2014, 19:07:16 »
Jaszczur wyszedł z krzaków zakrył sie tarczą i stanął koło drzewa w razie gdyby bandyta wyszczelił w jego strone. PrzemierzyL wzrokiem bandyte po czym powiedział:
- Koniec z tym waszym procederem. Już na nikogo więcej nie napadniecie

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Wrzesień 2014, 16:20:40 »
- Kto tu na kogo napadł. To ty zakłócasz mój spokój. Wynoś się obdartusie.

Gdy tak stoisz skryty częściowo tarczą zauważyłeś, ze bandyta przymierzył jeden pistolet w kierunku twojej głowy, zaś drugi pistolet skierował w kierunku twoich stóp. Zapewne zamierzał wystrzelić w dwa różne miejsca, by uniemożliwić ci uniknięcie obu pocisków.

1x Bandyta podżegacz


Forum Tawerny Gothic

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Wrzesień 2014, 16:20:40 »

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #42 dnia: 25 Wrzesień 2014, 19:50:50 »
To wy zakłucacie spokój królestwa. Skończe z wami raz a dobrze - powiedział po czym dobył swojego przyniszczonego sztyleta i rzucił prosto w bandyte chowając sie prosto za drzewem.

Wykorzystuje umiejętność rasową: Zwinny jak wąż

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Wrzesień 2014, 12:19:19 »
sztylet został rzucony i do celu nie doleciał.

Bandyta trzymając bronie w gotowości zaczął cofać się do wejścia do groty.

- Głupiś. Chodź, zatańczmy w mroku.

Tak jak powiedział tak wbiegł do jaskini chowając się w cieniu wewnątrz jaskini.

1x Bandyta podżegacz



Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Wrzesień 2014, 14:02:18 »
Jaszczur wyszedł zza drzewa i podszedł w miejscie gdzie rzucił swój sztylet. Wziął go i zasłaniając się tarczą wszedł do groty.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #45 dnia: 28 Wrzesień 2014, 01:39:53 »
//Poważnie wchodzisz do ciemnej groty bez źródła światła wewnątrz, ani żadnego własnego? Z brakiem wyostrzonych zmysłów wzroku, słuchu i innych?

W grocie było cholernie ciemno. Nie widziałeś kompletnie nic, nawet czubka własnego nosa. W oddali słyszałeś oddalające się kroki, jednak nie byleś w stanie ocenić odległości, Wiedziałeś, ze dystans się zwiększa, co znaczyło, ze bandyta musiał biec od ciebie w głąb. Nie byłeś w stanie biec, ani nic konkretnego robić, grota była ci nieznana, ani nawet jej podłoże nie było pewne, musiałeś poruszać się powoli i ostrożnie by nie potknąć się o nic, jak wystające korzenie drzew, czy zwykłych kamieni, gdyż kompletnie nic nie widziałeś...

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #46 dnia: 28 Wrzesień 2014, 12:50:42 »
Nie widząc nic w ciemnościach jaszczur był zmuszony opuścić grote. Wyszedł na zewnątrz i podszedł do najbliższego drzewa łamiąc jedną z gałęzi. Po tym zabrał sie za szukanie przynajmniej dwóch kamieni, z których mógłby wykrzesać ogień.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Wrzesień 2014, 19:33:55 »
Znalazłeś dwa krzemienie.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Wrzesień 2014, 20:25:22 »
Jaszczur podniósł je z ziemi po czym wziął urwany patyk i wbił go w ziemie. Zaczął krzesać ogień uderzając z całej siły kamień o kamień. Iskry odchodziły od kamieni padając na ziemie. Po kilku minutach udało sie rozpalić patyk. Jaszczur odrzucił kamienie po czym rozdmuchał ogień. Wyciągnął patyk z ziemi po czym pochwycił topór do prawej ręki wchodząc powtórnie do jaskini.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #49 dnia: 04 Październik 2014, 07:29:20 »
Ogień na patyku delikatnie rozświetlał ci drogę przed sobą w tunelu. Idąc w głąb i w głąb usłyszałeś przed sobą warczenie.

Poznaj moich przyjaciół!. - Usłyszałeś z oddali, poz tych słowach usłyszałeś zatrzaśnięcie się drzwi, po chwili w odległości 15 metrów od siebie dostrzegłeś biegnące w twoją stronę dwa wilki.

2x Wilk

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Październik 2014, 10:07:19 »
Jaszczur szybkim ruchem wbił w ziemie prowizoryczną pochodnie i schował topór wyciągając swoją rune. Kiedy dobiegły na dogodną odległość przemierzył wzrokiem cel i wypowiedział inkantacje.
Heshar! -ognisty podmuch poszedł prosto w strone nadbiegających wilków.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Październik 2014, 14:44:25 »
//Na jaką odległość?

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Październik 2014, 16:21:13 »
// Na odległość 5 metrów

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Październik 2014, 23:15:25 »
Wilki rozbiegły się na boki tunelu sprawiając, że przynajmniej jeden uniknie trafienia - tak się też stało. promień ognia trafił w pędzącą bestię i zajął całe futro. bezapelacyjnie bestia odeszła w zapomnienie.

Druga jednak odbijając się łapami od krawędi tunelu wyskoczyła wprost na ciebie rzucając się z pazurami i kłami ku twojej gardzieli.

1x Wilk (jest w odległości 3 metrów od ciebie. Wykonuje ruch, skacze na ciebie w celu obalenia na plecy i wgryzienia w gardło. Masz możliwość wykonania jednej akcji mającej trwać dosłownie sekundę.)

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Październik 2014, 06:48:50 »
Szeklan od razu zrobił unik by jak najszybciej uniknąć wilczych kłów, które chciał zatopić w szyji jaszczuroczłeka.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Październik 2014, 14:26:41 »
//Robiąc unik dobrze jest zawrzeć formę czynności, czyli na przykład odskoczyłeś do tyłu, w bok lewo/prawo, czy też do przodu, czy tylko wygiąłeś ciało itd itd. zależnie od ataku jaki jest tobie wyprowadzany. Założę więc, że odskoczyłeś do tyłu zgodnie z twoją zwinnością.

Wilk wylądował tuż przed tobą, ruszył ponownie do natarcia skacząc wprost na ciebie z rozdziawioną paszczą łapami, by przewrócić cię na plecy i zatopić kły w gardle.

1x Wilk (Jest w odległości 4 metrów)

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Październik 2014, 15:38:04 »
Jaszczur p raz drugi odskoczył na bok po czym zgrabnym ruchem schował rune i wyciągnął topór i tarcze. Zwierzęciu po raz kolejny nie wyszedł atak. Jaszczur wykorzystując sytuacje wykonał cięcie toporem prosto w nogi zwierzęcia próbując je złamać.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Październik 2014, 00:19:35 »
Zwierzę wycofało się przed atakiem stając na tylnych łapach by w tym samym momencie rzucić się na wojownika. Podjęcie akcji ataku toporem zaburzyło równowagę zmuszając cię do manewru tarczą, który odsłonił twoje ciało, w końcu by zaatakować wilka musiałeś ciąć od ziemi, a tym samym nieregularnie odchylić ciało nie dając szansy tarczy dla pełnej osłony. Wilk rzucił się na ciebie przewracając na plecy, jednocześnie topór został wytrącony ci z dłoni, na drugiej ręce miałeś nadal założoną tarczę. bestia zamierzała wgryźć się w arterie.

1x Wilk (Leży na tobie, masz wytrącony topór z dłoni, który leży obok ciebie. na drugiej ręce masz tarczę. Wilk zamierza wgryźć się w twoją szyję, masz sekundę na reakcję.)


Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Październik 2014, 09:18:39 »
No to koniec... pomyślał leżąc w potrzasku wilka. Topór wypadł mu z łapy a zaistniała sytuacja nie dawała mu szans na dosięgnięcie go. Jednak było wyjście. Jaszczur szybkim ruchem dobył sztyletu, który miał przy pasie i wbił go w rzebra zwierzęcia.

Canis

  • Gość
Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Październik 2014, 23:57:37 »
Dzięki atakowi sprawiłeś ból zwierzęciu, które pod jego wpływem, zamroczone nie trafiło w szyję uderzając nosem w ziemię. Skomląc zeskoczyło z ciebie stając bokiem i zbierając siły do ponownego ataku. zaczęło warczeć czekając na twój ruch by kontratakować.

1x Wilk 3 metry od ciebie, leżysz na ziemi, wilk zatacza się wokół szukając punktu i miejsca do ataku na ciebie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pod ostrzałem
« Odpowiedź #59 dnia: 12 Październik 2014, 23:57:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top