Autor Wątek: Gothic II Noc Kruka - Z życia złodzieja  (Przeczytany 1428 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FabiosekAutor wątku

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Fabiosek nie ma żadnego wpływu.

    • Zobacz profil
Gothic II Noc Kruka - Z życia złodzieja
« dnia: 17 Sierpień 2014, 23:14:25 »

Opis modyfikacji:

Aby wstąpić do "Stowarzyszenia", które jest największą organizacją przestępczą królestwa, nasz bohater będzie musiał okazać się go godnym. Po długim czasie oczekiwania otrzymuje w końcu do tego możliwość i wybiera się w drogę statkiem.  jego zadanie: kradzież szlachetnego kamienia. O niczym więcej nie wie. Kiedy wszystko się zacznie? O tym również nie ma bladego pojęcia - aż do momentu, gdy zostaje wywleczony ze swojej koi na pokład i wyrzucony za burtę. Nasz bohater ląduje w wodzie.
Nie ma ze sobą nic prócz bielizny i jakiegoś listu. Jednakże w oddali zauważa ląd. Po upływie wieków - tak mu się przynajmniej wydawało - dociera do niego. Wyczerpany wdrapuje się na drewniane bale starego pomostu. "Nie bez powodu to stowarzyszenie cieszy się złą sławą" - myśl ta nieustannie przelatuje naszemu bohaterowi przez głowę.
Jego cel jest jasny. "Muszę znaleźć kamień szlachetny!", myślał jedynie o tym. Ale gdzie w ogóle jest i jak ma zdobyć szlachetny kamień?

Wciel się w rolę naszego młodego złodzieja i przeżyj niesamowitą historię kradzieży jego życia. Poznaj niezwykłe postacie, odkryj nowy, urozmaicony świat na krańcu królestwa.
Czy spróbujesz wszystkiego, by osiągnąć swój cel? Będziesz kradł, porywał, a nawet mordował? Czy może jednak wyda ci się, że twoja droga jest niewłaściwa i zdecydujesz się pomóc swoim bliźnim?
Rozstrzygnij sam! Z życia złodzieja oferuje nie tylko mnóstwo innowacyjnych i różnorodnych zadań - gracz ma także w wielu miejscach możliwość wyboru, jakim będzie człowiekiem i jak będzie wyglądać jego historia.
Jednak bądź ostrożny! Nie tylko straż miejska ma oko na każdego obcego. Również dzika okolica, naszpikowana dobrze znanymi, ale także nowymi przeciwnikami, jest niebezpieczna jak nigdy dotąd!

Cechy modyfikacji:

   - bogata w zwroty akcji, niesamowita historia młodego złodzieja
   - 39 różnorodnych zadań - często z różnymi zakończeniami
   - niezwykłe postacie, które mają swoją własną historię
   - tuzin stale zmieniających się ekranów ładowania
   - nowe bronie (topory, sztylety, miecze, itd.)
   - nowy, komfortowy system powiadomień
   - nowe i zmienione interaktywne obiekty
   - nowe tekstury o wysokiej rozdzielczości
   - system respawnu dostosowany do fabuły
   - nowy świat o wielkości ok. 7 ha
   - trzy możliwe do wyboru rodzaje strzał
   - niebezpieczni nowi przeciwnicy
   - 12 godzin przyjemności z gry
   -małe menu statystyk
   - zabawne eastereggi
    -mnóstwo nowych itemów

Screenshoty:
Sorry but you are not allowed to view spoiler contents.

Trochę ode mnie:

Chciałbym przedstawić przed wami, kolejną lokalizację ze strony White & Red Group. Tłumaczenie mimo wielu trudności, ujrzało w końcu światło dzienne. Podziękowania należą się twórcom modyfikacji wymienionym powyżej jak i jeszcze raz jednemu z nich mianowicie Kurzerowi, za udostępnienie nam tekstów niezbędnych do przetłumaczenia modyfikacji. Dziękujemy również tym osobom, które pokładały w nas nadzieję, i cierpliwie wyczekiwali tłumaczenia (w końcu minęło już 2 lata).  Dziękuję również Magierowi, który wykonał lwią robotę jeśli chodzi o owe tłumaczenie. Pozostałe osoby, które przyczyniły się do powstania lokalizacji również wymienione są w napisach końcowych. Cóż to by było na tyle, teraz może o samych wersjach modyfikacji.

A więc tak, dajemy graczom dwie wersje modyfikacji:

1. Z życia złodzieja bez dubbingu niemieckiego (nie polecam)
2. Z życia złodzieja + dubbing ze strony Niemców (Piotr Fronczewski poleca)

Także, żeby za dużo już tu nie pisać dam może linki do modyfikacji, dodam jeszcze, że na razie jest jeden download jeśli chodzi o wersję z dubbingiem, ale z czasem linków będzie więcej.

DOWNLOAD:

Niemiecka wersja modyfikacji

Wersja bez dubbingu:
- moddb
- MEGA


Wersja z dubbingiem:
- Mediafire

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.