Ankieta

Twoj

Nordmar
132 (29.8%)
Myrtana
163 (36.8%)
Varant
148 (33.4%)

Głosów w sumie: 432

Autor Wątek: Ulubiona prowincja  (Przeczytany 50423 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dragonsblack

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #20 dnia: 07 Marzec 2007, 13:37:16 »
Mnie najbardziej spodobał się Nordmar panująca tam wieczna zima.
Tutejsze tereny łowieckie wiele przepaści i niebezpieczeństw ze strony potworów np:stad wilków,rozprówaczy i szablozębów.Moją ulubioną ludzką osadą jest klasztor.Magowie ognia uczą nas prastarej wiedzy co jest nowością.Najfajniejsze miejsce w Nordmarze to groby przodków i wieża nekromanty xardasa której strzego dwa golemy lecz brak tam demonów.Ciągle sypiący śnieg rekompensuje ilość magicznej rudy z której tutejsi kowale wykówają broń.Podsumowując w gothicu 3 najbardziej spodobał mi się Nordmar.
« Ostatnia zmiana: 07 Marzec 2007, 13:37:40 wysłana przez dragonsblack »

Offline Rethon^^

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Marzec 2007, 16:17:01 »
Mą ulubioną prowincją jest Varant. Jest wiele powodów ale jak to powiedział Esiel z Cape Dun: "Wole gorący piasek pod stopami i palące słońce nad głową" ( nie wiem czy dobrze napisałem   ). Kolejnym powodem może być to że uwielbiam Asasynów - Lud Pustyni.

Równie bardzo lubię Nordmar, ponieważ jest on tak samo klimatyczny co Varant. Choć między tymi dwoma krainami jest kolosalna różnica to i tak wole je od Myrtanty. Moim zdaniem Myrtana nie jest ciekawa z tego powodu, że przypomina mi ( z wyglądu ) światy poprzednich części. Tam nie było różnic tylko sama zieleń, szarość itp. itd.( Nie wliczając miejsca gdzie przesiadywał Finkregh - Pan Lodu :D w GII ).
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 10:28:10 wysłana przez k1ller »

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Marzec 2007, 16:17:01 »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Marzec 2007, 09:37:45 »
Moja ulubiona kraina to Nordmar rzecz jasna. Od kiedy w G1 weszłem do biblioteki magów wody i czytałem o tych wojnach i o rudzie pisalo tam właśnie o Nordmarze. I od wtedy wiedziałem że w którejś z kolejnych części go odwiedze.  Od wtedy już lubiłem nordmar.

Offline MyxirAnf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Marzec 2007, 12:36:57 »
Super jest Nordmar. Jest bardzo klimatyczny i takie tam. Varant jest dla mnie za gorący a Myrtana przypomina G2.  Moim zdaniem to Nordmar zasługuje na miano najlepszego miasta w g3. Nordmar mi się kojarzy z potęgą, bo przecież to tam jest kopalnia runy no nie???

Pozdro...

Jesteś tu nowy, więc dostajesz swoje pierwsze upomnienie słowne. Radzę na przyszłość pisać bardziej rozbudowane posty, bo inaczej albo je będę usuwał, albo Ty będziesz wynagradzany. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2007, 15:00:47 wysłana przez MyxirAnf »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #24 dnia: 18 Marzec 2007, 15:49:49 »
Witam! Mnie najbardziej urzekła stara, dobra Myrthana. Piękne zalesione tereny, wodospady nieopodal Silden - największa atrakcja :), buntownicy, klimat, pogoda. Może nie ma w niej tyle ukrytych jaskiń i skrzyń, tak jak w Nordmarze, ale zdania nie zmienię :) Bardzo podobała mi się też Gotha - twierdza palladynów, opanowana przez nieumarłych. Jej klimaty i muzyka urzekły mnie najbardziej :) Może dlatego, że jedynie w Myrthanie są wszystkie obozy buntowników ( tak myślę ) :) Pozdrawiam Travis....

Offline Esmeralda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Zagubiona w krainie Nordmaru
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Maj 2007, 21:34:07 »
Jak narazie muszę zadowolić się Myrtaną. Aktualnie wykonuje misję w Nordmar i nie bardzo mi się podoba. Sam śnieg i góry. Do tego co drugi krok niebezpieczne zwierzęta... Choć jeszcze nie dotarłam do Varant, to wiem, ze on będzie mi sie podobał najbardziej. Uwielbiam takie klimaciki ;]

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Maj 2007, 22:50:28 »
1.Zdecydowanie Nordmar. Podobają mi się tereny tam będące, skaliste szczyty obłożone śniegiem, piękne klany i klasztor oraz klimat.
2.Mytana, ponieważ panuje tam swego rodzaju lato i wiecznie zielona roślinność. Czasami gdy tam bywam chodzę na polowania z Nordmarskim Wkwipunkiem i odbieram Orkom miasta.
#.Varant, piaskowe wydmy, Assasyni, ukrywający się Koczownicy. Niemiły widok. Panuje tutaj brutalne zło, rozszerzane przez Assasków. Biedni Koczosi siedzą w jaskinach ukrywając się z MW przed ÂŁowcami  Głów.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Maj 2007, 23:41:39 »
Ja tak samo, jak większość wybieram "Nordmar". A dlaczego? A no dlatego że kraina ta ma coś w sobie magicznego, co mnie przyciągnęło. Na pewno skaliste szczyty, skały pokryte śniegiem tworzą niesamowity klimat. Na pewno nordmar jest bardzo malowniczy, przez co bardzo zapada w pamięć. Może a raczej na pewno, przez tego typu czynniki nordmar ma przewagę nad pozostałymi krainami, które mimo wszystko są warte uwagi.

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Maj 2007, 09:30:09 »
Dla mnie Varant rządzi. Podoba mi się ten pustynny klimat, gdzie asasyni
sprawują władzę. Podoba mi się styl życia ludzi pustyni. Jak nie my ich, to oni nas. Tam kazdy dba o siebie, wczoraj byłeś bogatym kupcem, dzisiaj jesteś niewolnikiem. Asasyni są twardymi wojownikami, którzy nie cofną się przed niczym. Ruiny są także świetnym miejscem do treningu, sporo w nich kosztowności etc.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Maj 2007, 11:04:32 »
Mi najbardziej podoba sie Myrtana(poprostu najlepszy klimat).Fajne krajobrazy i miasta.Potem jest Nordmar.Fajnie sie tam poluje ale jest troche zbyt niebezpiecznie.Varrant to ani troche mi sie nie podoba.Ciągle idziesz i tylko piasek i ruiny.A czemu wy tak bardzo lubicie pustynie to juz wasza sprawa.

Offline Nexxis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Maj 2007, 09:08:51 »
Mi najbardziej podoba się Nordmar za jego "przytłaczający" klimat, jest tam sporo miejsc do polowań i dużo orków do wytłuczenia  Podobają mi się tam też mieszkańcy tego regionu to silni, zimni wojownicy którzy nie cofną się przed niczym.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Maj 2007, 09:16:31 »
Nordmar. Te pustkowia śnieżne, ten klimat , śnieg , zwierzęta i te kopalnie. Przytulne wioski barbarzyńców zresztą oni sami są najlepsi :)  Nie są zależni od nikogo i wierzą w Innosa. Zresztą w Nordmarze istnieje również Klasztor Magów Ognia jednej z moich ulubionych profesji.

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Czerwiec 2007, 22:42:24 »
Ten post założyłem po rozmowie na innym moim poście, o najpiękniejszym miejscu. Dobra teraz sam post. Powiedzcie jaki miasto w G3 wam najbardziej się podoba, podajcie te które wam się najbardziej podoba, które ma największy klimat, nie ma różnicy czy to z Nordmaru, czy Myrtany czy gorących piasków Varantu. Mi najbardziej podoba się Fading, tak te miasto ma wszystko czego można spodziewać się po Nizinnym kraju zwanym Myrtanom, przypomina mi trochę Górską Fortecę, z tym wyjątkiem że tu jest jeszcze wioska u podnóża zamku. Najbardziej w tym całym miejscu podoba mi się jak jestem na moście w górach, (widok stamtąd jest wspaniały). Ale najpiękniejsze jest patrzenie z najwyższej wieży na szczycie lub z górskie drogi prowadzącej do Nordmaru. To miasto ma to coś w sobie i bardzo mi się podoba. Wypowiedzcie jak wam się podoba.

Temat już istnieje i służy do kilku rzeczy...poszukaj czasem czegoś...
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2007, 22:53:14 wysłana przez IsentoR »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Czerwiec 2007, 17:05:35 »
Mi sie bardzo spodobała Myrtana piękna zielona kraina, ogramne wodospady w okolicy rosły przeróżne drzewa...jest pięknie. Najlepszy klimat oddaje wg mnie Faring oraz Ardea  dlaczego a dlatego że Faring jest w bardzo dobry miejscu położona a z Ardei możemy zobaczyć wielkie niziny które (na dobrej karcie graficznej) wyglądają super.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2007, 17:06:24 wysłana przez Orc Szaman »

Offline jamie

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Sierpień 2007, 01:17:34 »
Chciałbym abyście opisalli wasze ulubione miasta w grze Gothic 3 ponieważ uważm że to bardzo ciekawy temat, bo masta w gothicu są dużą częścią gry! Moim ulubionym mistem jest Cape dun. Nie wiem czemu, ale może dltego że fajne są w nim zadania i nie jest zniszczone jaak kilka miast w Myrtanie!

Offline Bubda

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Sierpień 2007, 01:43:01 »
Moim ulubionym miastem jest Geldern, gdyz jest tam bardzo ciekawy zamek, ktory mi sie podoba. Jest tam rowniez wielu szamanow orkow-Geldern to ich glowna siedzibia. A poza tym najabardziej podoba mi sie to miasto, gdyz byla tam chyba najfajniejasza rewolucja.;)

Offline Król Rhobal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sierpień 2007, 08:59:57 »
Mi się najbardziej podoba Varant... Piękne oazy wokół nich palmy. palące słońce i piasek sprawia że chcę tam wracać. Z miast mi się najbardziej podoba Mora Sul gdyż jest tam świetna arena ciekawe misje. Lubię też zwiedzać okoliczne ruiny zabijając przy okazji stada Szakali :)

Offline kendzik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Sierpień 2007, 17:21:31 »
Wg. mnie najlepszym klimatem może się poszczycić Varant. Zawsze mnie ciekawiła kultura wschodu. Bardzo miło jest po całym dniu wędrówki wejść na targowisko gdzie dostępnych jest wiele egzotycznych rzeczy.

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #38 dnia: 27 Sierpień 2007, 17:56:48 »
Moją ulubioną prowincją jest bez wątpienia Nordmar!!
Nordmarczycy są meżnymi wojownikami wierzącymi w Innosa. Walczą z orkami i żyją w bardzo trudnym środowisku. Orkowie atakują ich na każdym kroku ale oni odpierają ataki nieprzyjaciela. Nordmar lubię też dla tego, że występują tam bardzo fajne zwierzaki       . W nordmarze znajduje się także klasztor magów ognia   .

Ja lubię zimę i potężnych wojowników dla tego zagłosowałem na NORDMAR

Moim ulubionym miastem jest Geldern. Można dostrzec dam dopracowane czynności i życie :
1. Kowal kuje broń,
2. Niewolnicy pracują cały dzień, a potem odpoczywają przy ognisku,
3. Orkowie rozmawiają na placu i trenują (kamień młyński),
4. Alchemicy tworzą mikstury,
5. A szamani czytają książki by zgłębić wiedze.

Dlatego tak lubię przebywać w Geldern      

« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2007, 18:03:27 wysłana przez Nero »

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Wrzesień 2007, 09:56:43 »
Myrtana ponieważ jest spokojna i piękna. Nie to że śnieg śnieg i przepaście lub piach i piach,ruiny :]. Jest najfajniejszą prowincją bo  jest podobna klimatem do Polski. Tutaj można bezpiecznie podziwiać krajobrazy bez walki. Piękne łąki, lasy, zarośla,jeziora,wodospady-i najpiękniejsze miejsce-Faring . Widoków z Faring NIC nie pobije w G3. Gdy się poszuka spotka się szkielety dużego zwierza (smoka?) widać wiedział co dobre :D. I przede wszystkim można się zorientować czy jest dzień czy noc :P

Forum Tawerny Gothic

Ulubiona prowincja
« Odpowiedź #39 dnia: 01 Wrzesień 2007, 09:56:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything